2007'den Bugüne 80,025 Tavsiye, 25,567 Uzman ve 17,882 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!




» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

F. Eda YILMAZ

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

3

[Psk.Dnş.F. Eda YILMAZ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
F. Eda YILMAZ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

12
(%91.7 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar







F. Eda YILMAZ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar F. Eda YILMAZ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Cem KAYAPsk.Dnş.Cem KAYA
Cem KAYA hem çok iyi bir dost, hem çok iyi bir dinleyici, hem çok iyi bir psikolojik danışmandır. Ben bir meslektaşı olarak zor zamanlarımda ondan ald...

F. Eda YILMAZ Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çiftlerle Psikolojik Danışmanlık, Aile Danışmanlığı ve Cinsel Terapi Alanlarında çalışmaktadır. Ayrıca uzmanlara yönelik olarak "Cinsel terapi, Çocuklarda cinsel terapi, Engellilerde cinsel terapi ve Çift terapisiyle cinsel terapiyi bütünleştirmek" isimli eğitimler vermektedir.

F. Eda YILMAZ Özgeçmiş CV Psk.Dnş.F. Eda YILMAZ'ın Özgeçmişi
UZMANLIK ALANI: Çift terapisi

Çift terapisinde benimsediği ekol Dr. Harville Hendrix ’in Imago Terapi yöntemi ve Holistik cinsel terapi yöntemidir.

Fazilet Eda Yılmaz, 1982 Aksaray doğumludur. 2002 yılında başladığı Mersin Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünden 2006 yılında mezun olmuştur. mezun olduktan sonra Mersinde 4 yıl çalıştıktan sonra İstanbul'a gelmiştir. İstanbul'a geldikten sonra Marmara Üniversitesinde Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünde Master eğitimini tamamlamıştır.

Aldığı eğitimlerden ve sahip olduğu sertifikalardan bazıları:

• Aile Danışmanlığı Sertifikası, Süleyman Demirel Üniversitesi, Sürekli Eğitim Merkezi, 2014- Ağustos, (450 Saat)
• Harville Handrix Çift Terapisi Eğitimi, (48 saat), 2012, Mayıs
• CİSED Cinsel Terapi Eğitimi, (120 saat) 2012, Eylül
• CİSED Cinsel Terapi Kış Okulu, (30 saat), 2013, Nisan ...[Devamı...]

F. Eda YILMAZ Tavsiye Yazıları F. Eda YILMAZ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

Enis TUŞTAŞ Fotoğraf  Uzm.Psk.Dnş.Enis TUŞTAŞ
İstanbul - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

22-01-2014
 TavsiyeNo: 65772
Eda ile bir proje ortamında tanıştık hem mesleki anlamda çok güvendiğim bir psikoterapist hem de yakın bir dostumdur. Çalışmaları ve disiplini ile herkese örnek olmuştur.İçtenliği, samimiyeti, rahatlığı ve empatik tarzı pek az kişide rastlanan türdendir. Başarılı ve iyi bir terapisttir. Kendisini etik kurallara olan bağlılığı, yaptığı işe verdiği önemden dolayı takdir ediyorum. Bugüne kadar cinsel sorunları nedeniyle ona yönlendirdiğim herkesten olumlu geri bildirim aldım. Meslektaşımı gönül rahatlığı ile ihtiyacı olan herkese buradan da öneriyorum.
     1 Beğeni    

 Serpil ÖZ (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.225.103.ZCJ

15-05-2013
 TavsiyeNo: 60726
Eda Hanım ile iş ortamında tanıdım, iş konusundaki disiplini çalışma azmi ve kararlılığıyla beni her zaman kendisine hayran bırakmıştır. idealist kişiliği ve başarmak ,istediği her şeyde en iyisi olma yönünde çabası takdire şayandır. onunla tanıştığım bu güne kadar aklına koyup da başaramadığı çok az şeye şahit oldum. cinsel terapi konusundaki uzmanlaşma serüvenini de bu minvalde değerlendirirsek, başarılı ve iyi bir terapist olduğuna şüphem yok. bugüne kadar cinsel sorunları nedeniyle ona yönlendirdiğim herkesden olumlu geri bildirim aldım, ve başarılı ve alalnında yetkin bulundu. benim de şahsi tanışılığımdan dolayı kendisine inancım sonsuz
     2 Beğeni    

Cem KAYA Fotoğraf  Psk.Dnş.Cem KAYA
İstanbul - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

13-05-2013
 TavsiyeNo: 60649
Eda Hanım'ı uzun yıllardan beri tanırım. Kendisinin sürekli gelişime olan inancını ve gayretini hayranlıkla takip ederim. Cinsel terapi seansları hakkında ve yeni projesi olan Aşk Okur yazarlığı projesi hakkında yakın zamanda bilgi alma fırsatım oldu. Projesinin toplum sağlığı açısından ve katılımcıların özel hayatlarının gelişimi açısında çok yararlı olacağını düşünüyorum. Kendisini etik kurallara olan bağlılığı, yaptığı işe verdiği önemden dolayı takdir ediyorum. Kendi seanslarım sırasında ihtiyaç duyduğumda özellikle cinsel terapi konularında kendisine danışan yönlendirdim. Ve bu yönlendirmelerden dolayı danışanlarım dan olumlu geri bildirimler aldım. Meslektaşımı gönül rahatlığı ile ihtiyacı olan kişilere buradan da öneriyorum.
     2 Beğeni    

F. Eda YILMAZ'ın Kitap ve Yayınları F. Eda YILMAZ'ın Basılı Kitap ve Yayınları
1. Boşanma Sonrası Tek Ebeveynle Yaşayan 7-12 Yaş Çocuklarının Aile Tanımlarının İncelenmesi (III. Okul öncesinden ilköğretime farklı uygulamalar Sempozyumu-2012)

2. Otizmli Çocuklarda Grupla Yapılan Müzik Etkinliğinin Çocukların Sosyal Beceri Düzeyine Etkisinin Betimlenmesi. (Büefad/2014)

3. Aşk Oyunları, Çift Terapisi ve Cinsel Terapiyi Bütünleştiren Egzersizler, Ankara: (Nobel-Akademisyen Yayınevi, 2014).

4. Otizmli çocuklarda Grupla Yapılan müzik etkinliğinin çocukların sosyal beceri düzeyine etkisinin betimlenmesi (Poster sunumu-ULOK/2014-KASIM)

5. Evli Çiftlerin Ego Durumları ve Evlilik Uyumları İle Çocuklarının Okul Başarısı Arasındaki İlişkinin İncelenmesi (Yüksek Lisans Tezi- Marmara Üniversitesi/2014)

6. Boşanmış Ailelerde Anne İle Yaşayan 9-12 Yaş Arası Çocukların Baba İmajına İlişkin Görüşlerinin Betimlenmesi (ACED-2015).


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Ckde
Varyap Meridian E Blok Kat:4 No: 36 Batı Ataşehir
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(850) 225 41 45
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Mersin Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Mezuniyet Yılı
2006
(13 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

F. Eda YILMAZ'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


F. Eda YILMAZ'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

F. Eda YILMAZ Mesleki Videolar Videoları
-



06:28
Top