2007'den Bugüne 91,424 Tavsiye, 28,060 Uzman ve 19,895 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Nancy KOEN LEVİ
Psikolog - İstanbul

Nancy KOEN LEVİ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi17 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

17

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Nancy KOEN LEVİ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

6
(%66.7 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Nancy KOEN LEVİ'nin Tavsiye Ettigi Uzmanlar Nancy KOEN LEVİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Büke TUNCELUzm.Psk.Büke TUNCEL
Büke ile tanisikligimiz bundan 5 sene oncesine dayanmaktadir. İ.B.B Kadin ve Aile Sagligi Merkezi'nde birlikte calismistik. Birlikte calistigimiz sure...
Ayşegül KALEMPsk.Ayşegül KALEM
Ayşegül Kalem Ertal ile yollarımız 2008 yılında ben psikoloji 4.sınıf öğrencisiyken kesişti. Kendi keşif yolculuğumda bana destek oldu ve benimle birl...
Belma ZİREKOĞLUUzm.Psk.Belma ZİREKOĞLU
Belma'yı üniversite yıllarında gittiğimiz bir staj programında tanıştım. Daha sonra yolumuz Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programın...

 
Nancy KOEN LEVİ'nin İletişim Bilgileri
Adres 1:
Nadis Eğitim ve Danışmanlık
Prof Dr. Müfide Küley Sok. Sabah Apt. N:47 D:3 Nişantaşı
İstanbul
Adres 2:
İdea Psikolojik Danışmanlık
Ata 4 - 2b Dr:8 (Ata Çarşı Yanı) Ataşehir - İstanbul
İstanbul
Telefon 1 :
Telefon 2 :
Telefon 3 :

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İngilizce, İtalyanca
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Bilgi Üniversitesi (Psikoloji) Okan Üniversitesi ( Klinik Psikoloji Yüksek Lisans) (2008 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Nancy KOEN LEVİ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
2008 yilinda Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nden onur öğrenci derecesi ile mezun olduktan sonra, 2011 senesinde Okan Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı'ndan uzmanlık derecesini almıştır. Yüksek Lisans Bitirme Projesi'ni Suça İtilmiş Çocuk ve Ergenliklerdeki Bilişsel Yapılanma konusunda yazmtır. Yüksek Lisans eğitimi süresince klinik çalışmalarına Dr. Emel Stroup süpervizörlüğünde devam etmiştir.
...[Devamı...]

Nancy KOEN LEVİ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Büke TUNCEL Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
1.Ekim.2012
TavsiyeNo: 54312
Nancy ile Kadın ve Aile Sağlığı Merkezi'nde birlikte çalışma fırsatı buldum. Nancy ile birlikte çalışmak, işe yüzünüz gülerek gitmek için yeterlidir.Nancy derdinizi dert eder, sohbetleri keyifli kılar. Özverili çalışır, elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışır. Aynı zamanda danışanlarına olan sıcak yaklaşımını, güçlü empatisini ve kendini geliştirmeye verdiği önemi danışanlarının yüzünde görmemek mümkün değildir. Şartları zor olan bir çok gönüllü çalışmalarda bulunmuştur, şartların zorluğu insanlara yardım etmesine engel olmaktan çok bu isteğini perçinlemiştir. Nancy'yi yardım almak isteyen herkese kesinlikle tavsiye ederim.
     Beğenin    
Rayka Nayır Güven
30.Eylül.2012
TavsiyeNo: 54304
Kardeşim sayesinde tanıştığım Nancy ile ortak özelliğimiz ikimizin de psikoloji eğitimi almış olmasıdır. Bunu keşfettikten sonra yaptığımız tüm konuşmaların ana konusu Nancy’nin o sırada psikoloji ile ilgili almakta olduğu bir eğitim ya da bitirip bir sonra başlayacağı kursun içeriği olmuştur. Bu da onun kendisine ve mesleki gelişimine verdiği önemi göstermektedir. Günümüzde çoğunluğun ‘ben zaten bunları biliyorum’ söylemlerinin aksine sürekli olarak kendini geliştirmeye, yeniliklerden haberdar olmaya adamış biri olarak Nancy kesinlikle tavsiye edebileceğim uzman bir terapisttir.
     Beğenin    
Verda Falay
27.Eylül.2012
TavsiyeNo: 54244
Nancy Koen Levi ile Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitiminde ve süpervizyon sürecinde birlikteydik. Kendisini hem meslektaşı olarak uyguladığı terapi seanslarında izleme fırsatım, hem de sınıf arkadaşlığımız oldu. Nancy canlı, neşeli, sıcak, ilişkilerinde açık ve samimi, insan sevgisi kuvvetli, empati düzeyi yüksek, her konuda rahatça konuşulabilecek biridir. Onunla konuşurken insan dinlendiğini ve anlaşıldığını hisseder. İzlediğim terapi seanslarında danışanıyla da doğal halini sürdürebildiğini, işbirliği içinde ve sakin bir şekilde, danışanın terapi amaçları doğrultusunda ilerlediklerini ve yine danışanının bundan fayda sağladığını gözlemleme fırsatım oldu. Kişilik özellikleri ile alanda hakkını vererek yaptığı çalışmaları ve aldığı eğitimleri de bilerek, kendisini terapist olarak gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Uzm. Psk.
27.Eylül.2012
TavsiyeNo: 54240
Nancy ile eğitim hayatımın son yıllarında tanıştım ve bu kısa süre bana hem samimiyetiyle gerçek bir arkadaş hem de fikir ve deneyimlerinden yararlanabileceğim bir meslektaş kazandırdı. Eğitim hayatım boyunca daha sonra alanda çalışmaya başladıktan sonra, özetle psikoloji dünyasına adım attığım andan itibaren ‘ilişki kurmanın’ her şeyin temeli olduğunu gördüm. Gerçekten iyileştirici olanın karşımızdakiyle ilişki kurma sanatında yattığını hem bir danışan hem de bir terapist olarak yaşantıladım. Eğer Nancy ile günlük hayat içinde bir zaman diliminde, bir eğitimde ya da danışan olarak terapi odasında tanışma imkanı bulursanız doğallığı, içtenliği ve spontanlığıyla sizinle kurduğu ilişki de benzer deneyimleri yaşayacağınızı düşünüyorum.
     Beğenin    
Jale Kohen
27.Eylül.2012
TavsiyeNo: 54234
Nancy Koen Levi' yi yakından tanırım. Çok arkadaş canlısı, güleryüzlü olmasının yanı sıra kendi mesleğinde daha da başarılı olmak için emin adımlarla ilerler. Kendini geliştirmek için sürekli eğitimlere gider bilgilerini taze tutar, ve yeni eğitimler kovalayıp sürekli ileriye doğru atım adar. Daha üniversitenin ilk yıllarında olmak istediği konumu belirlemiş, bu konuma sağlam adımlarla gelmiş ve sürekli ilerlemeye devam etmektedir. Yüksek lisans eğitimi ile birliklte uzmanlık alanını belirlemiştir. Hem konusunda uzman olması hem de hala öğrenmeye açık olmasından kendisini ondan yardım almak isteyen herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.
     Beğenin    
Kevser Birinci
24.Eylül.2012
TavsiyeNo: 54130
Nancy, kisa bir sure de olsa birlikte calisma firsati buldugum, bu sure zarfinda isine gosterdigi saygi ve ozeni takdirle izledigim bir meslaktasim. Danisanlariyla ilgilenirken sinirlarini dogru sekillerde belirliyor ve bu esnada samimiyetinden bir sey kaybetmemeyi basariyor, -ki bu denge, bizim meslegimizde oldukca alti cizilmesi gereken bir ozellik. Uzerinde calistigi konunun dogasina uygun olarak gerektiginde cesaretle, gerektiginde temkinli adimlarla yol alisini hep hayranlikla izledim. Birlikte pek cok egitime katildik. Kendisini mesleginde ileri tasiyacak egitimleri takip ederek alanindaki uzmanligini derinlestirmeye devam ediyor. Deneyimlerini meslektaslariyla paylasma konusunda da oldukca comert. Akran supervizyonuna ihtiyac duydugumda mutlaka zaman ayiran, kendi perspektifini net bir sekilde ifade etmeyi basaran bir arkadasim Nancy. Ne zaman ihtiyac duysam benden esirgemedigi guler yuzu ve yardima hazir karakterinin, danisanlarinin problemlerini cozmede ne kadar etkin bir yaklasim ortaya koyacaginin gostergesi oldugu kanaatindeyim.
     2 Beğeni    
Psk.Burcu TOKER
19.Eylül.2012
TavsiyeNo: 53989
Nancy'le 2007 yılında katıldıgımız egitim ve staj programında tanıştık. Bu egitimden sonra yollarımız önce baska egitimlerde sonra da Istanbul Buyuksehir Belediyesi Kadın ve Aile Sağlığı merkezinde kesişti. Nancy gerek eğitim süreçlerinde gerek mesleki yaşantımızda, her zaman gözüm kapalı danışmanlığına ve desteğine başvurduğum benim için çok onemli bir kaynaktır. Yüksek Lisans süresince ayrı yerlerde de olsak da mesleki olarak olarak başlayan bu ilişkimizi derin bir dostluğa da dönüştürmeyi başardık. Su anda ise mesleki bu bağımızla, dostluğumuzun birbirini beslediği, birbirimize her daim destek olduğumuz, birlilkte çalışmalar, araştırmalar yaptığımız çok güzel bir sürecin içersindeyiz. Nancy, her gördüğümde yüzünden eksilmeyen o sıcak gülümsemesiyle beni her zaman derinden etkilemiş ve çoğu zaman meslek arakdaşım, dostum değil de odasına girip koltukta karşısına oturup o gülümsemesiyle bana kucak açan, bana kendimi güvende ve huzurlu hissettirip, yolumda bana ışık tutan terapistim olmasını dilediğim bir meslektaşımdır. Umarım sizler de bir gün Nancy ile tanışıp bu duyguları yaşıyor olursunuz. Nancy Levi'yi içtenlikle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Serra Kampeas
16.Eylül.2012
TavsiyeNo: 53945
Nancy'i küçüklüğümden beri tanımama rağmen, son 5 senedir gerek aldığımız eğitimler, gerek yüksek lisans sayesinde çok daha iyi tanıma fırsatım oldu. Güleryüzü, idealistliği, güvenilirliği, vicdanı ve dürüstlüğü ile gelecek yıllarda ortak projelerde çalışmayı istediğim bir arkadaşımdır. Yargılanmadan kabul görmek istiyorsanız, çözüm arıyorsanız, farklı bakışaçılarına ihtiyacınız varsa, kesinlikle önerebileceğim bir arkadaşımdır. Mesleğine sarf ettiği çaba, kendi gelişimine gösterdiği özen ve insanlara olan şefkatli yaklaşımı ile çok fayda sağlayacağınıza eminim. Kendinizi tanıma yolunda iyi bir yoldaşa ihtiyacınız varsa, Nancy'i öneririm. Benim en değerli yoldaşlarımdansın!
     2 Beğeni    
Sami KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
15.Eylül.2012
TavsiyeNo: 53922
Yıllardır olan yakın ilşkimizden kendisini geliştirmek için birçok eğitime gittiğini biliyorum. Eğitime doymaz, asla doymayacak gibi. Zaman zaman kendisine danıştığım konulardan bana verdiği ufak ama yararlı tavsiyelerin çok faydasını gördüm. Ayrıca kendisinin tavsiyesi üzerine EMDR seanslarına katıldım. Onun vasıtasıyla gittiğim terapistle, bana oldukça faydası dokunan EMDR çalışmaları yaptım. EMDR konusunda eğitim almış istanbuldaki az sayıdaki kişiden birisidir.
     1 Beğeni    
Burak KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Eylül.2012
TavsiyeNo: 53921
Depresyondaydım, ve bunu Nancy Hanım'a gitmeden önce bilmiyordum. Bir süredir hayatın renkleri kaybolmuştu işe gitmek istemiyordum, hergün aynı kıyafetleri giymek istiyordum. Bazı günler hiç evden dahi çıkmak istemiyordum. Beraber çıktığımız içsel yolculukta, kendimi doğrultmama eski ben olmama yardımcı oldu. Aslında güçlüydüm ve yaşadığım zorlukları atlatmak hiçte zor değilmiş. Bunları farketmeme kendisi yardımcı oldu. Onu tanımlayabileceğim 3 sıfat, sıcakkanlı ama yeri geldiğinde mesafeli ve profesyonel. Kısaca terapiye gittiğim Nancy Levi'yi herkese tavsiye ediyorum. onu çok seviceksiniz.hayatınızın bir parçası olacak... burak
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     3 Beğeni    
Elvin
9.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 53017
Nancy ile yaklaşık 10 sene önce, lisans eğitimimizin ilk yılında tanıştık. o tarihlerde sınıfın en başarılı öğrencilerinden biri olan nancy, bugün de aynı başarısını, ilgisini ve çabasını mesleğinde göstermektedir. Kendini daha da geliştirmek ve bir adım daha öteye taşıyabilmek için eğitimlerine devam etmektedir. Danışanlarına göstermiş olduğu hassasiyet ve desteği aynı şekilde tüm arkadaşlarına ve çevresine de göstererek hem özel yaşamında hem de mesleki yaşamında aranan, saygı duyulan ve çok sevilen biridir. İnsanları şartsız, koşulsuz, önyargısız ve oldukları gibi kabul edebilen, onlar için tüm bilgi, eğitim ve tecrübelerini sonuna kadar kullanmaktan asla kaçınmayan bu özel meslektaşımı sonuna kadar destekliyor ve gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Serra CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 52869
Nancy gozlerinde isik olan, kucuk gorunumunde buyuk tecrubeleri olan ve guven veren bir psikolog oldugu inancindayim. Seanslarimizdan sonra hafiflemis ve merkezine geri gelmis bir insan olmak gunluk yasamimda beni rahatlatiyor ve islerimi kolaylastiriyor. filmlerde gordugumuz saatini kollayan, dusunceleri baska yerde olan psikologlardan cooooook uzakta bir tarzi var. dinledigini ve tam konsantre oldugunu goruyorum ve daha fazla acilmami yardimci oluyor. Kendisine tesekkur eder sizlerede tavsiye ederim. Serra C.
     Beğenin    
Nella
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 52825
Bn Nancy Levi'yi ne yazıkki çok geç tanıdım.. Aynı binada oturuyorduk..Annesi ile tanışıklığım vardı ama samimiyetim yoktu..2sene evvel konuşmaya başladık ve Nancy' nin psikolg olduğunu öğrendim. Yeniliklere ve bilgiye aç, güler yüzü ve yumuşak bakışları ile sizi hemen etkisi altına alıyor.Anladım ki insan mesleğini sevdiği zaman daha da içine girerek yapıyor; hele insan hayatı söz konusu ise..dolayısı ile verdiği tavsiyeler çok değerli ;iki kızıma ve bana çok faydalı oldu. Çok teşekkürler Nancy.Rahatlıkla tavsiye edebileceğim uzman listemde yer alıyor.
     1 Beğeni    
Sema A.N
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Temmuz.2012
TavsiyeNo: 52804
Sevgili Nensi ile cok yakin bir arkadasimini ile tanistim. İyikide kendisini tanimisim.Esimle ciddi anlamda kisilik catismalari icerisindeydik ve evliligimiz birbirimizi cok sevmemize ragmen ayriliga dogru gidiyordu.Sevgili Nensi sicakligi ictenligi ile sanki ailemden biriymis gibi bana sevgiyle yaklasarak hatalarimi anlamama yardimci oldu. Daha sonra buyuk cabalarim sonucunda esim ile birlikte Nensinin terapilerine katildik ve onun sayesinde evliligimizi kurtardik. Mutlulugumuzu ona borcluyuz. Sevgili nensi iyiki varsin iyiki seni tanimisiz. Sonsuz tesekkurler. Sevgilerimle...
     2 Beğeni    
Belma ZİREKOĞLU Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
31.Temmuz.2012
TavsiyeNo: 52802
Nancy'ı Levi çok sevdiğim bir arkadaşım aynı zaman da bir çok paylaşımda bulunduğum bir meslektaşımdır. Aslında onu burada bir kaç satır ile tarif etmem benim içim çok güç. Çünkü Nancy, o kadar güzel özellikleri kendisinde barındırır ki onun yanındayken birde bakmışsınız ki zaman hemen akıp gitmiş. Sizi samimi bir şekilde dinler ve gerçekten akılcı çözümler üretmeye çalışır bunu da o kadar doğallıkla yapar ki onu psikolog değil bir arkadaşınız kadar kendinize yakın hissedersiniz. Bir psikologun karşısında ki insana yardımı kendini ne kadar geliştirdiği ve büyüttüğü ile yakından ilişkilidir. Nancy bu konuda bir çok psikologdan daha öndedir. Kalbi mesleğini en iyi şekilde yapmak için heyecanla çarpan, kendini geliştirmek için eğitim kapılarını aşındıran, hayatında yaşadığı her zorluğa göğüs germesini bilen, görüp de kanınızın ısınmaması mümkün olmayan ender insanlardandır. Onunla tanışma fırsatı bulursanız ne kadar haklı olduğumu anlayacaksınız ;) Kendisini, mesleki birikiminden faydalanmak ,aradığınız çözüm yolunu bulmak üzere herkese tavsiyeediyorum..sevgilerimle..
     1 Beğeni    
Zeynep Mackalı
30.Temmuz.2012
TavsiyeNo: 52784
Nancy ile 2007 yılında bir eğitimde tanıştık. Eğitimden temellenen tanışıklık yaklaşık bir sene sonra mesai arkadaşlığına dönüştü. İBB'nin Kadın ve Aile Sağlığı Merkezi'nde bir sene birlikte çalıştık. Bu dönemde çok çeşitli eğitimler almamızın yanı sıra bir dönem supervizyon arkadaşım da oldu. Ve ardından klinik psikoloji yüksek lisans programında sınıf arkadaşı olduk. Evrilerek/dönüşerek ilerleyen arkadaşlığımızı anlatarak başladım Nancy'i anlatmaya. Çünkü pek çok farklı zamanda ve mekanda karşılaştık Nancy ile. Bu süreçte Nancy'nin güçlü yönleri olarak gördüğüm şeyler onun güleryüzlülüğü, samimiyeti ve içtenliği. Bir klinisyen olması da bu özelliklerinden güçleniyor aslında. "Miş" gibi olmak/durmak yerine samimi olarak "orada olmaya" çabalıyor. Zaman zaman biraz telaşlı/endişeli gözükse de, bu karşısındakini, içinde bulunduğu durumu anlamaya çalışmasından bence. Bir de bardağı dolu tarafından görmeye çalışır, çözüm-odaklıdır. Bu süreçte kendini ne kadar geliştirmeye çabaladığını da bir o kadar yakından biliyorum. Bir terapist olarak gerekeni fark edip, ihtiyaç duyduğunda supervizyon alan biri, yani "ben bilirim zaten" diyenlerden değil. Son söz olarak, Nancy Levi içtenlikle "tavsiye ediyorum" diyebileceğim arkadaşımlarımdan ve meslektaşlarımdan biri.
     2 Beğeni    
Buse SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Temmuz.2012
TavsiyeNo: 52767
Üniversiteye hazırlanırken çok stresliydim, konsantre olamıyorum başarısız olacağımı düşünüyordum. Bu sebeple Nancy Hanım ile bir araya geldik. Kendisine tavsiye üzerine gittim. Hem samimi hem mesafeli duruşu ile bana üniversite sürecinde çok yardımcı oldu. Rahatlama egzersizleri yaptık, endişem üzerine çalıştık. Hem çok biliyordu hem de beni çok iyi anladığını bana hissettiriyordu, bu da zaten en önemli sebebimdi seanslara devam etmem için. Sınav öncesi dönemde seansların sayısını arttırdık ve ben üniversite sınavında hiç hayal edemeyeceğim kadar rahattım. Nancy Hanım'ın da dediği gibi terapi de asıl başarı benimdi, stresimi kontrol edebildim, bütün sene çalışmamın karşılığını buldum, hepsi birleşince istediğim bölümü kazandım, ve artık kendime güvenim var, stresimi rahatlama egzersizleini kullanarak kontrol altında tutabiliyorum. :)
     3 Beğeni    

Nancy KOEN LEVİ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Nancy KOEN LEVİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Büke TUNCEL
Uzm.Psk.Büke TUNCEL
Büke ile tanisikligimiz bundan 5 sene oncesine dayanmaktadir. İ.B.B Kadin ve Aile Sagligi Merkezi'nde birlikte calismistik. Birlikte calistigimiz sure...
Ayşegül KALEM
Psk.Ayşegül KALEM
Ayşegül Kalem Ertal ile yollarımız 2008 yılında ben psikoloji 4.sınıf öğrencisiyken kesişti. Kendi keşif yolculuğumda bana destek oldu ve benimle birl...
Belma ZİREKOĞLU
Uzm.Psk.Belma ZİREKOĞLU
Belma'yı üniversite yıllarında gittiğimiz bir staj programında tanıştım. Daha sonra yolumuz Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programın...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Nadis Eğitim ve Danışmanlık
Prof Dr. Müfide Küley Sok. Sabah Apt. N:47 D:3 Nişantaşı
İstanbul
Adres 2:
İdea Psikolojik Danışmanlık
Ata 4 - 2b Dr:8 (Ata Çarşı Yanı) Ataşehir - İstanbul
İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(212) 231 28 02
Telefon 2 :
0(530) 771 19 92
Telefon 3 :
0(216) 455 62 16
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Bilgi Üniversitesi (Psikoloji) Okan Üniversitesi ( Klinik Psikoloji Yüksek Lisans)
Mezuniyet Yılı
2008
(15 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Nancy KOEN LEVİ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce, İtalyanca

Nancy KOEN LEVİ Mesleki Videolar Videoları
-

21:43
Top