TavsiyeEdiyorum.com
TavsiyeEdiyorum.com  
.com
Arama : | Site İçi Arama

Yeni Tavsiye Ekleyin!Canset TÜTÜNCÜOĞLU
Psikolog - İstanbul
Aile Danışmanı, Psikoterapist

Canset TÜTÜNCÜOĞLU Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi3 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Canset TÜTÜNCÜOĞLU

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

3

[Psk.Canset TÜTÜNCÜOĞLU isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Canset TÜTÜNCÜOĞLU Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

3
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Onun Tavsiye Ettiği İsimler
Esra Naz ÖZEL FotoğrafPsk.Esra Naz ÖZEL
Birlikte almış olduğumuz bir eğitim sırasında tanıştığım saygıdeğer meslektaşım, cinsel terapi ve yetişkin terapisi konularında uzmandır. Tanıdığım sü...
Gökhan GÖKSU FotoğrafPsk.Gökhan GÖKSU
Cinsel Terapi Eğitim Bilimleri Enstitüsü'nde aldığım cinsel terapi eğitimi sayesinde tanıştığım saygıdeğer hocamla yaklaşık iki yıldır CİTEB çatısı al...
Cem KAYA FotoğrafPsk.Dnş.Cem KAYA
Özellikle mesleki gelişime ve etik değerlere gösterdiği hassasiyetini takdir ettiğim bir uzmandır. Çalışmalarına ve deneyimine güvendiğim, işinin ehli...

Canset TÜTÜNCÜOĞLU Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Aile Danışmanı
Cinsel Terapist

Canset TÜTÜNCÜOĞLU Tavsiye Yazıları Canset TÜTÜNCÜOĞLU için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler:

Hülya CENGİZ Fotoğraf  Psk.Hülya CENGİZ
Düzce - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

06-02-2016
 TavsiyeNo: 85591
Etiğine, bilgisine, deneyimine sonsuz güvendiğim; ortaklık yapmaktan hem mesleki hem dostluk anlamında çok beslendiğim, çift terapisi ve cinsel terapi üzerine yürüttüğü vaka başarılarına tanık olduğum, enerjisi yüksek, çok değerli bir terapisttir. Farklı bakış açısı ve pozitif düşünce biçimi sayesinde mesleğinde farklılık yaratan bir meslektaşımdır. Ayrıca çift ve cinsel terapi üzerine nitelikli eğitimler vermektedir. Dakikliği, dikkati ve güler yüzüyle sorunlarınızla başa çıkmada size çok iyi eşlik edebilecek bir terapisttir. Bu hizmeti almak isteyen kişilere koşulsuz tavsiye edebilirim.
     Beğenin    

Esra Naz ÖZEL Fotoğraf  Psk.Esra Naz ÖZEL
İçel (Mersin) - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

07-04-2015
 TavsiyeNo: 77812
Sevgili Canset TÜTÜNCÜOĞLU ile birlikte aldığımız cinsel terapi eğitiminde tanışma şansım oldu. Son derece sıcakkanlı, güler yüzlü, enerjik olan meslektaşımın deneyimine, bilgi birikimine ve kendini mesleki alanda sürekli geliştirmesine dayanarak, kendisini şiddetle tavsiye ederim. Çift terapisi ve cinsel terapi gibi son derece önemli ve hassas alanlarda, bu denli etik ve profesyonel çalışan bir uzmana sahip olduğu için İstanbul ve çevresi çok şanslı:) Bol başarı dileklerimle..
     Beğenin    

Cem KAYA Fotoğraf  Psk.Dnş.Cem KAYA
İstanbul - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

25-11-2014
 TavsiyeNo: 73544
Canset Hanım ile 2 yıla aşkın bir süredir birlikte çalışmaktayız. Ofisimizde danışan almakta ve Çift Aile Terapisti ve Cinsel Terapist olarak görev yapmaktadır. Mesleğine verdiği özen, danışanlarına bir güven olarak yansıyor. Çalışmalarındaki etik, sistem, özen ve motivasyon olumlu sonuçlar almasına yardımcı olmakta... Çift Aile Terapisi ve Cinsel Terapi alanlarında çalışmalar yürütmektedir. Güvenilir işinin ehli bir psikolog ile çalışmak isteyen kişilere çok rahat bir şekilde önerebileceğim bir uzmandır. Kendisini tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

Canset TÜTÜNCÜOĞLU Özgeçmiş CV Özgeçmişi :
1976 yılında Ankara’da doğdum. İlk, orta ve lise eğitimini Özel Doğuş Lisesinde tamamladıktan sonra, 1998 yılında Ankara Üniversitesi, Dil ve Tarih – Coğrafya Fakültesi Psikoloji bölümünden mezun oldum. 2009 yılında Maltepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde yüksek lisansımı tamamlayarak Gelişim Psikolojisi alanında uzmanlığımı aldım.
Meslek hayatıma İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Genetik Bölümünde Genetik danışman olarak başladım, riskli gebelik grubunda olan anne adayları ve Down sendromlu çocukların ailelerine psikolojik danışman olarak hizmet verdim.
İstanbul içi ve dışında çeşitli okullarda ana okul, ilköğretim ve lise seviyelerinde rehber öğretmen ve okul psikologu olarak görev yaptım ve halen eğitimciler, ebeveynler ve çeşitli yaş gruplarındaki çocuk-genç ve yetişkinlere yönelik grup çalışmaları ve seminerler vermekteyim. 2014 yılı itibariyle de CİTEB (Cinsel Terapi Eğitim Bilimleri Enstitüsü) ‘de cinsel terapi eğitmenliği yapmaktayım.
Kurucusu olduğum Özel Berrak Aile Danışmanlığı Merkezi’nde halen psikoterapist olarak görev yapmaktayım ve üzerinde çalıştığım alanlar; aile danışmanlığı, evlilik ve ilişki sorunları, cinsel terapi ve yetişkin psikoterapisidir.

Psikoterapi çalışmaların da pozitif psikoterapi ve bilişsel davranışçı psikoterapilerden etkilenmekle birlikte bütüncül bir psikoterapi anlayışı benimsemekteyim.

Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Ckde
Ataşehir Bulvarı Sedef Cd. Ata 2-1 Kat:5 D:183 Ataşehir
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(532) 054 77 60
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1976
(41 yaşında)
Doğum Yeri
Ankara
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
1998
(19 yıllık mesleki tecrübesi var)
Yabancı Dil
İngilizce
Hızlı Mesaj Araçları
-

Canset TÜTÜNCÜOĞLU Mesleki Anı ve İlginç Hatıralar Mesleki Anılar:
-

Canset TÜTÜNCÜOĞLU Mesleki Videolar Videolar
-

Canset TÜTÜNCÜOĞLU  Mesleki Anahtar Kelimeler Mesleki Kavramlar (?)
psikolog, takıntı, ruhsal, sorun, korku, psikoterapist, boşanma, evlilik, aldatma, unutkanlık, aile danışmanlığı, terapi, ilişki, çözüm, problem, depresyon, psikolojik, çift, suçluluk, sıkıntı, panik atak, travma, aile, öfke, iktidarsızlık, kaygı, sosyal, ereksiyon, bunalım, güçsüzlük, ergenlik, fobi, bilişsel, uykusuzluk, çöküntü, vajinismus, isteksizlik, davranış, mutsuzluk, şikayet, cinsel terapi, bozukluk, anksiyete, çaresizlik, uzman, erken boşalma, sınav, geçimsizlik, üzüntü, tedavi

16:05
Top