2007'den Bugüne 83,861 Tavsiye, 26,322 Uzman ve 18,761 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!İdil Cemre ÖZTEP
Uzman Psikolog - İstanbul
Psikoterapist / Psikodramatist

İdil Cemre ÖZTEP Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi18 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

18

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
İdil Cemre ÖZTEP Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

İdil Cemre ÖZTEP'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar İdil Cemre ÖZTEP'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Nilgün HASANUzm.Psk.Nilgün HASAN
Uzman Psikolog Nilgün Hasan yüksek lisanstan arkadaşımdır. Her zaman mesleki yaklaşımına ve bilgisine güvendiğim, yeri geldiğinde akıl sorduğum bir me...

İdil Cemre ÖZTEP'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Lotus Psikoterapi Merkezi
Atatürk Mah. Vedat Günyol Cad. Sedef Sitesi Blok 2 (46b) D: 4 Ataşehir
İstanbul
Adres 2:
Ataşehir Belediyesi / Kayışdağı Lions Ataevi
Kayışdağı Mah. Akyazılı Cad. No: 84 Ataşehir
İstanbul
Uzm.Psk.İdil Cemre ÖZTEP internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel facebook hesabıKişisel twitter hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1984 (36 yaşında)
Doğum Yeri : Ankara
Yabancı Dil : İngilizce, Fransızca
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Ticaret Üniversitesi (2007 Mezunu)
Yüksek Lisans
Maltepe Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans (2010 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
İdil Cemre ÖZTEP Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bireysel Psikoterapi
Psikodrama Grup Psikoterapisi
Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi
Aile ve Çift Terapi
Şiddet ve travma
Depresyon
Öfke kontrolü
Genelleşmiş Kaygı Bozukluğu
Sosyal Kaygı Bozukluğu
Obsesif Kompulsif Bozukluk
Sınav kaygısı
Performans kaygısı
Ayrılık kaygısı
Panik bozukluk
Fobiler
Uyum bozuklukları
Kişilerarası ilişkilerde sorunlar
Kardeş kıskançlığı
Özgüven sorunları

İdil Cemre ÖZTEP Özgeçmis CV Uzm.Psk.İdil Cemre ÖZTEP'in Özgeçmişi
2007 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi, “Psikoloji” bölümünden mezun olarak Psikolog, 2010 yılında Maltepe Üniversitesi, “Klinik / Adli Psikoloji” Yüksek Lisans (çift anadal) bölümünden mezun olarak Uzman Klinik Psikolog unvanını almaya hak kazandım. 2016 yılında da İstanbul Psikodrama Enstitüsü, “Psikodrama Grup Terapileri” (tezli) eğitimini tamamlayarak Psikodramatist unvanını aldım.

Eğitimim esnasında Viya Danışmanlık Merkezi, BÜKÇAM, SODA'dan “Eğitimci Eğitimi” kurslarını tamamlayarak Eğitimci tarafımı güçlendirdim. AB projelerinde “Kadına Yönelik Şiddet / Toplumsal Cinsiyet Eşitliği” konularında Uzman Eğitici olarak görev yaptım. Yanı sıra uzmanlığım gereği çeşitli kurum ve kuruluşlarda da eğitimler verdim, vermeye devam ediyorum. Çeşitli kurumlarda Uzman Klinik Psikolog olarak çalışmaya devam ederken Yaratıcı Drama ile tanıştım ve 5 yıl boyunca bu alanda da çalışmalarımı sürdürdüm.
...[Devamı...]

İdil Cemre ÖZTEP'in Makaleleri İdil Cemre ÖZTEP'in Makale ve Yazıları
3 Makale

İdil Cemre ÖZTEP Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Elif TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
15.Ocak.2020
TavsiyeNo: 113128
İdil Hocam ile yaklaşık iki yıl önce tanıştım. Panik atağım vardı. Asansör korkusu.Dar alanlarda sıkışma duygusu ve ani reflekslerim ile sevdiğim insanları ve ailemi kırıyordum. Bu süreç İçinde asansör korkumu yendim. Kendisinin, samimi yaklaşımı sonucunda her seansa arkadaşımı görmeye gidiyorum hissi yarattığını söyleyebilirim. İşinde deneyimli ve profesyonel biri. Onu tanıdığınızda söylediklerimin az bile olduğunu göreceksiniz. Şuan panik atağım büyük ölçüde geçti.
     Beğenin    
Birkan A.
14.Ocak.2020
TavsiyeNo: 113115
Sn. İdil Cemre Öztep iş arkadaşımdır. Onu tercih eden danışmanların başvuru evrakları şahsımdan geçmektedir. Başvuru yapılırken İdil Hanım’ın özellikle tercih edildiğine, vatandaşların kendisinin adını duyarak geldiklerine ve ondan yardım istediklerine tanık olmaktayım. Süreç esnasında da danışanlar kendisinden çok memnun olduklarını ve faydalandıklarını belirtmektedirler. İş yerinde iş yerine olan saygısı ve özeni, iş ahlakı, işine gösterdiği tutumu, iş arkadaşlarıyla olan iletişimi gayet iyidir. Bu anlamda kendisinden yana hiçbir olumsuzluk yaşanmamıştır. Başvuran danışmanları ile hemen ilgilenmiş ve bugüne kadar kimseyi bekletmemiştir. Danışmanlarından aldığım geri bildirimler sayesinde kendim de bazı konularda kendisine danışmış, faydalanmışımdır. Bu nedenle kendisini herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
B.A
14.Ocak.2020
TavsiyeNo: 113114
Sn. İdil Cemre Öztep ile iş arkadaşıyız. Kendisi iş yerinde özenli, dikkatli ve saygılıdır. 3 evladım var, onlarla ilgili danışmak istediğim konularda İdil Hanım her zaman yardımcı ve yol gösterici olmuştur. Müsait olmadığı zamanlarda bile konuyu aklında tutar, fırsat bulduğu ilk an ilgisini eksik etmez. Çalışma arkadaşı olarak ise kendisi son derece sıcak, samimi ve içtendir. Esprili ve eğlenceli yaklaşımı sayesinde mesai saatleri daha kolay geçmektedir. Hiç kimseyi üzmeden işinin gereğini yaptığını, işine ve mesleğine özendiğini, sınırlarını net çizdiğini söyleyebilirim. İş yerinde danışmanlarından da sürekli olarak iyi ve olumlu geri dönüşler aldığına bizzat tanık olmuşumdur. Bu nedenle çevremde terapist arayışı olduğunda ilk kendisini tavsiye etmekteyim. Bugüne kadar yönlendirdiğim herkes kendisinden memnun olduğunu ve faydalandığını belirtmiştir. Bu nedenle İdil Hanımı herkese tavsiye ederim.
     Beğenin    
R.G.
1.Ocak.2020
TavsiyeNo: 112949
İdil'le uzun yıllara dayalı bir arkadaşlığımız var. Bu yıllar zarfında kendi kişisel ve mesleki gelişimine verdiği emeğe şahidim. Ben de psikolojiye meraklı sayılırım. Sizi dinler, analitik dinlediğini hissedersiniz. Arkadaş muhabbetinde bile yeri gelir bir soru sorar, kafanızda bir kilit açılır. Kendisinden doğrudan danışmanlık almamış olsam da dolaylı olarak epey aydınlanmışımdır. Samimi ve güleryüzlüdür. Bir terapistte en önem verdiğim özellik sizi konuşturabilmeyi becerebilmesidir. Bence İdil bunu çok iyi beceren birisi. Seçtiği uzmanlık alanlarının da çok önemli ve özel alanlar olduğunu düşünüyorum. Mesleğine aşık bir psikolog. Kesinlikle tavsiye ederim.
     Beğenin    
Bm
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112896
Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine kendisiyle tanıştım. Her ne kadar seanslarına gidip profesyonel bir ilişkimiz olsa da amatör ruhla geçen anlarımız daha çoktur. Kendimle ilgili açmazlarımda, suçlamalarımda ve flulaşan hislerimi/düşüncelerimi berraklaştırmamda hep yanımdaydı. Seanstan her çıkışımda üzerimdeki yükün biraz daha hafiflediğini hissederdim. En önemlisi ise; bir sonraki seansın bir öncekinden daha verimli olacağını bilerek oradan ayrılma hissiydi. Bir ağlama duvarı gibi sadece dinleyip tepkisizce notlar alan bir seans anlayışının olmamasını rica etmiştim. İnteraktif beklentimi saygıyla karşıladı ve mesleki etiğin izin verdiği ölçüde bir interaktiflik ile iki tarafın da konuya aktif olarak dahil olduğu seanslarımız oldu. Duygusal zekası ve empatisi yüksek, toleranslı ve sabırlı biridir. Sonradan yakın arkadaşlığa evrilen ikili ilişkimizde birbirimizle olan paylaşımlarımız ve hayatlarımıza eşlik edişimiz şahsım adına kıymetlidir.
     Beğenin    
Ersay
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112873
İdil Cemre Öztep'i eşimin araştırmaları sonucu çift terapisi almaya başlayarak tanıdım. Eşimle aramda olan sorunların üzerine çok profesyonelce, saygılı ve samimiyetle eğilerek çok kısa sürede eşimle birbirimizi ne kadar çok sevdiğimizi bize gösterdi. daha sonra ben tek başıma terapilere devam ettim ve etmek istediğim için devam ediyorum. Eşimle olan sorunları çözmemizin yanında benim kaygı ile ilgili sorunlarımı tespit edip çoğunu çözmeme yardımcı oldu. Doğru saptamaları sonucu doğru yönleri göstermesi etkili. Güler yüzlü olduğu kadar ciddi, profesyonel olduğu kadar samimi ve sonucu dolambaçlı yollarla anlatmak yerine direk işaret etmesi harika hissettiriyor. Genç yaşına rağmen oldukça tecrübeli olduğu belli. Oldukça konuşkan ve arkadaş misali yaklaşımı sayesinde karşısında oturmak rahat hissettiriyor. Kesinlikle TAVSİYE ediyorum.
     Beğenin    
Zehra
18.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112770
Merhabalar, İdil Cemre Öztep, hem arkadaşım hem de meslektaşım olarak gerçekten samimi ilişki kurabildiğine inandığım; mizahı olsun, öğrenmeye hevesi olsun, kendini geliştirmeye karşı açıklığı olsun, dinlemesi olsun; paylaşımda bulunmaktan çokça keyif aldığım bir uzman.. Danışan yaklaşımını ise beraber vaka tartışmalarına katıldığımız için biliyor ve takdir ediyorum. Donanımına ve bilgisine güvendiğim rahatlıkla danışan yönlendirebildiğim bir uzman kendisi.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
S.A
17.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112759
İdil hanımı aile çevresinde tanıdım, çok takdir ettim. İyi eğitimli ve kendini sürekli geliştiriyor. Ben bir kaç ay önce uzun süren terapi deneyimimi sonlandırmıştım. Bu konuda sohbet edince İdil hanımın yaklaşımını beğendim. Sıcak, samimi ve bilgili. Kitap okumayı, seyahat etmeyi ve sinemayı seviyor. Bunlar da bilgisini arttıran kaynaklar. Güleryüzlü olması da bence çok değerli. terapi görme ihtiyacı olanlara kendisini tavsiye ediyorum. Mesleki açıdan kendini geliştirmek için psikodrama ve cinsel terapi kurslarını da tamamlamış olması çok iyi.
     Beğenin    
Sevil
12.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112686
İdil Cemre ÖZTEP ile iş arkadaşıyız. Mesleki yaklaşımına ve bilgisine güvendiğim, birlikte akran süpervizyonu yapabildiğim bir meslektaşımdır. Enerjisi yüksek, güler yüzlü, etik değerlere bağlı olmakla birlikte, mesleki gelişimine önem veren, alanında kapsamlı eğitimler almış, değerli bir meslektaşımdır. Mesleğine karşı tutumu, azmi, idealist bakış açısı ve bilgisi beni her zaman etkilemektedir. Yönlendirmiş olduğum danışanların olumlu geri bildirimlerini göz önünde bulundurduğumda, kendisine referans olmaktan gurur duyarım.
     1 Beğeni    
S.A.O.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112655
İdil Cemre hanıma bir arkadaşımın arkadaşı aracılığıyla ulaştım. Terapi görüyorum. 1988'den 1994'e kadar aralıklı olarak, 1994 - 2004 arası aralıksız bir biçimde, aralarında profesör doktorların da bulunduğu bir sürü psikiyatr tarafından hatalı teşhis ve tedavilere maruz kalmış biri olarak, İdil Cemre hanımın psikoloji uzmanlığının bana gerçekten ilaç gibi geldiğini söylemek isterim. Yıllar boyunca aslında hiç kullanmamam gereken, ancak doktorlarca verilmiş yeşil reçeteli ilaçlarımın tam tersine. Onunla birlikte klinik psikolojiye olan güvensizliğim tamamen silindi. Her seansı iple çekiyorum ve adım adım kendimi değiştirme, doğrultma, ıslah etme yolunda ilerliyorum. Kendisini daha önce de, bana isim soran birkaç kişiye, sözlü olarak tavsiye etmiştim. Bir de buraya yazmak ve tavsiye etmek istedim. Saygılarımla, S. A. O.
     Beğenin    
C. T.
1.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112539
Sevgili İdil Hanım; belediyeye bağlı bir kurumda hizmet verirken, ebeveynimi yönlendirdim. Daha sonra kendisi benimle tanışmak istedi; iyi ki diyorum çünkü böylece hayatımda kocaman ve anlamlı bir yeri oldu. Ailecek kötü bir süreçten geçiyorduk ve ben kimseyle paylaşamadığım hatta kendime bile itiraf edemediğim şeyleri sayesinde aştım. Sivri yanlarımı törpüleyip hayata bakış açımı değiştirmeme yardımcı oldu. Duvarlarımı yıkmama, kavgalı olduğum her durumla barışmama vesile oldu. O kadar enerjik, pozitif ve iyi yürekli bir insan ki varlığı güvende hissetmenizi sağlıyor. Şartlar ne olursa olsun yardımına ihtiyacınız olduğunda yanınızda olur. Sürekli kendini yenileyen bir insan hatta bu konuda bir aksaklık hissettiğinde danışanı olan sizden dahi tavsiye alır. O bizim ailemizden biri oldu artık. Dostum, sırdaşım... Çevremde çıkmaza düşmüş, yardıma ihtiyacı olan yakınlarımı kendisine gönül rahatlığıyla yönlendiriyorum ve herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Şefika
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Şubat.2016
TavsiyeNo: 85811
idil hocamla kadın çalışmaları süresinde tanıştık .bize gurup terapilerinde bulundu.ayrıca ben kendisinden düşünce kontrolü ile ilgili profesyonel destek aldım iyi, samimi, neşeli ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan bir enerjisi var. Mesleğinde her zaman güzel geri bildirimler alan akıllı, bilgili yaptığı işi severek yapan bir psikolog. Kendisi ayrıca yıllardır kadın çalışmalarına gönül vermiş, mağdur ailelere destek olmuştur. Yardımcı olabileceği her konuda sonsuz destek olması ve bitmek bilmeyen enerjisi sayesinde bir çok kişiye ulaşmıştır. Mesleği konusunda kendisini sürekli yeniler ve alanda yapılan çalışmaları yakından takip eder. Genel kültürü, yenilenen bilgileri ve gözlem yeteneği sayesinde olaylara farklı açılardan bakabiliyor, bu özelliklerinin danışanlarına ve eğitimci olarak gittiği yerlerde ulaştığı insanlara iyi geleceğine inanıyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Zeynep
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Şubat.2016
TavsiyeNo: 85509
İdil hanımla bundan 5-6 ay önce boşanma sürecimde yaşadığım sıkıntılı Zaman'larda tavsiye üzerine tanıştım.Bikaç ayı izleyen bireysel terapilerimizde yanından çıktığım heran kendimi çok iyi hissetmişimdir.Kendimi daha değerli hissetmemin yanında hayatımda belkide kendimde farkedemediğim güzel ve özel yönlerimi keşfetmeme vesile oldu.Hayatımızda dönüm noktası dediğimiz bazı anlarda verdiğimiz tepkilerde,kişiler arası iletişimde yaşadığımız sorunlarda bana hep yol gösterici oldu.Herzaman güvenebileceğiniz ve daima kendinizi iyi hissettiren bir psikolog kendisi😊👍🏻
     1 Beğeni    
Nilgün HASAN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
1.Şubat.2016
TavsiyeNo: 85478
Uzman Psikolog İdil Öztep'i yüksek lisanstan beri devam eden arkadaşlığımız ve mesleki paylaşımlarımlarımız sayesinde tanıdım. Terapist olarak sahip olduğu mesleki bilgilerini, her zaman yaratıcılığı ve özgün tarzıyla başarılı bir şekilde harmanlamayı başarmıştır. İşini seven ve başarılı bir şekilde yapan alanında oldukça yetkin bir psikologtur. Bir uzman olarak bilgisine ve tecrübesine güvendiğim, yaratıcı ve başarılı bir meslektaşımdır. Ayrıca eğitimci olarakta oldukça başarılı olduğu ve verdiği eğitimlerin, akılda kalıcı ve merak uyandıcı bir sunuşla herkesin beğenisini kazandığını sık sık duymaktayım. Psikolojik bir destek almak isteyen herkese kendisini güvenle tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Ece Şahin
28.Ocak.2016
TavsiyeNo: 85395
Her sohbette karşısındakine yeni bişeyler öğretebilen güleryüzlülüğü ile enerjinizi yükselten en keyifsiz anınızda sorunlarınıza farklı açıdan baktırıp işini layıkıyla yaptığını hissettiren biridir.insana huzur veren bir ses tonu vardır asla kimseyle paylaşamam dediğiniz sırlarınızı bile rahatlıkla anlatabilirsiniz.Kadına yönelik şiddet alanında toplum için iyi birşeyler yapmayı kendine görev edinen güzel insan.hayatları güzelleştirmek adına sürekli proje üreten.Kendi hayatında yardımlaşmayı seven,destek olan kısacası iyi bir insan iyi bir dosttur.
     Beğenin    
Tolga Akkaya
28.Ocak.2016
TavsiyeNo: 85383
İyi, samimi, neşeli ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan bir enerjisi var. Mesleğinde her zaman güzel geri bildirimler alan akıllı, bilgili yaptığı işi severek yapan bir psikolog. Kendisi ayrıca yıllardır kadın çalışmalarına gönül vermiş, mağdur ailelere destek olmuştur. Yardımcı olabileceği her konuda sonsuz destek olması ve bitmek bilmeyen enerjisi sayesinde bir çok kişiye ulaşmıştır. Mesleği konusunda kendisini sürekli yeniler ve alanda yapılan çalışmaları yakından takip eder. Genel kültürü, yenilenen bilgileri ve gözlem yeteneği sayesinde olaylara farklı açılardan bakabiliyor, bu özelliklerinin danışanlarına ve eğitimci olarak gittiği yerlerde ulaştığı insanlara iyi geleceğine inanıyorum.
     Beğenin    
Yıldız TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Ocak.2016
TavsiyeNo: 85371
Merhaba. İdil Cemre ÖZTEP ile Kadına Yönelik Şiddet ve Toplumsal Cinsiyet Eşitsizliği Konulu bir seminerde tanıştım. Onu Mesleğini seven ve insanı seven biri olarak gördüm, bende kadına yönelik şiddetin bi maduru olduğum için verdiği bilgiler benim hayata olan bakışımı tamamiyle değiştirdi. Kendini çok fazla geliştirmiş ve bunu insanlara aktarabiliyor. Kendisi geç ve güzel insanlarla hemen samimi olabiliyor ve beraber çalıştığı kişiler de çok tecrübeli. Bunların dışında insanlara değer katabilen her konuda bilgi alabileceğiniz biri hem karakter olarak hem mesleki açıdan çok önemli bir değer olduğunu düşünüyorum..
     Beğenin    
Çiğdem Aydın
28.Ocak.2016
TavsiyeNo: 85369
İdil Cemre Öztep samimi, bilgili, güvenilir ve çözüm odaklı bir insandır ve aldığı psikodrama eğitimi mesleğinde daha zengin yaklaşımlar uygulayabilmesini sağlıyor. Sürekli okuyan ve araştıran, yaşıtlarına göre genel kültürü son derece geniş bir genç kadın, bu da danışanlarıyla ilişkisine yansıyor, sorunları anlama ve anlamlandırma kapasitesini artırıyor. Kadın çalışmalarına ve kadına yönelik şiddet alanına ayrıca emek veriyor ve bu alandaki projelerde eğitmen ve materyal hazırlayıcı olarak çalışıyor. Mesleğine yürekten bağlı ve kendini geliştirmek, danışanlarına yararlı olabilecek yeni yaklaşımlar ve bilgiler edinmek için sürekli arayış içinde. İdil Cemre Öztep'in neşeli, esprili ve cana yakın karakterinin de danışanlarını olumlu etkilediğini gözlemleme imkanım oldu.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    

İdil Cemre ÖZTEP'in Öykü ve Şiirleri İdil Cemre ÖZTEP'in Öykü ve Şiirleri
Şiddet

İdil Cemre ÖZTEP'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar İdil Cemre ÖZTEP'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Nilgün HASAN
Uzm.Psk.Nilgün HASAN
Uzman Psikolog Nilgün Hasan yüksek lisanstan arkadaşımdır. Her zaman mesleki yaklaşımına ve bilgisine güvendiğim, yeri geldiğinde akıl sorduğum bir me...
İdil Cemre ÖZTEP'in Mesleki Anilari Mesleki Anilari
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Lotus Psikoterapi Merkezi
Atatürk Mah. Vedat Günyol Cad. Sedef Sitesi Blok 2 (46b) D: 4 Ataşehir
İstanbul
Adres 2:
Ataşehir Belediyesi / Kayışdağı Lions Ataevi
Kayışdağı Mah. Akyazılı Cad. No: 84 Ataşehir
İstanbul
Uzm.Psk.İdil Cemre ÖZTEP internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(506) 735 59 05
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1984
(36 yaşında)
Doğum Yeri
Ankara
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Ticaret Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2007
(13 yıl önce)
Yüksek Lisans
Maltepe Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans (2010 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel twitter hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Uzm.Psk.İdil Cemre ÖZTEP Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce, Fransızca

İdil Cemre ÖZTEP'in Mesleki Anilari Mesleki Anilari
İdil Cemre ÖZTEP Mesleki Videolar Videoları
2 Mesleki ve Kişisel Video

22:51
Top