2007'den Bugüne 84,616 Tavsiye, 26,457 Uzman ve 18,846 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Aziz Görkem ÇETİN
Psikolog - İstanbul

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi3 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

3

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Aziz Görkem ÇETİN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Aziz Görkem ÇETİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Aziz Görkem ÇETİN'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Npistanbul Beyin Hastanesi
Npistanbul Beyin Hastanesi saray, Ahmet Tevfik İleri Cd No:18, 34768 Ümraniye/İstanbul 
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1990 (30 yaşında)
Doğum Yeri : Ankara
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Okan Üniversitesi (2013 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Aziz Görkem ÇETİN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Ergen ve Yetişkin
Aile ve Çift Terapisi
Bireysel Terapi
Psikolojik Testler

Aziz Görkem ÇETİN Özgeçmis CV Psk.Aziz Görkem ÇETİN'in Özgeçmişi
Ankara’da doğdu. İlkokul eğitimini Özel Aydın Anadolu Koleji’nde, ortaokul eğitimini Çankaya İlköğretim Okulu’nda, lise eğitimini Anıttepe Lisesi’nde tamamladı. Okan Üniversitesi Psikoloji Bölümünden “Onur Belgesi” ile mezun oldu. Yüksek lisansını Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji alanında yaptı. Tezinde “ Madde Bağımlılığında Karar Verme Süreçleri ve Aşermeleri Arasındaki İlişki"yi inceledi. Mesleki hayatının yanı sıra Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Tiyatro eğitimi almıştır. Ayrıca Mehpare Çelik ve Rüştü Asyalı’dan diksiyon dersleri almıştır. İSTİKA 2015 Yenilikçi İstanbul Mali Destek Programı tarafından desteklenen Beynini Çalıştır Kendini Yenile Projesi kapsamında 2016 yılının Ocak ayı boyunca proje kapsamında klinik görüşmeler ve test uygulamaları yapmıştır. Uzm. Dr. Tahir Özakkaş’tan “ Bütüncül Psikoterapi Eğitimi” (3 yıl süren, 1080 saatlik bütün psikoterapi ekollerini içeren teori, formülasyon ve süpervizyon basamaklarından oluşan bir eğitim), Prof. Dr...[Devamı...]

Aziz Görkem ÇETİN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Yusuf Bayın
16.Nisan.2014
TavsiyeNo: 68189
merhaba.görkem çetini neredeyse okan üniversitesinde eğitime başladığımdan beri tanıyorum.kişisel olarak tanımlamam gerektiğinde kendisi öncelikle iyi bir dost,konuşmayı seven,güler yüzlü,dost canlısı,herhangi bir kişiye yardım etmek için her zaman hazır olan bir kişidir .mesleği konusunda tanımlamam gerekirse azimli ,kendini geliştirmeye yılmadan devam eden ve en önemlisi psikolojiye dair ilgisi ve merakı her daim canlı olan bir insandır.belki şu anda herşeyin çok başında ama inanıyorum ki çok çok iyi yerlere gelecektir ve danışanlarına çok yararı dokunacaktır.
     7 Beğeni    
Selin
2.Nisan.2014
TavsiyeNo: 67786
Merhaba, Görkem Çetinle tanışmamız lise yıllarına dayanıyor. Her şeyden önce iyi bir insan, 9 senedir hayatımda olduğu için çok şanslı hissettiğim değerli dostumdur. Olaylara farklı yönlerinden bakmayı ilke edinmiştir, empati yönü oldukça güçlüdür. Bulunduğu ortamı güzel enerjisiyle değiştirmekte ve samimiyetiyle insanlara güven aşılamaktadır. Onunla ilk kez konuşuyorsanız kendinizi bütün hayatınızı anlatmaya başlarken bulabilirsiniz. Ses tonuyla karşısındaki insanı rahatlatan ve olayları yorumlarken kullandığı örneklerle farklılık yaratan biridir. Mesleğine karşı aşkı sayesinde sürekli kendini geliştirmektedir. Çözümleyici ve idealisttir. Gözüm kapalı güvenebileceğim ve gönül rahatlığıyla tanıdıklarıma önerebileceğim bir psikologtur.
     5 Beğeni    
Ece ŞAHİN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
23.Mart.2014
TavsiyeNo: 67475
Görkem bey ile tanışıklığımız okul yıllarımıza dayanıyor. Kendisinin o zamanlardan bu işe ne kadar istekli olduğunu herkes gibi bende anlamıştım. Mesleğinde iyi olabilmek onu yapmayı hoşlanmaktan geçer. İlkeli, dürüst, çalışkan, yardımsever olması onun mesleğinde olması gereken meziyetlerden ve kendisinde fazlasıyla olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. Her geçen gün kendisi ve mesleği adına daha çok çalışan ve öğrenen aynı zamanda öğrendiklerini meslektaşlarıyla paylaşmaktan çekinmeyen iyi kalpli bir psikolog ve arkadaştır o . Kendisiyle arkadaşa olmak ve onun bilgilerinden faydalanmak büyük bir şanstır fakat aynı şansa danışanlarının da sahip olduğunu görebilmekteyim. Kendisiyle nice güzel işlere adım atmak dileğiyle.
     4 Beğeni    

Aziz Görkem ÇETİN'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Npistanbul Beyin Hastanesi
Npistanbul Beyin Hastanesi saray, Ahmet Tevfik İleri Cd No:18, 34768 Ümraniye/İstanbul 
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(216) 633 06 33  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1990
(30 yaşında)
Doğum Yeri
Ankara
Mezun Olduğu Üniversite
Okan Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2013
(7 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Aziz Görkem ÇETİN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Aziz Görkem ÇETİN Mesleki Videolar Videoları
-

01:18
Top