2007'den Bugüne 85,950 Tavsiye, 26,763 Uzman ve 19,100 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Tuğba Başak KOÇ
Psikolog - İstanbul

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi17 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

17

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tuğba Başak KOÇ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

47
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Tuğba Başak KOÇ'un Tavsiye Ettigi Uzmanlar Tuğba Başak KOÇ'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Şahnur KARAŞAHİNPsk.Şahnur KARAŞAHİN
Sevgili meslektaşım Şahnur ile lisans yıllarımdan tanışmaktayım. Kendisi lisans döneminde çok çalışkan, herkese yardım eden, insanlarla bilgilerini pa...
Hale Nur KILIÇUzm.Psk.Hale Nur KILIÇ
Sevgili arkadaşım Hale ile lisansı birlikte okuduk. Sınavlara birlite hazırlanır, çeşitli konularda istişarelerde bulunurduk. Lisansta göze çarpan, ba...
Emine İLERİPsk.Emine İLERİ
Sevgili meslektaşım ile Emine ile lisans döneminden beri tanışmaktayız. Kendisi hem meslektaşım hem en yakın arkadaşımdır. Emine ile lisans dönemimizd...
Büşra BÖREKÇİUzm.Psk.Büşra BÖREKÇİ
Sevgili Meslektaşım Büşra ile lisans döneminden beri tanışmaktayım. Kendisi özverili, her konuda kendini geliştirmeye açık, birçokyerde staj yaparak b...

Tuğba Başak KOÇ'un İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1988 (33 yaşında)
Doğum Yeri : Sivas
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Bilgi Üniversitesi (2010 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Tuğba Başak KOÇ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çalışma Alanları: Çocuk, Ergen ve Yetişkinler


ALDIĞI TEST EĞİTİMLERİ
WISC-R
Porteus Labirentleri,
Kent EGY,
Mini Mental Test (MMT)
Peabody
Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri (MMPI)
Frostig
Bender Gestalt
Benton
Burdon

Tuğba Başak KOÇ Özgeçmis CV Psk.Tuğba Başak KOÇ'un Özgeçmişi
2010-İstanbul Bilgi Ünv. Psikoloji (burslu)Bölümü-Onur Öğrencisi. Stajlar; Özel Pembe Mavişim Anaokulu, SHÇEK Eyüp Çocuk Yuvası, Bakırköy Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Genç Hayat Vakfı,Terapi Home Danışmanlık Merkezi, Kağıthane RAM, Nar Tanesi Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi. SHÇEK ve İstanbul Bilgi Üniversitesi protokol ile yürütülen Bilgi Paylaşım Projesi(BİPAP) genel koordinatörü.
2011-Sivas Numune Hastanesi. Çalışma alanı; Poliklinikte çocuk, ergen ve yetişkin danışanlar. Uygulama: zeka,nöropsikolojik ve kişilik testleri.
2012-Sivas Toplum Ruh Sağlığı Merkezi kurucu psikolog. Çalışma alanı;ağır psikiyatrik bozukluğu olan hastalar ve yakınları.
2013-İstanbul Kağıthane Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü.
2013-2015: İstanbul Ticaret Üniversitesi Yüksek Lisans SEMİNER & EĞİTİMLER:...[Devamı...]

Tuğba Başak KOÇ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Şahnur KARAŞAHİN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
17.Şubat.2019
TavsiyeNo: 108370
Kıymetli meslektasim Tuğba Başak KOÇ'u lisans yıllarından beri tanımaktayim. İşini ciddiyetle yapan, prensipli, mesleğini seven ve kendini geliştirme yönünde her zaman çalışmalar yapan bir uzmandır. İyi bir arkadaş, iletişim kabiliyeti yüksek, samimi ve pozitif bir insan olan Başak'la çalışmanız halinde sizi çok ileriye götüreceğinden emin olabilirsiniz. Tüm bu sebeplerle Tuğba Başak KOÇ'u psikolojik destek almak isteyen herkese samimiyetle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Melis ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Mart.2015
TavsiyeNo: 76915
Çok kaygılı çok stresli çabuk sinirlenen bir ygs mağduruydum ta ki Başak hanımı tanıyana kadar. Yaklaşık 2 aylık bir süreç benimle özenle ilgilendi ve bana o kadar çok şey öğretti ki... Düşüncelerimi, duygularımı hatta insanlara bakış açımı değiştirmemi sağladı. Başak hanımı tanımış olmasaydım 4 gün sonra gireceğim sınav için çok endişelerim vardı kafamda bir sürü şey kurardım ya olmazsa ya kazanamazsam diye... Şimdi aksine daha güçlü, daha kendinden emin, duygularını düşüncelerini kontrol edebilen bir genç kızı yaşıyorum. Başak hanım bana güven verdiği için bu yola çıktım ve sonuna kadar yürüdüm. Başak hanım beni hiç yalnız bırakmadı bu yolda ona sonsuz teşekkür ediyorum ve şiddetle tavsiye ediyorum :)
     1 Beğeni    
Fatma
24.Temmuz.2014
TavsiyeNo: 70480
Başak hocayı iş arkadaşı olarak tanıyorum.Kendisiyle Kağıthane belediyesi sosyal hizmetlerde staj yaparken tanıştım. Kuruma gelen danışanını güler yüzle ve sıcak karşılar.Danışanına ön yargılı yaklaşmak yerine öncelikle onları anlamaya çalışır.İş hayatında disiplinli bir çalışma sistemini önemser,bizlerle iletişimini kurarken kırıcı olmamaya dikkat eder,çok sıcak kanlı esprili sevecen bir yapıya sahip.iş ini özenli ve itinalı bir çalışma sistemine sahiptir.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Zehra Gül
24.Temmuz.2014
TavsiyeNo: 70479
başak la yaklaşık bir yıl önce tanıştım.başakla aynı belediyenin sosyal işler müdürlüğünde çalıştığımız gibi evlerimizde yan yana olduğu için aynı zaman da komşu oluyoruz.başak bu zamana kadar tanıdığım en renkli mutlu umutlu ve gerçekten çok iyi niyetli bir insan.zaman zaman hayret ettiğim bir sakinliği vardır. hayata olumlu ve iyi niyetli bakış açısı her ortamda istenen ,aranan insan olmasına sebeptir.içinde bir yerlerde küçük bir prenses saklı gibi bir havası vardır.herkesi sevdiği gibi herkesinde onu sevmesinden çok mutlu olur.aynı zaman da gezgindir sürekli yeni yerler yeni tatlar peşindedir.iş yerinde arkadaşlar içinde danışanları tarafından buket buket çiçek alan tek personel dir.İlgilendiği aileler danışanları özellikle çocuk danışanları ile çok sıcak bir ilişki içindedir.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Ayşegül
24.Temmuz.2014
TavsiyeNo: 70476
Merhaba, Psikolog TUĞBA BAŞAK Hanım ile aynı iş yerinde çalışıyoruz.. ve bir yıla yakın bir süredir kendisini tanıyorum. kendisini alanında çok geliştirmiş ve işini gerçekten severek yapıyor. Hatta işinden bahsederken gözlerinin parladığını görebilirsiniz :)) Kendisi olağanüstü kibar, önyargısız, anlayışlı ve iyi kalplidir. Danışacak kişi bu yüzden sıkıntılarını anlatmakta güçlük çekmeyecek, hoş bir sohbet havasında kafasını boşaltacaktır. Karşılaştığımız bir problemi onunla paylaştığımızda çok iyi bir dinleyici ve rahatlatıcıdır. Kendisi bir arkadaş olarak insanlara yardım etmeyi, destek olmayı yaratılışı itibariyle çok sever. Bu yüzden işini severek, özveriyle yaptığını biliyorum. Sahip olduklarıyla yetinmemiş heyecanla sürekli kendisini geliştirecek programlara katılmıştır. Kendi hayatı çok düzenli ve insan ilişkileri kuvvetlidir, ayrıca olayları ve insan psikolojisini çok iyi analiz ederek dinlediği kişiyi birincisi sakinleştiriyor ikincisi karar vermesini kolaylaştıran pozitif bir düşünme şekline yönlendiriyor. Pişman olmayacağınız kanaatindeyim. Gönül rahatlığıyla kendisinden yardım alabilirsiniz…..
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı Koç
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Şubat.2013
TavsiyeNo: 58239
tuğba başak hocamın çalışmalarını başarılı buluyorum, bize karşı yaklaşımları daha sevecen daha özverili olduğu için, sevecen fedakar özverili oldugu için başarılı buluyorum...kendisiyle hastanede tanıştık bana karşı göstermiş olduğu ilği alaka sevği paylaşımcı yaklaşmından dolayıda çalışma hayatında başarılar diliyorum ve kendisinden daha çok çalışmasını istiyorum kendisini yakından tanımanızı tavsiye ederim ayrıyeten soy isim daşık biz şizofreni hastalarından hiç korkmuyor ürkmüyor ve alınmıyor çalışmalarına devam ediyor
     18 Beğeni    
Mustafa
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Aralık.2012
TavsiyeNo: 56609
Hastalıkla ilgili ruhsal problemlerim de her zaman yanımda ve yardımcı oldu. Kendisi çok iyi bir danışman ve insanlara bakış açısı iyi ve psikolog değilde bir kardeş gibi yaklaşıyor. Ruhsal problemi olan kişilere tavsiye ederim. 2012 yılının 6. ayında toplum ruh sağlığı merkezine telefonla çağrıldım. Ben zaten böyle bir yerin açılması için can atıyordum. Telefon gelmiş eve bende ertesi gün gittim. Ve oranın arkadaş ortamı ve psikolog Başak hanım orada olduğunu gördüm. Bizimle birebir ilgi gösterdi ve hasta olan kişilerle de çok cana yakın konuşarak ilgi alaka gösteriyor. Ben ondan hastalığımla ilgili çok şeyler öğrendim. Kendisi iyi bir psikolog çok iyi bir arkadaş hemde çok iyi bir dost. Bu yüzden herkese tavsiye ederim. Her şey için çok teşekkürler Başak Hanım.
     32 Beğeni    
Nimet
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Aralık.2012
TavsiyeNo: 56452
Ben Başakla KANSERLE YAŞAM VE DAYANIŞMA derneğinde tanıştım.Çok mütevazi tatlı bir hanım olarak gördüm.Derneğimizdeki hastalara gönüllü olarak eğitim verdi ve herkes çok memnun kaldı. Bende bir kanser hastası olarak yardım aldım arkadaşımızdan.Bir dönem konuşmaya çok ihtiyacım olduğunda yanına hastaneye gittim ve çok faydalı bir konuşma yaptık.Beni çok güzel dinledi benle ağladı. Ona minnettarım beni çok rahatlattı.İnsan Başak hanımla çok rahat iletişim kurabiliyor.Bu rahatlıkta insanlara çok faydalı bence.Başak hanımı çok güleryüzlü,mütevazi ve iyi niyetli biri olarak tanımlayabilirim.Çok teşekkürler Başakcım.
     31 Beğeni    
Cennet Tug
20.Aralık.2012
TavsiyeNo: 56426
Ben cennet tuğ; Başak hanımın bulunduğu kuruma hastalara uğraşı yaptırmak için gelen el sanatları öğretmeniyim ilk bu kurumda karşılaştım.İlk gördüğümde pozitif bir enerjisi olduğunu düşündüm ve yanılmadımda gördüğüm kadarıyla işinde başarılı bir bayan hastaları onu çok seviyor hastalarına karşı ilgili ve çok yakın.Bulunduğundan farklı yerlere geleceğine inanıyorum.ortamındaki ekibiyle çok uyumlu ve disiplinli.Başak hanıma ilerlediği yolda başarılar diliyorum.
     25 Beğeni    
SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı TaSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Aralık.2012
TavsiyeNo: 56405
başak hanımı ocak 2012tarihinde sivas numune hastanesinde tanıdım.güleryüzüyle alçakgönüllüğüyle sevecencenliğiyle mükemmel birinsan..şizofren hastasıyım..kendisinin hastasıyım..sayesinde hastalığımla mücadele etmeyi öğrendim..kendisinin bana ve aileme çok faydası oldu..ailemden biri oldu..sivasımızda görev yapması sivasımız için mutluluk verici.zorhayat şartlarıyla mücadele verirken birey olarak aile olarak mutlaka birpsikolog yardımına ihtiyaç duyuyoruz..işte buyardımı bana ve aileme veren psikolog tuğba hanıma teşekkür ediyorum..iyi tanımışsım sizi iyiki varsınız tuğba hanım..bundan sonraki görevinizde başarılar diliyorum..
     29 Beğeni    
Şeyma
21.Eylül.2012
TavsiyeNo: 54057
Bu Değerli psikologumuz benim arkadaşımdır. Kendisi işinde titiz ve kendisini sürekli geliştiren,yenilen,her fikre açık bir psikologtur.Benim gözlemim hastalarıyla çok güler yüzlü birebir ilgilenen konuşkan,hoşgörülü yapısıyla hastaların dikkatini çeker.İş Arkadaşlarıyla uyumlu ve birlikte hareket eden biridir. En sevdigim özelligi işiyle ilgili araştırmalar yapması ve çok kitap okumasıdır.Kısa bir sürede düzenli ve sistemli bir şekilde ilerledigini düşünüyorum. Özellikle son 1 senedir Şizofren Hastalarının Tedavisinde büyük rol oynuyor.Gerek sosyal hayatları gerek egitim-ögrenme düzeylerini dengelemeye çalışıyor.
     24 Beğeni    
Hamdi
20.Eylül.2012
TavsiyeNo: 54049
Başak benim yaklaşık 5 yıllık arkadaşımdır. Bu güne kadar tanıdığım en iyi insanlardan biri diyebilirim. Sıcak kanlı, arkadaş canlısı, kesinlikle art niyet düşünmeyen, kendisinden çok karşı tarafın iyiliğini düşünen, samimi ve gerçek bir dosttur. İnsanları dinlemesini çok seven, onların dertleriyle dertlenen ve elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışan bir insan. Azimli, inançlı ve kararlı bir kişiliğe sahip. Eminim mesleğinde çok başarılı olacak ve bir çok insana şifa olacaktır.
     23 Beğeni    
M.N.U
20.Eylül.2012
TavsiyeNo: 54030
psikoloğ başak hanımla sivas numune hastanesinde tanıştım,ve beraber çalışma imkanımız oldu.kendisini hem cok iyi bir arkadas hemde mesleginde cok başarılı ve azimli bir psikoloğ olarak tanımaktayım.gerek karakter olarak,gereksede meslegine kendini adamıs azimli bir psikoloğ olarak bütün danısanlarına canı gönülden öneriyorum.eminimki meslegi alanındaki çabaları,özverisi,azmi,çalışkanlığı,güvenilirliği,ilerleme hırsı her daim devam edecek ve emeklerinin karsılıgını alacaktır.emin ol hersey yüreginden gecen güzellikler gibi olacak sayın TUĞBA BAŞAK KOÇ:)
     23 Beğeni    
Büşra BÖREKÇİ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
2.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 52826
Psikolog Başak hanımla lisans döneminden tanışmaktayım. Başak çok azimli, çalışkan, istekli ve disiplinli bir meslektaşımdır. Eğitim hayatı süresince kendini geliştirmek için emek harcayan, araştıran, projeler üreten ve uygulayan bir insan olmuştur. Halen sürekli gelişen alanımızda değişiklikleri ve yenilikleri takip eden ve bu yönde kendini geliştiren bir arkadaşımdır. Şuan Sivasta olmasına rağmen bilgi alışverişlerine, istişarelerimize devam ettiğimiz meslektaşıma hayatında başarılar diler, kendisine başvurmayı düşünen herkese gönül rahatlığıyla Başak hanım'ı tavsiye ederim.
     24 Beğeni    
Sema
18.Temmuz.2012
TavsiyeNo: 52553
Sayın Başak hocamla toplum ruh sağlığı merkezinde stajyer psikolog olarak çalışırken tanıştım.Kendisi mesleğini severek ve işinin gereklerini yerine getirerek yapan bir uzmandır.Stajımı yaparken bana mesleğimizin gereklerini yerine getirmede, alanda yapılması gereken başlıca şeyler hakkında bilgi verdi ve daha birçok konuda yardımcı oldu ayrıca ilgisini hiç eksik etmedi.Başak hanımın yanında staj yapabilmekte benim için büyük verim kaynağı oldu bunun için de ayrıca kendisine çok teşekkür ediyorum.Çok önemli, güzel ve verimli bir kurum olan TRSM 'nin de kurucularındandır ve kurumda daha iyi hizmet verebilmek için bir hayli çaba harcamaktadır.Danışanlarıyla çok iyi bir iletişime sahip ve danışanlarına müthiş ilgili bir uzmandır.Mesleğiyle ilgili almış olduğu bir çok eğitimi ve çalışmaları vardır ve eğitimlerine de devam etmektedir.Sıcakkanlı, güleryüzlü, sevecen, samimi , yardımsever, bir psikologtur.
     24 Beğeni    
Kamber
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Temmuz.2012
TavsiyeNo: 52394
Hastanede psigoloğum olarak tanışdık. Çok verimli hizmet aldım bana her konuda yardımcı oldu. Hastaları diğer psigoloklara göre daha iyi anlıyor her açıdan yardım etmeye çalışıyor. Sıcak kanlı, anlayışlı, yardım sever. Arkadaş canlısı, güleryüzlü ve yardım sever, sorunlarla ilgilenen, hastalarıyla ilgilenen, mesleğiyle ilgilenen, mesleğini tamı tamına yerine getiren, iyi kalpli çok çok iyi bir psikolog olduğuna tamamen inanıyorum. Çok güzel çok temiz ve bakımlı bir yer. Ve ne mutlu bana ki çok iyi bir pisikoloğum var :)
     31 Beğeni    
Sevil Zor
10.Temmuz.2012
TavsiyeNo: 52386
Altı aydan buyana Başak ile birlite çalışıyorum.Hem karakter olarak hem de mesleki açıdan taktir ettiğim bir arkadaşım.Hastalara yaklaşımı,onlarla ilgilenmesi,duyarlılığı ve paylaşımcılığı,güven verici yaklaşımı kısaca mesleğine uygun kişilik özelliklerini taşıdığını belirtmek isterim.Başak mesleğini çok seven ve mesleğini daha iyi yapabilmek için yayınları,eğitimleri takip eden cici bir psikologdur.Sürekli güleryüzlü oluşu,hastaları ile inanılmaz gayretli çalışması beni etkiledi.Kendisi ile birlikte çalışmaktan ve onu tanımaktan çok mutluyum.Hayat dolu,yaşamayı seven her zaman başarıları hakeden bir arkadaş.O güler yüzün hiç solmasın.Başarılarının devamını dilerim....
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     26 Beğeni    

Tuğba Başak KOÇ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Tuğba Başak KOÇ'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Şahnur KARAŞAHİN
Psk.Şahnur KARAŞAHİN
Sevgili meslektaşım Şahnur ile lisans yıllarımdan tanışmaktayım. Kendisi lisans döneminde çok çalışkan, herkese yardım eden, insanlarla bilgilerini pa...
Hale Nur KILIÇ
Uzm.Psk.Hale Nur KILIÇ
Sevgili arkadaşım Hale ile lisansı birlikte okuduk. Sınavlara birlite hazırlanır, çeşitli konularda istişarelerde bulunurduk. Lisansta göze çarpan, ba...
Emine İLERİ
Psk.Emine İLERİ
Sevgili meslektaşım ile Emine ile lisans döneminden beri tanışmaktayız. Kendisi hem meslektaşım hem en yakın arkadaşımdır. Emine ile lisans dönemimizd...
Büşra BÖREKÇİ
Uzm.Psk.Büşra BÖREKÇİ
Sevgili Meslektaşım Büşra ile lisans döneminden beri tanışmaktayım. Kendisi özverili, her konuda kendini geliştirmeye açık, birçokyerde staj yaparak b...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1988
(33 yaşında)
Doğum Yeri
Sivas
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Bilgi Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2010
(11 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Tuğba Başak KOÇ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Tuğba Başak KOÇ Mesleki Videolar Videoları
-

21:54
Top