TavsiyeEdiyorum.com
TavsiyeEdiyorum.com  
.com
Arama : | Site İçi Arama

Yeni Tavsiye Ekleyin!Zeliha YANAR GÜNGÖR
Psikolojik Danışman - Adana
psikoterapist

Zeliha YANAR GÜNGÖR Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Zeliha YANAR GÜNGÖR

Şehir

Adana

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

5

[Psk.Dnş.Zeliha YANAR GÜNGÖR isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Zeliha YANAR GÜNGÖR Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Onun Tavsiye Ettiği İsimler
Fatma DEVECİ FotoğrafUzm.Psk.Dnş.Fatma DEVECİ
Meslektaşım ve aynı zamanda dostum olan Fatma Deveci, bir arkadaş olarak tereddütsüz kendinizi açabileceğiniz, anlaşılmış hissedeceğiniz, bir danışan ...

Zeliha YANAR GÜNGÖR'in Makaleleri Zeliha YANAR GÜNGÖR Tarafından Yazılan Diğer Yazı ve Dökümanlar:
 • Çocuğunuz Kreşe/Anaokuluna mı Başlıyor?

 • Zeliha YANAR GÜNGÖR Tavsiye Yazıları Zeliha YANAR GÜNGÖR için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler:

   Seda (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 37.154.40.BB

  26-11-2016
   TavsiyeNo: 92323
  Harika bir dost, yardımsever bir meslektaş, emektar eş, özverili annedir Zeliha... Tüm sıfatları için varolan tüm potansiyellerini ortaya koyar o. Dost olacak omuz da ondadır, mesleki olarak tıkandığımda yardım uzatacak el de. Mesleki bilgi ve tecrübelerine sonsuz güvenirim. Oldum demez Zeliha kendisini geliştirmek için yeni eğitimler araştırır, okur. Farklı düşünce ve inançlara saygılı, empati yeteneği oldukça gelişmiş, mesleki bilgilerini özel hayatına da yansıtabilen özel bir insandır. Yardım almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.
       Beğenin    

  Fatma DEVECİ Fotoğraf  Uzm.Psk.Dnş.Fatma DEVECİ
  Adana - Psikolojik Danışman
  (Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

  24-11-2016
   TavsiyeNo: 92282
  En kıymetli meslektaşlarımdan birisi olan Zeliha Hanım'ı gönül rahatlığı ile önerebilirim. Bizim mesleğimizde en önemli ölçütlerden birisi bu mesleğe kişinin doğal yatkınlığının olmasıdır. Bunun üzerine ne koyarsanız kökleriniz güçlenir ve dallanıp budaklanırsınız. Doğal yatkınlığı ile güçlü köklere sahip olan meslektaşım bu nadide özelliği taçlandırmak adına akademik ve uygulamaya dönük eğitimlere, süpervizyonlara doymak bilmemektedir. Bunun bir sonu da olmayacak sanırım. Yüzyıllarca yaşayan meşe ağaçları gibi zenginliğini artıracak, daha ne öğrenebilirim diyecek yapıda birisi olması onu gönül rahatlığı ile tavsiye etmemde çok önemli bir etken. Gerek bireysel gerek çift ve aile olarak birlikte kişisel yolculuğunuza güvenle dahil edebileceğiniz profesyonel bir uzman.
       Beğenin    

   Nagihan bostan (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 46.221.175.WW

  23-11-2016
   TavsiyeNo: 92239
  Tavsiye ediyorum pisman olmayacaksiniz Arkadas canlısı Tam bir dinleyici mesleğini severek yapiyor. Güler yüzlü anlayisli ve objektif bir yapiya sahip Hayat görüşümü ve bakış açımı ona borçluyum. Çocuk da yaparim kariyerde cümlesinin en guzel örneği Onu tanidigim icin cok sansliyim. Herkesin bu guzel insandan faydalanmasini isterim Artilarinizi cogaltacak ve yasam kalitenizi arttiracaksiniz en onemlisi kendinize verdiginiz deger... Tavsiye ediyorum ve memnun kalacaginizi biliyorum.
       Beğenin    

   Rukiye keser (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 178.241.148.YYC

  23-11-2016
   TavsiyeNo: 92238
  Her zaman guleryuzlu,samimi ve yardimseverdir. Arkadas olarak tavsiyelerine guvendigim gibi mesleki bilgi,tecrube ve profesyonelligine olan guvenim de sonsuzdur. Bir danismandan bekleyebileceniz ongoru yetenek ve potansiyele tam anlamiyla sahip diyebilecegim nadir meslektaslarimdan bir tanesidir. Ozellikle aile terapistligi alanindaki basarilarini buyuk bir dikkatle takip ediyorum ve kendisini bu alanda cok basarili buluyorum. Cift terapisi konusunda tavsiye ya da yardim isteyen danisanlarima onerdigim ilk isimdir. Aile terapistligi konusunda aldigi 4 yillik profesyonel egitimin yani sira yuksek lisans yapiyor olmasi da akademik anlamda ne kadar donanimli oldugunun en buyuk gostergesidir.
       Beğenin    

   Elife melike (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 151.135.182.LB

  19-11-2016
   TavsiyeNo: 92139
  Zeliha YANAR GÜNGÖR ; Benim teyzemdir.  Küçüklüğümden beri bütün karşılaştığım sorunlarımda yanımda oldu desteğini hiçbir zaman esirgemedi.  Zaman zaman psikologlara gitme ihtiyacı duydum ve gittimde fakat hiç kimse onun kadar yardımcı olamadı ve anlayamadı beni.  Hala da her konuda yanımda herşeyimin içinde ve iyi ki de öyle iyi ki ona sahibim o diğerlerinden çok farklı,  teyzem olduğu için değil sadece bir psikiyatri psikolog olarak baktığımdada öyle.  Sizinle aynı pencereden bakarak sizi dinliyor ve bu yüzden sizi çok iyi anlıyor ve size kendini çok yakın hissettiriyor bunu herkes yapamaz ve yapamıyorlarda denediğimde anladım.   Ona birşeyleri anlattığınızda sizi sadece dinlemiyor size yol gösteriyor fikirler sunuyor.  Diğerleri bunu yapmıyor sadece neden böyle birşey olduğunu sorguluyorlar bunuda yaşadım. Sorgulanmak güzel birşey değildir onunla konuşurken hiç bu hisse kapılmadan herşeyimi paylaşıyorum.  Hayatımda olumsuz şeyler olduğunda bile her zaman olumlu şekilde bakmamı sağladı yani daha doğrusu ben olumsuz bakarken o düşüncelerimi bakış açımı değiştirdi ve bana öğrettiği bana kattığı şeyler çok fazla birşeyleri yaşarken artık onunla konuştuklarımızı hatırlayarak bana söylediklerini hatırlayarak hareket etmeye çalışıyorum bana yön verdi diyebilirim kısaca.  Onu çok seviyorum o iyi ki var ve mükemmel bir teyze mükemmel bir arkadaş mükemmel bir psikolog!  :)
       Beğenin    

  Zeliha YANAR GÜNGÖR Özgeçmiş CV Özgeçmişi :
  Ortaokulunda okudum. Lise öğrenimimi Abdulkerim Bengi Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra Abant İzzet Baysal Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünü kazandım. 1 yıllık öğrenim süresinin ardından Mersin Üniversitesi PDR Bölümüne yatay geçiş yaptım ve 2007 yılında mezun oldum. 2009 yılında Sistemik Psikoterapi Eğitimine başladım ve 2013 yılında eğitimimi tamamladım. Halen Çukurova Üniversitesinde Yüksek Lisans eğitimime devam etmekteyim. Evli ve bir çocuk annesiyim.

  Tamamladığım Eğitimler

  Sistemik Psikoterapi Eğitimi; Prof. Dr. Turan Akbaş, Dr. Hagen Böser, Claudia Terrahe-Hecking, Dr. Hans Lieb

  Çözüm Odaklı Terapi, Yard. Doç Dr. Nevin Dölek

  D10 Projektif Çizim Testi, XIII. Ulusal PDR Kongresi

  Cinsel İstismar, XIII. Ulusal PDR Kongresi

  Psikoeğitim Uygulayıcı Eğitimi, MEB

  Temel Önleme ve Madde Bağımlılığı, MEB

  Parçalanmış Aile Çocuklarına Yaklaşım, MEB

  Anne Baba Eğitimi, MEB

  Özel Eğitim (Kaynaştırma Uygulamaları), MEB

  Zihinsel Engelliler Özel Eğitim Kursu, MEB

  Akran Arabuluculuğu, MEB


  » İletişim Bilgileri
  İş Adresleri
  Adres 1:
  Sistemik Psikoterapi Enstitüsü
  Kurtuluş Mah. Ramazanoğlu Cad. Pandora Sok. Gun Apt. Kat:1 No:1 Seyhan
  Adana
  (pandora sokak)


  Telefon Numaraları

  Telefon 1 :
  (507) 708 36 79

  Telefon 2 :
  (322) 454 11 40
  İnternet Sitesi
  E-Posta
  Hızlı Mesaj Araçları
  -
  Kişisel Bilgileri
  Cinsiyeti
  Kadın
  Doğum Tarihi
  1984
  (33 yaşında)
  Doğum Yeri
  Tarsus
  Mezun Olduğu Üniversite
  Mersin Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
  Mezuniyet Yılı
  2007
  (10 yıllık mesleki tecrübesi var)
  Yabancı Dil
  İngilizce

  Zeliha YANAR GÜNGÖR Mesleki Anı ve İlginç Hatıralar Mesleki Anılar:
  -

  Zeliha YANAR GÜNGÖR Mesleki Videolar Videolar
  -

  Zeliha YANAR GÜNGÖR Mesleki Anahtar Kelimeler Mesleki Kavramlar (?)
  aile danışmanı, danışman, ergenlik problemleri, yetişkin, çift, terapist, evlilik terapisi adana, psikolog adana, aile danışmanı adana, cinsel terapi adana, adana psikolog, çocuk psikologu, terapi adana, mersin, tarsus psikolog, adana aile danışmanı, aile terapisti, aile terapisi, aile danışması, problem davranışlar, bulimia, çocuklarda davranış sorun, danışma ücreti, depresyon tedavisi, kaygı bozukluğu, bireysel terapi, çift terapisi, bireysel danışma, çift danışması, ergen terapisi, ergenlik problemi, evlilik danışması, evlilik terapisi, adana danışman, adana aile terapisti, aile terapisi adana, birlikte yaşam, çözüm, anoreksia, psikoterapist, evliliklerde kriz, sorunlarla baş etme, zeliha güngör, zeliha yanar güngör, zeliha yanar, danışma adana, danışma merkezi, okul rehberlik, problem çözme becerileri, zeliha güngör adana

  11:18
  Top