2007'den Bugüne 86,786 Tavsiye, 26,941 Uzman ve 19,230 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Dr.Fahri DAVULCU
Terapist - İstanbul
Psikoterapist

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi10 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

10

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Dr.Fahri DAVULCU Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

2
(%50.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Reklam Alanı

Dr.Fahri DAVULCU'nun Tavsiye Ettigi Uzmanlar Dr.Fahri DAVULCU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Uzm.Psk.Beria TOPTAŞ
Beria hanım'ı psikoterapi eğitimleri ve süpervizyon çalışmalarında tanıdım.öğrenmek ve öğrendiklerini danışanlarına aktarmak arzu ve gayretini çok ne...
Serdal GÜRUzm.Psk.Serdal GÜR
Değerli serdal kardeşimi esenyurt Üniversitesi klinik psikoloji yüksek lisans yaparken tanıma şansını buldum.açık,samimi ve çok cömert kişiliği, arkad...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
http://www.fahridavulcu.com/
Dr.Fahri DAVULCU'nun İletişim Bilgileri
Adres 1:
Psikoterapi Enstitüsü Derneği İstanbul Avrupa Şubesi
Asmalı Mescit Mah. İstiklal Cad. No:120 Kat :5
İstanbul
Telefon 1 :
Telefon 2 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1965 (56 yaşında)
Doğum Yeri : Giresun
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Tıp Fakültesi (1991 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Dr.Fahri DAVULCU Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Depresyon Bozuklukları

Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları

Takıntı-Zorlantı Bozukluğu (Obsesif-Kompulsif Bozukluk) ve İlişkili Bozukluklar

Örselenme (Travma) ve Tetikleyici Etkenle (Stresorle) İlişkili Bozukluklar

Çözülme (Dissosiyasyon) Bozuklukları

Kayıp ve Yas Bozuklukları

Bedensel Belirti Bozuklukları ve İlişkili Bozukluklar

Beslenme ve Yeme Bozuklukları

Dışa Atım Bozuklukları

Uyku-Uyanıklık Bozuklukları

Cinsel İşlev Bozuklukları

Yıkıcı Bozukluklar, Durtu Denetimi ve Davranım Bozuklukları

Madde ile İlişkili Bozukluklar ve Bağımlılık Bozuklukları

Nörobilişsel Bozukluklar

Kişilik Bozuklukları (narsisistik , borderline , sizoid) , ergen sorunları ve nevrotik bozukluklar

Dr.Fahri DAVULCU Özgeçmis CV Dr.Fahri DAVULCU'nun Özgeçmişi
1965 yılında GİRESUN – Şebinkarahisar ‘ da doğdum. Evliyim, Ceyda ve Zehra Ceren adında iki kızımız var. İlk ve orta öğrenimimi İstanbul ‘da tamamladım. Şubat 1991 tarihinde İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldum. 1991 yılında zorunlu hizmeti Ağrı ilinde tamamladım. Çeşitli kamu kuruluşlarında Koruyucu Hekimlik , Acil Hekimliği , Hükümet Tabipliği , İşyeri Hekimliği yaptım. Bütüncül psikoterapi ve hipnoterapi eğitim programlarını, psikoterapi enstitüsü bünyesinde tamamlayıp 2007 – 2011 yılları arasında psikoterapi enstitüsünde pisikoterapist olarak çalıştım , masterson enstitüsü fakültesi 5 yıllık eğitiminlerini tamamladım. 2008’den bu yana Süpervizyon çalışmalarım halan devam etmektedir. Ayrıca süpervizyon vermekteyim. Hipnoz derneği yönetim kurulu üyesim.

EĞİTİM
– Kabataş Erkek Lisesi
– İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi ( 1991 )
– Gazi Üniversitesi Bünyesinde Akupunktur Eğitim Programı 600 saat (2003 )...[Devamı...]

Dr.Fahri DAVULCU Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Tunahan Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Eylül.2017
TavsiyeNo: 99295
Gidip gidebileceginiz en iyi Psikologtur şiddetle tavsiye ediyorum egerki kendinizi kötü ve bıkmış hissediyorsanız veya herhangi bi sorun oldugunu düşünüyorsanız hemen bi randevu alın derim bana teşekkür ediceksiniz bukadar iyi bi insan cok nadir görülür ve bulunur.Fahri bey sayesinde hayatım tamamen olumlu yönde değişti bundan önce yaşamak istemiyordum hiç birşsy yapmak istemiyordum sorunlarımın hiç birinin cözülebilecegine inanmıyordum cünkü okadar zor ve sorunlu bi hayatım vardiki hayatta bidaha mutlu olamam hayatta bidaha gülemem eğlenem diye düşünüyordum allah fahri beyden razı olsun hayatımı değiştirdi ve beni yine gülebildirmeyi mutlu olmaya inandırdı hayata tekrar tuttundum ve herşeyin cözülebilecegine inancım tekrar ortaya cıktı ve mutluyum.
     2 Beğeni    
Dilek
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 88219
Fahri bey ile birlikte çalıştığım ve de Fahri bey ile de çalışmış olan hemşire ablam sayesinde tanıştım. Çok candan, yardımsever ve donanımlı bir doktor.Üst üste migren atakalrı yaşamaya başlamıştım Fahri beye bu şikayet üzerine gittim. İlk aldığım Akapunktur ve nazal tedavi sonrasından itibaren haftada iki kere almaya devam ettim ve hala devam ediyorum. Çok şükür bir daha migren atağı yaşamadım.Toplamda altı seans aldım şimdiye kadar. Fakat uyku düzenimde, psikolojim de büyük yararını gördüm. Fahri beyin insanlığı olsun doktorluğu olsun çok çok iyi. Kesinlikle şifaya kavuşmak isteyen herkesin başvurması gereken bir hekim ve çok donanımlı bir insan. Fahri bey size her şey için sonsuz tesşekkürler. iyi ki varsınız. Saygı ve sevgilerimle.
     4 Beğeni    
Canerrr
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Nisan.2016
TavsiyeNo: 87138
Merhabalar, Fahri Hocam ile yaklaşık 15 ay önce tanıştım. Kendisi gerçekten hem çok iyi bir hekim, hemde çok kaliteli bir insandır. Seanslarından sonra inanılmaz değişim ve hafifleme hissettim. üstesinden gelemediğim konuları aşmamda inanılmaz desteği oldu. Fahri Hocamı tanımadan önce psikoloji birimine pek inanmazdım. Gerçekten hayata şu anda daha değişik bakıyorum. Kendisini tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Fahri hocamı seçtiğiniz taktirde farkı gerçekten belirgin bir şekilde göreceksiniz.
     1 Beğeni    
Cafer DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Nisan.2016
TavsiyeNo: 87089
Geçirdiğim bir hastalık sonrası çeşitli kaygılar ve depresyon yaşamıştım.Bir tanıdığımızın önerisiyle Fahri Bey ile tanışmış oldum.Uyguladığı psikoterapi ile çok şükür sorunların üstesinden gelebildim.Hasta ile olan diyaloğunu çok beğendim.Samimi ve candan olması beni çok mutlu etti.Tedavi süresince kendimi çok rahat hissettim.3 sıfatla tanımlarsam İşinde uzman,samimi,dürüst...Psikoterapi konusunda destek almak isteyen hastalara kesinlikle öneririm.
     3 Beğeni    
Fikret İbil
5.Nisan.2016
TavsiyeNo: 87025
Fahri Bey; hem akrabam hem de neredeyse çocukluktan beri arkadaşımdır. Kişilik ve karakter açısından bir hekimin ötesindedir. Çok yakın arkadaşım olması nedeniyle hiç müşterisi olmadım ama çok hastası oldum. Şahsına hastalığımdan öte yeri ve zamanı geldiğinde hemen hemen her konuda danışırım. Çevresinde bu şekilde ilişki kurduğu çok insan tanırım. Böylesine insan sever ve insana değer veren bir dostum olduğu için kendimi her zaman çok şanslı hissetmişimdir. İnsanlara olan bu sıcak yaklaşımı, sevecen tavrı hastalarından da esirgemediğinden eminim. Hastasını tedavi etme, O'nu bir şekilde rahat ettirme hususunda zaman ve mekan gözetmediğine, ne zahmetlere katlandığına kim bilir kaç kez şahit olmuşluğum vardır. Fahri Bey'i bir vesile tanıyanların bir hekimden ziyade belki de bir ömür boyu iyi ve vefakar bir dosta sahip olma ihtimalleri çok yüksektir. İnsani hususiyetleri bu denli iyi diyebileceğim Fahri Bey'in, mesleki kariyeri de, bilgisi de çok iyidir. Kendisini mesleki yönden geliştime, değişen tanı ve tedavi yöntemlerini araştırma noktasında aşırı bir gayreti her zaman olmuştur. Bu araştırma bilgilenme ve çalışma arzusuna daima gıpta etmişimdir. Kendisine mutluluk ve başarılar, hastalarına sağlık ve esenlikler dilerim.
     2 Beğeni    
Davut Çarıkci
6.Şubat.2016
TavsiyeNo: 85599
Sayin zite ziyaretçileri Dr fahri beyle eğitim aldığı bir kurumda tanıştık kendisi gerçekten çok samimi ve gerçek bir kişiliğe sahip işini hakkıyla ve profesyonel bir sekilde yaptığına inanıyorum aldığı eğitimleri gerek danisanlarina gerek güncel hayata aktara bilmesi işini daha iyi yaptığının göstergesidir. Yönlendirdiğim arkadaşlarıma memnun kaldinizmi sorduğumda verdikleri cevapların ortak noktaları güler yüzlü gerçek anlamda iyi bir dinleyici ve samimi olması
     1 Beğeni    
K.T
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Şubat.2016
TavsiyeNo: 85548
Psikolojik anlamda tam bir çıkmazda olduğum dönemde Dr. Fahri Davulcu ya bir arkadaşımın tavsiyesi ile gittim. Terapi alma konusunda ön yargılarım olmasına rağmen kendisinin yol göstererek problemlerimi sadece kendimin çözeceğine beni ikna etti. Kısa zamanda gerçek kendimi tanımamı ve kendim olmayı kabullenmeyi öğrendim. Samimi yaklaşımı ve benim derdimle gerçekten dertlenmesi beni çok etkilemişti.Bana sağladığı yoluma ışık tutan katkılarından dolayı kendisine minnettarım ve psikolojik desteğe ihtiyacı olan ve yaşam kalitesini artırmak isteyen herkese Fahri beyi tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Kerem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ocak.2016
TavsiyeNo: 85420
Fahri hocam gerçekten yaptığı işi büyük bir özveri ile yapan, işinin hakkını vermeye çalışan gerçekten çok samimi ve içtenlikle paylaşımlarda bulunabileceğiniz bir kişidir. Yıllardır tanıdığım Fahri hocam en sıkıntılı zamanlarımda bana zaman ayırdı, her konuda cömert davrandı. Bundan sonrada her zaman yardımcı olacağından hiç bir şüphem yok. Göstermiş olduğu ilgi, alaka ve güler yüz ile kapısını çalmaktan hiç çekinmedim. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
     1 Beğeni    
Fatih SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
1.Eylül.2015
TavsiyeNo: 81735
Öncelikle fahri bey ile tanıştığım için, hem insanlık hem de bununla bağlantılı olarak mesleki yansımaları açısından kendimi oldukça şanslı hissediyorum.bir arkadaşımın vasıtasıyla tanıştığım fahri bey'in güler yüzlü, samimi ve içten yaklaşımının yanısıra; meslek ile ilgili kısa sürede bir çok bilgiyi paylaşma tevazuluğu göstermesi, donanımı ve tecrübesi bende büyük bir etki bıraktı.öncelikle karşı tarafı samimi bir şekilde dinleyen, anlayan, cana yakın birisi.mesleki olarak bilgim,deneyimim ve hissiyatımla işinde profesyonel olan bir uzmanla konuştuğumun farkna vardım. Acabalarınızı,endişelerinizi bir kenara bırakarak; gönül rahatlığı ve inancınızla hiç tereddüt etmeden başvurabileceğiniz enerjik birisi.
     2 Beğeni    
Serdal GÜR Fotoğraf
Uzm.Psk.Serdal GÜR
Psikolog - Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
30.Temmuz.2015
TavsiyeNo: 80410
Fahri Beyi yüksek lisans eğitiminde tanıdım. Sıcak ve güler yüzlü yardım sever ayrıca mesleki konularda da rahatlıkla destek aldığım tam profesyonel. Özellikle sıkıntıya düştüğüm durumlarda onun yönlendirmesi süpervizyonu sayesinde daha net bir şekilde hareket edebiliyorum. Özellikle kişilik bozukluklarında çok başarılı. Hangi alanlarda kendini geliştirdiğini saymakla bitmez dolu dolu bir eğitim aldığı ortada iyi ki tanışmışım. Kolay iletişim kurulabilen, yardımsever güler yüzlü arkadaş canlısı, yerine göre mesafesini koruyabilen, konuşkan fakat konuştuğu konularda bilgi birikimi ile dolu dolu konuşan sadece konuşmak için konuşmayan biri olarak tanımlayabilirim. Rahatlıkla tanıdıklarıma tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    

Dr.Fahri DAVULCU'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Spor yapmayı ve müzik dinlemeyi severim , vakit buldukça kitap okurum ve gezerim. Aynı zamanda futbolda hobilerim arasındadır.


Dr.Fahri DAVULCU'nun Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Psikoterapi Enstitüsi
Hipnoz Derneği Yönetim Kurulu Üyesi
MASTERSON Enstitüsü üyesi

Dr.Fahri DAVULCU'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Dr.Fahri DAVULCU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Beria TOPTAŞ
Uzm.Psk.Beria TOPTAŞ
Beria hanım'ı psikoterapi eğitimleri ve süpervizyon çalışmalarında tanıdım.öğrenmek ve öğrendiklerini danışanlarına aktarmak arzu ve gayretini çok ne...
Serdal GÜR
Uzm.Psk.Serdal GÜR
Değerli serdal kardeşimi esenyurt Üniversitesi klinik psikoloji yüksek lisans yaparken tanıma şansını buldum.açık,samimi ve çok cömert kişiliği, arkad...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Psikoterapi Enstitüsü Derneği İstanbul Avrupa Şubesi
Asmalı Mescit Mah. İstiklal Cad. No:120 Kat :5
İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(532) 301 83 89
Telefon 2 :
0(212) 243 23 97
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1965
(56 yaşında)
Doğum Yeri
Giresun
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Tıp Fakültesi
Mezuniyet Yılı
1991
(30 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Dr.Fahri DAVULCU Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Dr.Fahri DAVULCU Mesleki Videolar Videoları
-

21:35
Top