2007'den Bugüne 91,441 Tavsiye, 28,064 Uzman ve 19,895 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Ersin BAYRAMKAYA
Uzman Klinik Psikolog - İstanbul
Uzman Klinik Psikolog/Psikoterapist/Öğretim Görevlisi

Ersin BAYRAMKAYA Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi11 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

11

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ersin BAYRAMKAYA Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

11
(%90.9 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Ersin BAYRAMKAYA'nın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ersin BAYRAMKAYA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Ersin BAYRAMKAYA'nın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Seyir Psikoloji
Halaskargazi Cad. Osmanbey Apt. no: 84 Kat: 4/4 Osmanbey/İstanbul
Uzm.Psk.Ersin BAYRAMKAYA internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Mersin Üniversitesi Psikoloji (2005 Mezunu)
Yüksek Lisans
Hacettepe Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisansı (2009 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Ersin BAYRAMKAYA Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
ALDIĞIM TERAPİ EĞİTİMLERİNİN BAZILARI:

-Bilişsel Davranışçı Terapiler

-EMDR (I ve II. Düzey)

-Şema Terapi

-Çözüm Odaklı Terapi

-Stratejik Aile Terapisi

-Gottman Çift Terapisi (I ve II. Düzey)


PSİKOTERAPİ ÇALIŞMA ALANLARIM:

-Travma

-Sosyal Fobi

-Depresyon

-Panik atak

-Erken dönem travmalar

-Kayıp-yas

-Aile, evlilik ve ilişki problemleri

-Sınav Kaygısı

-Fobiler (Korkular)

-Kaygı sorunları

-Öfke kontrolü

-Uçak fobisi

Ersin BAYRAMKAYA Özgeçmis CV Uzm.Psk.Ersin BAYRAMKAYA'nın Özgeçmişi
2009 yılında Hacettepe Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisansı’nı bitiren Ersin Bayramkaya, 2005 yılında Mersin Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun olmuştur. Eylül 2019 tarihinden itibaren kurucusu olduğu Seyir Psikoloji’de yetişkinlerle ve çiftlerle danışmanlık hizmetlerinin yanınsıra, aynı zamanda kurumların ihtiyaçlarına göre eğitim çalışmalarını sürdürmektedir. Aynı zamanda 2016 yılından beri İstanbul Kültür Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak psikoterapi dersleri, 2019 yılından itibaren ise Acıbadem Üniversitesi SBE Klinik Psikoloji Yüksek Lisansı’nda yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak psikoterapi dersleri vermektedir.

Ersin Bayramkaya, 2007-2008 yıllarında Bilkent Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Gelişim Merkezi’nde (PDGM) üniversite öğrencileri ile bireysel terapi ve grup çalışmaları yürütmüş, çeşitli konularda konferans ve seminerler vermiştir.
...[Devamı...]

Ersin BAYRAMKAYA Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Psk.Burcu TOKER
17.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57179
Ersin'le 2008 senesinde, o sırada üzerinde çalıştığı projelere destek verebilmek için yanına gittiğimde kesişti yollarımız. Orada başlayan dostuğumuz ikimizde farklı kıtalarda da olsak devam etti. Ersin, benim kendi yaşantımda olan sıkıntılarım için başvurduğum bir arkadaşım olmanın yanı sıra, mesleki anlamda da sıkıştığımda yol göstermesi için danıştığım sayılı arkadaşlarımdan birisidir. Mesleki anlamdaki başarılarını, görüşlerini her zaman takip ederim ve psikolog olarak duruşu ve yaptıklarını her zaman kendime örnek alırım. Yaptığı işe olan inancı, tutkusu, kendini her geçen gün geliştirme arzusu beni her zaman çok etkilemiştir. İçtenliği, samimiyeti, anlayışı ve sıcaklığıyla danışanlarının kendilerini güvende ve huzurlu hissedebileceği, onları o gün oraya getiren nedenler üzerinde adım adım birlikte ilerleyebilecekleri ve bu değişim yolunda Ersin'in desteğini ve varlığını her zaman hissedecekleri onları büyüten, geliştiren ve farklılaştıran bir deneyim yaşacaklarına hiç şüphem yok. Ersin'in terapi odasına danışanı olmanın büyük bir şans ve çok değerli bir deneyim olacağına inanıyorum. Ona yardım için gelen danışanın, onu oraya getiren nedenleri halletmenin çok daha ötesinde, çok daha derin, geliştiren ve büyüten bir deneyim yaşayacağına eminim.
     2 Beğeni    
Meryem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Kasım.2012
TavsiyeNo: 55518
Ben , hayatımda sürekli ertelediğim, yapmak istemediğim , çekindiğim ve tabiri caizse “para verip rahatlamak istemiyorum “ dediğim birey yaptım ve psıkolaga gittim . Maddi manevi hiçbir zaman gittğim için pişmanlıgını duymadıgım ve duymayacagım psikolog Ersin Bayramkaya ile tanıştım. Yıllarca kendıme bile itiraf edemedığim , her zaman içimde besledıgım , kabullenemediğim fiziki bir sıkıntımı , 7 ay boyunca herhafta hiç sıkılmadan giderek, beraber çalışarak o odanın içinde yendım. Her seansta benımle gulen , benımle duygulanan ve seansımın bir parçası olan yürüme egzersizini benimle birlikte birebir yapan Ersin Bayramkaya’ya ne kadar teşekkür etsem azdır. Burda bunları yazıyor ve açıklıyor olmam bile kendisinin bana kazandırdıgı özgüvenle doğru orantıdadır. Gerek mesleğine , gerek danışanlarına saygısıyla benım nezdımde cok önem taşımaktadır Kendisine hersey için tekrar tekrar teşekkür ederim. Sevgilerimle Meryem
     5 Beğeni    
Ayşegül KALEM Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
12.Kasım.2012
TavsiyeNo: 55432
“insanların değişimlerine yardımcı olabilmek bir ayrıcalıktır ve terapistler bu ayrıcalığı kendi limitlerini ve terapi sürecine olan kişisel katkılarını farkına vararak onurlandırırlar.” Yıllar öncesinde okuduğum ancak halen daha mesleğimizi en iyi ve en doğru şekilde tanımlayabildiğine inandığım bu cümlenin karşılık bulduğu nadir insanlardan biridir Bayramkaya. Uzun zamandır keyifle birlikte birçok şey ürettiğim, her paylaşımımızda zenginleştiğimi hissettiğim, fikirlerine bakış açısına güvenerek yaslandığım sevgili dostum ve meslektaşım Ersin, terapist koltuğuna layığıyla oturan bir profesyoneldir. Neredeyse her seansından sonra bir sorgular seansını, kendini, yaptıklarını, daha da iyisini yapabileceğine inandıklarını. Mesleğine duyduğu saygı ve sevgidendir bu içsel değerlendirmeleri. Değerlidir çünkü Ersin için danışanlarının her biri. Mesleki yaşantısına en yakından şahit olabilme keyfini süren biri olarak derim ki; Ersin’in seans odasına kendinizi güvenle buyur edebilirsiniz. Çıkışta, eminim “İyi ki geldim.” diyeceksiniz!
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     4 Beğeni    
Özlem YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
30.Ekim.2012
TavsiyeNo: 55057
Ersin Bayramkaya çok eski bir dostumdur. Bu mesleği seçme ve daha sonrasında da uzmanlaşma kararlarını alırkenki temel motivasyonu psikologlara karşı önyargımı kırmama yardımcı olmuştur. Doğru terapisti bulmak konusunda büyük desteğini gördüm ve bu sayede ciddi bir zaman kazandım. Daha sonrasında da birçok arkadaşım için tavsiyelerine defalarca başvurdum. Hem kendisinden destek almaya başlayan hem de yönlendirmeleri ile başka terapistlerden destek alan pek çok kişi de kendileri üzerine yeniden düşünmeye çok daha kolay başladılar. Etrafımdaki insanların çeşitli terapist deneyimlerinden hareketle ilk defada doğru kişiyi bulmanın biraz da şans olduğunu ve süreci çok kolaylaştırdığını farkettim. Bu anlamda Ersin Bayramkaya iyi bir başlangıç olabilir. Çünkü yaptığı ilk görüşmelerden sonra danışanın başka bir meslektaşına daha uygun olduğunu düşünmesi durumunda çekinmeden yönlendirme yapmaktadır.
     Beğenin    
Yasemin Abayhan
22.Ekim.2012
TavsiyeNo: 54968
Ersin ile psikoloji lisans eğitimimiz boyunca gıyaben tanışsak da yaklaşık yedi yıldır araştırma görevlisi olarak görev aldığım Hacettepe Üniversitesi'nde "Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı"na kaydolduğu zaman kendisiyle yakınlık düzeyimiz arttı. Kendisinin ne kadar iyi bir arkadaş, dost olduğundan gem vurmam gerekmez ancak profesyonel olarak aldığı eğitim boyunca gösterdiği titiz çalışmaların birebir şahidiyimdir. Gerek Bilkent Üniversitesi'nde çalıştığı dönemlerde gerek ise İstanbul'da geçirdiği ilk çalışma yıllarında aldığı yüksek lisans eğitiminin yanı sıra hizmet içi eğitimleri almaya devam etmiştir. Güncel bilgilerin takibi konusunda hala üniversitemiz ile dirsek teması halindedir. Şimdi ve daima kendisine gönül rahatlığı ile danışan yönlendirebildiğim nadir klinik psikologlardan biridir.
     1 Beğeni    
Taner TOKUÇCU Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
19.Ekim.2012
TavsiyeNo: 54902
İstanbulda iyi bir klinik psikolog arıyorum derseniz ilk tavsiye edeceğim kişi Ersin Bayramkayadır..Kendisi benim hem yakın arkadaşım hem de meslektaşımdır. Her terapist iyi bir mesleki eğitim almış, tecrübe kazanmış ve işini iyi yapıyor olabilir, ancak Ersin beyin bunlar dışında da çok artıları bulunmaktadır. Meslektaşlarına eğitim vermesi, bu alanda çok iyi bir eğitimci olması, mesleğinin etik ilkelerine bağlı olması, kaliteli bir terapist olması, danışanlarına karşı güvenilir, anlayışlı, dürüst, sempatik ve güleryüzlü bir psikolog olması en beğendiğim özellikleridir. eğer onun danışanı olursanız, daha seansın ilk dakikalarında ne demek istediğimi ondan size yansıyan pozitif enerjiden ve hissettiğiniz anlaşılma duygusundan anlayacaksınız. Ersin beyin panik atak, travma, korkular, depresyon, kaygı bozuklukları gibi klinik rahatsızlıklarda onun klinik uzmanlığından ve eşsiz deneyimden fayda göreceğinize eminim. Ayrıca öğrencilerin ve sporcuların kaygı problemlerinde, performans geliştirme ve motivasyon konularında da var olan uzmanlığından kendi çocuğunuz için de yararlanmanızı tavsiye ederim..
     3 Beğeni    
Özden SEVİL Fotoğraf
Psk.Özden SEVİL
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
18.Ekim.2012
TavsiyeNo: 54876
Ersin Bayramkaya çok sevdiğim bir arkadaşım ve meslektaşımdır. Aynı zamanda iş arkadaşım olduğu için kendimi çok şanslı sayıyorum. Bir terapiste gittiğinizde ne kadar çok eğitimler aldığından, nereden mezun olduğundan, hangi yöntemleri kullandığından çok daha önemli bir şey var ki o da terapistinizle kurduğunuz ilişki. İşte işin o kısmı bir sanat ve Ersin Bayramkaya'nın bu sanatı çok iyi icra ettiğine, edebildiğine defalarca şahit oluyorum. Mesleki bilgisi ve tecrübesini ilişki kurma becerisiyle birleştirip ortaya çok güzel işler çıkaran bir terapist kendisi. Yeni gelişmekte bir alan olan performans psikolojisinde de çok önemli çalışmalarını hevesle ve heyecanla yürütmektedir. Alanında bilgili, tecrübeli, kendisini geliştiren, etik ilkelere bağlı ve gerçekçi, içten bir ilişki çerçevesiyle çalışan bir psikoterapist ile çalışmak isteyen danışanlara ve ruh sağlığı alanında çalışanlara Ersin Bayramkaya'yı gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Serap Erbaş
14.Ekim.2012
TavsiyeNo: 54758
Ersin Bayramkaya ile olan tanışıklığımız Hacettepe Üniversitesi’ndeki uzmanlık eğitimimize dayanmaktadır. Ancak kendisini daha yakından tanımam ve arkadaş olma şansını yakalamam ise daha yakın bir zamana rastlamaktadır. Kendisi fikirlerine, bilgi birikimine, etik değerlere olan bağlılığına son derece güven duyduğum mesai arkadaşımdır. Ersin Bayramkaya son derece azimli, öğrenmeye açık, yenilikleri yakından takip eden ve bilgilerini etrafındakilerle paylaşmaktan büyük keyif alan bir terapisttir. Hatta bu yönü benim de EMDR ile tanışma şansı yakalamama öncülük etmiştir. Bu nedenle kendisine müteşekkirim. Diğer pek çok konuda olduğu gibi bu alanda olan derin bilgisi, deneyimleri, bunları aktarmadaki istek ve başarısı benim de bu önemli tedavi yöntemi ile tanışmama vesile oldu. Halen de geniş ilgi alanları ile kendisinden pek çok farklı konuda yeni şeyler öğrenmekteyim. Bu bilgi birikimi ve deneyimlerinden yararlanmasını umut ve arzu ettiğim danışanlara Ersin Bayramkaya’yı gönül rahatlığı ve tüm içtenliğim ile önerebilirim.
     1 Beğeni    
Uzm. Psk. İrem Sürmez
11.Ekim.2012
TavsiyeNo: 54666
Bireyin sevinçlerine, üzüntülerine, korkularına, öfkelerine, kendinden bile saklamaya çalıştıklarına, beklentilerine, hayallerine, hayal kırıklıklarına temas ettiği ya da temas etmeye çalıştığı bir yolculuktur terapi süreci.. İç dünyamıza yaptığımız bu sabır isteyen yolculuk iki kişiyi gerektirir; terapist ve danışan... Bize bu yolculukta eşlik eden terapistle düşünsel ve duygusal bir bağ kurmaya, ona güvenmeye çalışırız.. "İlişkidir iyileştiren" sözünü benimseyen bir terapist olarak Ersin Bayramkaya'nın bu yolculukta danışanına eşlik etme gücüne yürekten inanıyorum. Kendisiyle bir eğitim dolayısıyla başlayan tanışıklığımız O'nun ideallerine ulaşma azmine, mesleki altyapısının zenginliğine, kendine olan güvenine ve iletişim gücüne tanıklık ederek devam etmekte..Ersin'le yaptığım keyifli arkadaşlığın ötesinde kendi iç dünyama dair meselelerimde kendisinden aldığım destek için çok teşekkür ediyorum. Bir klinisyen olarak kendisini danışanlara ve alanda çalışan diğer psikologlara gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum..
     1 Beğeni    
Petek Batum Panayırcı
11.Ekim.2012
TavsiyeNo: 54657
Ersin Bayramkaya benim çok sevdiğim bir dostum, aynı zamanda da meslektaşımdır. Klinik psikoloji alanı ülkemizde hala gelişmekte olan bir alandır ve mesleki etik ilkelere bağlı bilimsel tekniklerle çalışan uzman bulmak malesef günümüzde halen güçtür. Öyle ki yakınlarımıza uzman önerirken bile bu meslekten kişiler olarak iki kere düşünürüz. Bir taraftan da biliriz ki psikolog olmak bilimsel ve etik ilkere bağlı çalışmanın yanı sıra kendi psikolojik süreçlerine ve yenilenmeye sürekli açık olmayı da gerektirir. Ersin Bayramkaya tanımladığım tüm bu çerçeveye uyan nadir insanlardandır. Sürekli kendini, mesleki bilgisini ve birikimini geliştiren, etik ilkelere bağlı uzman psikolog Ersin Bayramkaya'yı psikoterapi ve psikolojik destek almak isteyen herkese içtenlikle tavsiye ederim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Sedar ERTAŞ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
6.Ekim.2012
TavsiyeNo: 54514
ben bir klinik psikoloğum, ben de yardım arayışına girebilirim ya da ailemden biri için veya bir dostum için uzman yardımı arayabilirim. sorunum illa ki takıntılar,panik atak,depresyon,ilişki sorunları vb. de olmayabilir, sorunum daha iyi hissetmek, daha mutlu ve verimli olmak, engellerimi aşmak ve daha başarılı olmak da olabilir.sorunum her ne olursa olsun Uzm.Klinik psikolog Ersin Bayramkaya'nın danışabileceğim doğru kişi olduğunu biliyorum. Bu işin içinde olan biri olarak sadece danışanlara değil psikolog meslektaşlarıma da psikoterapi için başvurabilecekleri bir klinik psikolog olarak Ersin Bey'i tüm içtenliğimle tavsiye ediyorum. Dostluğun, mesleki bilgin, tecrüben ve en önemlisi insani değerlerinle zaten açık olan yolun hep daha açık olsun kardeşim.
     2 Beğeni    

Ersin BAYRAMKAYA'nın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
-Türk Psikologlar Derneği

-EMDR Derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Seyir Psikoloji
Halaskargazi Cad. Osmanbey Apt. no: 84 Kat: 4/4 Osmanbey/İstanbul
Uzm.Psk.Ersin BAYRAMKAYA internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(552) 492 63 67
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Mezun Olduğu Üniversite
Mersin Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2005
(18 yıl önce)
Yüksek Lisans
Hacettepe Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisansı (2009 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Uzm.Psk.Ersin BAYRAMKAYA Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Ersin BAYRAMKAYA Mesleki Videolar Videoları
-

04:02
Top