2007'den Bugüne 80,591 Tavsiye, 25,680 Uzman ve 17,970 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Gökhan BAYAR

Şehir

Bursa

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

7

[Psk.Dnş.Gökhan BAYAR isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Gökhan BAYAR Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarGökhan BAYAR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Gökhan BAYAR'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Ömer AKTÜRKUzm.Psk.Dnş.Ömer AKTÜRK
Ömer Bey' i meslektaş uzun zamandan beri tanıyorum ve çalışmalarını takip ediyorum. Mesleğine ve danışanlarına anlamlı katkıda bulunmak için sürekli k...

Gökhan BAYAR Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
- Depresyon
- Anksiyete
-Özgüven Sorunları
-Öğrenci Koçluğu
-Sınav Kaygısı
- Sınava Performansına Yönelik Dikkat ve Konsantrasyon Problemleri
Çocuk&Ergen Danışmanlığı
Yetişkin Danışmanlığı

Gökhan BAYAR Tavsiye Yazıları Gökhan BAYAR için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Sevdenur SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 46.104.61.ZW

15-01-2019
 TavsiyeNo: 107848
Güler yüzlü ve hoş sohbetiyle güzel bir seans geçirdik😊 Aslında psikolog arayışı içerisindeyken tesadüfen buldum araştırdım ve gitmeye karar verdim hakkındaki olumlu yorumlar karar vermemdea etkili oldu. İlk kez gitmeme rağmen rahat hissettim. Devam etmeyi düşünüyorum. Süresi 50-60 dk olan bir görüşmenin 1,5 saat sürdüğünde bile aynı hassasiyeti gösteriyor olması çok iyi. İyi bir dinleyici, yorumlayıcı ve aynı zamanda uyguladığı bazı taktikleri ile bir şeylerin farkına varmamı sağladı. Teşekkür ediyorum
     Beğenin    

 Avrel (Danışan)
 IP: 81.213.186.YDD

05-04-2018
 TavsiyeNo: 103104
Sevgili Gökhan BAYAR'ı bir destek almam gerektigini farkettiğim zaman internet üzerinden yaptığım araştırmalar sonucunda keşfettim. Doğru kararlar alamıyor,artık kendimle başedemiyordum.Kendimi unutmuş başkası için yaşayan bir birey halindeydim.Kendi doğrularımi unutmustum. Daha net olarak kendimi unutmuş. Ben kimim? Sorusunu sürekli kendime yöneltiyordum.Ama bir türlü çözüm bulamıyor. Kendimi bir kafesin içine sıkışmış çıkamayacak gibi hissediyordum.Daha ilk seans da Gökhan Bey'in sorunumla ilgili hakimiyeti beni çok şaşirtti ama cok da mutlu etti. Çünkü en yakın arkadaslarıma bile anlatamadığım,paylaşamadığim durumları çok rahat bir şekilde ifade edebildim. Şimdi kendimi tanımaya çalışıyor,kafesin ilk kilidini açmış bulunuyorum bile. Her şeyin daha iyi daha güzel olacağına dair umutlarım yaşardı. Gelecek artık benim için kör,karanlık bir kuyu degil rengarenkti. Mekanı da insanı germeyen,rahat olabildiği bir yerdi.Sanki çok sevdiğim bir arkadaşımın evinde arkdaşımla dertleşiyor gibi hissediyordum. Danışanı mekandan çıktiķtan sonra bile rahatlıkla bir telefonla irtibata geciyor ,yardim alabiliyor. Herkese kolaylıkla tavsiye edebileğim biriyle karşılaştığim icin çok mutluyum.
     2 Beğeni    

 Ceren (Danışan)
 IP: 94.122.161.YBW

28-03-2018
 TavsiyeNo: 102963
Psikolojik Danışman Gökhan Bayar' dan Sınav Stresi, Dikkat Dağınıklığı ve Sınav Motivasyonu konusunda yardım aldım. Üniversite sınavına ve diğer sınavlara hazırlanan bütün öğrencilerin bu konularda bir yardım almak istiyorlarsa Gökhan Bayar' dan rahatlıkla ve güvenle yardım alabilirler. Etkili çözümler, teknik analizler ve esprili yaklaşımı ile hem güven veriyor hem de işi eğlenceli hale getiriyor. Ayrıca ulaşmak istediğiniz her zaman ulaşabiliyorsunuz. Her zaman yanımda olduğunu hissetmem bana ayrı bir güven veriyor. Hem kendimi potansiyelimi kullanmamda hem de başarımın artmasında yardımı çok olan Gökhan hoca ile iyi ki tanışmışım. Herkesin de tanışmasını tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 Gülcan (Danışan)
 IP: 5.47.208.WJ

29-11-2017
 TavsiyeNo: 100558
Merhabalar Gökhan hocamı aslında psikolog arayışı içerisindeyken tesadüfen buldum araştırdım ve gitmeye karar verdim hakkında ki olumlu yorumlar karar vermem de çok etkili oldu diyebilirim bir insanın dr dahi olsa tanımadığı biriyle özelini sıkıntısını paylaşması zordur.Ama Gökhan beyin samimi yaklaşımı işine göstermiş olduğu özeni sizi karşılamasından tutun da can kulağı ile dinleyip olaylara hakimiyeti kendinizi güvende ve rahat hissetmeniz ve en önemlisi de saate hiç bakmayıp süresi 50-60 dk olan bir görüşmenin 1,5 saat sürdüğün de bile aynı hassasiyeti gösteriyor olması iyi ki Gökhan hocaya denk geldim ilk görüşmeden sonra dahi sizinle her türlü irtibat halinde oluyor buda işini ne kadar iyi yaptığını gösteriyor şiddetle tavsiye ediyorum 😊
     2 Beğeni    

Ömer AKTÜRK Fotoğraf  Uzm.Psk.Dnş.Ömer AKTÜRK
Bursa - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

12-02-2017
 TavsiyeNo: 94527
Gökhan Bey ile Bursa'da olmasından dolayı tanışıyorum.Aynı zamanda meslektaşım olarak bilgi ve deneyimlerinden faydalanmaktayım. Mesleğine olan sevgisi, ekip çalışmasının önemine olan inancı, danışanlarıyla iyi güven ilişkisi kurabilen yapısı, derin mesleki donanımı, etkin geribildirimleri ve güvenilir mesleki duruşu dikkatimi çeken özellikleri arasında olmuştur. Yıllardır süren arkadaşlığımız yanında kendisinin kurucusu olduğu Pozitif Danışmanlık Merkezi’nde psikoterapi çalışmalarını sürdürürken, danışanlarıyla kurduğu profesyonel yaklaşımı ve empatik anlayışını yakından gözlemleme şansım olmuştur. Kendini sürekli geliştiren, güncelleyen, bitmek tükenmek bilmeyen enerjisini ve artarak devam eden başarılarını hayranlıkla izliyorum. Bursa'da terapi almak isteyen herkese tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 Cihan ACAR (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.100.144.ZYB

02-11-2013
 TavsiyeNo: 63743
Gökhan hoca benim bikaç yıl önceden rehberlik hocamdır. Hala daha fikirlerini alıp tavsiyelerini dinlemeye özen gösteririm. Çok kaliteli, seviyeli, uzmanlık alanının yüz akıdır. Bu alanda örnek gösterilecek biridir. Yardımsever, samimi ve içtendir. İlgi algılarının açıklığı ile uzmanlık alanında sayılı kişilerdendir. Karakter ve güç sahibi kişidir. Tavsiyelerine uyarsanız pişman olmadığınızı göreceksiniz. Özet: İnsanı görüp de psikolojisini anlayan ender kişilerdendir. Her konuda danışmakta fayda vardır.
     5 Beğeni    

 büşra aSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.172.58.ZYJ

10-07-2012
 TavsiyeNo: 52406
Gökhan Bayar, gittiğim dersanede rehber öğretmendi. Gittiğim yıl üniversite sınavına hazırlanıyordum. Bu zor süreçte her türlü sıkıntımda rahatça konuşabiliyordum gökhan hocamla. Sınav stresi,sınavla ilgili veya sınavla ilgili olmasa bile bir sorunum olduğunda rahatlıkla yardımına başvurabiliyordum ve hala da başvuruyorum :) Verdiği tavsiyeleri uyguladığımda gerçekten problemim halloluyor. Sınavdan sonrada tercih konusunda çok yardımcı oldu. Daima güleryüzlü, samimi ve çok rahat bir kişiliği var :) Kendinizi yanında rahat hissedebileceğiniz profosyonel bir danışman !
     4 Beğeni    

Gökhan BAYAR'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Bisiklet, Yürüyüş, Spor, Kitap» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Pozitif Danışmanlık
Genç Arslanlar İş Mrk. Konak Mh.Karadut Sk. No:152 D. 17 Nilüfer
Bursa

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(507) 234 96 18
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1980
(39 yaşında)
Doğum Yeri
Denizli
Mezun Olduğu Üniversite
Karadeniz Teknik Ünv. Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Mezuniyet Yılı
2003
(16 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı


Gökhan BAYAR'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Gökhan BAYAR Mesleki Videolar Videoları
1 Mesleki ve Kişisel Video03:32
Top