2007'den Bugüne 85,225 Tavsiye, 26,652 Uzman ve 18,978 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Ayşegül KUŞKU
Psikolog - Ankara
Çift ve Aile Danışmanı

Ayşegül KUŞKU Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi15 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

15

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 1
Ayşegül KUŞKU Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

12
(%83.3 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Ayşegül KUŞKU'nun Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ayşegül KUŞKU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Nurhan TİFTİKUzm.Psk.Nurhan TİFTİK
Nurhan Tiftik ile 3 yıldır aynı kuruluşta çalışmaktayım. Nurhan içten ve samimi bir arkadaş olmasının yanısıra, bir psikologda olması gereken özellikl...
Rukiye BURMA KÖROĞLUUzm.Psk.Rukiye BURMA KÖROĞLU
Rukiye ile iki yıl süren bir mesleki eğitimde birlikte olduk. Hem meslektaşım hem de yakın bir dostumdur. Rukiye benim için sıcak, güvenilir ve en ö...
Sevda SERİNPsk.Sevda SERİN
Sevda Serin ile birlikte aynı üniversiteden mezun olduk. Kendisi öncelikle benim çok değerli dostumdur. Birlikte gerek mesleki, gerekse kişisel anl...
Yasemin EYİGÜNUzm.Psk.Yasemin EYİGÜN
Yasemin hanımla tanışmam aynı merkezde çalışmamla başladı. Birlikte gerek mesleki gerekse kişisel anlamda çok değerli paylaşımlarımız oldu. Yasemin h...
Nihan KARPUZUzm.Psk.Nihan KARPUZ
Nihan birlikte aynı psikolojik danışmanlık merkezinde çalıştım. Dostluğunda gördüğüm içtenlik ve samimiyeti mesleki yaşamında danışanlarına yöneltti...
Gülsen SÜSLÜUzm.Psk.Gülsen SÜSLÜ
Gülsen Süslü hem değerli bir meslektaşım hemde Psikoloji lisans eğitiminden dostumdur. Sevgili Gülsen'in arkadaş canlısı olmasının yanı sıra, karşısı...

Ayşegül KUŞKU'nun İletişim Bilgileri
Adres 1:
Sante Psikoloji
Konutkent Mah. 3028.Sok. Kule Evo No:16/A Kat:7 Daire:33, 06810 Çankaya/Ankara
Adres 2:
Başkent Psikoloji Atölyesi
Selanik Cad. 41/20 Kat:8 kızılay / Ankara
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Yeri : İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü (2007 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Ayşegül KUŞKU Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Uzmanlık Alanı
Çift ve Aile Danışmanlığı
Kognitif Davranışçı Terapiler
Çözüm Odaklı Terapi
Stratejik Aile Terapisi

Çalışma Alanları
Çift ve Aile Danışmanlığı (Aile içinde yaşanan sorunlar,Boşanma süreci ve sonrası danışmanlık hizmeti, ebeveyn kaybı gibi yaşanan sorunlar)
Travma Sonrası Stres Bozukluğu
Panik Atak
Depresyon
Sosyal Fobi
Obsesif Kompülsif Bozukluk
Aile Danışmanlığı
Olumlu Ebeveynlik Becerileri
İletişim Becerileri
Öfke ile Başa Çıkma
Psikosomatik Bozukluklar
Duygudurum Bozukluğu
Aile içi çatışmalar
Uyum problemleri

Ayşegül KUŞKU Özgeçmis CV Psk.Ayşegül KUŞKU'nun Özgeçmişi
2007 İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunuyum. 2014 yılında İstanbul Üniversitesi Kadın Sorunları Araştırma ve Geliştirme Merkezi Yüksek Lisans Programından mezun oldum. 2019 yılında Ankara Üniversitesi Aile Danışmanlığı programını başarıyla tamamladım.

2018 yılı Ocak ayı itibariyle Ankara Sante Psikolojide yetişkin psikoterapisi ve Aile Danışmanlığı yapmaktayım.
2012 /2016 yılları arasında İstanbul Büyükşehir belediyesi Kadıköy şubesinde yetişkin psikoterapisi alanında çalıştım. Bu süre içerisinde çok fazla sayıda vaka ile çalıştım ve mesleki eğitim ve süpervizyonlarıma devam ettim.

2007 /2012 yılları arasında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı Kadın Sığınma Evinde Şiddete maruz kalan kadın ve çocukların psikoterapi ve danışmanlık hizmetini yürüttüm.

Prof.Dr. Mehmet Sungur'dan Kognitif Davranışçı Terapi Eğitimi ve süpervizyonunu tamamladım. ...[Devamı...]

Ayşegül KUŞKU Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Nurhan TİFTİK Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
23.Mart.2016
TavsiyeNo: 86729
Ayşegül Kuşku ile 3 yıldır aynı kurumda çalışmaktayım. İyi ve donanımlı bir meslektaş olmasının yanı sıra, samimi, cana yakın ve yardım sever özellikleriyle iyi bir arkadaştır. İşini büyük bir özveri, sevgi ve saygıyla sürdürmektedir. Aldığı mesleki eğitimlerle danışanlarına etik ilkelere bağlı ve güvenilir bir şekilde destek vermeyi amaç edinmiştir. Güler yüzlü tavrıyla mesleki donanımını en iyi şekilde birleştirebilmiş bir psikolog olarak alanda bir çok danışan tecrübesi bulunmaktadır. Kendisini destek almayı düşünen herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Rukiye BURMA KÖROĞLU Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
15.Şubat.2016
TavsiyeNo: 85823
Ayşegül ile yaklaşık 4 yıl önce birlikte aldığımız eğitimde tanıştık ve uzun bir süredir aynı organizasyonda çalışıyoruz. Kendisi samimi, güleryüzlü ve yardımsever bir arkadaş; alanında son derece başarılı ve deneyimli bir meslektaşımdır. Ayşegül, aldığı nitelikli eğitimlerle danışanlarına yardımcı olmanın yanı sıra klinik ortamda çok fazla danışan görerek bu eğitimleri fazlasıyla geliştirme olanağı kazanmıştır. Kendisine yönlendirdiğim danışanlardan da oldukça güzel geribildirimler aldım. Meslek hayatında başarılarının devamını dilerim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Vahap TAŞKENT Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
19.Kasım.2015
TavsiyeNo: 83413
Ayşegül ile üniversite yıllarından beri tanışıyoruz. Gerek öğrencilik yıllarında gerekse çalışma yıllarında mesleğine dair merakını ve arzusunu kaybetmemiş, aldığı bir çok eğitim ve süpervizyon ile her daim kendini daha da geliştirmeye açık şekilde çalışmalarını sürdürmüştür. Bir psikologda olması gereken önemli özelliklerden merak, sakinlik ve farklı düşünme yeteneğine sahip olduğunu düşündüğüm Ayşegül etrafındaki meslektaşlarına karşı da son derece paylaşımcı ve yardımcıdır. Kendisine yönlendirdiğim danışanlardan da oldukça güzel geribildirimler ve teşekkürler aldım. Meslek hayatında başarılarının devamını dilerim.
     2 Beğeni    
Özge
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Eylül.2015
TavsiyeNo: 81108
Ayşegül Hanım şimdiye kadar danıştığım ikinci terapistim oldu. Kendisini İBB nin psikoloji danışmanlık merkezinden ulaşmıştım. Kendisine danıştığımda zor bir psikolojik dönemden geçmiştim ve terapiye bu yüzden tekrar başlamak istedim. Seanslar sırasında benimle ilgili çok doğru tespitleri olmuştur ve bakış açımı değiştirmeme katkıda bulundu. Terapi geçmişim de olduğu için takıldığım noktaları hızlı bir şekilde çözdüm. Bu terapiyi almasam sanırım kaygılarımı atlatmam çok zor olacaktı bu yüzden bana çok faydası olduğunu söyleyebilirim. İşini iyi yapan bir uzman, kendisini tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Sevil A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
13.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80682
Merhaba, Ayşegül Hanım'la 2 (iki) ay terapi sürecim oldu. Terapiye başlamadan önce duyduğum kaygı ve sıkıntıların, zaman ilerledikçe ve bütün bu sıkışmış iç aksiyonların sebeplerine ulaşınca fazlasıyla rahatladığımı söyleyebilirim. Farklı bakış açıları geliştirmemde ve düşüncelerimin daha olumlu bir evreye girmiş olmasını kendisine borçluyum. Yaşamımın tam da beni duraksattığı dönemlerden çıkmama ve daha sağlıklı, kararlı, berrak planlarla yönümü görmeme epey desteği olmuştur. Kendisine tekrar teşekkürlerimi sunuyorum. Kesinlikle tavsiye edebileceğim ilgili, dikkatli, ayrıntıları görebilen bir psikolog/ terapisttir.
     3 Beğeni    
Sevda SERİN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
21.Nisan.2015
TavsiyeNo: 78193
Ayşegül Kuşku hayatımda önemli bir yere sahip olan çok değerli bir dostumdur. Kendisi ile lisans eğitimimiz sırasında tanıştık ve o gün bugündür çok keyifli yeri doldurulamaz paylaşımlarımız oldu. İçten, samimi, anlayışlı, ve kabul edici oluşunun yanı sıra sorunlara farklı bakış açısı sunarak karşıdakini düşünmeye ve değişiklik yapmaya sevk edici yaklaşımının danışanlarıyla ilişkisinde de besleyici ve onarıcı olduğunu düşünüyorum. Uzun yıllardır psikoterapi yapan ve mesleğinde yetkin olan değerli dostum, insan ile çalışmanın verdiği sorumluluğun son derce farkında olarak danışanlarına en üst düzeyde yarar sağlamak için mesleki gelişimine her zaman önem vermektedir. Kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Yasemin EYİGÜN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
9.Nisan.2015
TavsiyeNo: 77864
Merhaba, Ayşegül Hanımı yaklaşık 3 yıldır tanımak tayım. Kendisi hem meslektaşım olarak çok beğendiğim bir terapist hem de çok iyi bir dosttur. Bugüne kadar gördüğü danışan sayısı ile elde ettiği tecrübe sayesinde alanda çok güvenilir ve öne çıkan bir yere sahiptir. Kendisini sürekli geliştirme yönü, öğrenmeye ve bilgisini paylaşmaya açık oluşu, üstün empati yeteneği, analitik bakış açısıyla kişilere farkındalık kazandırma konusundaki başarısı eminim ki Ayşegül hanımı çok daha iyi yerlere taşıyacaktır. Çalıştığı iş ortamında ki samimiyeti, pozitif oluşu, güler yüzü birçok iş arkadaşı tarafından takdir edilmektedir. Kendi güzel enerjisi ve motivasyonuyla hem danışanlarının hem de arkadaşlarının enerjisini yükseltebilmektedir. Etik ilkelere bağlı ve dürüst oluşu kendisinde en çok beğendiğim özellikler arasındadır. Ayşegül Hanım'ın danışanları konusundaki hassasiyeti, bilgi ve becerisini sonuna kadar kullanması, hem danışanlarına ne kadar özel olduklarını hissettirmekte hem de ciddi oranda fayda sağlamaktadır. Ayşegül Hanımı tanıdığım için kendimi çok şanslı hisseden insanlardan biri olarak kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. .Başarıların daim, yolun açık olsun güzel arkadaşım. .
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     5 Beğeni    
Duygu USite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Mart.2015
TavsiyeNo: 77187
Herkesin hayatında bir kırılma noktası olur. 'Eski hayatıma geri dönemem herhalde, tekrar toparlanamam, bu hep böyle olucak mı, hiç geçmeyecek mi...?' dediği dönemler. Ayşegül Hanımla 3-4 ay kadar önce tanıştım. Tanıştığımızda darmadağın, karmakarışıktım. Beni üzen, yolunda gitmayen şeyler vardı ama herşey o kadar birbirine girmişti ki ne hissediyorum, bunun sebebi ne nasıl geçecek ... ne bir fikrim ne de küçük de olsa bir umudum vardı. Başlarda sorunun geçebileceği ile ilgili hiç umudum yoktu, sadece görüşmelerime gidip o hafta olanları anlatıyordum. Bu durumun kendisi ve işi ile kesinlikle ilgisi yoktu tamamen benim umutsuzluğum, isteksizliğim, ile ilgiliydi. Görüşmelerde söylediği ufak bir cümleler o karmaşıklığı çok hızlı çözdü. Nasıl oldu bu süreç nasıl bu kadar hızlı geçti anlamadım. Ben anlatmaya çalıştım Ayşegül hanım dinledi dinledi güven verdi, anlatamadığım, aktaramadığım yerlere ufak dokunuşlar yaptı. Ve sonuç eskisinden daha güzel bir yaşam. Yaşadığım olay önceden 'NEDEN, NEDEN' diye hayıflandığım bir olayken; şimdi 'İYİ Kİ YAŞAMIŞIM' diyerek karşıladığım, büyük tecrübe yaşadığım bir durum oldu. Yani kısacası : Gidersiniz anlatırsınız, Ayşegül hanım sizi büyük bir sabır ve istekle dinler, sorunu size sorular sorarak FARKINDALIĞINIZI ARTTIRIR, minik dokunuşlar... vee.. buyurun o sorun dediğiniz şey sizin kendinize güveninizi arttırmıştır, hayata bakışınızı değiştirmiştir, güzel bir tecrübe olmuştur. Yaşadığınız durumdan çıkardığınız sonuçları güvenle hayatınıza genelleyebilirsiniz! Kendisine çok teşekkür ederim herşey için. : )
     4 Beğeni    
Nuriye
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Şubat.2015
TavsiyeNo: 76440
merhaba; Ben AYŞEGÜL hanımla 4 ay önce tanıstım. AYSEGÜL hanıma gittiğim O günlerde ben sorunlarımın içinde kaybolmuş ve bir kaçış noktası arayan (çıkış ve çözüm değil) bir haldeydim.AYSEGÜL hanım sayesinde artık Sadece kaygılarım üzerine değil genel hayata bakış açım üzerine kendisiyle görüşmelerimiz oldu ve artık zorluklarla nasıl başa çıkacağımı daha iyi biliyorum..AYSEGÜL hanım bazen yüreklendiren bir kardeş, bazen sıcacık samimi bir dost gibi tuttu elimden. Kendisinden aldığım bireysel terapi sayesinde tüm sorunlarımın üstesinden gelmeye çalışıyorum. Onunla tanışmak hayatımın dönüm noktası oldu.Güler yüzlü, içten, arkadaş canlısı ve iyi niyetli bir insandır. Etrafımdaki herkesten farklı yaklaştı bana ve daha önce olaylara yanlış bakıyor olduğumu gösterdi. Ancak bunu yaparken kişiyi hiç rahatsız etmeden yapıyor. AYSEGÜL Hanım'dan yardım alanlar ayrıcalıklı ve çok şanslı insanlardır. Yürek dolusu sevgi ve saygılarımla..
     4 Beğeni    
Tuncay DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74357
Ayşegül KUŞKU hanımefendiyi Ataşehir Aile sağlığı PDM ye aldığım bir randevu sebebiyle tanıdım. Kendisini herhangi bir tavsiye yada yönlendirmeyle değil, merkezdeki ilk randevumda tanıdım. Son 6 ayda yaşadığım yoğun kaygı endişe sebebiyle Yasemin hanımdan terapi desteği aldım. Öyleki bu kaygı endişe durumu hatta depresyon başlangıcı diyebilirim bende öyle bir hal almıştıki artık bundan sonraki hayatın benim için bittiğini artık hasta olduğumu bir daha iyileşmeyeceğimi düşünmeye başlamıştım, çaresizdim. Ayşegül hanım mesleki bilgi beceri ve donanıma fazlasıyla sahip olduğunu düşünüyorum, sizi dinlemesi empati yapabilmeyi ,olaylarla başedebilmeyi öğretmesi... Bütün bunları Ayşegül hanım sayesinde aştım, kendisine teşekkür ediyorum, öyleki ben aylarca hatta belki yıllarca terapi görebileceğimi düşünürken kendisi 2.5 seansta kaygı ve stresle başedebilmeyi bana öğretti. Şuanda hiç kaygı endişe durumu yaşamıyorum desem yeridir. Kendisine tekrar teşekkür eder, mesleki yaşamında başarılar dilerim...
     3 Beğeni    
Erhan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Eleştiri Yazısı.
24.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 68952
Bu ziyaretçimiz uzmanı tavsiye etmediğini belirtti
     Beğenin    
Tuğba YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Kasım.2013
TavsiyeNo: 64071
Aysegul hanimi 2 hafta once tanidim iki seaans yardim aldigim hlde kendisinden cok sey ogrendim.guleryuzlu samimi icten ve guvenilir birisi.insana guven duygusu veriyor ve herseyimi rahatliklq kendisine anlatabiliyorum sıkılmadan bunalmadan konusabildigim ender insanlardan biri.isini hakkiyla ve severek yapiyor.cok iyibir dinleyici olmasinin yani sira pratik zekasiyla anlatilanlari kavrayip yorumlamasi cok anlasilir bir dilde anlatmasi cok iyi... mesleki egitimi oldugu gayet acik.is yasaminda ve kariyerinde kendisine basarilar dilerim.
     5 Beğeni    
Nihan KARPUZ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
25.Eylül.2013
TavsiyeNo: 63101
Ayşegülle tanışmam aynı merkezde çalışmamla başladı. Birlikte değerli paylaşımlarımız oldu.Kendisi iş partneri olarak olumlu, içten, yardımsever ve paylaşımcı tutumlara sahiptir .Onunla çalışmak kendi adıma keyifli ve öğreticiydi. Bir uzman olarak alanına ve alan uygulamalarına hakim, sorgulayan, sorgulatan, etik kuralları ön planda tutan,kendini geliştirmeye her zaman açıktır. İş disiplini, analitik zekası ,olaylara farklı açılardan yaklaşımı,danışanlarla kurduğu pozitif ilişkinin onu meslekdaşlarının bir adım önüne taşıdığını düşünmekteyim.Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum,mesleğinde başarılar diliyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     3 Beğeni    
Adıguzel
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Nisan.2013
TavsiyeNo: 60044
Merhabalar,Ayşegül Hanım'la tesadüfen, Ataşehir'de bulunan kadın ve aile sağlığından kendime piskolojik danışmanlık yardımı almak için başvurduğunda görüşme fırsatım oldu. Gerçektende hem insan olarak iyi bir birisine benziyor hemde karşısındaki insanları dinleyip önemsiyor.Yani işini seven ve işine hakim bir insan.Görüşme veya tanışma fırsatınız olursa sizlerinde benim gibi memnun kalacağınızdan şüphem yok.Ben ücretsiz verilen bu hizmetin bu kadar önemsendiğini düşünmemiştim, kendisine ve bu hizmeti sunanlara burdan birkez daha teşekkür etmek isterim....
     5 Beğeni    
Gülsen SÜSLÜ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
15.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57123
Ayşegül ile İstanbul Üniversitesi psikoloji lisansında tanıştım ve arkadaşlığımızın 10. yılında bu güne kadar çok değerli paylaşımlarımız oldu. Ayşegül; sosyal hizmetlerde verdiği üstün hizmetler sonrası, kadın sağlığı merkezinde de bireysel terapilerle mesleğinde başarıyla yükselen bir arkadaşım. İyi bir psikologda kesinlikle olması gereken "iyi bir dinleyici olmak" zaten kendisinin kişisel özelliği, bunun üzerine aldığı eğitimler ve süpervizyonlar ile mesleğinin aranan profesyoneli olma yolunda kariyerini hızla inşa etmektedir. Benim de bizzat ulaşamadığım danışanlarıma öncelikli yönlendirdiğim meslektaşımdır. Ayrıca eşsiz bir dost, dünyalar güzeli de bir arkadaşımdır. Kendisine mesleğinde başarılar diliyor ve gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Psk. Gülsen Süslü
     2 Beğeni    
Gülnazi
24.Aralık.2012
TavsiyeNo: 56541
Kendisiyle aynı yerde çalışmaktayım.Çok sıcakkanlı ve güleryüzlü birisi.Onunla çalışmak çok büyük bir zevk.Olduğu ortama hemen ayak uydurabilen,içten bir insan.Seansına gelen danışanların yüz ifadelerinden ve ısrarla onu istemelerinden de aynı anlamı çıkarmak mümkün.Her danışanın hakkında,seanslardan önce çalışarak,danışanına daha kaliteli bir hizmet sunmasıda bu konuda ne kadar uzman olduğunu göstermektedir.Kendisini her gün dokuz saat birlikte çalışan biri olarak kesinlikle tavsiye ediyorum ...
     5 Beğeni    

Ayşegül KUŞKU'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ayşegül KUŞKU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Nurhan TİFTİK
Uzm.Psk.Nurhan TİFTİK
Nurhan Tiftik ile 3 yıldır aynı kuruluşta çalışmaktayım. Nurhan içten ve samimi bir arkadaş olmasının yanısıra, bir psikologda olması gereken özellikl...
Rukiye BURMA KÖROĞLU
Uzm.Psk.Rukiye BURMA KÖROĞLU
Rukiye ile iki yıl süren bir mesleki eğitimde birlikte olduk. Hem meslektaşım hem de yakın bir dostumdur. Rukiye benim için sıcak, güvenilir ve en ö...
Sevda SERİN
Psk.Sevda SERİN
Sevda Serin ile birlikte aynı üniversiteden mezun olduk. Kendisi öncelikle benim çok değerli dostumdur. Birlikte gerek mesleki, gerekse kişisel anl...
Yasemin EYİGÜN
Uzm.Psk.Yasemin EYİGÜN
Yasemin hanımla tanışmam aynı merkezde çalışmamla başladı. Birlikte gerek mesleki gerekse kişisel anlamda çok değerli paylaşımlarımız oldu. Yasemin h...
Nihan KARPUZ
Uzm.Psk.Nihan KARPUZ
Nihan birlikte aynı psikolojik danışmanlık merkezinde çalıştım. Dostluğunda gördüğüm içtenlik ve samimiyeti mesleki yaşamında danışanlarına yöneltti...
Gülsen SÜSLÜ
Uzm.Psk.Gülsen SÜSLÜ
Gülsen Süslü hem değerli bir meslektaşım hemde Psikoloji lisans eğitiminden dostumdur. Sevgili Gülsen'in arkadaş canlısı olmasının yanı sıra, karşısı...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Sante Psikoloji
Konutkent Mah. 3028.Sok. Kule Evo No:16/A Kat:7 Daire:33, 06810 Çankaya/Ankara
Adres 2:
Başkent Psikoloji Atölyesi
Selanik Cad. 41/20 Kat:8 kızılay / Ankara
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(531) 374 89 56
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
2007
(13 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Ayşegül KUŞKU Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Ayşegül KUŞKU Mesleki Videolar Videoları
-
öfke ile baş etme, aile danışmanı, stresle başa çıkma, kaygı, ankara psikolog, ebeveyn danışmanlık, kayıp, travma, yas süreci, panik atak, psikosomatik, depresyon, psikolog, boşanma, yetişkin psikolog, anksiyete, psikoterapist, ergen psikoterapisti, iletişim çatışmaları, kızılay psikolog, mecidiyeköy psikolog, şişli psikolog, kadıköy psikolog, cinsel istismar, çayyolu psikolog, ilişki sorunları, fobiler, sosyal fobi, kapalı alan korkusu, agorafobi, bağımlılık sorunları, duygudurum bozukluğu, depresif belirtiler, aldatma, aldatılma, majör depresyon, bipolar bozukluk, çekingen kişilik, sınır koyma, tükenmişlik sendromu, akut yas, travmatik yas, uzamış yas, psikolojik ağrı, yeme problemi, arkadaş problemleri, evliliğe hazırlık, sınav kaygısı, travmatik yaşam olayı, çocuk problemleri

09:21
Top