Arama : | Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Elif TANIL

Şehir

Yalova

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

1

[Psk.Elif TANIL isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Elif TANIL Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

20
(%85.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Onun Tavsiye Ettiği İsimler
-

Elif TANIL'in Makaleleri Elif TANIL Tarafından Hazırlanan Makale, Yazı ve Dökümanlar
5 Makale

Elif TANIL Tavsiye Yazıları Elif TANIL için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler:

 selime (Danışan)
 IP: 78.177.128.YJD

23-09-2013
 TavsiyeNo: 63070
Elif Hanımla tanışmam benim ve kızım için bir dönüm noktası oldu. Kızım sinirli, hırçın, dikkati çok dağınıktı ve artık öğretmenlerinin zoruyla birçok yere gittik fakat hiç bir sonuç alamadık. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Elif Hanıma geldik. Değerlendirme seansından sonra Oyun Terapisine başladık ve inanılmaz bir değişim geçirdi kızım. O kadar profesyonel, bilgili ve güler yüzlü ki doğru yerde olduğunuzu hemen hissediyorsunuz. Kızımın geçirdiği değişimi sadece biz değil herkes farkediyor. Artık çok mutlu ve sosyal bir kızım var. Güleryüzü sayesinde kızım Elif ablasına geleceği günü iple çekmeye başladı. Herşey için çok teşekkür ederim
     9 Beğeni    

Elif TANIL Özgeçmiş CV Özgeçmişi :
2008 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olan Elif Tanıl, lisans eğitimi süresince birçok toplumsal sorumluluk ve destek projesinde aktif olarak görev almıştır. Lisans eğitiminin ardından bir çok danışmanlık merkezinde ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Sağlığı Merkezleri Psikolojik Danışmanlık Merkezinde terapist olarak yer alarak, çocuk, ergen ve yetişkinlerle ilgili çalışmalar gerçekleştirmiştir.
Bu dönemde EMDR, Çözüm Odaklı Terapi, Stratejik Aile Terapisi, Çocuk Merkezli Oyun Terapisi, Özgül Öğrenme Güçlüğü Eğitim, MMPI, Zor Ergenlerle Psikoterapi, Bilişsel Varoluşcu Terapi eğitimlerine katılmıştır. Çocuklara ve Yetişkinlere yönelik uygulanan çeşitli kişilik ve zeka testlerinin uygulanması puanlanması ve yorumlanması yetkinliğini kazanmıştır. Türk Psikologlar Derneğinden 56 saatlik WISC-R sertifika programını ve 350 saatlik Aile Terapisi eğitimini tamamlamıştır. Birçok okulda eğitim ve seminerler vermeye ve halen Haberci Gazetesindeki köşesinde haftalık psikoloji yazıları yazmaya devam etmektedir. Ayrıca Yalova Üniversitesinde “Davranış Yönetimi” dersi vermektedir.
Alanında uzman kişiler tarafından gerçekleştirilen eğitim ve seminerlere katılmıştır. Bilişsel Davranışçı Terapi Derneğinin verdiği 3 yıl süren (300 saat) ‘’Bilişsel Davranışçı Terapi’’ eğitimini başarı ile tamamlayarak uygulayıcı olma hakkını kazanmıştır. Halen 4 yıl süren (620 saat teorik, 120 saat uygulama) ‘’Geştalt Terapi’’ eğitimine devam etmektedir. Ağırlıklı olarak Geştalt terapi yaklaşımını benimseyen Tanıl, çalışmalarında Bilişsel Davranışçı Terapi, Oyun Terapisi ve EMDR yöntemlerini de kullanmaktadır.
Gelişim Psikolojisi yüksek lisans programına kabul edilmiş ve “Fiziksel İstismara Uğramış Çocukların Bağlanma Örüntüleri” başlıklı bitirme projesiyle eğitimini tamamladıktan sonra Klinik Psikoloji Doktora programına devam eden uzman, kurucusu olduğu Beyaz Psikolojik Danışmanlık Merkezinde çocuk, ergen ve yetişkinlerle çalışmalarına devam etmektedir.

Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği
Panik atak Dostları Derneği
Kognitif ve Davranış Terapileri Derneği
Gestalt Terapi Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Beyaz Danışmanlık Merkezi
Fatih Caddesi Fatih Apt 14/3
Yalova

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(226) 812 56 50

Telefon 2 :
(216) 455 62 16
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Bilgi Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2008
(9 yıllık mesleki tecrübesi var)
Yabancı Dil
 
Hızlı Mesaj Araçları
-

Elif TANIL Mesleki Anı ve İlginç Hatıralar Mesleki Anılar:
-

Elif TANIL Mesleki Videolar Videolar
1 Mesleki ve Kişisel Video

Elif TANIL  Mesleki Anahtar Kelimeler Mesleki Kavramlar (?)
psikolog, aile, çocuk, eğitim, danışmanlık, yalova, yalovadaki psikologlar, depresyon, öfke, çocuk psikologu, dikkat eksikliği, dikkat geliştirme, oyun, oyun terapisi, ders çalışma, sınav kaygısı, kaygı, panik, terapi, çocukta depresyon, pedagog, yalovapsikolog

19:34
Top