2007'den Bugüne 83,084 Tavsiye, 26,199 Uzman ve 18,438 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Fahri ŞAHİN
Psikolog - İstanbul
Psikolog, Spor Psikologu, EMDR Terapisti, Hipnoterapist, Futbolda Psikolojik Performans Danışmanı

Fahri ŞAHİN Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 4 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Fahri ŞAHİN

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

5

[Psk.Fahri ŞAHİN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Fahri ŞAHİN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

5
(%80.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar
Fahri ŞAHİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Fahri ŞAHİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Ebrar YENİCE KANIKPsk.Ebrar YENİCE KANIK
Ebrar hanımla iş arkadaşıyız ve üç yıldır tanışıyoruz. Kendisi yeniliklere ve gelişime açık bir psikologtur. Danışanlarına saygılıdır ve mesleğini eti...

Fahri ŞAHİN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bilişsel Davranışçı Terapi
EMDR
Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi
Hipnoz
Bilişsel Davranışçı Terapi
Şema Terapi

Çalışma Alanları:

Bireysel Terapi;
-Depresyon
-Kaygı Bozuklukları
-Travma Sonrası Stres Bozuklu Bozukluğu
-Fobiler (Özgül Fobi, Sosyal Fobi vs.)
-İletişim Problemleri
-Stresle Başa Çıkma ve Öfke Kontrolü

Spor Psikolojisi:
- Sporda stresle başa çıkma
- Motivasyon
- Hedef Belirleme
- Özgüven geliştirme
- Optimal performans


Aile Terapisi:
-Boşanma
-Aİleiçi İletişim
-Yeniden Evlenme

Ergen Danışmanlığı:
-Sınav Kaygısı
-Motivasyon

Fahri ŞAHİN Özgeçmiş CV Psk.Fahri ŞAHİN'in Özgeçmişi
1989 Tokat/ Erbaa doğumlu, Psikolog Fahri Şahin Ortaöğrenimini Tokat Anadolu Öğretmen Lisesi'nde tamamlamıştır. 2012 yılında Abant İzzet Baysal Üniversitesi Psikoloji Bölümünü onur öğrencisi olarak tamamlamış ve psikolog olarak çalışma hayatına başlamıştır. Halen Marmara Üniversitesi'nde Egzersiz ve Spor Psikolojisi yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

Psikolog Şahin lisans eğitiminin ardından farklı kurumlarda psikolog olarak çalışmış, ergen ve yetişkinlere bireysel danışmanlık ve aile danışmanlığı hizmeti vermiştir.

Fahri Şahin birçok farklı konuda alanında uzman kişiler ve kurumlar tarafından verilen eğitim, seminere katılmıştır. Şahin her danışana ait özel bir terapi planlamasını savunmaktadır. Danışan formülasyonu oluştururken uygulayıcısı olduğu EMDR, Hipnoterapi, Bilişsel Davranışçı Terapi ve Çözüm Odaklı Terapi gibi farklı teknik ve yöntemleri kullanarak, danışanların ihtiyaçlarına bağlı olarak terapi sürecini planlamaktadır....[Devamı...]

Fahri ŞAHİN Tavsiye Yazıları Fahri ŞAHİN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Selçuk PEKŞEN (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.252.202.ZZB

01-12-2016
 TavsiyeNo: 92455
Fahri Şahin ile üniversite eğitimim sırasında tanıştım. Zaman geçtikçe kendisini daha iyi tanıma fırsatı buldum ve iyi ki tanımışım dedim. Kendisi dürüst, insanlara yardım etmeyi seven ve cana yakın birisidir. Mesleki anlamda ise öğrenmeye açık, meraklı insanları iyi analiz edebilen ve empati becerisine sahip biri olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Hem deneyim hem de teorik anlamda kendini sürekli geliştiren bir psikolog olarak mezun olduktan sonra da birçok eğitim almıştır. Başarılarının devamını diliyorum.
     2 Beğeni    

 Psk.Zeynep Busra ARI
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

18-11-2016
 TavsiyeNo: 92109
Fahri Beyi uzun zamandır tanıyorum. Kendisi disiplinli, girişimci, yol gösterici, hoşgörülü ve başarılı biri olarak herkes tarafımdan sevilir. Alanında yenilikleri yakından takip edip Çözüm Odaklı Terapi, Şema Terapisi, Bilişsel Davranışçı Terapi gibi birçok uzun süreli eğitim almış ve öğrendiklerini farklı yaş gruplarıyla tecrübe etmiştir. Ayrıca psikoloji ve diğer bilim dalları ile ilgili yaptığı araştırmalar psikoloji alanında ülkemize faydalı olacak niteliktedir. Danışmanlık hizmeti almayı düşünenler oldukça faydalı bir terapi hizmeti alacaklarından emin olabilirler.
     Beğenin    

 Bayram Şekerci (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 151.135.97.ZYY

29-07-2016
 TavsiyeNo: 89455
Kendisiyle 4,5 sene birlikte eğitim almış bir meslektaşı olarak Fahri Beyin gerek öğrencilik dönemindeki özellikle uygulamalı derslerdeki başarısı, gerekse de psikoterapiye yönelik katılmış olduğu eğitimlerin kalitesi yadsınamaz. Fahri ŞAHİN, başarılı bir öğrenci ve kendisini iyi yetiştirmiş bir psikolog olmasının yanında, yeniliklere ve farklı bakış açılarına sahip bir insandır. Bu özellikleriyle danışanlarına mutlu ve ruhsal anlamda sağlıklı bir geleceğe adım atmaları noktasında tarif edilemez faydaları olacağından hiç kuşkum yok.
     2 Beğeni    

Ebrar YENİCE KANIK Fotoğraf  Psk.Ebrar YENİCE KANIK
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

27-07-2016
 TavsiyeNo: 89415
Fahri bey ile üç yıldır aynı kurumda çalışmaktayız. Kendisi ile ruh sağlığı alanına yönelik pek çok projede birlikte yer aldık. Hem bir çalışma arkadaşı hem de bir uzman olarak son derece motive edici, enerjik, yenilikçi bir çalışma düzeni vardır; ayrıca olay ve durumları sağduyu ile analiz ederek ortaya çıkan yeni ihtiyaçları tespit etmede başarılıdır. Danışanlarının ihtiyaçlarına karşı son derece duyarlı, etik ilkeleri önemseyen bir uzman olarak, EMDR, Bilişsel Davranışçı Terapi, Şema Terapi gibi yaygın kullanım alanına sahip terapi teknik ve yöntemlerini ustalıkla uygulamaktadır. Kendisini destek almak isteyen kişilere güvenle öneririm.
     2 Beğeni    

 Svg (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.47.110.DC

15-07-2016
 TavsiyeNo: 89258
Fahri Şahin sıcakkanlı, empati yeteneğini yüksek, olaylara soğukkanlı yaklaşabilen, kısacası bir psikologta olması gereken temel özelliklere sahiptir. Kendisini tavsiye ediyorum çünkü mesleğinin inceliklerini bilen, bu konuda kendini güncel tutmaya çalışan ve mesleği ile ilgili gerekli eğitimleri alan bir psikolog olduğunu düşünüyorum. Kendisi danışanlarıyla yaptığı görüşmelerde etik kurallara uymaya maksimum özeni gösterir ve mesleki yetkinliği sayesinde onları doğru olarak yönlendirmek konusunda gerekli gayreti sarfeder. Lisans eğitimi sırasında gerek birlikte aldığımız dersler sırasında gerekse bu süreçteki arkadaşlağımız sayesinde edindiğim bilgiler ışığında psikoloji alanının temel taşlarından biri olan danışana zarar vermemek konusunda gerekli titizliği göstereceğine hiç şüphem yoktur.
     Beğenin    

Fahri ŞAHİN'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : sinema, futbol

Sevdiği Yazarlar : Irvin D. Jalom, Adam Fawer, Dan Brown,

Sevdiği Filmler : esaretin bedeli, yeşil yol, akıl oyunları» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Bütüncül Psikoloji
4. Etap 1.Kısım L:40, Daire: 2 Başakşehir
İstanbul
(Başak Pazar Yakını, Esen Bahçe Otobüs Durağı Arkası)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(536) 774 99 60
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1989
(31 yaşında)
Doğum Yeri
Tokat-Erbaa
Mezun Olduğu Üniversite
Abant İzzet Baysal Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2012
(8 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Fahri ŞAHİN'in Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Fahri ŞAHİN'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Fahri ŞAHİN Mesleki Videolar Videoları
-

hipnoz, sporcu performansı, motivasyon, emdr, tssb, kaygı, motivasyon başakşehir, spor psikolojisi, tssb başakşehir, psikolog başakşehir, psikolog kayaşehir, depresyon, yenibosna psikolog, psikolog, travma tedavi, kayaşehir psikolog, anksiyete, erkek psikolog kayaşehir, psikolog şirinevler, şirinevler psikolog, erkek psikolog, erkek psikolog başakşehir, psikolog yenibosna, bahçelievler psikolog, merter psikolog, travma, travma başakşehir, halkalı psikolog, erkek psikolog bahçelievl, hipnozla zayıflama, kilo vermeye destek, ikitelli psikolog, erkek psikolog ikitelli, spor psikologu istanbul, istanbul spor psikologu, başakşehir spor psikologu, zihinde canlandırma, spor psikolojisi ist, performans, stresle başa çıkma, hedef belirleme, zihinsel antrenman, rutin oluşturma, başakşehir spor psikoloğu, kaygı kontrolü, terapi, psikolojik tedavi, performans arttırma, egzersiz psikolojisi


06:54
Top