2007'den Bugüne 83,826 Tavsiye, 26,309 Uzman ve 18,757 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Emine İLERİ
Psikolog - İstanbul
Çocuk-Ergen Psikoloğu

Emine İLERİ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi19 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

19

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Emine İLERİ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

9
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Emine İLERİ'nin Tavsiye Ettigi Uzmanlar Emine İLERİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Çağla Tuğba SELVEROĞLUUzm.Psk.Çağla Tuğba SELVEROĞLU
Sevgili Cagla'yla ofke kontrolu ile ilgili verdigi bir egitimde tanisma firsati yakaladim. Kendisi mesleki anlamda cok donanimli olup, vermis oldugu e...
Büşra BÖREKÇİUzm.Psk.Büşra BÖREKÇİ
Meslektaşım ve arkadaşım olan Büşra ile tanışıklığımız üniversite dönemine uzanıyor. Kendisiyle okula girdiğim sene tanıştım ve o günde sonra hiç ayrı...

Emine İLERİ'nin İletişim Bilgileri
Adres 1:
İçe Bakış Danışmanlık Merkezi
Akşemsettin Cad. No:53 D:5 Fatih/İstanbul (Ali Emiri Kültür Merkezi Karşı Çaprazı)
İstanbul
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Yeri : İstanbul
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Bilgi Üniversitesi (2010 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Emine İLERİ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çalışma Alanları: Çocuk ve Ergenler (0-18)

Davranış Bozuklukları
Uyum Problemleri
Okul Problemleri
Ailede İletişim Problemleri
Ergenlik Sorunları
Kardeş Kıskançlığı
Korkular
Alt Islatma
Dışkı Kaçırma
Tırnak Yeme
Kaygı Problemleri
Özgüven Problemleri
Sınav Kaygısı
Sınavlara Hazırlık

Uyguladığı Testler:

Frostig Görsel Algı Testi
Benton
Burdon
Bender Gestalt
Denver II
Metropolitan
Agte
Gesell
Peabody
Goodenough
Porteus
Catell 2A
Catell 3A

Seminer Verdiği Konular:

Sınav Kaygısı
Anne-Baba Okulu (ebeveyn tutumları üzerine)
Aile İçi İletişim
Kardeş Kıskançlığı

Emine İLERİ Özgeçmis CV Psk.Emine İLERİ'nin Özgeçmişi
Psikolog Emine İleri, 2010 yılı temmuz ayında İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Halen Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji bölümünde Yüksek Lisans Eğitimine devam etmektedir.

Lisans eğitimi boyunca çeşitli kurumlarda (Çocuk Esirgeme Kurumu, Yeniden Sağlık ve Eğitim Derneği) gönüllü olarak çalışmıştır. Aynı dönem içerisinde Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde, Özel Nar Tanesi Rehabilitasyon merkezinde staj yapmış, mezun olduktan sonra da Kim Psikoloji Danışmanlık Merkezinde staj sürecine devam etmiştir.

2010 yılında Elit Akademi özel eğitim merkezinde iş hayatına adım atmıştır.

2011 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Sağlığı merkezinde çocuk ve ergen psikoloğu olarak göreve başlamış ve danışmanlık hizmeti vermiştir.

Şu anda İçe Bakış Danışmanlık Merkezinde çocuk ve ergen danışmanlığı yapmaya devam etmekte ve özel bir anaokulunda çalışmaya devam etmektedir....[Devamı...]

Emine İLERİ'nin Makaleleri Emine İLERİ'nin Makale ve Yazıları
2 Yazı/Döküman

Emine İLERİ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Tuğçe
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Aralık.2015
TavsiyeNo: 84183
Kendisi çok iyi bir dinleyici terapilerimde saatimin daha fazla uzun olmasını istediğim tek uzman. Her terapimde kendimi tekrar tekrar keşfettiğim rahat hissettiğim iyi bir arkadaş, psikologdur. Çok güler yüzlü güvenilir terapilerde hastasınına çok naif ince davranan bir uzmandır. En beğendiğim yönü iyi niyetli düşünceli güler yüzlü naif iyi bir dinleyici olması. Terapimiz çok güzel her zaman keyifli psikologtan daha çok bir arkadaş gibi dinleyici olması beni çok memnun etti.
     Beğenin    
Ş.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78580
Sevgili Emine Ileri ile bundan 7 8 ay öncesinde öğretmenimin tavsiyesiyle tanışma fırsatı yakaladım.O hayatıma girdiğinden beri hayatimi etkileyen tüm olumsuz düşünce ve kaygıların zamanla birer birer yok olduğunu ve tüm enerjimin olumlu yönde arttığını başta kendim daha sonra etrafımdakı insanlar tek tek fark etmeye başladık. O işini çok iyi yapan, içindeki güzellikleri etrafına saçan, güleryüzüyle bile insana iyi gelen son derece profosyonel bir dinleyici. Tüm kalbimle tavsiye ediyorum ve ihtiyacı olan herkesin bir gün yolunun kesişmesi dileğiyle.
     1 Beğeni    
Utku
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Aralık.2014
TavsiyeNo: 73973
Aile içi ileri derecede geçimsizlik nedeniyle başvurdum. Emine hanımla psikolojik danışmanlık merkezinde tanıştım. Sohbeti ve cana yakınlığı paha biçilemez. Kendisi çok güler yüzlü cana yakın ve samimi bir kişidir. Çalıştığı yeri bir komşumuz sayesinde bulduk. Ailemle sürekli olarak bilgisayar oyunları vb. sebeplerden dolayı hep bir kavga kargaşa içindeydik. Her akşam kavga ederdik. Emine hanımdan yardım alarak sadece 5 seansta butun sorunları çözdük. Şu an daha mutlu ve daha huzurluyum. Eğer sizinde ev içi ev dışı farksızın sorunlarını varsa lütfen uzmana başvurunuz. Herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Esra KESKİN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
16.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 60762
Eminey'le 2011 yılında Bahçelievler Kadın ve Aile Sağlığı Merkezin'de görev yaptık. Çalıştığımız süre içerisinde işini ciddiye alan, kendini geliştirmeye açık, özverili çalışan, nazik, sıcakkanlı bir Emine tanıdım. Çocuk ve ergenlerle çalışan bir psikolog olarak, kişisel özelliklerinin mesleğine çok şey kattığını gördüm. Çocuklarla ve ailelerle iletişiminin güçlü olması, kendini geliştirmek adına aldığı tüm eğitimler, mesleki paylaşımları, dışa dönük kişiliğinin başarısında büyük payı olduğunu düşünüyorum. Beraber çalıştığımız süre boyunca zor aile ve çocuklarıyla nasıl başa çıkabildiğine bizzat şahidim. Emine İleri, güvenle tavsiye edebileceğim, gerektiğinde kendi tanıdıklarımı da, yönlendirebileceğim biridir. Başarılarının artarak devamını diliyorum...
     1 Beğeni    
Seda KANDUR Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
22.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57355
Psikolog Emine İleri ile tanışıklığımız üniversite yıllarına dayanmaktadır okul yıllarından bu yana azimli ve çalışkan yapısıyla sürekli kendisini geliştirir ve alanındaki yenilikleri takip eder. Katıldığı eğitimlerle kendisini geliştirmeye halen devam etmektedir. Bunların yanı sıra güler yüzlü, içten ve güvenilir kişiliğiyle gönül rahatlığıyla kendisinden yardım alabilirsiniz. İhtiyaç duyan herkese Psikolog Emine İleriyi gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum..
     Beğenin    
Mehlika Afra Cebeci
29.Aralık.2012
TavsiyeNo: 56698
Arkadasim Eminey'le tanisikligimiz bundan bes alti sene oncesine dayaniyor. Kendisiyle yakin bir arkadasim araciligiyla tanisma sansim oldu. O zamandan beri de surekli gorusuyoruz. Bu surecte meslegini ne kadar sevdigini ve kendini gelistirmek icin ne kadar emek sarf ettigini gozlemleme sansim oldu. Bircok konuda rahatlikla kendisine danisirim ve fikirlerine deger veririm. İletisimi guclu ve mesleki olarakta surekli olarak kendini gelistirmeye devam eden arkadasimin meslek hayatinda her zamam basarili olacagindan hic suphem yok. Cocuklarla iletisiminin iyi ve bu konuda sahip oldugu bilgi donaniminin ne kadar yeterli oldugunu bildigimden kendisini cevreme gonul rahatligiyla tavsiye ediyorum. İhtiyac duyan herkesin de gonul rahatligiyla danismanlik icin basvurmasini tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
Psk. Merve Hatip
21.Aralık.2012
TavsiyeNo: 56479
Emine İleri ile 2011 yılında Bahçelievler Kadın ve Aile Sağlığı Merkezinde bir yıl boyunca birlikte çalıştığım için kendimi çok şanslı hissetmekteyim. Testlere olan hakimiyeti, danışanları ve danışanlarının aileleriyle kurmuş olduğu iletişim açısından çok başarılı bulmaktayım kendisini. Mesleki donanımına, iletişim becerisine çok güvenmekteyim. Seanslarına gelen danışanlarının olumlu geri bildirimlerine çoğu kez şahit olduğum Emine İleri aynı zaman da bilgi paylaşımı akran süpervizyonu olarak paylaşımcı ruha sahip bir meslekdaşımdır. Kendi danışanlarımı ya da tanıdıklarımı rahatlıkla yönlendirebileceğim bir psikologtur.
     1 Beğeni    
Betul
20.Aralık.2012
TavsiyeNo: 56448
Emine ileri ile uzun yillar once bir arkadasim vasitasiyla tanismistim. Emine insanin icine huzur veren konusma tarzi ve sakinligiyle dikkatimi cekmis , calisma azmi olan, sabirli, guleryuzlu, basarili bir arkadasimdir. Olaylara olumlu yaklasimi, tespitleri, ikna edici konusmasiyla bu meslek icin cok uygun oldugunu dusunuyorum. Hem kisilik ozellikleri bakimindan hemde mesleki birikiminden ve tecrubesinden yararlanmak isteyenler icin Emine Ileriyi yurekten tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Zehra SANCAK Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
11.Aralık.2012
TavsiyeNo: 56159
Emine İleri ile tanışıklığımız üniversite dönemine dayanıyor. Ayrıca İBB Kadın ve Aile Sağlığı Psikolojik Danışmanlık Projesinde yaklaşık bir yılı aşkın bir zamanda birlikte çalıştık. Emine profosyönel yaşantısında kendini sürekli geliştiren, başarılı, titiz, danışanlarına yardım etmek için her türlü özveriyi gösteren meslektaşımdır. İnsan ilişkilerinde sıcak, güvenilir, güler yüzlü biridir. Meslektaşım olan Emine ile tereddüt etmeden görüşmenizi tavsiye eder, kendisine meslek yaşamında başarılar dilerim.
     Beğenin    
Busra
3.Kasım.2012
TavsiyeNo: 55188
Emine arkadaşımla uzun bir geçmişe dayanan dostluğumuz var.Onu ne zaman görseniz sımsıcak adeta içinizi ısıtan gülüşü ile karşılar sizi.Daha baştan onun o güleryüzünü samimiyetini gördüğünüzde eminim düşüneceğiniz ilk şey doğru bir seçim yapmış olduğunuz. Kişisel gelişimine önem veren,disiplinli,samimi,insanlarla iletişiminde her zaman pozitif,uyumlu,motisvasyonu enerjisi yuksek bir kişiliğe sahiptir.Bir sıkıntım olduğunda gerek kendimle ilgili gerek ise çevremle,bana önerdiği çözümleri ile her zaman başarıya ulaşmışızdır.Çocuğum olduğunda gözüm kapalı teslim edeceğim danışacağım böyle bir arkadaşım olduğu için çok şanslıyım. Sizlere de cani gönülden tavsiye ediyor,canım arkadaşıma başarılarının devamını diliyorum.
     Beğenin    
Kübra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Ekim.2012
TavsiyeNo: 54827
Emine Hanım'dan ergenlik döneminde olan kız kardeşimle ilgili danışmanlık hizmeti aldık. Kardeşimde sınav kaygısı ile ilgili problemleri vardı. Sınav döneminde bu, kardeşimin çok büyük sıkıntılar yaşamasına sebep oluyordu. Kendisinden aldığımız danışmanlık sonucunda bu konu ile ilgili büyük ilerlemeler kaydettik. Şu an sınavlarda gösterdiği performans çok daha iyi. Bu yüzden kendisine teşekkür ediyor ve herkese gönül rahatlığıyla danışmanlık hizmeti almasını tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Diler Gündağ
5.Ekim.2012
TavsiyeNo: 54496
Emine ileri ile tanisikligim universite yillarina dayanmaktadir. Uzun suredir devam eden bir dostlugumuz var. Kendisi universite donemindeki basarisini mezun olduktan sonra da devam ettirmistir. Aldigi egitimlerle kendini gelistirmeye devam etmistir.  Cocuklarla iletisimi guclu ve sabirli bir insandir. Bilgi birikimine guvendigim arkadasima ben de zaman zaman yakin cevremle ilgili, ozellikle kizkardesim ve kuzenlerimle ilgili bircok konuda danismisimdir. Sundugu onerilerle cogu kez bana ve yakinlarima fazlasiyla yardimci olmustur. Bu yuzden kendisine cok tesekkur ediyorum ve gonul rahatligiyla tavsiye ediyorum. Bundan sonrasinda da is hayatindaki basarilarina bir cogunu daha ekleyecegine inaniyorum ve basarilar diliyorum.
     Beğenin    
Psk. Duhan Günay
2.Ekim.2012
TavsiyeNo: 54369
Değerli meslektaşım, Psk. Emine İleri' yi üniversite döneminden bu yana tanımaktayım. Öğrenimimiz süresince birçok proje ve grup çalışmalarında kendisiyle ortak çalışabilme fırsatı buldum. Bakış açısı, sakinliği ve kararlılığının yanı sıra yüksek bilinci ile akademik alanda başarısının yanı sıra profesyonel hayattaki başarısına yakından tanık olmaktayım. Bir dönem kendisiyle aynı kurumda çalışma fırsatı buldum ve danışanları ile olan uyumu ve etik kurallara olan bağlılığı ile benimde danışanlarımı güvenle yönlendirdiğim meslektaşlarım arasında yer almaktadır. Sağlıklı günler dilerim...
     Beğenin    
Tuba
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Eylül.2012
TavsiyeNo: 54196
Emine Hanımla bundan 1,5 yıl önce boşanma surecimde kızımın yaşadıgı sorunlara cözüm bulmak için danışma fırsatım oldu . O gün bu gündür her sorunumuzda ona danısmak bizim dogru kararlar almamıza yardımcı oluyor. Güler yüzlü , sempatik , verdiği fikirlerle sadece bugünü değil ileriyi de düşündüren analitik düşünmemizi saglayan bir psikologdur. Kullandığı yöntem ve verdiği tavsiyelerle kızımın bu süreci daha kolay ve rahat atlamasını sağladı. Ben herkese tavsiye ediyorum iyi ki onu tanımışım .
     1 Beğeni    
Birsen Korkmaz
7.Eylül.2012
TavsiyeNo: 53685
Emine İleri ile Bilgi üniversitesi psikoloji bölümünden birlikte mezun olduk. Kendisi, bulunduğu ortamda güzel tebessümü ile insanda çok güzel bir izlenim bırakan, hayat dolu, neşeli bir insandır. Kendisini tanıdıkça, oturmuş karakteri ve özgün yapısıyla karşılaşmış olursunuz. İnsana ve insana dair her şeye büyük bir özveriyle yaklaşan, aile yapısıyla da bu yönünü oldukça destekleyen, benim ve onu tanıyanların nezninde çok derece saygıya değer bir arkadaşım ve meslektaşımdır. Bazı meslekler vardır ve bazı insanların o meslekler için var olduğunu bilirsiniz, işte Emine İleri de bu meslek için var olmuş ve kendini durmadan almış olduğu 'kaliteli' eğitimlerle destekleyen bir meslektaşımdır. Titiz ve kuralları olan arkadaşımın, bu yönünü meslek hayatında da devam ettirmesi, ona olan saygımın artmasını sağlamıştır. Emine'yi birkaç kelimeye sığdırmak, onu tanıyan birine çok adilane gelmez; çünkü bilirsiniz Emine'yi birkaç kelimeyle anlatmanın imkansızlığını.. Güler yüzü, hayata olumlu tarafından 'gerçekleri' göz önünde bulundurarak bakması, sabırlı oluşu, insani konulardaki hassasiyeti, özgünlüğü, çalışkanlığı, mesleğine olan saygısı ve sevgisi ve bunlarla birlikte dostluğu oldukça değer taşımaktadır. Emine İleri hakkında yazmaya başlayınca, yazının sonunun gelmesinin pek mümkün olmadığının farkında olup ama aynı zamanda yazıma bir son vermem gerektiğini bildiğimden, burada noktalıyorum. Saygı ve sevgilerimle..
     3 Beğeni    
Merve KARABİBER Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
6.Eylül.2012
TavsiyeNo: 53668
Sevgili Emine İleri geçen yıl İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Sağlığı Merkezinde aynı ortamda çalışma şansına eriştiğim bir meslektaşımdır. Kendisini tanıdıktan sonra meslektaşım olmasının yanında da çok güzel bir dostluk kazandım.. Aynı ortamda çalışma yaptığımızdan ötürü ben yetişkinlerle çalışan biriyim ve kendisi de bilindiği üzere çocuk ve ergen psikologu olduğundan ortak, tanışıklığı olan vakalarımız oldu ve ben anne ile çalışırken çocuğunda kendisinin gözleminde olması ile çok güzel ilerlemeler yol almasına danışanlarımın geri bildirimleri olsun kendi gözlemlerim olsun tanık oldum.. benim için unutamadığım bir vakası vardır bizzat merkezce tanık olduğumuz 'sınır' anlamında problem yaşayan bir çocuğa ki o çocuk gayet saldırgan ve arkadaşımıza vurmaları dahi olan ve inatlaşmaları olan bir çocuktu. Seans odasına girmemesinden ve bizlerin bile odasına izinsiz haberimiz olmadan tabiri caizse kaşla göz arasında girip eşyalarımızı ısrarla almaya çalışmasından ötürü biliyorum tüm bunları.. Çalışmaları sonunda çok güzel bir şekilde özenle, sabırla, müdahalelerde bulunup danışanı ile birlikte başarıya ulaşmıştır. Emine gerçekten çok özenle çalışan yaptığı işe önem veren biridir.Bir terapi odası için gerekli olan tüm koşullar için bizzat emek veren, danışanları geldiğinde onları güler yüzle karşılayan, gerektiği yerde gereken müdahalelerde iyi bir şekilde bulunan, iletişimi kuvvetli danışan takibini iyi bir şekilde yapan,vakalarını başarı ile sonlandırma oranı ve danışanların terapi devamlılığının oranı gayet yüksek olan bir meslektaşımdır. Ayrıca çalışma alanı yönünden pek çok alanda da bilgisi olması da gözardı edilemez.Kaygılar,sınır problemi,alt ıslatma,kardeş kıskançlığı,öfke,depresyon çalıştığı alanlar arasında.. Onu tanımış olduğumdan,yakınen çalışmalarındaki başarılara şahit olmuş olmamdan ötürü çok şanslıyım. Güvenle gözüm kapalı danışan yönlendirebileceğimi bildiğim bir meslektaşımın olmuş olmasından dolayı da çok mutluyum.. kendisine başarılarının devamını diliyorum.. Başarılarına şahit olmaya devam edeceğimden kuşkum yok.. Gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum..
     Beğenin    
Tuğba Başak KOÇ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
31.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 53499
Sevgili meslektaşım ile Emine ile lisans döneminden beri tanışmaktayız. Kendisi hem meslektaşım hem en yakın arkadaşımdır. Emine ile lisans dönemimizde birçok staj yapma ve proje yürütme şansımız oldu. Kendisi azimli, istikrarlı, sorumluluk sahibidir. Kişiliğiyle, duruşuyla, konuşmasıyla kendisini bir ortamda kolayca farkettirir. İşine oldukça sadıktır ve severek icra etmektedir. işinde dakiktir ve önemli bir neden olmadıkça işini hiçbirşekilde aksatmaz. danışanlarına oldukça önem verir. kendisini geliştirmek adına birçok eğitime katılmıştır ve katılmaya da devam etmektedir. mesleğindeki gelişmeleri takip eden duyarlı bir arkadaşımdır. kendisini şiddetle tavsiye ediyorum. rahatlıkla kendisine gidebilir, yakınınızı büyük bir güvenle teslim edebilirsiniz. Eminecim sana da bir ömür boyu kariyerinde başarılar diliyorum, birlikte omuz omuza birçok iş başaracağız arkadaşım.
     Beğenin    
Psk. Aysun Başcan
27.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 53366
Emine arkadaşımla stajyerlik döneminde tanışmak kısmet oldu. Kendisi gerçekten bu meslekte olması gereken saygınlığa, içtenliğe, samimiyete sahip ve bir o kadar da mesleki alanda kendine güvenen, geliştiren,alanında en iyi şekilde çalışıp işini en başarılı şekilde icra eden ve edeceğine inandığım, sorumluluk sahibi bir meslektaşım. onu tanıdığım için şanslıyım. bir danışmanın olması gereken tüm kriterleri kendisinin sağladığını düşünüyorum. bu yüzden kendisini tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Büşra BÖREKÇİ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
7.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 52918
Psikolog Emine İleri ile lisans döneminden tanışmaktayız. Kendisi hem yakın bir arkadaşım hem de bilgisine güvendiğim bir meslektaşımdır. Mesleki gelişime çok önem veren, motivasyonu oldukça yüksek ve donanımını arttırmak için çaba sarfeden biridir. Alandaki en önde gelen isim ve kurumlarından aldığı ve almaya devam ettiği eğitimler ile işini daha iyi yapmak için emek harcadığını rahatlıkla söyleyebilirim. Güleryüzü ve sıcakkanlılığı ile ilk andan itibaren karşısındaki kişiye güven veren bir duruşu vardır. İşini profesyonel bir şekilde yapan, etik ilkelere önem veren ve bunların yanında samimi ve doğal bir insandır. Lisansta projelerde, stajlarda birlikte çalışma fırsatı bulduğum arkadaşımla yine güzel işlerde birlikte çalışmayı isterim. Kendisini ruh sağlığı alanında desteğe ihtiyacı olan herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
     Beğenin    

Emine İLERİ'nin Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği

Emine İLERİ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Emine İLERİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Çağla Tuğba SELVEROĞLU
Uzm.Psk.Çağla Tuğba SELVEROĞLU
Sevgili Cagla'yla ofke kontrolu ile ilgili verdigi bir egitimde tanisma firsati yakaladim. Kendisi mesleki anlamda cok donanimli olup, vermis oldugu e...
Büşra BÖREKÇİ
Uzm.Psk.Büşra BÖREKÇİ
Meslektaşım ve arkadaşım olan Büşra ile tanışıklığımız üniversite dönemine uzanıyor. Kendisiyle okula girdiğim sene tanıştım ve o günde sonra hiç ayrı...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
İçe Bakış Danışmanlık Merkezi
Akşemsettin Cad. No:53 D:5 Fatih/İstanbul (Ali Emiri Kültür Merkezi Karşı Çaprazı)
İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(212) 635 66 40
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Bilgi Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2010
(10 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Emine İLERİ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Emine İLERİ Mesleki Videolar Videoları
-

12:44
Top