2007'den Bugüne 82,405 Tavsiye, 26,103 Uzman ve 18,312 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Güldane SALMAN

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

3

[Psk.Güldane SALMAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Güldane SALMAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

5
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Güldane SALMAN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Güldane SALMAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Gonca BİLGİÇUzm.Psk.Gonca BİLGİÇ
Gonca ile yüksek lisans eğitimimiz sırasında tanıştık. Sonrasında gerek danışanlarımızla ilgili yaptığımız bilgi alışverişlerinde, gerekse birlikte yü...
Sevda SERİNPsk.Sevda SERİN
Sevda ile yüksek lisans eğitimimiz sırasında tanıştık. Birlikte eğitim aldığımız süre boyunca hem mesleğindeki gelişmelere olan ilgisi, hem de mesleki...

Güldane SALMAN Tavsiye Yazıları Güldane SALMAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

Ferihan YANCI Fotoğraf  Psk.Ferihan YANCI
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

02-03-2012
 TavsiyeNo: 48941
Güldane Hanım’ı yürüttüğümüz ortak çalışmalar ve araştırmalar vesilesi ile yakinen tanımaktayım. Kendisi mesleğini seven, eleştirel bir tarzı ve bilimsel yaklaşımı olan azimli bir psikolog olup, son dönem araştırmalarını takip eden, araştırmayı, incelemeyi ve gözlemlemeyi iyi bilen biridir. Eklektik üslubunun yanında anaakım yaklaşımlara eleştirel bakabilen, yeniliklere açık bir psikologdur aynı zamanda. Paylaşıma açık olan tavrı, şahsi ve mesleki ilişkilerindeki samimi ve sıcak tutumunun kendisini mesleğinde daha da başarılı kılacağını umuyorum. Eşi İsmail SALMAN ile birlikte iyi işler çıkaracaklarına inancım sonsuz. Yetişkin alanında psikolojik destek arayış içinde olan kişilere Güldane Hanım’ı tavsiye ederim. Herkese sevgi ve barış dolu günler dilerim..
     Beğenin    

Sevda SERİN Fotoğraf  Psk.Sevda SERİN
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

22-01-2012
 TavsiyeNo: 47497
Güldane ile yüksek lisans eğitimimiz sırasında tanıştık. Kendisi ile bir çok projede ve mesleki eğitimde bir arada bulunduk. Güleryüzlü, samimi, güvenilir, sorunların çözümünde yaratıcı ve çözüm odaklı olması ve de iyi bir dinleyici olması; hem bir arkadaş olarak hem de bir meslektaş olarak keyifli paylaşımlarda bulunmamızı sağladı. Mesleğini seven, saygı duyan, sürekli olarak kendini geliştiren bir psikolog oluşunun yanı sıra mesleki bilgi ve donanımı her zaman dikkatimi çekmiştir. Bu özellikleri ile birlikte yürüttüğümüz projelere büyük yarar sağlamıştır. Yüksek lisans eğitimiz sırasında Kocaeli Üniversitesi Psikiyatri Anabilim Dalında, ruhsal travma yaşamış olan danışanlar ile çalıştık ve Güldane ‘nin danışanları ile kurduğu güven ilişkisi, mesleki bilgi ve becerisini yetkin bir şekilde kullanışı sayesinde kısa sürede danışanlarına yararlı olduğunu gördüm. Kendisi alanında en doğru isimlerden birisidir.
     Beğenin    

 b.k. (Danışan)
 IP: 78.166.68.ZZB

21-01-2012
 TavsiyeNo: 47494
Güldane hanıma gittiğimde tam bir karmaşanın içerisindeydim. Aslında gitmek ve gitmemek arasında da kararsızlık yaşıyordum. Yıllardır ailme dahi anlatmaya çekindiğim bir sorunum vardı. Bu sorunu yaşayan tek kişinin de kendim olduğunu düşünüyordum. Kendimden utanıyordum. Aslında utanmak çok hafif kalır. Kendisi ile görüştüğüm dönemde asıl problemimi söylemekten hep kaçtım. Ancak o kadar cana yakın bir yaklaşımı vardı ki başkalarına söylemeyeceğini düşünerek problemimi anlattım. Şimdi bunu yaşayan tek kişinin ben olmadığımı anlamak ve görmek bile beni rahat hissettiriyor. Yıllarca bu yükü tek başıma taşıyarak kendime eziyet etmişim. Keşke daha önce destek alsaymışım. Zor bir süreçten geçtim ama şuanda kendimi daha iyi hissediyorum. Kendisine teşekkür ediyorum. Bana olan içten yaklaşımı ve verdiği güven için çok minnettarım.
     Beğenin    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Kolektif Psikoloji
Ataşehir-İstanbul
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(554) 616 84 36
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Odtü
Mezuniyet Yılı
2008
(12 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Güldane SALMAN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Güldane SALMAN Mesleki Videolar Videoları
-02:38
Top