2007'den Bugüne 81,986 Tavsiye, 25,998 Uzman ve 18,204 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!İdil Cemre ÖZTEP
Uzman Psikolog - İstanbul
Psikodramatist / Cinsel Terapist

İdil Cemre ÖZTEP Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi9 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 2 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

İdil Cemre ÖZTEP

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

9

[Uzm.Psk.İdil Cemre ÖZTEP isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

İdil Cemre ÖZTEP'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar İdil Cemre ÖZTEP'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Nilgün HASANUzm.Psk.Nilgün HASAN
Uzman Psikolog Nilgün Hasan yüksek lisanstan arkadaşımdır. Her zaman mesleki yaklaşımına ve bilgisine güvendiğim, yeri geldiğinde akıl sorduğum bir me...

İdil Cemre ÖZTEP Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bireysel Psikoterapi
Psikodrama Grup Psikoterapisi
Cinsel Terapi
Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi
Aile ve Çift Terapi
Şiddet ve travma
Depresyon
Öfke kontrolü
Genelleşmiş Kaygı Bozukluğu
Sosyal Kaygı Bozukluğu
Obsesif Kompulsif Bozukluk
Sınav kaygısı
Performans kaygısı
Ayrılık kaygısı
Panik bozukluk
Fobiler
Uyum bozuklukları
Kişilerarası ilişkilerde sorunlar
Kardeş kıskançlığı
Özgüven sorunları

İdil Cemre ÖZTEP'in Makaleleri İdil Cemre ÖZTEP'in Makale ve Yazıları
2 Makale

İdil Cemre ÖZTEP Özgeçmiş CV Uzm.Psk.İdil Cemre ÖZTEP'in Özgeçmişi
2003 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi, Psikoloji Lisansını bitirerek Psikolog; 2010 yılında Maltepe Üniversitesi, Klinik / Adli Psikoloji Yüksek Lisansını (Çift Anadal) bitirerek Uzman Klinik Psikolog unvanını almaya hak kazandım. 2016 yılında İstanbul Psikodrama Enstitüsü, tezli Psikodrama Grup Terapileri eğitimini tamamlayarak Psikodramatist, 2018 yılında ise CİSED (Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği) ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Cinsel Terapi eğitimini bitirerek Cinsel Terapist oldum.

Bunların yanında da Viya Danışmanlık Merkezi, BÜKÇAM ve SODA'dan Eğitimci Eğitimi kurslarını alarak Eğitici tarafımı da güçlendirdim. Eğitimim boyunca her sene yapılan Ulusal Psikoloji Konferansı, Ulusal Psikoloji Öğrencileri Konferansı, Psikodrama Konferanslarına katıldım ve katılmaya devam ediyorum.
...[Devamı...]

İdil Cemre ÖZTEP Tavsiye Yazıları İdil Cemre ÖZTEP için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 S.A.O. (Danışan)
 IP: 24.133.124.YZ

10-12-2019
 TavsiyeNo: 112655
İdil Cemre hanıma bir arkadaşımın arkadaşı aracılığıyla ulaştım. Terapi görüyorum. 1988'den 1994'e kadar aralıklı olarak, 1994 - 2004 arası aralıksız bir biçimde, aralarında profesör doktorların da bulunduğu bir sürü psikiyatr tarafından hatalı teşhis ve tedavilere maruz kalmış biri olarak, İdil Cemre hanımın psikoloji uzmanlığının bana gerçekten ilaç gibi geldiğini söylemek isterim. Yıllar boyunca aslında hiç kullanmamam gereken, ancak doktorlarca verilmiş yeşil reçeteli ilaçlarımın tam tersine. Onunla birlikte klinik psikolojiye olan güvensizliğim tamamen silindi. Her seansı iple çekiyorum ve adım adım kendimi değiştirme, doğrultma, ıslah etme yolunda ilerliyorum. Kendisini daha önce de, bana isim soran birkaç kişiye, sözlü olarak tavsiye etmiştim. Bir de buraya yazmak ve tavsiye etmek istedim. Saygılarımla, S. A. O.
     Beğenin    

 C. T. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.171.220.YJD

01-12-2019
 TavsiyeNo: 112539
Sevgili İdil Hanım; belediyeye bağlı bir kurumda hizmet verirken, ebeveynimi yönlendirdim. Daha sonra kendisi benimle tanışmak istedi; iyi ki diyorum çünkü böylece hayatımda kocaman ve anlamlı bir yeri oldu. Ailecek kötü bir süreçten geçiyorduk ve ben kimseyle paylaşamadığım hatta kendime bile itiraf edemediğim şeyleri sayesinde aştım. Sivri yanlarımı törpüleyip hayata bakış açımı değiştirmeme yardımcı oldu. Duvarlarımı yıkmama, kavgalı olduğum her durumla barışmama vesile oldu. O kadar enerjik, pozitif ve iyi yürekli bir insan ki varlığı güvende hissetmenizi sağlıyor. Şartlar ne olursa olsun yardımına ihtiyacınız olduğunda yanınızda olur. Sürekli kendini yenileyen bir insan hatta bu konuda bir aksaklık hissettiğinde danışanı olan sizden dahi tavsiye alır. O bizim ailemizden biri oldu artık. Dostum, sırdaşım... Çevremde çıkmaza düşmüş, yardıma ihtiyacı olan yakınlarımı kendisine gönül rahatlığıyla yönlendiriyorum ve herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 şefika (Danışan)
 IP: 193.104.124.C

15-02-2016
 TavsiyeNo: 85811
idil hocamla kadın çalışmaları süresinde tanıştık .bize gurup terapilerinde bulundu.ayrıca ben kendisinden düşünce kontrolü ile ilgili profesyonel destek aldım iyi, samimi, neşeli ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan bir enerjisi var. Mesleğinde her zaman güzel geri bildirimler alan akıllı, bilgili yaptığı işi severek yapan bir psikolog. Kendisi ayrıca yıllardır kadın çalışmalarına gönül vermiş, mağdur ailelere destek olmuştur. Yardımcı olabileceği her konuda sonsuz destek olması ve bitmek bilmeyen enerjisi sayesinde bir çok kişiye ulaşmıştır. Mesleği konusunda kendisini sürekli yeniler ve alanda yapılan çalışmaları yakından takip eder. Genel kültürü, yenilenen bilgileri ve gözlem yeteneği sayesinde olaylara farklı açılardan bakabiliyor, bu özelliklerinin danışanlarına ve eğitimci olarak gittiği yerlerde ulaştığı insanlara iyi geleceğine inanıyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 Zeynep (Danışan)
 IP: 195.142.178.YWY

02-02-2016
 TavsiyeNo: 85509
İdil hanımla bundan 5-6 ay önce boşanma sürecimde yaşadığım sıkıntılı Zaman'larda tavsiye üzerine tanıştım.Bikaç ayı izleyen bireysel terapilerimizde yanından çıktığım heran kendimi çok iyi hissetmişimdir.Kendimi daha değerli hissetmemin yanında hayatımda belkide kendimde farkedemediğim güzel ve özel yönlerimi keşfetmeme vesile oldu.Hayatımızda dönüm noktası dediğimiz bazı anlarda verdiğimiz tepkilerde,kişiler arası iletişimde yaşadığımız sorunlarda bana hep yol gösterici oldu.Herzaman güvenebileceğiniz ve daima kendinizi iyi hissettiren bir psikolog kendisi😊👍🏻
     1 Beğeni    

Nilgün HASAN Fotoğraf  Uzm.Psk.Nilgün HASAN
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

01-02-2016
 TavsiyeNo: 85478
Uzman Psikolog İdil Öztep'i yüksek lisanstan beri devam eden arkadaşlığımız ve mesleki paylaşımlarımlarımız sayesinde tanıdım. Terapist olarak sahip olduğu mesleki bilgilerini, her zaman yaratıcılığı ve özgün tarzıyla başarılı bir şekilde harmanlamayı başarmıştır. İşini seven ve başarılı bir şekilde yapan alanında oldukça yetkin bir psikologtur. Bir uzman olarak bilgisine ve tecrübesine güvendiğim, yaratıcı ve başarılı bir meslektaşımdır. Ayrıca eğitimci olarakta oldukça başarılı olduğu ve verdiği eğitimlerin, akılda kalıcı ve merak uyandıcı bir sunuşla herkesin beğenisini kazandığını sık sık duymaktayım. Psikolojik bir destek almak isteyen herkese kendisini güvenle tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

 Ece Şahin (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.173.88.CB

28-01-2016
 TavsiyeNo: 85395
Her sohbette karşısındakine yeni bişeyler öğretebilen güleryüzlülüğü ile enerjinizi yükselten en keyifsiz anınızda sorunlarınıza farklı açıdan baktırıp işini layıkıyla yaptığını hissettiren biridir.insana huzur veren bir ses tonu vardır asla kimseyle paylaşamam dediğiniz sırlarınızı bile rahatlıkla anlatabilirsiniz.Kadına yönelik şiddet alanında toplum için iyi birşeyler yapmayı kendine görev edinen güzel insan.hayatları güzelleştirmek adına sürekli proje üreten.Kendi hayatında yardımlaşmayı seven,destek olan kısacası iyi bir insan iyi bir dosttur.
     Beğenin    

 Tolga Akkaya (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 66.249.93.YBF

28-01-2016
 TavsiyeNo: 85383
İyi, samimi, neşeli ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan bir enerjisi var. Mesleğinde her zaman güzel geri bildirimler alan akıllı, bilgili yaptığı işi severek yapan bir psikolog. Kendisi ayrıca yıllardır kadın çalışmalarına gönül vermiş, mağdur ailelere destek olmuştur. Yardımcı olabileceği her konuda sonsuz destek olması ve bitmek bilmeyen enerjisi sayesinde bir çok kişiye ulaşmıştır. Mesleği konusunda kendisini sürekli yeniler ve alanda yapılan çalışmaları yakından takip eder. Genel kültürü, yenilenen bilgileri ve gözlem yeteneği sayesinde olaylara farklı açılardan bakabiliyor, bu özelliklerinin danışanlarına ve eğitimci olarak gittiği yerlerde ulaştığı insanlara iyi geleceğine inanıyorum.
     Beğenin    

 Yıldız TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 95.15.168.LL

28-01-2016
 TavsiyeNo: 85371
Merhaba. İdil Cemre ÖZTEP ile Kadına Yönelik Şiddet ve Toplumsal Cinsiyet Eşitsizliği Konulu bir seminerde tanıştım. Onu Mesleğini seven ve insanı seven biri olarak gördüm, bende kadına yönelik şiddetin bi maduru olduğum için verdiği bilgiler benim hayata olan bakışımı tamamiyle değiştirdi. Kendini çok fazla geliştirmiş ve bunu insanlara aktarabiliyor. Kendisi geç ve güzel insanlarla hemen samimi olabiliyor ve beraber çalıştığı kişiler de çok tecrübeli. Bunların dışında insanlara değer katabilen her konuda bilgi alabileceğiniz biri hem karakter olarak hem mesleki açıdan çok önemli bir değer olduğunu düşünüyorum..
     Beğenin    

 Çiğdem Aydın (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.252.166.ZZY

28-01-2016
 TavsiyeNo: 85369
İdil Cemre Öztep samimi, bilgili, güvenilir ve çözüm odaklı bir insandır ve aldığı psikodrama eğitimi mesleğinde daha zengin yaklaşımlar uygulayabilmesini sağlıyor. Sürekli okuyan ve araştıran, yaşıtlarına göre genel kültürü son derece geniş bir genç kadın, bu da danışanlarıyla ilişkisine yansıyor, sorunları anlama ve anlamlandırma kapasitesini artırıyor. Kadın çalışmalarına ve kadına yönelik şiddet alanına ayrıca emek veriyor ve bu alandaki projelerde eğitmen ve materyal hazırlayıcı olarak çalışıyor. Mesleğine yürekten bağlı ve kendini geliştirmek, danışanlarına yararlı olabilecek yeni yaklaşımlar ve bilgiler edinmek için sürekli arayış içinde. İdil Cemre Öztep'in neşeli, esprili ve cana yakın karakterinin de danışanlarını olumlu etkilediğini gözlemleme imkanım oldu.
     Beğenin    

İdil Cemre ÖZTEP'in Öykü ve Şiirleri İdil Cemre ÖZTEP Tarafından Yazılan Öykü ve Şiirler
 • Şiddet


 • » İletişim Bilgileri
  İş Adresleri
  Adres 1:
  Lotus Psikoterapi Merkezi
  Atatürk Mah. Vedat Günyol Cad. Sedef Sitesi Blok 2 (46b) D: 4 Ataşehir
  İstanbul

  Adres 2:
  Ataşehir Belediyesi / Kayışdağı Lions Ataevi
  Kayışdağı Mah. Akyazılı Cad. No: 84 Ataşehir
  İstanbul

  Telefon Numaraları

  Telefon 1 :
  0(506) 735 59 05
  E-Posta
  Kişisel Bilgileri
  Cinsiyeti
  Kadın
  Doğum Tarihi
  1984
  (35 yaşında)
  Doğum Yeri
  Ankara
  Mezun Olduğu Üniversite
  İstanbul Ticaret Üniversitesi
  Mezuniyet Yılı
  2007
  (12 yıl önce)
  Yüksek Lisans
  Maltepe Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans (2010 Mezunu)
  Hızlı Mesaj Araçları
   whatsapp hesabı
  Sosyal Medya
   facebook hesabı twitter hesabı linkedin hesabı instagram hesabı

  İdil Cemre ÖZTEP'in Yabancı Dilleri Yabancı Dil
  İngilizce, Fransızca


  İdil Cemre ÖZTEP'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
 • İyileştirici Grup
 • Kafamdaki Kuş

 • İdil Cemre ÖZTEP Mesleki Videolar Videoları
  2 Mesleki ve Kişisel Video  02:44
  Top