2007'den Bugüne 82,734 Tavsiye, 26,150 Uzman ve 18,357 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Kadir ÖZDEN
Uzman Psikolog - İstanbul
Psikoterapist

Kadir ÖZDEN Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi1 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı MevcutTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Kadir ÖZDEN

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

1

[Uzm.Psk.Kadir ÖZDEN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarKadir ÖZDEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Kadir ÖZDEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Kadir ÖZDEN Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Kadir ÖZDEN'in Özgeçmişi
Kadir Özden, 2010 yılında İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden yüksek onur öğrencisi olarak mezun olmuştur. Ardından İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji Yüksek Lisans programını "sosyal destek, ebeveyn tutumları, kariyerle ilgili öz-yeterlilik ve sonuç beklentilerinin psikolojik iyi oluş üzerindeki rolü" konulu tez çalışmasıyla tamamlamıştır. Lisansüstü eğitimine İstanbul Üniversitesi Klinik Sağlık Psikolojisi Doktora programında devam etmektedir. Doktora eğitimi kapsamında, Doç.Dr. Özlem Sertel-Berk’in süpervizörlüğünde kronik ağrısı olan hastalarla gerçekleştirilen bilişsel davranışçı terapi (bireysel ve grup) uygulamalarında yer almış ve klinik süpervizyon sürecini tamamlamıştır. Şu anda üniversite öğrencilerinden oluşan geniş bir örneklem grubunda “nörotiklik, stres, tekrarlayıcı düşünme ve metakognitif inançların ileriye dönük sağlık sonuçları üzerindeki etkisi” konulu tez çalışmasını yürütmektedir.
...[Devamı...]

Kadir ÖZDEN Tavsiye Yazıları Kadir ÖZDEN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Ü. Özge Kıcalı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.216.10.LW

13-02-2020
 TavsiyeNo: 113610
Kadir ile tanışıklığım 2015 yılında aynı doktora programına başlamamıza dayanıyor. Güleryüzü, yardımseverliği ve entellektüel birikimiyle beni hızlıca etkileyen bu arkadaşıma yakınlaştıkça hala ilham aldığım çok sayıda yeni özelliğiyle tanıştım. Kendine eleştirel bakabiliyor olması sürekli gelişiminin fitillerinden biriydi. Onun kadar alanına kendini adamış olan çok az psikologla tanışmışımdır. Süpervizyon kapsamında incelediğimiz vakalarda danışanların kişisel farklılıklarını ve değer yargılarını göz önünde bulundurmaya, onlara uygun olacak gerçekçi hedefler koymaya çalışıyor; ilgi ve merakla danışanlarını kendilerini ifade etmeye teşvik ediyordu. Onların güçlü yönlerini hızlıca görüp yaşamın zorluklarıyla baş etmelerinde kullanabilecekleri etkili bir araca çevirmelerine yardım edebiliyordu. Terapistliği bahçıvanlığa benzetecek olursak hedeflerini sadece bahçedeki yabani otları yolmak olarak değil; bahçeyi rengarenk çiçeklerle dolu bir oyun ve dinlenme alanına çevirmeye yönelik seçiyordu. Psikoloji alanının genellikle depresyon, anksiyete gibi olumsuz duyguları ortadan kaldırmaya yönelik olan odağını aynı zamanda yaşam doyumunu da arttırmaya çeviren pozitif psikoloji alanına olan ortak ilgimiz bizi daha da yakınlaştırdı. Birçok alanda yaptığımız bilgi ve deneyim paylaşımları ile yer yer birbirimizin hocası, yer yer birbirimizin terapisti; en güzeli, yol arkadaşı olduk. Bu yolculuğumuz boyunca özellikle kendimde kıymetini bilmediğim özellikleri görmeme yardımcı olduğu için ona minnet doluyum ve Kadir'in "yol arkadaşlığını" gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim.
     Beğenin    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2010
(10 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji (2014 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Kadir ÖZDEN'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Kadir ÖZDEN Mesleki Videolar Videoları
-


13:11
Top