Arama : | Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Burcu BORAN
Psikolog - İstanbul
Klinik Psikolog

Burcu BORAN Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com ÜyesiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcut

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Burcu BORAN

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

0

[Psk.Burcu BORAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Burcu BORAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Onun Tavsiye Ettiği İsimler
-

Burcu BORAN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Üstün yetenekli çocukların sosyal duygusal gelişimleri, öfke kontrolü, öz güven eksikliği, kaygı ve uyum problemleri, depresyon, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu, sınav kaygısı, mükemmeliyetçilik, bağlanma problemleri, seperasyon anksiyetesi.

Burcu BORAN Tavsiye Yazıları Burcu BORAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler:

Burcu BORAN için yazılmış bir tavsiye yazısı henüz yok.

Bu uzmanı tanıyor musunuz? İlk Tavsiye yazısını siz yazabilirsiniz.


Burcu BORAN Özgeçmiş CV Özgeçmişi :
İnsanları tarafsızca dinlemek, onları anlayabilmek, ve empati yaparak farklı bakış açıları sunabilmek psikolog olmanın en önemli yapı taşları arasında. Ben de kişilik özelliklerime,insanlarla kurduğum ilişkilere ve herhangi bir problemle karşı karşıya kaldıklarında onlara farklı bakış açıları sunarak farkındalık kazandırmaya başladığımı gördüğüm zaman bu mesleği icra etmenin nasıl büyük manevi bir zenginlik olduğunu hayal etmeye başladım ve kendimi topluma psikolog olarak kazandırmaya karar verdim. Lisans eğitimimi Yeditepe Üniversitesi Psikoloji bölümünden onur derecesiyle mezun olarak tamamladım. Şu anda Maltepe Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisansımın tez sürecindeyim. Alana girdiğimden beri çeşitli test eğitimleri aldımve konferanslara katıldım ve kendimi geliştirmeye devam ediyorum.Aldığım eğitimler ve çalışmalarım ile özellikle üstün yetenekli çocukların sosyal duygusal gelişimleri, çocuk ve ergenlerde özgüven eksiliği, kaygı - uyum problemleri, dikkat eksikliği, sınav kaygısı, öfke kontrolü,içe kapanıklık gibi konularda kendimi geliştirme fırsatı edindim.Türk Psikologlar Derneği üyesi olup, iyi derecede İngilizce bilmekteyim. Şuanda Milenyum Eğitim Kurumları'nda psikolog olarak görev almaktayım. Ayrıca, MEK Danışmanlık kapsamında bireysel görüşmelerimi sürdürmekteyim. Sağlıklı bir yetişkin ve dolayısıyla iyi bir psikolojiye sahip toplumun ön koşulunun psikolojisi sağlıklı gelişen çocuk/ergenler olduğuna inanmaktayım. Bu yüzden kendime vizyon olarak sağlıklı psikolojiye sahip bir toplum için, en baştan başlamak gerekir fikrini benimsedim. Unutmamak gerekir ki, iyi psikolojiye sahip çocukluklar = güçlü yetişkinler / Mutlu çocuklar = aydınlık yarınlar!

Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1989
(28 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Yeditepe Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2013
Yabancı Dil
İngilizce
Hızlı Mesaj Araçları
-

Burcu BORAN Mesleki Anı ve İlginç Hatıralar Mesleki Anılar:
-

Burcu BORAN Mesleki Videolar Videolar
-

Burcu BORAN  Mesleki Anahtar Kelimeler Mesleki Kavramlar (?)
çocuk, ergen, psikoloji, uyum problemleri, kaygı, anksiyete, özgüven eksikliği, içe kapanıklık, sınav kaygısı, ergenlik krizleri, öfke kontrolü, kaygı sorunları, bağlanma problemleri, okula adaptasyon, travma, terapi, çocuk terapisi, test, wisc-r, stanford binet, oyun terapisi, milenyum eğitim kurumları, oyun terapisti, çocuk gelişimi, üstün zeka, potansiyelli çocuklar, üstün zeka psikoloğu, anne ve çocuk, çocuk psikolojisi, ergenlik problemleri

00:07
Top