2007'den Bugüne 92,571 Tavsiye, 28,260 Uzman ve 20,019 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Gül ÇELİK
Psikolog - İzmir
PSİKOLOG

Gül ÇELİK Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi15 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

15

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Gül ÇELİK Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

6
(%66.7 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Gül ÇELİK'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Gül ÇELİK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
İlknur KILIÇ BEKÇİPsk.İlknur KILIÇ BEKÇİ
İlknur Hanım ile psikodrama çalışmasına katıldığımız ilk günden beri tanışıyoruz. Empati becerisi yüksek, işini severek yapan, kendini geliştirmeye is...
Pınar ERSÖZPsk.Pınar ERSÖZ
Pınar'ı üniversite yıllarından beri tanımaktayım. Aynı sınıftan aynı yılda mezun olduk. Kendisini, ilk tanıştığımız zamandan beri sever ve saygı duyar...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
"Kim ne derse desin, sözcükler ve düşünceler dünyayı değiştirebilir." N. H. Kleinbaum HAYDİ, DÜNYAYI DEĞİŞTİRELİM...
 
Gül ÇELİK'in İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1982 (42 yaşında)
Doğum Yeri : İstanbul
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Uludağ Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü (2004 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Gül ÇELİK Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocuk Psikolojisi ve Danışmanlık

Ergen Psikolojisi ve Danışmanlık

Anne-Baba Okulu

MMPI Uygulayıcısı

Marmara İlköğretime Hazır Oluş Ölçeği Uygulayıcısı

Gül ÇELİK Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Cansu
14.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118510
Gül hanım ‘dan bir yakınımın tavsiyesi üzerine 2,5 yaşındaki kızım için danışmanlık aldık.Kendisi enerjisi,işinde uzmanlığı ve pozitifliği ile gelmek için can attığımız bir psikolog.Kızımın tuvalet tutma problemi vardı bizim artık ne yapacağımızı bilemediğimiz bir noktada bize o kadar iyi geldi ki ona ne kadar teşekkür etsek az kalır. Bir kere söylüyorsunuz ve 1 seansta çocuğunuzda değişimi görmeye başlıyorsunuz.O kadar memnunuz ki problemimiz çözüldüğü halde her ay düzenli olarak kızımın gelişimi,eğitimi için danışmanlık almaya devam ediyoruz.çevremizdeki herkese tavsiye ediyoruz.
     1 Beğeni    
Mira
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92565
Psikolog Gül Çelik le ilk tanısmamız oglumun öfke kontrolu problemı varken olmustu.Gunumuz de cocuk söz konusu oldugunda her turlu suıstımale acık oldugumuz dusunulurse benı ilk etkileyen kendısınde ıhtıyac dogrultusun da ve gerektigi kadar suren bı surec belirlemesi olmustu.bu kendisine guven duymamızı saglayan ılk etkendi sonrasında kı yaklasımın da oyun terapisinin cocuklar uzerinde ne kadar etkılı oldugunu kendisinin aldıgı egitimleri ne kadar dogru kullandıgını ve bunun cocukla nasıl bı sevgı ve saygı ıcerisinde kullanıldıgına bırebır tanık olduk.sonuc cok keyifliy di oglum öfkesinden kurtuldu bizler anne baba olarak hata yaptıgımız noktaları ve onun bu durumunu nasıl bılmeden besledigimizi ögrenmiş olduk.Kendisine kalpten tsk lerımız var cocugumuza once saygı sonra da sevgıyle yaklasıgı ve bızımle sonuca ulastıktan sonra maddi ve manevi anlamda bızı hic suistimale ugratmadıgı ıcın.herkese tavsıye edebılecegımız guvenebılecegımız bı ımdat noktamız var artık :)
     3 Beğeni    
Senem ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Kasım.2016
TavsiyeNo: 92220
Sevgili Gül Çelik ile ilk kez verdiği 2 Yaş sendromu seminerinde tanıştım.Kendisi işine çok hakim .Bilgisi ve içtenliği sizi daha ilk gördüğünüzde içine alıyor. Yaklaşık 3 yıldır önce oğlumla başlayan , daha sonra kendim de danışanı olarak devam eden bir sürecimiz var.Danıştığım her konuda verdiği her tavsiyenin ve yardımın amacına ulaşması beni hep çok mutlu etti. Kendisi ayrıca ulaşılabilir bir uzman. Telefon ettiğinizde o an cevap veremese bile mutlaka daha sonra size ulaşır. Yanı başımda bir dost elidir. Bitmeyen enerjisiyle çocukları içine alır. Kendini hep geliştirdiği için Onunla hep taze, yeni ,günümüze uygun bilgilerle karsılar sizi .İyiki Izmirde .
     2 Beğeni    
Şahika
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Kasım.2016
TavsiyeNo: 92198
Sayın Gül Hanım ile oğlumun kreşe ilk merhaba deyişi sırasında ve çok ama çok sancılı bir dönemde tanıştım (iyiki de tanıdım). Oğlum bana bağımlı bir çocuktu. Okula alışması inanılmaz zor bir süreçte iken bir anda sihirli bir değnek değdi ve oğlum şu anda 4 yaşında ve okula çok severek gidiyor. 2 yaş sendromunda, 4 yaş sendromunda hep seminerlerinden destek aldım. 2 yıl önce oğlum için danıştığım Gül Hanım'dan şu anda da kendim için destek alıyorum. Öncelikle insanlığını çok seviyorum. Hani derler ya insanın halinden anlayan bir yüreği var diye işte Gül Hanım ta kendisi... Samimi, içten, açık ve net... Oyalamıyor, sorgulamıyor sadece anlıyor... Çok mutluyum onu tanıdığım için ve kendimi çok şanslı hissediyorum karşıma çıktığı için... Herkese de tüm yüreğimle tavsiye ediyorum. bir kere sohbet ettiğinizde ne demek istediğimi çok iyi anlayacaksınız...
     3 Beğeni    
İlknur KILIÇ BEKÇİ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
14.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82167
Psikolog Gül ÇELİK ile psikodrama eğitimi sırasında tanıştık ve arkadaş olduk. Hem eğitim sırasında hem de diğer zamanlardaki mesleki paylaşımlarımızdan oldukça faydalandığımı belirtmek isterim. Kendisi işini oldukça seven bir uzmandır. Psk. Gül Çelik ile tanıştığınızda onun sıcak ve güven veren kişilik yapısının ne kadar rahatlatıcı olduğunu fark edeceksiniz. Psk. Gül Çelik'i İzmir ve çevresinde yaşayan herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Özlem Kahraman
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Kasım.2013
TavsiyeNo: 63901
Psikolog Gül Çelik Hanım ile internette, Jou Jou Parti ve Aktivite Merkezi'inde vereceği 2 yaş sendromu ile ilgili seminerin duyurusu sayesinde, seminere gittiğimde tanıştım. Kendisinden emin, konusunda uzman, çocuklar konusunda bence yeterli deneyime sahip ve deneyimine deneyim katmaya da devam ediyor,aynı zamanda içten, samimi tutumunundan çok memnun kaldım. İkizlerime nasıl yaklaşmam gerektiğine dair endişelerim vardı, seminerinde kimi zaman örneklendirerek yapmış olduğu anlatım sayesinde biraz daha bilgilenmiş biraz daha rahatlamış oldum.Kendisi ile ertesi gün telefonda bilgilenmek amaçlı bir konuşma gerçekleştirdim, tatmin edici ve fazlasıyla yeterli bir konuşma oldu benim için, yüzyüze danışmamış olmama rağmen çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ediyorum..
     5 Beğeni    
Burçay
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Ekim.2013
TavsiyeNo: 63536
Sevgili Gül Çelik ile verdiği farklı seminerlerde tanıştık. Gerek yaklaşımı gerek konusuna hakimiyeti ile aklımızda hiç soru işareti kalmayacak şekilde bizleri aydınlattı. Daha sonra oyun terapisi konusunda destek alabileceğimiz uzman arayışında kendisinin danışanı olduk. Önce eşim ve benimle görüştü sonra kızımızla oyun terapisi için 3 seans görüştüler. Bizi gerçekten rahatlattı ve kızımın her hafta anne ne zaman Gül Abla ile buluşucağız soruları ile süreci tamamladık. Konuşkan ve güleryüzlü, çocuklar ile arası çok iyi. Mesleğini severek yapıyor.
     3 Beğeni    
Ece
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Eylül.2013
TavsiyeNo: 62999
Gül hanıma tavsiye üzerine gittim ve çok memnun kaldım. Kendisinden düzenli olarak danışmanlık hizmeti aldım. Anksiyete bozukluğu yaşıyordum zaman zaman ataklar geçiriyordum. Uyguladığı seanslar sonucunda kaygılarım,stes bozukluğum,sosyal fobilerim geçti. Kendimi yenilenmiş ve özgür hissediyorum. Kendisi alanında çok başarılı,hastasıyla gercek anlamda bağ kuran ve son derece ilgili bir psikolog. Üç sıfatla tanımlamam gerekirse dürüst,güvenilir ve başarılı. En önemli özelliği ise yansız,yargısız ve empatik tutumu. izmir'in en başarılı danışmanlık merkezi olan İsmer danışmanlığın güler yüzlü psikoloğu Gül Çelik hanıma sorunlarımı çözmemde yardımcı olduğu için sonsuz teşekkürler.
     2 Beğeni    
Fatos
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Temmuz.2013
TavsiyeNo: 61862
Psikolog Gül Çelik Hanım ile kurumumuz Jou Jou Parti ve Aktivite Merkezi'nde verdiği çocuk gelişimi ve çocuk psikolojisi ile ilgili seminerler sayesinde tanıştım. Kendisinden emin, konusunda uzman ve aynı zamanda içten ve samimi tutumu çok hoşuma gider. Özellikle çocular ve ergenler üzerindeki deneyimi etkileyici. İhtiyacım olduğunda ilk arayacağım uzmandır. Nitekim yeğenlerim ve kardeşim konusunda bize çok destek olmuştur. Kesinlikle tavsiye ediyorum..
     2 Beğeni    
C.G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Mart.2013
TavsiyeNo: 58520
Gül Hanım ile 5 yaşındaki kızımın anaokuluna başlama sürecinde tanıştım. Kendisi kapıdan girdiğimiz ilk andan itibaren bizi o gülen yüzü ile karşılayıp hem Deniz'i hem de beni rahatlattı. Adapte olma sürecinde adım adım ne yapmamız gerektiğini bize iletti. Önerileri sayesinde bu zorlu süreci kızım ve ben kolayca atlattık. Beni ayrıca endişelendiren kızımın yemek yeme problemini de okulda bu kadar kolaylıkla çözebileceğimizi tahmin etmemiştim. Her türlü sıkıntımı ve sorumu kızım o okuldan mezun olduktan sonra bile sormaktan çekinmeyeceğim samimiyette ve özveride çalışan bir psikologtur. Kendisine teşekkürlerimi buradan da iletmek isterim.
     1 Beğeni    
Gülçin DÖNMEZ FİDAN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
2.Mart.2013
TavsiyeNo: 58500
Gül, benim üniversiteden dönem arkadaşımdır. Arkadaşım, karşısındaki kişiye her zaman çok ilgili ve sempatiktir. Mesleğe atıldığı günden beri özellikle çocuk ve ergenlerle yaptığı çalışmalarla kendisinden sık sık söz ettirmektedir. Kendisinden yardım alacak tüm aile ve bireylerle yakından ilgilenen, konusuna hakim yaklaşımı ile hiçbir danışanını çözümsüz bırakmayan bir psikologdur. Kendini sürekli yenileyen, mesleğiyle ilgili sıkça seminer veren, aile ve bireylere desteğini esirgemeyen bir meslekdaşım Gül. Bu yazıyı okuyan tüm danışanlara tavsiye ediyorum...
     1 Beğeni    
Pınar ERSÖZ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
21.Şubat.2013
TavsiyeNo: 58261
Psikolog Gül Çelik benim lisanstan sevdiğim bir arkadaşımdır.Mesleğine uygun yapısı ile karşısındaki dinlemeye ve anlamaya her an hazır olan Gül hanım mesleğinde özellikle çocuk ergen odaklı çalışmalarında birçok başarıya imza atmıştır.Anaokulu tecrübesi oldukça uzundur.Kendisini bir çok seminerde görebilip,başarılarını duyabilirsiniz.Danışanlarıyla telefonda bile özveri ile ilgilendiğini görmek mutluluk verici..Alanda adından bahsettiren Gül Çelik'i tavsiye ederim..
     2 Beğeni    
Esra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Şubat.2013
TavsiyeNo: 58145
Gul Celik i bir arkadasim vasitasiyla tanidim..Kendisinden ucret karsiligi danismanlik hizmeti almamis olmama ragmen,o donem 2 yasinda olan oglumla ilgili bana cok faydali tavsiyelerde bulundu.Oğlumu,oyun oynadığı süre içinde gözlemleyip bana o anda bazı geribildirimlerde bulundu ve yapmam gereken spesifik adımlarla ilgili bilgilerini paylaştı. Cok pozitif,guleryuzlu,çözüm odaklı bir uzmandır.Ozellikle kreslerde ve çocuk eğitim merkezlerinde çalıştığı için deneyiminin bu anlamda ciddi önem taşıdığına inanıyorum.
     5 Beğeni    
Doğaç Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Şubat.2013
TavsiyeNo: 58123
Sürekli boşlukta, ne yapsam başarısız olmuşum ve olacakmışım. Yönümü kaybetmişim gibi hislerle beraber gene bir arkadaşımın tavsiyesi ve ısrarları ile Sn Gül ÇELİK'le tanıştım. Sorunumu anlatmama ve kendimi ifade etmem bana hep en zor gelen tek şeydi. Fakat sıkıntılarımı çok rahat bir şekilde ifade ettim. Kendimi bana o kadar net ve akıcı anlattı ve beni kendime çok net tanıttı. Kibar ve ince yaklaşımı ve bana sağladığı eşsiz ısığa çok teşekkür ediorum.
     2 Beğeni    
Bahar Tapkaç
13.Şubat.2013
TavsiyeNo: 58029
Gül Çelik'i mesleğe başladığı zamandan beri tanımaktayım. Kendisi son derece içten, samimi, alanında deneyimle birisidir. Çocuğumun 2 yaş sendromunu aşmasında ve daha sonraki gelişim aşamalarında önerilerinin bize katkısı çok büyüktür. Kendisine buradan da teşekkür ederim. Kendisi, aynı zamanda sahibi olduğum Jou Jou Parti ve Aktivite Merkezi'nde çeşitli seminerler vermektedir. Burada da duruşu, konuya hakimiyeti, samimi ve cana yakın tavırları ile katılımcılarımızın her zaman memnun ayrılmalarına vesile olmuştur.
     3 Beğeni    

Gül ÇELİK'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği

Gül ÇELİK'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Gül ÇELİK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
İlknur KILIÇ BEKÇİ
Psk.İlknur KILIÇ BEKÇİ
İlknur Hanım ile psikodrama çalışmasına katıldığımız ilk günden beri tanışıyoruz. Empati becerisi yüksek, işini severek yapan, kendini geliştirmeye is...
Pınar ERSÖZ
Psk.Pınar ERSÖZ
Pınar'ı üniversite yıllarından beri tanımaktayım. Aynı sınıftan aynı yılda mezun olduk. Kendisini, ilk tanıştığımız zamandan beri sever ve saygı duyar...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1982
(42 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Uludağ Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
2004
(20 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Gül ÇELİK Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Gül ÇELİK Mesleki Videolar Videoları
-

14:13
Top