2007'den Bugüne 79,993 Tavsiye, 25,559 Uzman ve 17,878 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Duygu DEMİR

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

9

[Psk.Duygu DEMİR isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Duygu DEMİR Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarDuygu DEMİR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Duygu DEMİR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Duygu DEMİR Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Emdr Danışmanlığı
Panik Atak
Depresyon
Travma Sonrası Stres Bozukluğu
Obsesif Kompulsif Bozukluk
Sosyal Fobi
Kaygı Bozukluğu
MMPI
Denver

Duygu DEMİR Özgeçmiş CV Psk.Duygu DEMİR'in Özgeçmişi
İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümünü 2009 yılında bitirmiştir. Öğrencilik dönemlerinde Bakırköy Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları ve Sakarya Eğitim Araştırma Hastanelerde stajlarını tamamlamıştır.
Mezuniyetinin ardından yaklaşık 2 yıl kadar özel eğitim alanında, engelli çocuklara ve ailelerine psikolojik destek hizmeti sağlamıştır.
Şuan da yetişkin bireylere psikoterapi hizmeti vermektedir.
Aldığı eğitimlerden bazıları;

Kognitif ve Davranışçı Terapi Eğitimi Prof. Dr. Mehmet Zihni Sungur

Emdr I. ve II. Düzey Eğitimi Emre Konuk/DBE

Stratejik Aile Terapisi Emre Konuk/DBE

Temel Danışmanlık Becerileri Davranış Bilimleri Enstitüsü

Aldığı Test Eğitimleri;

MMPI Test Eğitimi Kim Psikoloji
Denver II Türk Psikologlar Derneği

Duygu DEMİR Tavsiye Yazıları Duygu DEMİR için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 i.Y (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.111.77.ZD

13-03-2019
 TavsiyeNo: 108759
Duygu Hanım Tozkoparan Tıp Merkezinde Danışmanlık yaparken kendisinden destek aldım. Destek almadan önce araştırdım ve başarılı kariyeri, hakkında yapılan yorumlar beni destek almaya ikna etti. Duygu Hanımın hayatıma dokunuşu bana kendimi iyi hissetme, kendi gücümü görebilme ve kendimi gerçekleştirebilme yolunda unutulmaz bir deneyim yaşatmıştır. Kendisi; güler yüzlü, anlayışlı, insancıl yönü yüksek,empati yeteneği güçlü, bir psikolog. Aldığım desteğin hayata/olaylara farklı açılardan bakmam ve çözüm odaklı yaşam becerisi kazanmam konusunda oldukça etkili olduğunu söyleyebilirim. Duygu Hanımın terapi tekniklerini oldukça verimli kullanandığını ve işini severek yaptığını hissetmeniz kendisine olan güveni de arttırdığını deneyimleyeceksiniz. Danışan hizmeti alırken rahatlıkla kendinizi anlatmanız ve kendiniz olduğunuzu hissedebilmeniz; kendinizle barışabilmeniz ve yaralarınızı sarabilmeniz adına büyük güç kazandırıyor. Kendinizi yolun sonunda hissettiğinizde doğru dokunuşlarla doğru yolları bulmanız konusunda iyi bir rehber arıyorsanız, size gücünüzü fark ettirecek, umut hissettirecek, doğru düşünmeye yönlendirecek harika bir bir psikolog. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 Y.D (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 151.135.110.ZJJ

11-12-2018
 TavsiyeNo: 107201
Üniversite mezuniyetinin yaklaşmasıyla beraber yaşadığım “ne yapacağını bilememek” duygusu ve öncesinde yaşadığım psikolojik sıkıntılarım dolayısıyla destek almayı düşünmeye başladım. Ben de insanların çoğu gibi bu tarz şeylere mesafeliydim ancak yaşadığım sıkıntılar beni çıkmaza sokmuştu. Şimdi düşününce keşke daha önce Duygu Hanımı tanımış olsaydım diyorum. Kendisine yakın bir arkadaşımın tavsiyesiyle ulaştım. İlk etapta konuşamam diye düşünürken, kendisinin bana hissettirdiği güven duygusuyla rahatladım. Beni bir hastadan çok, bir arkadaş gibi, benim düşüncelerimi önemsediğini hissettirerek dinledi. Düzenli görüşmelerimizde bana önerilerde bulundu, belirli tekniklerle ilerleyişimi kayıt altına aldı. İki ay gibi kısa bir süre içerisinde asıl benliğime erişmemi sağladı, üzerimdeki gereksiz bütün korkulardan tedirginliklerden kurtardı. Bugün ben olmanın keyfine varıyorum. Tavsiyeleri, teknikleri diğer yandan samimiyeti, güvenilirliği, içtenliğiyle tüm yardımları için kendisine çok teşekkür ediyorum.
     Beğenin    

 Gönül Ö. (Danışan)
 IP: 31.223.50.D

02-10-2015
 TavsiyeNo: 81776
Tam 15 yıldır Obsesif Kompulsif hastasıyım. Alanlarında en iyi olan psikologlara danışmama rağmen hiçbirisi, bir yıldır düzenli olarak terapi aldığım Duygu Demir kadar yardımcı olamadılar. Duygu Demir, yepyeni tedavi yöntemlerini etkin şekilde kullanan ve danışanına son derece içten, güleryüzlü ve insancıl yaklaşan bir psikolog. Yıllardır süregelen hastalığımda en büyük gelişmeyi onunla sağladım ve ona minnettarım. Dilerim ki eğer siz de benim gibi hastalığınızla sonsuza dek yaşayacağınızı düşünüyorsanız psikoloğuma danışırsınız, sevgili psikoloğum Duygu Demir'e hayatı boyunca başarılarının devamını diliyorum.
     1 Beğeni    

 sevgi tSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.185.254.ZBF

28-09-2015
 TavsiyeNo: 81661
Duygu hanimla gecen sene tanisma firsatim oldu.oyle zor gunler geciriodumki bir herseyden umidimi kesmistim.arkadasimin sayesinde psikologa gitmeye kara verdim.allahim karsima duygu hanimi cikardi.esimi genc yasta kaybetmenin acisiyla kendimi attim yanina.yok dedim hep bu aci beni bitirir.duygu hanim sayesinde yasama baglandim.uyguladigi tedavilerde cok basarili bi psikolog.meslegini dort dortluk yapan guler yuzlu pozitif enerjili bi insan.ne desem ne soylesem sayenizde guc buldum.hayatta olumsuz herseyle basetmeyi ogrendim.size oglumla cok tesekkur ediyorum.duygu hanim hani bazen hayatta yasadiklarimiza bi cikis kapisi arariz ama caresiz kalirizya.siz benim carem oldunuz..en iyi yerlere layiksiniz..basarilariniz hep boyle devam etsin insallah.
     2 Beğeni    

 EMEL K. (Danışan)
 IP: 88.241.142.ZZZ

25-06-2013
 TavsiyeNo: 61534
Merhaba ben panik atakla uzun süren bir savaş halindeydim ayrıca geçmişte yaşadığım bazı travmatik olaylardan ötürü panik ataklarım dahada şiddetleniyordu ve artık ilaç kullanmakta istemiyordum.Duygu hanımla çalıştığı tıp merkezinde tanıştım kendisi akademik kariyeri dışında kişilik olarakta çok kibar ve anlayışlı biri.Bugüne kadar çaresiz olduğumu düşünüyordum ama Duygu hanım sayesinde hiç bilmediğim adını bile ilk defa duyduğum EMDR diye bir teknikle panik atağa ve korkularıma bakış açımı değiştirdi.Kendime olan güvenim daha da arttı.Artık o sorunlu günleri Duygu hanım sayesinde geride bıraktım.Nekadar güçlü bir kişiliğe sahip olduğumu bana O öğretti.Duygu Demir o benim danışanım değilde kimseye anlatmadığım anlatamadığım en derin sırlarımı paylaştığım arkadaşım,dostum,yoldaşım oldu.Eğer benim gibi bu tarz sorunları olan varsa şiddetle Duygu Hanımı tavsiye ediyorum.İnanın bana teşekkür edeceksiniz.
     2 Beğeni    

 Nihan Yücel (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.174.15.C

03-12-2012
 TavsiyeNo: 55915
Merhabalar Duygu Hanımı 10 yıldır tanıyorum. Hayatımda çok önemli bir yeri var kendisi tam bir yasam koçu:D Kişiliğine uygun bir mesleğe sahip onunla konuştuğunuz zaman rahatlamamak mümkün değil... Arkadaşlık ve dostluk yönü dışında mesleki yönünü sürekli taze tutan , işini severek yapan ,kendini geliştiren,insan ilişkilerinde samimi,yüz güldüren bir psikolog olduğuna emin olduğum sevgili arkadaşımı sorunu olan herkese şiddetle tavsiye ediyorum...
     1 Beğeni    

 S. Nur (Danışan)
 IP: 212.174.15.C

29-11-2012
 TavsiyeNo: 55833
Duygu Hanımla zorlu bir dönem içindeyken tanıştım. Çok acil ihtiyaç duyduğum bir zamanda, içinde bulunduğum döneme saplanmamak için başvuruda bulundum. Yaptığımız çalışmalar hayatımı yönlendirmeye başladı. Benim için yeni bir kapı açıldı ve iyiye gitmeye başladım. Çalışmalar özenle ve titizle yapıldığı için daha hızlı yol aldık. Arada bir seanslara gelmekle ilgili zaman sıkıntım olsa da burayla bağımı kopartmak istemedim. Benim problemimi, düşüncelerimi çok iyi anladığını düşünüyorum. Çocukluk döneminden beri birçok uzmana gittim fakat çok fayda göremediğim için, problemim bu zamana kadar devam etti. Duygu Hanımla birlikte her şeyin yeni yeni yoluna girdiğini düşünüyorum. Geçmiş zamanda çözülmeyen problemlerim şimdi çözüm buluyor. İhtiyaçlarıma cevap buldum, hayata umutla bakıyorum. Siz de ihtiyaçlarınıza cevap bulmak istiyorsanız Duygu Hanımla görüşmenizi tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 H.E (Danışan)
 IP: 212.174.15.C

22-11-2012
 TavsiyeNo: 55670
Duygu Hanım'la çalıştığı tıp merkezinde tanıştık. Güleryüzü ve samimiyeti sayesinde, şimdi ben ne konuşacağım neyi anlatacağım sıkıntısını üzerimden attım. Kaygılarımı nasıl kontrol edebileceğimi, onların ne anlama geldiklerini konuştuk. Seanslar ilerledikçe kaygılarım ve fiziksel belirtilerim azaldı. Kendisi beni her seansta motive etti, başardığımı gördükçe kendime olan güvenim ve bu rahatsızlığı atlatabileceğime olan inancım arttı. Zor günler geri de kaldı. Kendisine çok teşekkür ediyorum, ve sıkıntınızı paylaşabileceğiniz samimi güleryüzlü bir uzman olduğu için sizlere de Duygu Hanımı öneriyorum.
     1 Beğeni    

 Hülya D. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.174.15.C

22-11-2012
 TavsiyeNo: 55669
22 yıllık yaşantımda ablam olarak her daim yanımda, yol gösterenim olmuştur. Mesleğine olan saygısını ve durmadan kendini geliştirmek için verdiği uğraşları görünce doğru mesleği seçtiğini düşünüyorum. Meslek yaşamının her bir gününde kendine çok şeyler kattığına yakından şahit oluyorum. Empati yeteneği olan, güler yüzlü ve kendinizi yanında rahat hissedebileceğiniz birisidir. Severek yaptığı bu işe olan aşkı sayesinde çok daha iyi noktalara geleceğine yürekten inanıyorum.
     2 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2009
(10 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Duygu DEMİR'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Duygu DEMİR Mesleki Videolar Videoları
-


04:14
Top