2007'den Bugüne 89,667 Tavsiye, 27,642 Uzman ve 19,668 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Şenol YILMAZ
Psikolog - Manisa

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi8 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

8

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Şenol YILMAZ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

13
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Şenol YILMAZ'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Şenol YILMAZ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Cem TIĞRAKUzm.Psk.Cem TIĞRAK
Cem, bilgi ve tecrübesine güvendiğim, iyi iletişim becerileri ile kendini öne çıkaran bir arkadaşım ve meslektaşım. Onu hem fakülte hem de eğitimlerde...

 
Şenol YILMAZ'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Adalet Bakalığı
Akhisar
Manisa

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1986 (36 yaşında)
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Mersin Üniversitesi (2009 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Şenol YILMAZ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Depresif Bozukluk
Anksiyete Bozuklukları
Dil ve Konuşma Bozuklukları
Kişilik Bozuklukları
Zeka ve WISC-R
Özel Eğitim
Aile ve Çocuk
Ergenlik
Aile Eğitimi ve Danışmanlığı
Öfke Yönetimi
Yeme Sorunları
Bağımlılık Sorunları

Şenol YILMAZ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Hakkı Yıldırım
30.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122501
Şenol Bey'i 10 yıldan uzun zamandır tanırım. Mesleki anlamda kendisini sürekli geliştiren, hastaları ile ilgilenen, hasta geri dönüşleri olarak olumlu sonuçlar alan, seans sürelerine dikkat eden ve çevresinde sevilen birisidir. Terapi eğitimlerinde oldukça iyi sonuçlar almıştır. Çevremdeki kişilerden yardıma ihtiyacı olan olduğunda sürekli kendisine yönlendiririm. Bu kişilerden olumlu geri dönüşler aldığım bir Psikolog'tur. Özellikle çocuk ve genç hastalarda daha iyi olduğunu biliyorum. Onun odasından çıkarken insanların yüzlerinin güldüğünü görmek hep dikkatimi çekmiştir. Şenol Bey'e meslek hayatında başarılar diliyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Zeki TüSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Kasım.2015
TavsiyeNo: 82882
Şenol bey'i hayatımın sıkıntılı geçtiği bir döneminde tanıdım. Çalıştığı kurumda yaşadığım sıkıntıyla ilgili olarak yardım alabileceğimi söylediler. Çok geçmeden kendisinden yardım almak için dilekçe ile başvurdum. 1-2 defa görüştükten sonra psikiyatri doktoruna sevkimi yaptı. Sonra da 8-10 defa görüştük. Görüşmelerinde kendime olan güvenimi geliştirme, olumlu iç konuşma gibi konularda önerilerde bulunarak yardımcı oldu. en son 6-7 ay önce görüşme yapmıştık. şimdi kendimi daha iyi hissediyorum ve ailemle daha iyi iletişim kurabiliyorum. kendisine burası aracılığıyla teşekkür ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     6 Beğeni    
S.KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Eylül.2013
TavsiyeNo: 62656
Şenol Bey ile akhisar adliyesinde tanıştık. Aşırı alkol kullanıyor, sürekli buna bağlı sorunlar yaşıyordum. İşte bu yüzden birkaç adli sorun yaşadım. Bu dönemde kendisiyle tanıştık. "Alkol Kötüye Kullanımı" diye bir durumdan bahsetti. Yaklaşık 3-4 ay boyunca düzenli olarak kendisiyle görüştüm. Kendisi ile görüşmelerimizi yaklaşık 1 ay önce sonlandırdık. Çünkü benim sorunlarımı kendi çözebileceğim kanaatine vardığını, sorunum konusunda başarılı olabileceğimi söyledi. Adli olayın başından beri alkol kullanmıyorum, artık bir daha kullanmayacağım. Çünkü ailemin ve kendimin ne kadar değerli olduğunu farkettim. onun sorunumu çözme konusunda bana çok yardımı dokundu. Çok teşekkür ederim kendisine...
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     9 Beğeni    
Süleyman B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 60390
Şenol Bey'i Akhisardan tanıyorum. Yalnız yaşıyorum. Eşimi kaybedeli yıllar oldu. Annem felçli. Birçok sıkıntıyı yaşıyordum. Kızım benden uzakta yaşıyordu. İşte böyle bir dönemde tanıştım kendisiyle. Psikolojik tedaviye başladı. Yaklaşık 6-7 ay süren bi dönemden sonra kendimi daha iyi hssetmeye başladım. Ayrıca annemin huzurevine yerleştirilmesi, bakımı ve takibi konusunda çok yardımcı oldu. bu sıkıntılı dönemi atlatmamda bana çok yardımcı olan birini asla unutamam. Kendisine bu yolla teşekkür etmiş olayım..
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     9 Beğeni    
H.A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Şubat.2013
TavsiyeNo: 58267
Psikolog Şenol Bey'le Tatvan Asker Hastanesi'nde bulunduğu dönemde bir doktor arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Nişanlımla (şimdiki eşim) aramızda iletişimden kaynaklanan sorunlar vardı. Bazen günlerce konuşmuyorduk. Onun beni anlamadığını düşünüyordum. O da aynı şeyi benim için düşünüyormuş. Bunu Şenol beyle görüşmelerimizde öğrendim. Görüşmelerde mutlaka ikimizin olması konusunda çok direndi. İkimize de "sence bu sorunun kaynağı ne olabilir?", "bu sorunu nasıl çözebiliriz" vs. demeyi öğretti. Kısa zaman sonra aramızdaki sorunları daha kolay çözer olduk. Nişanlım da bana destek olunca işler daha da kolaylaştı. Şimdi evliyiz... Aradan 2 yıl geçse de hala görüşürüz, sağolsun...
     13 Beğeni    
Binay
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Şubat.2013
TavsiyeNo: 57748
Herkese Merhabalar; Sitede gezinirken Şenol Bey'in burada olduğunu gördüm ve bir şeyler yazmak istedim. Kendisini bir arkadaş tavsiyesi üzerine gördüm. Şenol bey'le çocuğumla yaşadığım sıkıntılar hakkında görüştük. Ayrılık süreci yaşadım. Bu süreçten sonra çocuğumda bazı davranış problemleri oluşmuştu. Hem okulda hem evde bununla mücadele etmek zorundaydım. Okuldaki öğretmenleri sürekli sıkıntıları hakkında beni çağırıp bilgi veriyorlardı. Durum böyle olunca yardım almak istedim. Arkadaşım bana Şenol bey'i önerdi. Gittim. Bana durumumla ilgili çok yardımcı oldu. Mücadele etmemi, davranış sorunları hakkında neler yapmam gerektiğini, nerelerde nelere dikkat etmem gerektiğini anlattı..! Kendisine minnet borçluyum, çünkü oğlumu yeniden kazandım. :))))))
     11 Beğeni    
Nuri
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ocak.2013
TavsiyeNo: 56991
Merhabalar; Psikolog Şenol bey'e başvurmadan önce durumum kötüydü. Kendimi berbat derecede kötü hissediyor ve reçeteli ilaçlar kullanıyordum. Durumumu anlattım, sağolsun çok yardımcı oldu. O bana hiçbir zaman olumsuz şeyler hissettirmedi. Hasta Psikolog arasındaki sınırı çok iyi ayarlamıştı. Kötü olduğumda onun yanına gidip rahatça konuşabiliyordum. Sıkıntılarımı paylaşabiliyordum. 4 ayda onun sayesinde çok yol aldığımı düşünüyorum. Sıkıntılarım azaldı, daha doğrusu onlarla mücadele etmeyi ve sorunlarımı çözmeyi öğrendim. Yaklaşık 4-5 ay beni takip etti. Şimdi kendimi çok daha iyi hissediyor, kendime çok güveniyorum. Kendisine ilgili tavırları ve tavsiyeleri için çok teşekkür ederim.
     15 Beğeni    
S.Kk.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Aralık.2012
TavsiyeNo: 56732
Sevgili hükümlü ve tutuklu arkadaşlarım; Yaklaşık 5 yıldan bu yana Akhisarda CİK'da kaldım. Bu dönem boyunca zor ve sıkıntılı günlerim oldu. Gerçekten zor ve sıkıntılı günler geçirdim. 2011 yılında Psikolog olan Şenol Bey kuruma geldiğinden beri belirli aralıklarla servise gelerek yardım almaktayım Servise gelmemin çok olumlu tarafları oldu. Öncelikle öfkemi kontrol edebilmeyi, kısacası öfkemi nasıl kontrol altında tutabileceğimi öğrendim. Aynı zamanda zor ve sıkıntılı bir durumla karşılaştığımda nasıl olumlu düşünebileceğimi yani olumlu tarafından nasıl bakabileceğimi öğrendim. Tüm bunlar hakkında bilgi sahibi oldum. Ve farkettim ki gerçekten herşey daha güzel olabiliyor. Artık herşeyi daha olumlu ve güzel yönleriyle düşünmeye ve kavramaya çalışıyorum. Canım sıkkın olduğunda sinirli olduğumda psikologun öğrettiği yolları kullanarak durumu değiştirmeye çalışıyorum. Bu benim için çok iyi oldu. Burda öğrendim ki bizi hasta eden şey olaylar değil düşüncelerimizmiş. Kendisine Çok Teşekkürler.
     18 Beğeni    

Şenol YILMAZ'ın Kitap ve Yayinlari Şenol YILMAZ'ın Basılı Kitap ve Yayınları
Katkıda bulunduğum kitaplar:
Dil ve Konuşma Terapisi, M.A.Vural, 2010, Sistem Yayıncılık

Şenol YILMAZ'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği

Şenol YILMAZ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Şenol YILMAZ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Cem TIĞRAK
Uzm.Psk.Cem TIĞRAK
Cem, bilgi ve tecrübesine güvendiğim, iyi iletişim becerileri ile kendini öne çıkaran bir arkadaşım ve meslektaşım. Onu hem fakülte hem de eğitimlerde...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Adalet Bakalığı
Akhisar
Manisa
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1986
(36 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Mersin Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2009
(13 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Şenol YILMAZ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Şenol YILMAZ Mesleki Videolar Videoları
-

18:58
Top