2007'den Bugüne 83,503 Tavsiye, 26,240 Uzman ve 18,618 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Aslı DOLANAY
Psikolog - Antalya
Psikolog,Aile Danışmanı,Oyun Terapisti

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi13 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

13

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Aslı DOLANAY Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

11
(%90.9 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Aslı DOLANAY'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Aslı DOLANAY'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Uzm.Psk.Özcan ELÇİ
Özcan, güleryüzlü, dürüst, güvenilir, harika biridir. Mesleğinde son derece donanımlı, tecrübelidir. Evet, ruh sağlığı çok geniş bir alan, ve biz psik...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
İstediğinizi elde etmenin tek yolu, ne istediğinizi bilmektir.
Aslı DOLANAY'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Yeni Hayat Aile Danışmanlık Merkezi
Yeşilbahçe Mahallesi 1451 Sokak no:8 Muratpaşa/Antalya
Telefon 1 :
0(530) 560 78 87

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1987 (33 yaşında)
Doğum Yeri : Antalya
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Atılım Üniversitesi- Psikoloji (2011 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Aslı DOLANAY Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı
Okul başarısızlıkları,
Okula uyum sorunları,
Kardeş kıskançlığı
Travma ve çocuk ( boşanma yas fiziksel hastalıklar taciz kayıplar ),
Çocukta ayrılık endişesi,
Çocuk depresyonu,
Ergenlik dönemi depresyonları,
Sınav kaygısı, Başarısızlık kaygısı,
Özgüven düşüklüğü, iletişim sorunları,
Sosyal beceri güçlükleri,
Aile içi iletişim problemleri,
Sınav öncesi danışmanlık

Aslı DOLANAY Özgeçmis CV Psk.Aslı DOLANAY'ın Özgeçmişi
Atılım Üniversitesi-Psikoloji(İngilizce)
Çocuk Merkezli Oyun Terapisi Eğitimi (2019)
Çocuklar için dikkat testleri (2019)
Çocuk Değerlendirme Testleri Eğitimi (2019)
Çocuk Resimleri Analiz Yorumlama Eğitimi (2018)
WISC-r Zeka Testi (2013)
Aile Danışmanlığı Eğitimi- ADD
Akademik Başarıyı Arttırma ve Verimli Ders Çalışma Yöntemleri(2006)
Stres ile Başa Çıkma Yöntemleri ile Akademik Başarı Arasındaki İlişki Korelasyon Çalışması (2008)
Tematik Algı Testinin Standard Kart Uygulaması ile Büyük Boy Uygulaması (2010)
Psikanalitik Bakışlar Sempozyumu (2010)
Lisans Araştırma Programı Araştırmacı Sertifikası (2011)
Stress Management- REBT Therapy
Çocuk ve Ergenlerde Cinsel Eğitim (2012)
WISC-R Zeka Testi Uygulayıcı

Aslı DOLANAY'ın Makaleleri Aslı DOLANAY'ın Makale ve Yazıları
1 Makale

Aslı DOLANAY Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Özdemir
11.Ocak.2012
TavsiyeNo: 47181
Aslı 'yla bir arkadaş ortamında tanıştık sıcak, sempatik ,canayakın ve duyarlı bir insan olarak tanıdım onu ve zamanla insan sevgisini nasıl derinlerde taşıdıgını iç dunyasının zenginliğini ve iyilik perisi gibi her zaman hazır oldugunu gördum. Aslı çok güçlü empati kurma becerisini duyarlılıkla butunleştirmiş ve meslek ilkelerini özümsemiş insanlara özveriyle yaklaşan bir danışman ve arkadaş.Bu tarz mesleklerde içselleştirilmiş bir meslek sevgisi ve bilgisi önemlidir Aslı işine buyuk bir aşk ve tutkuyla bağlı biridir. Onunla konuşurken vakit geçirirken farketmeden size dokunur ve siz iyi hissedersiniz. 3 cümle kurmanız hakkınızda buyuk tesbitlerde bulunmasını sağlar. Kısaca; Onu tanımak size iyi gelicektir.
     5 Beğeni    
Ceren Gönen
28.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46689
Aslı ile lisede tanıştık.Kendisi çok güçlü bir kişiliğe sahiptir ve çok iyi bir arkadaştır.Bu yüzden hiç şaşırmadım psikolog mesleğini seçmesine.Pozitif birisi olduğu için onunla konuşmaktan çekinmezsiniz. Onunla rahatlıkla derdinizi paylaşıp, sohbet edebilirsiniz. Çünkü kendisi insanları çok iyi dinler, analiz eder ve her şekilde herkese yardımcı olur. İşinde son derece başarılı ve özverilidir. Herkese tavsiye ederim. Aslının, sizi en doğru şekilde yönlendireceğine eminim.
     3 Beğeni    
M.Ali Eğilli
27.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46683
Aslı'yı tanıyalı yaklaşık 6 ay gibi bir zaman oldu. Ortak bir kaç arkadaşımız vesilesiyle tanıştık. O kadar güleryüzlü, içten ve samimi ki ilk tanıştığımızda sanki yıllardır tanışıyormuşuz gibi bir hisse kapılmıştım, ve o günden sonra çok güzel arkadaşlığımız oluştu. Zaman zaman mesleki konularından da söz açıldığından biliyorum kendisinin mesleki donanımı çok iyidir. Başarılı ve çok iyi bir psikolog olduğunu düşündüğüm için de herkese tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Aybike
27.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46652
Aslı ile üniversiteden bu yana arkadaşız. Onunla tanıştığımızda ilgimi çeken ilk şey psikoloji bölümünü çok isteyerek ve bilinçli olarak seçmesiydi.İyi bir psikolog olmak için gereken ilgi,özen,dikkat,başarılı olma azmi kendisinde fazlasıyla mevcuttur. Detaycıdır,başkalarının göremediği detayları kolaylıkla farkeder. Araştırma yapmayı,insanları dinlemeyi sever. Çevresindeki herkesle iyi iletişim kurması, insanları anlayabilmesi ve mesleğini severek yapması onun en dikkat çeken özellikleri arasındadır.Genç olması,mesleğine olan bağlılığı ve aldığı eğitim sayesinde doğru bir tercih yapacağınızdan eminim.Bu yüzden onu gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.
     2 Beğeni    
Mehmet Alkan
27.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46622
kaliteli hizmet için kendini yetiştirmiş anlayışlı bir psikolog dertlerinizi sıkılmadan anlatabilir çözüm bulabilirsiniz.bir arkadaş gibidir. mesleğiyle ilgili çıkan tüm yayınları takip eder.yenilikçidir. mesleğine olan saygısı takdire değerdir.başarılı ,güleryüzlü ve deneyimlidir konuşkan saygılı ve mesleğini ciddiye alan bir psikologdur.diğer uzmanlara göre kendinizi daha rahat edebileceğiniz birisidir.kaliteli hizmet için kendini yetiştirmiş anlayışlı bir psikolog dertlerinizi sıkılmadan anlatabilir çözüm bulabilirsiniz.bir arkadaş gibidir. mesleğiyle ilgili çıkan tüm yayınları takip eder.yenilikçidir. mesleğine olan saygısı takdire değerdir.başarılı ,güleryüzlü ve deneyimlidir konuşkan saygılı ve mesleğini ciddiye alan bir psikologdur.diğer uzmanlara göre kendinizi daha rahat edebileceğiniz birisidir.
     1 Beğeni    
Necla A.
26.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46621
Aslı'yı Hacettepe Erişkin Hastanesi Psikiyatri servisinden tanıyorum. 2010 yılında birlikte orada staj yapmıştık. Kendisi çok sevdiğim bir meslektaşımdır.serviste yatan hastalarla kurduğu iletişim her zaman çok güzeldi.Onlara karşı her zaman güleryüzlü, anlayışlı, sevecen, empatik yaklaşırdı. Aslı mesleki donanımlı,çalışkan, işini çok severek yapan hem arkadaşım hem meslektaşımdır. Onu iyiki tanımışım diyorum ve gönül rahatlığı ile herkese tavsiye edebilirim.
     2 Beğeni    
M.K.
26.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46620
Aslı Acar ile tanışmamız fakülte yıllarına dayanır... Kendisi üniversite öğrenimi boyunca sıradan bir psikoloji öğrencisi olmaktan ziyade; alanına karşı büyük bir merak ve sevgi duyarak kendini, en iyi psikolog olabilmek hususunda geliştirebilmek için çok çalışmıştır... Fakültede gördüğü lisans ders kitapları harici psikolojiye karşı ilgi duyarak birçok kitap okumuş,birçok seminere katılmıştır... Günümüz şartlarında bir psikologa danışmanın gerekliliği hakkında herkesin hemfikir olduğu açıktır sanıyorum... Bunun için Aslı Acar, kesinlikle ideal bir seçim olacaktır... Sağlıklı günler diliyorum...
     2 Beğeni    
Furkan Doğu Acarer
26.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46619
Aslı ablam ile küçüklüğümüzden bu yana tanışırız. Gerek düzgün ve etkili hitabeti gerekse halden anlayan davranışları her zaman dikkatimi çekmiştir. Psikoloji okuduğunu öğrendiğimde ise onun yeteneğine en uygun olan mesleği seçtiğini düşünmüştüm. Örnek vermek gerekirse; ben çok çabuk strese giren bir insanım ve sınav döneminde çok stresli vakitlerimde onu arayıp 10 dakika konuşmam bile bu durumu atlatmamı sağlamıştı. Kısacası insan psikolojisine olan etkisi gözle görülür derecede iyi ve çok başarılı bir psikolog. Kesinlikle tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Emre Acar
26.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46618
Kendisi benim ablam olur. 21 yaşındayım ve Boğaziçi Üniversitesinde okuyorum. Ablam ben bildim bileli hep psikolog olmak istemiştir zaten onun kişiliğine uygun en iyi iş buydu çok güleryüzlü ve insanları dinlemeyi sever. Kesinlikle ondan memnun kalırsınız. Çalışma konusunda çok disiplinli ve işine bağlıdır. İşten eve dönünce günün yorgunluğunu atar ve hemen ertesi güne hazırlanır. İnsanlara yardım etmeyi ve onlarla iletişim kurmayı çok sever. İnsanların sorunlarını çözdükçe kendisi de çok mutlu olur.
     1 Beğeni    
Hüseyin Sezgin
23.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46529
Aslı ile ortaokuldan bu yana arkadaşız. Başarılı, çalışkan, araştırmacı, disiplinli, azimli, çalışmayı seven, kişiler arası ilişkileri çok kuvvetli, anlayışlı, empati kurabilen, kendinizi rahatlıkla anlatıp güvenebileceğiniz bir psikologtur. Böyle bir arkadaşa sahip olduğum için çok şanslı olduğumu düşünüyorum. Herhangi bir sorunum olduğunda danıştığım ilk kişidir, içime atmak yerine anlatıp rahatladığım, içinden çıkılamayacağını düşündüğüm durumlardan çekip alan ilk ve tek insandır.
     4 Beğeni    
Hatice Bulut
23.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46528
aslı acar ile ortaokuldan beri arkadaşım kendisi çok canayakın insancıl ve insanları dinlemeyi sever.güzel bi mesleği seçtiğini düşünüyorum.gayet uyumlu bir insandır sorun çözme kabiliyeti yüksektir.benim sorunlarımı itinayla dinlerdi.sır tutmayı sever.ailevi ilişkileri çok güzeldir çok tatlı şirin ve iyi bir ailesi var.konuşmayı sever.onu diğer arkaşlarımdan ayıran önemli özelliklerinden birisi olgun olmasıdır.seçici bir insandır.iyi ve kötüyü çok güzel şekilde ayırır.paylaşımcı bir yapısı olduğu için sosyal yaşamı sever.çocuklarlada iletişimi çok iyidir.kendisinden büyüklerinde sıkıntılarını dinler ve sıkılmaz.
     4 Beğeni    
Ahmet Acarer
23.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46527
Mesleği ile ilgili yetkinliği ilk etapta gözlemlediğim bir durum oldu.Psikoloji sadece teorik açıdan bu disiplini iyi bilmekle yeterli olmayan ayrıca psikoloğun da kendisiyle barışık, gerçekten duyarlı ve sizinle empatiyi iyi kurması gerekiyor. Aslı Hanım bu anlamda çok nitelikli, yetkin ve çok duyarlı bir psikolog... Mesleki yetkinliğini hem bir tanıdığı olarak biliyorum, hem Üniversite de 10 yıl "Pedagojik Formasyon" dersleri vermiş birisi olarak yani kısmen konulardan haberdar birisi olarak gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. Mentalya bu anlamda danışacağınız çok doğru bir psikoloğa sahip bir yer.
     4 Beğeni    
KübraçSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46456
Aslı hanımla geçen yıl kendimi çok kötü hissettiğim bir dönemde arkadaşım aracılığı ile Ankarada tanıştım.Ben çok içe kapalı sorunlarımı insanlara anlatmaktan çekinen cesaretsiz ve güvensiz biriyken,güleryüzü, samimiliği, içtenliği, bana güven verdi. Hayata karşı umutsuzluğumu ,mutsuzluğumu onun sayesinde aştım.Elimde olan fakat farketmediğim bir çok güçlü yanımı benim farketmemi sağlayan, hayatın her anının yaşanması gereken güzelliklerde dolu olduğunu bana hatırlatan Aslı hanıma minnettarım.
     9 Beğeni    

Aslı DOLANAY'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği

Aslı DOLANAY'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Aslı DOLANAY'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Özcan ELÇİ
Uzm.Psk.Özcan ELÇİ
Özcan, güleryüzlü, dürüst, güvenilir, harika biridir. Mesleğinde son derece donanımlı, tecrübelidir. Evet, ruh sağlığı çok geniş bir alan, ve biz psik...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Yeni Hayat Aile Danışmanlık Merkezi
Yeşilbahçe Mahallesi 1451 Sokak no:8 Muratpaşa/Antalya
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(530) 560 78 87
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1987
(33 yaşında)
Doğum Yeri
Antalya
Mezun Olduğu Üniversite
Atılım Üniversitesi- Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2011
(9 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Aslı DOLANAY Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Aslı DOLANAY Mesleki Videolar Videoları
-

19:14
Top