2007'den Bugüne 81,758 Tavsiye, 25,959 Uzman ve 18,160 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Ayşegül KUŞKU
Psikolog - Ankara
Çift ve Aile Danışmanı

Ayşegül KUŞKU Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi15 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 4 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Ayşegül KUŞKU

Şehir

Ankara

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

15

[Psk.Ayşegül KUŞKU isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 1
Ayşegül KUŞKU Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

11
(%90.9 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Ayşegül KUŞKU'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Ayşegül KUŞKU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Nurhan TİFTİKUzm.Psk.Nurhan TİFTİK
Nurhan Tiftik ile 3 yıldır aynı kuruluşta çalışmaktayım. Nurhan içten ve samimi bir arkadaş olmasının yanısıra, bir psikologda olması gereken özellikl...
Rukiye BURMA KÖROĞLUUzm.Psk.Rukiye BURMA KÖROĞLU
Rukiye ile iki yıl süren bir mesleki eğitimde birlikte olduk. Hem meslektaşım hem de yakın bir dostumdur. Rukiye benim için sıcak, güvenilir ve en ö...
Sevda SERİNPsk.Sevda SERİN
Sevda Serin ile birlikte aynı üniversiteden mezun olduk. Kendisi öncelikle benim çok değerli dostumdur. Birlikte gerek mesleki, gerekse kişisel anl...
Yasemin EYİGÜNUzm.Psk.Yasemin EYİGÜN
Yasemin hanımla tanışmam aynı merkezde çalışmamla başladı. Birlikte gerek mesleki gerekse kişisel anlamda çok değerli paylaşımlarımız oldu. Yasemin h...
Nihan KARPUZUzm.Psk.Nihan KARPUZ
Nihan birlikte aynı psikolojik danışmanlık merkezinde çalıştım. Dostluğunda gördüğüm içtenlik ve samimiyeti mesleki yaşamında danışanlarına yöneltti...
Gülsen SÜSLÜUzm.Psk.Gülsen SÜSLÜ
Gülsen Süslü hem değerli bir meslektaşım hemde Psikoloji lisans eğitiminden dostumdur. Sevgili Gülsen'in arkadaş canlısı olmasının yanı sıra, karşısı...

Ayşegül KUŞKU Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Uzmanlık Alanı
Çift ve Aile Danışmanlığı
Kognitif Davranışçı Terapiler
Çözüm Odaklı Terapi
Stratejik Aile Terapisi

Çalışma Alanları
Çift ve Aile Danışmanlığı (Aile içinde yaşanan sorunlar,Boşanma süreci ve sonrası danışmanlık hizmeti, ebeveyn kaybı gibi yaşanan sorunlar)
Travma Sonrası Stres Bozukluğu
Panik Atak
Depresyon
Sosyal Fobi
Obsesif Kompülsif Bozukluk
Aile Danışmanlığı
Olumlu Ebeveynlik Becerileri
İletişim Becerileri
Öfke ile Başa Çıkma
Psikosomatik Bozukluklar
Duygudurum Bozukluğu
Aile içi çatışmalar
Uyum problemleri

Ayşegül KUŞKU Özgeçmiş CV Psk.Ayşegül KUŞKU'nun Özgeçmişi
2007 İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunuyum. 2014 yılında İstanbul Üniversitesi Kadın Sorunları Araştırma ve Geliştirme Merkezi Yüksek Lisans Programından mezun oldum. 2019 yılında Ankara Üniversitesi Aile Danışmanlığı programını başarıyla tamamladım.

2018 yılı Ocak ayı itibariyle Ankara Sante Psikolojide yetişkin psikoterapisi ve Aile Danışmanlığı yapmaktayım.
2012 /2016 yılları arasında İstanbul Büyükşehir belediyesi Kadıköy şubesinde yetişkin psikoterapisi alanında çalıştım. Bu süre içerisinde çok fazla sayıda vaka ile çalıştım ve mesleki eğitim ve süpervizyonlarıma devam ettim.

2007 /2012 yılları arasında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı Kadın Sığınma Evinde Şiddete maruz kalan kadın ve çocukların psikoterapi ve danışmanlık hizmetini yürüttüm.

Prof.Dr. Mehmet Sungur'dan Kognitif Davranışçı Terapi Eğitimi ve süpervizyonunu tamamladım. ...[Devamı...]

Ayşegül KUŞKU Tavsiye Yazıları Ayşegül KUŞKU için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

Nurhan TİFTİK Fotoğraf  Uzm.Psk.Nurhan TİFTİK
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

23-03-2016
 TavsiyeNo: 86729
Ayşegül Kuşku ile 3 yıldır aynı kurumda çalışmaktayım. İyi ve donanımlı bir meslektaş olmasının yanı sıra, samimi, cana yakın ve yardım sever özellikleriyle iyi bir arkadaştır. İşini büyük bir özveri, sevgi ve saygıyla sürdürmektedir. Aldığı mesleki eğitimlerle danışanlarına etik ilkelere bağlı ve güvenilir bir şekilde destek vermeyi amaç edinmiştir. Güler yüzlü tavrıyla mesleki donanımını en iyi şekilde birleştirebilmiş bir psikolog olarak alanda bir çok danışan tecrübesi bulunmaktadır. Kendisini destek almayı düşünen herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

Rukiye BURMA KÖROĞLU Fotoğraf  Uzm.Psk.Rukiye BURMA KÖROĞLU
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

15-02-2016
 TavsiyeNo: 85823
Ayşegül ile yaklaşık 4 yıl önce birlikte aldığımız eğitimde tanıştık ve uzun bir süredir aynı organizasyonda çalışıyoruz. Kendisi samimi, güleryüzlü ve yardımsever bir arkadaş; alanında son derece başarılı ve deneyimli bir meslektaşımdır. Ayşegül, aldığı nitelikli eğitimlerle danışanlarına yardımcı olmanın yanı sıra klinik ortamda çok fazla danışan görerek bu eğitimleri fazlasıyla geliştirme olanağı kazanmıştır. Kendisine yönlendirdiğim danışanlardan da oldukça güzel geribildirimler aldım. Meslek hayatında başarılarının devamını dilerim.
     2 Beğeni    

Vahap TAŞKENT Fotoğraf  Uzm.Psk.Vahap TAŞKENT
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

19-11-2015
 TavsiyeNo: 83413
Ayşegül ile üniversite yıllarından beri tanışıyoruz. Gerek öğrencilik yıllarında gerekse çalışma yıllarında mesleğine dair merakını ve arzusunu kaybetmemiş, aldığı bir çok eğitim ve süpervizyon ile her daim kendini daha da geliştirmeye açık şekilde çalışmalarını sürdürmüştür. Bir psikologda olması gereken önemli özelliklerden merak, sakinlik ve farklı düşünme yeteneğine sahip olduğunu düşündüğüm Ayşegül etrafındaki meslektaşlarına karşı da son derece paylaşımcı ve yardımcıdır. Kendisine yönlendirdiğim danışanlardan da oldukça güzel geribildirimler ve teşekkürler aldım. Meslek hayatında başarılarının devamını dilerim.
     2 Beğeni    

 Özge (Danışan)
 IP: 212.252.166.ZZ

02-09-2015
 TavsiyeNo: 81108
Ayşegül Hanım şimdiye kadar danıştığım ikinci terapistim oldu. Kendisini İBB nin psikoloji danışmanlık merkezinden ulaşmıştım. Kendisine danıştığımda zor bir psikolojik dönemden geçmiştim ve terapiye bu yüzden tekrar başlamak istedim. Seanslar sırasında benimle ilgili çok doğru tespitleri olmuştur ve bakış açımı değiştirmeme katkıda bulundu. Terapi geçmişim de olduğu için takıldığım noktaları hızlı bir şekilde çözdüm. Bu terapiyi almasam sanırım kaygılarımı atlatmam çok zor olacaktı bu yüzden bana çok faydası olduğunu söyleyebilirim. İşini iyi yapan bir uzman, kendisini tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 Sevil A. (Danışan)
 IP: 88.253.49.YZB

13-08-2015
 TavsiyeNo: 80682
Merhaba, Ayşegül Hanım'la 2 (iki) ay terapi sürecim oldu. Terapiye başlamadan önce duyduğum kaygı ve sıkıntıların, zaman ilerledikçe ve bütün bu sıkışmış iç aksiyonların sebeplerine ulaşınca fazlasıyla rahatladığımı söyleyebilirim. Farklı bakış açıları geliştirmemde ve düşüncelerimin daha olumlu bir evreye girmiş olmasını kendisine borçluyum. Yaşamımın tam da beni duraksattığı dönemlerden çıkmama ve daha sağlıklı, kararlı, berrak planlarla yönümü görmeme epey desteği olmuştur. Kendisine tekrar teşekkürlerimi sunuyorum. Kesinlikle tavsiye edebileceğim ilgili, dikkatli, ayrıntıları görebilen bir psikolog/ terapisttir.
     3 Beğeni    

Sevda SERİN Fotoğraf  Psk.Sevda SERİN
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

21-04-2015
 TavsiyeNo: 78193
Ayşegül Kuşku hayatımda önemli bir yere sahip olan çok değerli bir dostumdur. Kendisi ile lisans eğitimimiz sırasında tanıştık ve o gün bugündür çok keyifli yeri doldurulamaz paylaşımlarımız oldu. İçten, samimi, anlayışlı, ve kabul edici oluşunun yanı sıra sorunlara farklı bakış açısı sunarak karşıdakini düşünmeye ve değişiklik yapmaya sevk edici yaklaşımının danışanlarıyla ilişkisinde de besleyici ve onarıcı olduğunu düşünüyorum. Uzun yıllardır psikoterapi yapan ve mesleğinde yetkin olan değerli dostum, insan ile çalışmanın verdiği sorumluluğun son derce farkında olarak danışanlarına en üst düzeyde yarar sağlamak için mesleki gelişimine her zaman önem vermektedir. Kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

Yasemin EYİGÜN Fotoğraf  Uzm.Psk.Yasemin EYİGÜN
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

09-04-2015
 TavsiyeNo: 77864
Merhaba, Ayşegül Hanımı yaklaşık 3 yıldır tanımak tayım. Kendisi hem meslektaşım olarak çok beğendiğim bir terapist hem de çok iyi bir dosttur. Bugüne kadar gördüğü danışan sayısı ile elde ettiği tecrübe sayesinde alanda çok güvenilir ve öne çıkan bir yere sahiptir. Kendisini sürekli geliştirme yönü, öğrenmeye ve bilgisini paylaşmaya açık oluşu, üstün empati yeteneği, analitik bakış açısıyla kişilere farkındalık kazandırma konusundaki başarısı eminim ki Ayşegül hanımı çok daha iyi yerlere taşıyacaktır. Çalıştığı iş ortamında ki samimiyeti, pozitif oluşu, güler yüzü birçok iş arkadaşı tarafından takdir edilmektedir. Kendi güzel enerjisi ve motivasyonuyla hem danışanlarının hem de arkadaşlarının enerjisini yükseltebilmektedir. Etik ilkelere bağlı ve dürüst oluşu kendisinde en çok beğendiğim özellikler arasındadır. Ayşegül Hanım'ın danışanları konusundaki hassasiyeti, bilgi ve becerisini sonuna kadar kullanması, hem danışanlarına ne kadar özel olduklarını hissettirmekte hem de ciddi oranda fayda sağlamaktadır. Ayşegül Hanımı tanıdığım için kendimi çok şanslı hisseden insanlardan biri olarak kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. .Başarıların daim, yolun açık olsun güzel arkadaşım. .
     5 Beğeni    

 Duygu USite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.27.38.YZD

18-03-2015
 TavsiyeNo: 77187
Herkesin hayatında bir kırılma noktası olur. 'Eski hayatıma geri dönemem herhalde, tekrar toparlanamam, bu hep böyle olucak mı, hiç geçmeyecek mi...?' dediği dönemler. Ayşegül Hanımla 3-4 ay kadar önce tanıştım. Tanıştığımızda darmadağın, karmakarışıktım. Beni üzen, yolunda gitmayen şeyler vardı ama herşey o kadar birbirine girmişti ki ne hissediyorum, bunun sebebi ne nasıl geçecek ... ne bir fikrim ne de küçük de olsa bir umudum vardı. Başlarda sorunun geçebileceği ile ilgili hiç umudum yoktu, sadece görüşmelerime gidip o hafta olanları anlatıyordum. Bu durumun kendisi ve işi ile kesinlikle ilgisi yoktu tamamen benim umutsuzluğum, isteksizliğim, ile ilgiliydi. Görüşmelerde söylediği ufak bir cümleler o karmaşıklığı çok hızlı çözdü. Nasıl oldu bu süreç nasıl bu kadar hızlı geçti anlamadım. Ben anlatmaya çalıştım Ayşegül hanım dinledi dinledi güven verdi, anlatamadığım, aktaramadığım yerlere ufak dokunuşlar yaptı. Ve sonuç eskisinden daha güzel bir yaşam. Yaşadığım olay önceden 'NEDEN, NEDEN' diye hayıflandığım bir olayken; şimdi 'İYİ Kİ YAŞAMIŞIM' diyerek karşıladığım, büyük tecrübe yaşadığım bir durum oldu. Yani kısacası : Gidersiniz anlatırsınız, Ayşegül hanım sizi büyük bir sabır ve istekle dinler, sorunu size sorular sorarak FARKINDALIĞINIZI ARTTIRIR, minik dokunuşlar... vee.. buyurun o sorun dediğiniz şey sizin kendinize güveninizi arttırmıştır, hayata bakışınızı değiştirmiştir, güzel bir tecrübe olmuştur. Yaşadığınız durumdan çıkardığınız sonuçları güvenle hayatınıza genelleyebilirsiniz! Kendisine çok teşekkür ederim herşey için. : )
     4 Beğeni    

 nuriye (Danışan)
 IP: 85.107.179.WF

24-02-2015
 TavsiyeNo: 76440
merhaba; Ben AYŞEGÜL hanımla 4 ay önce tanıstım. AYSEGÜL hanıma gittiğim O günlerde ben sorunlarımın içinde kaybolmuş ve bir kaçış noktası arayan (çıkış ve çözüm değil) bir haldeydim.AYSEGÜL hanım sayesinde artık Sadece kaygılarım üzerine değil genel hayata bakış açım üzerine kendisiyle görüşmelerimiz oldu ve artık zorluklarla nasıl başa çıkacağımı daha iyi biliyorum..AYSEGÜL hanım bazen yüreklendiren bir kardeş, bazen sıcacık samimi bir dost gibi tuttu elimden. Kendisinden aldığım bireysel terapi sayesinde tüm sorunlarımın üstesinden gelmeye çalışıyorum. Onunla tanışmak hayatımın dönüm noktası oldu.Güler yüzlü, içten, arkadaş canlısı ve iyi niyetli bir insandır. Etrafımdaki herkesten farklı yaklaştı bana ve daha önce olaylara yanlış bakıyor olduğumu gösterdi. Ancak bunu yaparken kişiyi hiç rahatsız etmeden yapıyor. AYSEGÜL Hanım'dan yardım alanlar ayrıcalıklı ve çok şanslı insanlardır. Yürek dolusu sevgi ve saygılarımla..
     4 Beğeni    

 TUNCAY DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.253.198.FC

22-12-2014
 TavsiyeNo: 74357
Ayşegül KUŞKU hanımefendiyi Ataşehir Aile sağlığı PDM ye aldığım bir randevu sebebiyle tanıdım. Kendisini herhangi bir tavsiye yada yönlendirmeyle değil, merkezdeki ilk randevumda tanıdım. Son 6 ayda yaşadığım yoğun kaygı endişe sebebiyle Yasemin hanımdan terapi desteği aldım. Öyleki bu kaygı endişe durumu hatta depresyon başlangıcı diyebilirim bende öyle bir hal almıştıki artık bundan sonraki hayatın benim için bittiğini artık hasta olduğumu bir daha iyileşmeyeceğimi düşünmeye başlamıştım, çaresizdim. Ayşegül hanım mesleki bilgi beceri ve donanıma fazlasıyla sahip olduğunu düşünüyorum, sizi dinlemesi empati yapabilmeyi ,olaylarla başedebilmeyi öğretmesi... Bütün bunları Ayşegül hanım sayesinde aştım, kendisine teşekkür ediyorum, öyleki ben aylarca hatta belki yıllarca terapi görebileceğimi düşünürken kendisi 2.5 seansta kaygı ve stresle başedebilmeyi bana öğretti. Şuanda hiç kaygı endişe durumu yaşamıyorum desem yeridir. Kendisine tekrar teşekkür eder, mesleki yaşamında başarılar dilerim...
     3 Beğeni    

 tuğba ySite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.253.220.JJ

15-11-2013
 TavsiyeNo: 64071
Aysegul hanimi 2 hafta once tanidim iki seaans yardim aldigim hlde kendisinden cok sey ogrendim.guleryuzlu samimi icten ve guvenilir birisi.insana guven duygusu veriyor ve herseyimi rahatliklq kendisine anlatabiliyorum sıkılmadan bunalmadan konusabildigim ender insanlardan biri.isini hakkiyla ve severek yapiyor.cok iyibir dinleyici olmasinin yani sira pratik zekasiyla anlatilanlari kavrayip yorumlamasi cok anlasilir bir dilde anlatmasi cok iyi... mesleki egitimi oldugu gayet acik.is yasaminda ve kariyerinde kendisine basarilar dilerim.
     5 Beğeni    

Nihan KARPUZ Fotoğraf  Uzm.Psk.Nihan KARPUZ
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

25-09-2013
 TavsiyeNo: 63101
Ayşegülle tanışmam aynı merkezde çalışmamla başladı. Birlikte değerli paylaşımlarımız oldu.Kendisi iş partneri olarak olumlu, içten, yardımsever ve paylaşımcı tutumlara sahiptir .Onunla çalışmak kendi adıma keyifli ve öğreticiydi. Bir uzman olarak alanına ve alan uygulamalarına hakim, sorgulayan, sorgulatan, etik kuralları ön planda tutan,kendini geliştirmeye her zaman açıktır. İş disiplini, analitik zekası ,olaylara farklı açılardan yaklaşımı,danışanlarla kurduğu pozitif ilişkinin onu meslekdaşlarının bir adım önüne taşıdığını düşünmekteyim.Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum,mesleğinde başarılar diliyorum.
     3 Beğeni    

 adıguzel (Danışan)
 IP: 176.237.212.YWC

17-04-2013
 TavsiyeNo: 60044
Merhabalar,Ayşegül Hanım'la tesadüfen, Ataşehir'de bulunan kadın ve aile sağlığından kendime piskolojik danışmanlık yardımı almak için başvurduğunda görüşme fırsatım oldu. Gerçektende hem insan olarak iyi bir birisine benziyor hemde karşısındaki insanları dinleyip önemsiyor.Yani işini seven ve işine hakim bir insan.Görüşme veya tanışma fırsatınız olursa sizlerinde benim gibi memnun kalacağınızdan şüphem yok.Ben ücretsiz verilen bu hizmetin bu kadar önemsendiğini düşünmemiştim, kendisine ve bu hizmeti sunanlara burdan birkez daha teşekkür etmek isterim....
     5 Beğeni    

Gülsen SÜSLÜ Fotoğraf  Uzm.Psk.Gülsen SÜSLÜ
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

15-01-2013
 TavsiyeNo: 57123
Ayşegül ile İstanbul Üniversitesi psikoloji lisansında tanıştım ve arkadaşlığımızın 10. yılında bu güne kadar çok değerli paylaşımlarımız oldu. Ayşegül; sosyal hizmetlerde verdiği üstün hizmetler sonrası, kadın sağlığı merkezinde de bireysel terapilerle mesleğinde başarıyla yükselen bir arkadaşım. İyi bir psikologda kesinlikle olması gereken "iyi bir dinleyici olmak" zaten kendisinin kişisel özelliği, bunun üzerine aldığı eğitimler ve süpervizyonlar ile mesleğinin aranan profesyoneli olma yolunda kariyerini hızla inşa etmektedir. Benim de bizzat ulaşamadığım danışanlarıma öncelikli yönlendirdiğim meslektaşımdır. Ayrıca eşsiz bir dost, dünyalar güzeli de bir arkadaşımdır. Kendisine mesleğinde başarılar diliyor ve gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Psk. Gülsen Süslü
     2 Beğeni    

 GÜLNAZİ (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.174.15.C

24-12-2012
 TavsiyeNo: 56541
Kendisiyle aynı yerde çalışmaktayım.Çok sıcakkanlı ve güleryüzlü birisi.Onunla çalışmak çok büyük bir zevk.Olduğu ortama hemen ayak uydurabilen,içten bir insan.Seansına gelen danışanların yüz ifadelerinden ve ısrarla onu istemelerinden de aynı anlamı çıkarmak mümkün.Her danışanın hakkında,seanslardan önce çalışarak,danışanına daha kaliteli bir hizmet sunmasıda bu konuda ne kadar uzman olduğunu göstermektedir.Kendisini her gün dokuz saat birlikte çalışan biri olarak kesinlikle tavsiye ediyorum ...
     5 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Sante Psikoloji
Konutkent Mah. 3028.Sok. Kule Evo No:16/A Kat:7 Daire:33, 06810 Çankaya/Ankara


Adres 2:
Başkent Psikoloji Atölyesi
Selanik Cad. 41/20 Kat:8 kızılay / Ankara
 

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(531) 374 89 56
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
2007
(12 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Ayşegül KUŞKU'nun Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Ayşegül KUŞKU Mesleki Videolar Videoları
-

öfke ile baş etme, aile danışmanı, stresle başa çıkma, kaygı, ankara psikolog, ebeveyn danışmanlık, kayıp, travma, yas süreci, panik atak, psikosomatik, depresyon, psikolog, boşanma, yetişkin psikolog, anksiyete, psikoterapist, ergen psikoterapisti, iletişim çatışmaları, kızılay psikolog, mecidiyeköy psikolog, şişli psikolog, kadıköy psikolog, cinsel istismar, çayyolu psikolog, ilişki sorunları, fobiler, sosyal fobi, kapalı alan korkusu, agorafobi, bağımlılık sorunları, duygudurum bozukluğu, depresif belirtiler, aldatma, aldatılma, majör depresyon, bipolar bozukluk, çekingen kişilik, sınır koyma, tükenmişlik sendromu, akut yas, travmatik yas, uzamış yas, psikolojik ağrı, yeme problemi, arkadaş problemleri, evliliğe hazırlık, sınav kaygısı, travmatik yaşam olayı, çocuk problemleri


18:24
Top