2007'den Bugüne 90,089 Tavsiye, 27,726 Uzman ve 19,716 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Gizem BERİKAN BEYDEMİR
Uzman Klinik Psikolog - İzmir

Gizem BERİKAN BEYDEMİR Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi29 kez tavsiye edildiTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

29

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Gizem BERİKAN BEYDEMİR Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

5
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Gizem BERİKAN BEYDEMİR'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Gizem BERİKAN BEYDEMİR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
İrem ÖZALANUzm.Psk.İrem ÖZALAN
İrem Özalan eğitim hayatı ve çalışma hayatı boyunca yakinen tanıdığım ve çok güvendiğim bir psikolog arkadaşımdır. Özellikle Londra'da eğitim aldığı B...

 
Gizem BERİKAN BEYDEMİR'in İletişim Bilgileri
Uzm.Psk.Gizem BERİKAN BEYDEMİR internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Kişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1989 (33 yaşında)
Doğum Yeri : Ankara
Yabancı Dil : İngilizce - İspanyolca
Mezun Olduğu Üniversite
İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikoloji (2011 Mezunu)
Yüksek Lisans
Kingston Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans (2013 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Gizem BERİKAN BEYDEMİR Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
EĞİTİM
Klinik Psikoloji Yüksek Lisans diploması
Kingston Üniversitesi Londra (Eylül, 2012)
Psikoloji Lisans diploması
İzmir Ekonomi Üniversitesi (Haziran, 2011)
Reklamcılık Sertifikası (Yan dal programı ile)
İzmir Ekonomi Üniversitesi (Haziran, 2011)

Aldığı Mesleki Eğitimler
-EMDR Uygulayıcı Eğitimi (Emre Konuk - Asena Yurtsever/ DBE)
•Bilişsel Davranışçı Terapi Kuram ve Uygulama Eğitim Programı (Hakan Türkçapar)
•Çocuklarda ve Travmalarda Bilişsel Davranışçı Terapi Yaklaşımı (Vahdet Görmez-Levent Sütçügil)
•Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi (Lütfü Kaan Özdemir- Bilgelik Enstitüsü))
•Şema Terapi Uluslararası Sertifikasyon Programı (Alp Karaosmanoğlu)
•Çocuk Merkezli Oyun Terapisi Eğitimi (Family Enhancement Therapy Center - Filiz Çetin)
•Mindfulness Kabul ve Kararlılık Terapi Eğitimi (Lütfü Kaan Özdemir – Bilgelik Enstitüsü)...[Devamı...]

Gizem BERİKAN BEYDEMİR Özgeçmis CV Uzm.Psk.Gizem BERİKAN BEYDEMİR'in Özgeçmişi
İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra Klinik Psikoloji yüksek lisans eğitimini Kingston Üniversitesi Londra’da tamamladı. 2013’den itibaren İstanbul’da uluslar arası okullarda Okul Psikoloğu olarak görev yaptı. Aynı zamanda danışmanlık merkezlerinde psikoterapi seansları gerçekleştirdi. 2019 yılından itibaren İzmir’de psikoterapi seanslarına ve İstanbul’da eğitmenliğe devam etmektedir.

Gizem BERİKAN BEYDEMİR Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Elif Ö.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Ağustos.2022
TavsiyeNo: 124207
Gizem ile bir psikolog-danışan eşleşme uygulamalarından birisi aracılığı ile tanıştım. Kendisiyle 15 dklık kısa bir tanışma görüşmemiz oldu. Bu görüşme sırasında profesyonel yaklaşımının bana çok uyduğunu hissettim ve kendisiyle terapiye devam etme kararı aldım. Aldığım en iyi kararlardan birisi olduğunu düşünüyorum ve arkadaşlarım ve sevdiklerim dahil herkese tavsiye edebileceğim bir uzman olduğundan size de rahatlıkla tavsiye edebilirim. Öncelikle kendisi çok iyi bir dinleyici. Bunun yanı sıra yaklaşımı arkadaşça ama profesyonel sınırları tamamen koruyarak bir iletişim sağlıyor. Yeri geldiği zaman da kendisinin yorumlarını yargısız bir şekilde benimle paylaşıp ne düşündüğümü soruyor ve daha önceden farketmediğim şeyleri görmemi sağlıyor. Ayrıca daha önceden terapi aldığım psikologlardan farklı olarak yaşadığım endişeleri şu an azaltmaya odaklanıp yara üstüne yara bandı yapıştırmak yerine bu endişelerin kökenine inip onlarla ilgili analizler yapıyoruz. Ve bunu yaparken hep bir takım gibi çalışıyoruz. Gizem Hanım'ın alanında donanımlı olduğunu gerek yorumlarından gerek verdiği kaynak önerilerinden ve sosyal medya paylaşımlarından söyleyebilirim. Bunun yanı sıra terapi seanslarımız arasında da ulaşılabilir olduğunu her defasında belirterek acil bir durum olasılığında ulaşabileceğim bir uzmanın olduğu güvenini bana hissettiriyor. Uzun zamanlar farklı uzmanlardan yardım almış olan birisi olarak söyleyebilirim ki Gizem Hanım'ı bulduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum.
     Beğenin    
Eylül ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Ağustos.2022
TavsiyeNo: 124185
Gizem Hanım ile bir uygulama üzerinden tanıştık ve terapi sürecimi başlattık. Terapiye başlayalı 5 ay oldu ve devam etmekteyiz. Kendisinin hem mesleki anlamda desteğini almak hem de insan olarak fikirlerini duymak benim için paha biçilemez bir deneyim oluyor. Her seansımız, kendime dair yeni bir şey keşfettiğim ve her seferinde “Gizem iyi ki var” dediğim seanslar oluyor. Terapistinizin sadece iyi bir uzman olmasının yeterli olmadığına, yaklaşımının ve insani özelliklerinin asıl belirleyici şey olduğuna inanan biri olarak şunu söyleyebilirim ki Gizem kendinize dair hangi yolu yürüyor olursanız olun güvenle birlikte yürüyebileceğiniz yolunuza ışık tutan çok kıymetli bir uzman. Bu vesileyle kendisine tekrar teşekkür etmek isterim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
B.V.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Ağustos.2022
TavsiyeNo: 124174
Gizem ile tanıştığımda çok stresli bir dönemdeyim. İlk tanışmamızla birlikte durumun kontrol altında olduğunu hemen hissettirerek beni rahatlattı, işinin uzmanı hissetirdi. Kendisiyle bir online psikolojik danışmanlık uygulaması üzerinden tanıştım. Anksiyete, performans anksiyetesi, stres gibi problemlerim için bana yardımcı oldu. Kendisiyle yaklaşık bir yıla yakındır çalışmaktayız. Yaptığımız görüşmeler sırasında çok profesyonel davrandığını düşünüyorum. Yaklaşık 30 kere görüşmüş olmamıza istinaden bu kadar uzun bir süreçte bana verdiği mesajın hep aynı tonda ve profesyonellikte olduğunu hissediyorum. Bu kadar soyut konularda hep en doğru mesajı karşı tarafa çok dikkatli bir şekilde iletmeye çalışıyor. Bu konuda çok başarılı olduğunu düşünüyorum. İletişimi sırasında hem arkadaş canlısı olup beni rahat hissettirirken hem de profesyonel bir iletişim dilinde durarak doğru bir mesafeyi koruduğunu düşünüyorum. Paylaştıklarımın üzerine yorumlar yapmayı ihmal etmiyor, tek taraflı bir iletişim kuruyor gibi hissetmiyorum. Kendisinin başarılarının devamını dilerim.
     Beğenin    
Müge ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Ağustos.2022
TavsiyeNo: 124172
Gizem'le bir internet uygulaması üzerinden tanıştık. 7 aydır birlikte online çalışıyoruz ve daha ilk görüşmemizden doğru bir seçim yaptığıma ikna oldum. Samimiyeti sayesinde her zaman desteğini yanımda hissediyorum. Bütün bilgi birikimini çok dengeli bir şekilde aktararak profesyonelliğinden de asla eksik kalmıyor. Bazen tek bir cümlesi veya sorusu bile benim uzun uzun anlattığım şeye çözüm olabiliyor. Çözüm odaklılığı sayesinde çok kısa zamanda kendimde büyük değişimler olduğunu hissediyorum. Kendimde görmediğim yanlarımı keşfediyor ve kendimi yeniden tanıyorum. İyi veya kötü ayrımı yapmadan, yargılamadan dinliyor. İyi ki yollarımız kesişmiş, her şey için teşekkür ediyorum Gizem’e. Kesinlikle ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Gözde
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Ağustos.2022
TavsiyeNo: 124170
Selamlar, Yaşadığım birtakım sorunlardan dolayı, arkadaşımın tavsiyesi ile bir profesyonelden destek almak istedim. Gizem hocamla yolumuzun buluşması benim için güzel bir şans oldu. Anlaşılamamaktan ve klişe bir tepki almaktan çekiniyordum, ancak Gizem hocam yaklaşımı ve bilgisi ile her zaman benim için yol gösterici oldu. Sadece cevap vermek ya da bir sonuca varmak için değil, beni gerçekten anlamak için dinlediğini gördüm. Bu durum kendimle barışmaya başlamamda en büyük etken oldu. Arkadaşlarınıza ya da gerçeği bulduğunuzu düşündüğünüz birtakım şeylere, sorularınıza cevap bulmak için sarılabilirsiniz. Ancak naçizane fikrim, bilimsel-akademik eğitim almış bir profesyonel her zaman gerçekçi ve sağlıklı bakış açısını görebilmenizi sağlayacaktır. Yolculuğumda bana kattığı herşey için Gizem hocama çok teşekkür ederim.
     Beğenin    
Fatma
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Ağustos.2022
TavsiyeNo: 124168
Gizem Hanımla bir internet uygulaması sayesinde tanıştım. Kendisi güleryüzlü, enerjik, nazik, eğlenceli, bilgili ve işinde gayet başarılı bir psikolog. Her görüşmede benim ufkumu açıyor ve olaylara hiç bakmadığım açılardan bakmamı sağlıyor. Hem arkadaşımla sohbet eder gibi rahat hissediyorum hem de sorduğu sorular ve verdiği bilgilerle kendimi geliştiriyorum. İşini severek yaptığı gözlerinden ve her halinden anlaşılıyor. Gizem Hanımı kesinlikle tavsiye ediyorum. Hayatınıza değer katacağına eminim.
     Beğenin    
Ö.Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Ağustos.2022
TavsiyeNo: 124166
Gizem ile yolun daha başlarında olsak da şimdiden onun bana destek verecek doğru kişi olduğunu biliyorum çünkü ilk konuşmamızdan itibaren terapi esnasında bana kendimi çok güvende hissettirdi ve yüzünden beni çok iyi anlayabildiğini gördüm. Paylaşımlarım sırasında bazen sorduğu tek bir soru ile bana farkındalıklar yarattı. Bazen benim göremediğim şeyleri göstererek bazen de çok iyi bildiğim ama kabullenemediğim şeyleri göstererek yaptı bunu. Arkadaşınıza anlatır gibi anlatıp profesyonel bir destek almak için benim açımdan çok doğru biri.
     Beğenin    
Ap
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Mart.2022
TavsiyeNo: 123247
Gizem’le yaklasik 7 aydir calisiyoruz. Sanki tanistigimiz gunden beri hayatim bir daha hic ayni olmayacak sekilde degisti… Gun gectikce seanslarimiz sonrasinda senelerdir kendime yuk ettigim butun agirliklardan kurtuldugumu hissediyorum, kafamda yer eden butun kaoslari kategorize edip rafa kaldiriyorum, ve bunlarin hepsi Gizem’in samimiyeti, yol gostericiligi, ve kibar durustlugu sayesinde. Kendisiyle yollarimin kesismis olmasi bir mucizeyken kendisiyle calisma imkani olan herkese Gizem’le terapi seanslarini gonulden tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Hilal KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Şubat.2022
TavsiyeNo: 123047
Gizem ile yolculuğumuza bir internet uygulamasıyla çıktık. Bir kaç test sonucu Gizem’in gerçekten benim için doğru psikolog olduğuna karar verip, bir ön görüşme talep ettim. Daha ilk görüşmemizden kendisinin benim için doğru psikolog olduğuna karar vermiştim. Karşımda canlı, enerjik ve beni gerçekten tanımak isteyen biri vardı. Bugün kaçıncı seansımızı yaptığımızı bilmeden söylüyorum ki bu hayat yolculuğumun bir parçasında Gizem hep var olacak çünkü o benim psikoloğum değil artık yol arkadaşlarımdan biri.
     Beğenin    
Tayfun
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122711
Gizem ile olan terapi sürecime bir uygulama aracılığıyla başladım ve yaklaşık iki aydır süreç devam etmekte. Kendisi, uzman bir psikolog ile danışan arasında oldukça kritik bulduğum terapötik ilişkiye özen göstermekte, görüşmelerde danışanını dinlerken kullandığı mimik ifadeleriyle dahi danışanında güven oluşturmakta usta bir terapisttir. Terapi tecrübelerimde kendisiyle görüşmeden önce iki farklı terapist ile görüştüm, ilk terapistim bütünsel yaklaşımı tercih etmemekle sadece bir terapi şekliyle içinde bulunduğum tüm sorunların aşılacağı hakkında inanca sahipti ama bu durum birkaç görüşmeden sonra bende inandırıcı bir taraf bulamadı üstelik sürekli gülümseyen yüz ifadesi bende iyi izlenim bırakmadı. İkinci terapistim ise ilk görüşmede bir tanı koyma girişiminde bulunmuş (böyle bir yetkisi olmasa da) ve bu tanı üzerinden ilerlemeyi tercih eden oldukça soğukkanlı (bu durum benim için güven verici değildi) bir psikologtu. Gizem ise sahip olduğu uzun mesleki tecrbeyle birlikte bana adeta bir rehber olmuştur. Şöyle ki; içinde bulunduğum birçok ruhsal rahatsızlığa karşı bakışımı değiştirmemde son derece destek olmuş ve bunların tanı hallerinin uzman bir hekim tarafından konması gerektiği üzerinde durarak beni doğru adreslere yönlendirmiştir. Ben, yıllardır içinde bulunduğum bunalımlı süreçten hiç çıkamayacağımı düşünürken yavaş yavaş bu umutsuz düşünceyi kaybetmeye ve iyi hissetmeye başladım ve bunda Gizem'in yol gösterici, güven verici, ilkeli ve erdemli varlığının oldukça etkili olduğuna eminim.
     1 Beğeni    
D
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122342
Gizem ile yaklaşık 6 ay önce online terapi platformu üzerinden tanışıp destek almaya başladım. Başlarken de hakkında yazılan tavsiyeleri okumak benim için faydalı olmuştu, umarım bu yorum da başkaları için faydalı olur. Samimiyeti, işine olan saygısı, ilgisi ve profesyonelliği kısa sürede güvenilir, sağlam bir ilişki kurmamızı sağladı. Endişe ve kaygılarımın altında yatan nedenleri görmek farkındalığımı arttırdı. Bu konular üzerinde çalıştıkça da olaylara bakış açım değişti. İletişimde daha açık olmama ve beni daha memnun eden ilişkiler sürdürmeme, sonucunda da daha kaliteli bir yaşam sürmeme katkı sağladı. Bizim yolculuğumuz devam ediyor, benzer konularda veya uzmanlığı bulunan diğer alanlarda bir psikolog desteği arayanlara kesinlikle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Rum*
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Kasım.2021
TavsiyeNo: 122207
Ben Gizemle bir internet uygulaması üzerinden tanıştım.Ama hayatın yolumuzu kesiştirdiğine en çok şükrettiğim insanlardan biri oldu.Bazen kendinizi bir girdabın içinde bulursunuz ve orada çırpındıkça kendizi daha da derine batırırsınız.Gizem benim o girdaptan çıkabilmem için bir yön pusulası gibi oldu.Sanki kırk yıllık arkadaşımmışçasına samimi ve sevecen kişiliğiyle onu hep bir dostum gibi gördüm ve bana hep bunu hissettirdi,söyledi..İşini sadece “iş” olarak görmeyen gerçekten danışanına değer veren birisi.
     Beğenin    
D
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Kasım.2021
TavsiyeNo: 122206
Gizem Hanım’dan uzunca bir süredir profesyonel destek alıyorum. İlk seansımızda sanki kendisini yıllardır tanıyormuşum gibi hissettim. O kadar samimi, o kadar nokta atışı çözümleri vardı ki, yaşadığım olaylarda aydınlanma yaşamamı, görmediğim birçok noktayı görmemi sağladı. Çoğu konuda farkındalığım arttı, ve kendime alan tanımayı, sakinliği ve ardından gelen başarımı sayesinde elde ettiğim için çok teşekkür ediyorum. İyi ki yollarımız kesişmiş. Bana ve hayatıma o kadar iyi geldi ki kesinlikle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
B.H.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Kasım.2021
TavsiyeNo: 122205
Gizem Hanım ile HİWELL-Online Psikolojik Danışmanlık aracılığı ile tanıştım. Yoğun iş tempomun olduğu bir dönemde stres yönetimi, kaygı, endişe vb. konular üzerine başladığımız terapi sürecim, kendimi daha iyi tanımama ve sorgulamama yardımcı oldu. Mesleki açıdan analiz yeteneğinin oldukça yüksek, danışanına olan yaklaşımının ise oldukça başarılı olduğunu söyleyebilirim. Bir seans bitince diğeri gelsin diye can atıyorsunuz =) Terapi öncesi de kendisini araştırdığımda alanında yapmış olduğu çalışmaları ve tez konusunu çok beğenmiştim. Yetişkinlerin yanı sıra bildiğim kadarı ile çocuk ve ergen konularında da yetkinliği var. Güleryüzlü, bütünsel bakan ve pozitif bir terapist arayışınız varsa mutlaka Gizem Hanım ile tanışın.
     1 Beğeni    
S.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ağustos.2021
TavsiyeNo: 121284
Pozitif enerjisi, her zaman güler yüzlü, samimi ve içten oluşu anında size yansıyor. Bu da size daha rahat olmanızı sağlıyor. Görüşmelerimizde zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum ve çok faydasını gördüm. Onun sayesinde çoğu şeyin farkındalığına vardım. İşini profesyonel olarak yapıyor. Sizle çok ilgilidir ve gerektiği zamanlarda da desteğini hep hissediyorsunuz. Kendisiyle tanıştığım ve psikologum olduğu için mutluyum. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Bana çok iyi geldi :)
     1 Beğeni    
Hande OSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Ağustos.2021
TavsiyeNo: 121259
Kendimle çok fazla sorun yaşadığım bir dönemde başladık Gizem ile seanslara. İlk başlarda hiç düzelemediğimi düşünürken, yavaş yavaş Gizem’in bana çok iyi geldiğini, eskiden takıldığım küçük sorunlara artık çok kafa yormadığımı farkettim. Seanslarımızdan sonra kendimi çok iyi hissediyorum, çünkü bana olaylara farklı bakış açılarından baktırabiliyor ve bunu beni zorlamadan yapabiliyor. Farklı bakış açılarından bakmak da beni hissettigim kötü düşüncelerden ve ruh halinden çıkarıp rahatlamamı sağlıyor. Çok tatlı ve çok anlayışlı, her duygumu, her düşüncemi rahat paylaşabildiğim biri. Hatta keşke psikoloğum olmasıydı çok yakın arkadaşım olabilirdi diye düşündüğüm bir insan. Ama iyi ki olmuş diyorum; çünkü kısa bir zamanda gelişme gösterebilmem tamamen Gizem ile yaptığımız seanslarla oldu. Kendisi benim şansım oldu. 4 seans alırım, gerisini sonra düşünürüm derken, hayat boyu Gizemle ilerleyebileceğimi düşünüyorum artık. Onunla konuşmalarımın beni olumlu yönde geliştirdiğini gördükçe kendimi çok daha iyi hissediyorum. Kesinlikle ve kesinlikle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Neslihan MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Temmuz.2021
TavsiyeNo: 120850
Gizemle bir online uygulama sayesinde tanıştım ve iyi ki tanıştım. Gizemden önce de başka uzmanlarla görüşmem oldu fakat Gizemden aldığım ilk enerjiyi hiçbirinden alamadım. İnsana hem farklı bakış açıları sunan hem de bunu çok güzel bir dille yapan, işinde çok iyi bunu sonuna kadar hissettiren, yaptığı tespitlerle nokta atışlar yapan, güler yüzüyle insana kendini iyi hissettiren ve can kulağıyla dinlediğini karşıya geçiren, çok profesyonel ve tatlı bir psikolog. Onunla yolculuğumuz 5 aydır devam ediyor ve sürekli bunu söylerken kolkola der ve bu beni çok güzel hissettiryor, gerçekten yanımda ve büyük bir destekçim, iyi ki var 🙏🏼 Ona çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum- gözlerim kapalı-
     Beğenin    
E.E.U
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120743
Canım psikoloğum Gizemle aslında tesadüfi bi tanışmaydı bizimki ama devam etmemiz tamamen onun güleryüzü ve profesyonelliği sayesinde oldu. ...adlı uygulamadan haberdar olmam ve aslında onu bulmak için kaydolmamla birlikte başka psikologlara savrulduktan sonra:) birebirde görüşme talebime son derece samimi yaklaşınca, onun mesleki birikiminden faydalanma şansım oldu. Her an ona ulaşabileceğim güvencesi ve sancılı anlardaki bi mesajı bi ses kaydıyla beni o kadar iyi hissettirdi ki. Güleryüzlü, konuşkan ve doğru noktalarda doğru sorularıyla kendime olan farkındalığımın artmasına yaptığı katkı için ve en önemlisi beni dinlediğini hissettirip ağzımdan çıkan kelimeleri sonra bana söylediğindeki şaşkınlığım ve kendimi değerli hissettirdiği için çok teşekkür ederim, her hafta olmasa da ihtiyacım olduğunda ona gidebildiğim için , kaldığımız yerden bana dokunabildiği için, iyi ki tanıştık Gizem! Gözüm kapalı herkese tavsiye ederim.
     Beğenin    
G.E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120213
Gizem Hanim ile online bir uygulama sayesinde yollarimiz kesisti ve 10. seansimizi geride biraktik.Gizem Hanimin sicak kanli ve samimi karakteri, yonelttigi sorularin yonlendiriciligi sayesinde ilk seanstan itibaren kimseyle konusmadigim,konusabilecegimi de dusunmedigim durumlari filtresiz bir sekilde konusabiliyoruz.Kendisiyle gerceklestirdigimiz EMDR calismalari sayesinde kendime kodladigim olumsuz duygu,dusunce ve davranislarimda her seans sonrasinda ilerleme kaydettigimi goruyorum.Calismalar sirasinda aldigi notlar,sizin soylediginizi bile unuttugunuz detaylari bambaska bir konu konusulurken size animsatip baglanti kurmasi isine ve size verdigi onemin en onemli gostergelerinden bence.Okudugu kitaplardan ve katildigi guncel seminerlerden verdigi orneklerden kendini surekli gelistiren birisi oldugunu anlayabilirsiniz.Ilk seansimizdan itibaren ayni frekansi yakalayip bu yola birlikte ciktigimiz icin kendimi cok sansli hissediyorum.
     1 Beğeni    
Sevgi
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Mart.2021
TavsiyeNo: 119392
Gizem hanımı bir uygulama üzerinden buldum ve hala o uygulama aracılığıyla haftada bir terapi alıyorum. Uzun zamandır anksiyete ve depresyonla uğraşıyordum ve bunlar karantina sebebiyle baya bir yükselmişti ,ömrümün sonuna kadar bunlarla yaşamak zorunda olduğumu düşünür hale gelmiştim ve başka bir yol olmadığına kendimi inandırmıştım. Gizem hanım bana başka bir yolun olduğunu gösterdi, kendisine açılmayı çok kolay hale getiriyor onunla bir kaç dakika konuştuktan sonra hem samimiyetini hem de profesyonelligini rahatlıkla anlıyorsunuz. İlk terapiye başladığımızda seansa ihtiyacım olmasına rağmen kaçma eğilimindeydim. Şimdiyse bir sonraki seans için bekleyemiyorum. Bu uygulama sayesinde şehir değiştirdiğimde psikoloğumdan kopmak zorunda olmayacağımı bilmek Gizem hanımı seçmemdeki en büyük nedendi ve onunla bir kaç seanstan sonra kararımın doğruluğundan emin oldum.
     1 Beğeni    
Yagmur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Şubat.2021
TavsiyeNo: 119091
Gizem Hanim ile bir internet uygulamasi araciligiyla tanistik. Ilk gorusmemizden itibaren gostermis oldugu sicak ve bir o kadar profesyonel tavirla bana kendimi cok rahat hissettirdi. Aklima takilan her soruyu sabirla ve aciklikla yanitladi. Her seansta ve seansin icindeki her anda Gizem Hanim'in hem bilgi birikimini hem de samimiyetini hissedebiliyorsunuz. Ozellikle EMDR uygulamasi icin hem surec hakkindaki yetkinligiyle hem de yonetmesiyle kendimi guvende hissettirdi. Gizem Hanimla her seansimizdan sonra iyi ki karsilasmisiz diyorum. Seanslar online olmasina ragmen kesintisiz ve tipki yuz yuze yapiliyormuscasina bir havada geciyor.
     1 Beğeni    
E.T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Şubat.2021
TavsiyeNo: 119054
Gizem Hanım'la, terapi almaya karar verdikten sonra online olarak bu konuda hizmet veren bir uygulama vesilesiyle tanıştım. Daha ilk seansta kendimi anlattığımda satır altındaki detaylara gösterdiği özen ve danışanı olarak verdiği güven, yardım istemekte ve insanlara kendimi açmakta zorlanmama rağmen seansların oldukça verimli geçmesini sağladı. Anlatılana verdiği empatik tepkilerin dışında, online bile olsa enerjisiyle danışan olarak benimle bağ kurduğunu hissettiriyor. Yaptığı güçlendirmeler ve yaklaşımlar hayatımda birçok değişimi getirecek küçük farkındalıklara alan açtı. Seanslarımıza yaklaşık 2 aydır devam ediyoruz ve kesinlikle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
E.G
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Şubat.2021
TavsiyeNo: 118962
Bir suredir terapi almayi dusunuyordum, internette bazi arastirmalar yaptim ve buldugum bir online danismanlik platformunu deneyimlemek istedigime karar verdim. Danismanlik almak istedigim kisiyi platform sordugu sorular ardindan verdiginiz cevaplara gore kendisi belirliyor ve Gizem hanima bana onerdi ve seanslarimiza basladik. Oncelikle bir tanisma seansi gerceklestirdik yaklasik bir 20dk surdu hatirladigima gore ve psikolojik yardim almak istedigimi dile getirdim cesitli sebeplerden dolayi ve bana sureci anlatti. Cok kisa surede verimli gecen bir tanisma sureciydi icimi inanilmaz rahatlatti ve seanslara kesin baslama karari aldim sayesinde. Bunun ertesinde bir paket satin aldim ve seanslara basladik kendisiyle online platfor uzerinden olsa da yuz yuze konusma etkisi yaratti. Bundan once hic psikolojik terapiye basvurmamistim ciddi bir ihtiyac gormedigim icin ancak hala major bir durum olmamasina ragmen Gizem Hanimla birlikte kendimi daha iyi tanimak, hissettiklerime dusuncelerime donup bakmak, yasam kalitemi yukseltmek ve gunluk sorunlarimi incelemek adina terapileimizi surduruyoruz. Su ana kadar 6 kez gorustuk ve gorusmeye de devam edecegimize eminim cunku az once belirttigim alanlarda daha az bir seans yapmamiza ragmen ciddi bir yol kat ettigimizi dusunuyorum. Gunluk hayatima baktigimda cok daha mutlu ve huzurlu hissediyorum. Bir psikolog olarak kendisinin cok basarili bir sekilde empati kurabildigini, dusuncelerimin altindaki kok sebeplere sordugu sorularla inmemi sagladigini, seanslarda verdigim bilgilerin hepsine hakim olup terapi surecinde her seyi hatirladigi ve bu bilgilere geri donup iyi analiz ettigini ve belki de en onemlisi tatli kisiligiyle seanslari haftanin heyecanla bekledigim bir ani haline getirmesinin cok onemli oldugunu dusunuyorum. Her daim guler yuzu de her seyin yaninda gercekten terapi alan kisiyi cok pozitif yonde etkiliyor diyebilirim. Ayrica yapmami onerdigi haftalik “odevler” ve okumami tavsiye ettigi kitaplar da seanslari bir hayli interaktif kiliyor. Burada odev diye bahsettigim tanimi kisaca aciklamam gerekirse, seans sonrasinda o seansta konustugumuz herhangi bir konu ustunde dusunmem, cevremi incelemem, duygularimi anlamam gibi bazi tekniklerden bahsediyorum. Kisisel olarak baska dedigim gibi konustugumuz konu uzerine yine ben kitap okumayi sevdigim icin onerilerini alip okumaya bayiliyorum, ki son seansimiza okudugjm kitaptaki yazilar hakkinda da kisa bir konusmamiz oldu. Istedigim zaman ani bir olay oldugunda seans saatleri disinda her zaman iletisime gecebilecegim bir alan da sagliyor ki bu yine bana cok buyuk bir guven alani sagliyor. Kisacasi kendi deneyimlerimden yola cikarak Gizem Hanimdan rahatlikla terapi alabileceginizi soyleyebilirim. Zaten tanisma seansinda tatli dili ve guler yuzu sizi rahatlatacaktir ve kafanizdaki soru isaretlerini silmeye yardimci olacaktir.
     1 Beğeni    
A.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Şubat.2021
TavsiyeNo: 118959
Gizem hanımla 5 seanstır görüşüyorum. Görüşmeye başlamadan önce hem kişisel merakım hem de düzeltmek istediğim kişisel problemlerim sebebiyle psikoloji alanında çok fazla okuyup araştırdım. Bu da psikolog seçiminde birlerine güven duymamı zorlaştırdı. Ancak, Gizem hanım gerçekten hem empati yeteneğine sahip hem de çok çeşitli terapi ekollerine hakim bir psikolog. Görüşmelerimizin şimdiden faydasını görüyorum ve daha da fazlasını göreceğime inanıyorum. Benim gibi psikolog seçiminde güven problemi, kararsızlık yaşayan insanların içi rahat olabilir.
     3 Beğeni    
Fuldan Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Şubat.2021
TavsiyeNo: 118951
bir terapi uygulaması üzerinden eşleştiğim gizem hanımla yaptığımız öngörüşme sonucu terapilere başladık. terapinin bana kazandıracakları konusunda pek de ümitli olmadığım bir dönemde bana bu düşüncemin ne kadar yanlış olduğunu gösteren mükemmel bir psikolog. sadece günlük hayatımı anlattığım anlarda bile seanslar öncesi bir konuşmamıza atıfta bulunarak sürekli yeni farkındalıklar kazanmamı sağlıyor. ayrıca enerjisi ve pozitifliğiyle iletişim kuramayacağı biri olduğunu hiç zannetmiyorum. gönül rahatlığıyla şans verebilirsiniz. iyi ki diyeceğinize çok eminim.
     Beğenin    
Nazlı ÜSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Şubat.2021
TavsiyeNo: 118839
Çok kötü bir zamanımda bir psikologla görüşmem gerektiğine karar verdim ve gizem beydemir geldi. kendisi çok anlayışlı, sonuna kadar dinliyor ve beni anlamaya çalışıyor. yargılamadan dinliyor ve ne yapmam gerektiğini uygun bi şekilde söylüyor. bi bakıma kendinizi değerli hissettiriyor :’) onunla konuşmak gerçekten çok rahatlatıcı çok kötü zamanlarımda yanımda oldu ve bana destek çıktı. bu zamanları nasıl atlatacağım konusunda tavsiyeler verdi ve sayesinde kötü günleri az da olsa atlattım. o yüzden kendisini şiddetle tavsiye ediyorum gerçekten gönül rahatlığıyla konuşabilirsiniz.
     1 Beğeni    
Alkan Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118501
Gizem Hanım alanında gerçekten çok bilgili bir uzman. İnsanların karakterlerini çok iyi tahlil eden ve tavsiyeleri mutlaka dikkate alınması gereken bir klinik psikolog. Gizem Hanım ile 1 aya yaklaşan çalışmalarımız var ve artık kendisini tavsiye edebileceğimi düşünüyorum. Kendisi ile bir uzmanın yönlendirmesi sonucu tanıştık. Yaygın anksiyete sorunu yaşayan bir insanım ve Gizem Hanım ile görüşmelerimiz sorunun çözümüne yatdımcı olmaya başladı Kendisi güleryüzlü, zeki ve sevecen bir insan. Son derece ilgili. Her türlü sıkıntıda 24 saat telefonu açık bir insan. Kendisi ile çalışmaktan çok memnunum
     1 Beğeni    
Şükriye Erdoğmuş
22.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118120
Gizem Hanım çocukluktan beri birlikte büyüdüğüm ve tüm eğitimine şahit olduğum yakın bir arkadaşımdır. Mesleğine verdiği emeğe en yakın şahidim. Gizem annelik gibi zorlu bir süreci huzurlu ve mutlu bir şekilde geçirmemi sağladı. Artık sorunlarımı görmezden gelip aksiyon almadan beklemek yerine hayatıma yön verecek kararları daha özgüvenli ve kararlı bir şekilde alabiliyorum. Daha özgüvenli, mutlu, başarılı biri oldum desteğiyle. Çevremdeki herkes de bu durumun farkında. Bilgisi ve tecrübesiyle hayatıma dokunan dostuma çok teşekkür ediyorum. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Serap Karslıoğlu
22.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118114
Uzman Klinik Psikolog Gizem Berkan Beydemir ile yolumuz iş dolayısıyla kesişti. Kendisi iyi eğitim almış ve donanımın sahaya çok iyi entegre etmiş bir meslektaşımdır. Danışanlarının da bunu görüşmeler esnasında hissettiğini biliyor ve seziyorum. Klinik psikolog ve aynı zamanda oyun terapisti olarak hem ebeveynlere hem de çocuklara farklı bakış açılarıyla destek veriyor. Gizem hanım güleryüzlü, samimi veçalışkan biridir. Beraber çalışma konusunda da uyumlu ve yardımsever karakteri ön plandadır.
     1 Beğeni    

Gizem BERİKAN BEYDEMİR'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği
EMDR Derneği

Gizem BERİKAN BEYDEMİR'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Gizem BERİKAN BEYDEMİR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
İrem ÖZALAN
Uzm.Psk.İrem ÖZALAN
İrem Özalan eğitim hayatı ve çalışma hayatı boyunca yakinen tanıdığım ve çok güvendiğim bir psikolog arkadaşımdır. Özellikle Londra'da eğitim aldığı B...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Uzm.Psk.Gizem BERİKAN BEYDEMİR internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1989
(33 yaşında)
Doğum Yeri
Ankara
Mezun Olduğu Üniversite
İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2011
(11 yıl önce)
Yüksek Lisans
Kingston Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans (2013 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Uzm.Psk.Gizem BERİKAN BEYDEMİR Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce - İspanyolca

Gizem BERİKAN BEYDEMİR Mesleki Videolar Videoları
-

02:25
Top