2007'den Bugüne 81,937 Tavsiye, 25,989 Uzman ve 18,188 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Mehmet KÖR

Şehir

Kayseri

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

3

[Psk.Dnş.Mehmet KÖR isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Mehmet KÖR Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

5
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Mehmet KÖR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Mehmet KÖR'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Psk.Dnş.Yusuf KOÇAK
Yusuf Bey'i yaklaşık 7 yıldır tanıyorum.İlk tanıştığım andaki izlenimim mükemmeldi.Alçak gönüllü,sevgi dolu ve aynı zamanda insan ilişkilerinde profes...
Çağla Tuğba SELVEROĞLUUzm.Psk.Çağla Tuğba SELVEROĞLU
Çağla Hanım ile 30.06.2012 tarihinde Kayseri Melikşah Üniversitesi'nde kendisinden aldığım ''Çocuk Objektif Testleri Eğitimi'' sayesinde tanıştım.İki...

Mehmet KÖR Tavsiye Yazıları Mehmet KÖR için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 uğur çelik (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.187.154.DD

08-11-2012
 TavsiyeNo: 55331
iyi günler. mehmet bey seminer çalışmaları konusunda çok aktif bir arkadaşım. kendisi özellikle çocuklarda zihinsel gelişim konusunda seminer çalışmaları yapmakatadır. bu seminertlerden birisini bulumduğum kurumda da gerçeklerştirdi ve katılımcılardan olumlu tepkiler aldık. mehmet bey bir çok konuda ( anne baba eğitimi, çocuklarda zihinsel gelişim, zarar verme davranışı, bireysel psikolojik danışma gibi)sizlere yardımcı olacağını düşünüyorum ve tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 Engin ÖZDİL (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.169.38.YDB

05-11-2012
 TavsiyeNo: 55222
Mehmet beyi yaklaşık 3 yıldır tanıyorum. Kendisi ile aynı kurumda görev yapmaktayız. İlk tanıştığımızda ki izlenimim çok iyiydi. Soğuk kanlı, cana yakın, güler yüzlü, mütevazi ve insan ilişkilerinde profesyonel bir yaklaşıma sahip olduğunu düşünüyorum. Olay ve durumlara karşı objektif ve soğuk kanlı yaklaşımı başarılı sonuçlar elde etmesini sağlamakta. Okulda öğrencilere yönelik başarı düzeylerini artırıcı ve hayata hazırlayıcı çalışmalarda bulunmaktadır. Çocuklara test uygulama, görüşme ve ebeveynlere yönelik danışmanlık faaliyetlerinde de bulunmaktadır. Kendisinin alanında yeterli bilgi ve birikime sahip olduğuna inanıyorum. Bu konuda danışmanlığa ve desteğe ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

 Salim Emin (Danışan)
 IP: 77.1.108.YYJ

21-08-2012
 TavsiyeNo: 53228
Ben Almanya’nın Frankfurt Kenti’nde yaşıyorum.Her yıl tatilimi geçirmek üzere Kayseri’ye geliyordum.Ama ne tatil! Tatil yapmaya geliyorum ama her seferinde tatilim zehir oluyordu.Burada kendimi hiç huzurlu hissetmiyordum, ailemin zoru ile tatil yapmaya geliyordum. Kayseri’de beni mutlu edecek hiçbir şey bulamıyordum.Buradaki insanlara uyum sağlayamıyor kimseyle bir şey paylaşamıyordum.Her günüm zehir oluyordu. Özellikle 2010 yılının Haziran ayında tamamen bunalmıştım.Bir yakınım daha önce kendisinin yardım aldığı Mehmet Kör’ü tavsiye etti.İlk Gördüğüm andan itibaren bana güven veren duruşu ve devamında Türkiye’de yaşadığım problemlerimi anlaması çok hoşuma gitti.Bir ay boyunca 6 kez görüştüm.Beni mutsuz eden her şeyin üstesinden gelmeyi Mehmet KÖR’ün desteğiyle öğrendim.Daha önce hem Türkiye’de hem de Avrupa’da psikologlarla görüştüm ancak beni bu kadar anlayan olmamıştı.Anlaşılmak çok güzel bir şey.Mehmet Hoca’ma minnettarım.İçi sıkılan her kese tavsiye ediyorum.

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Bu mesajın belirtildiği gibi Almanya'dan yazıldığı IP adresiyle doğrulanmıştır.
     6 Beğeni    

Mehmet KÖR'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Sözler : Performans bilmekten bambaşka birşeydir.


Mehmet KÖR'ün Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
TÜRK PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK DERNEĞİ


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(537) 255 20 04
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İnönü Pdr
Mezuniyet Yılı
1999
(20 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Mehmet KÖR'ün Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Mehmet KÖR Mesleki Videolar Videoları
-


04:23
Top