2007'den Bugüne 83,135 Tavsiye, 26,208 Uzman ve 18,438 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Veysi YILDIZ

Şehir

Diyarbakır

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

5

[Psk.Veysi YILDIZ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Veysi YILDIZ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar
Veysi YILDIZ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Veysi YILDIZ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Sadık SUNPsk.Sadık SUN
merhaba! sadık bey samimi, mesleğini seven ve danışanlarına faydalı olmak için gerekli çabayı sarfeden bır psikolog. sürekli okuyan ve okuduklarını an...

Veysi YILDIZ Tavsiye Yazıları Veysi YILDIZ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Tanıdık.. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 37.155.197.YL

10-10-2017
 TavsiyeNo: 99564
Veysi Bey yakinen tanıdığım, karakterine ve ahlakına güvendiğim değerli bir isimdir. Şartlarımız gereği birçok noktada iç içe bulunmuş olup elinden ve dilinden zarar görmediğim, aksine hem dünyevi hem uhrevi açıdan beni daha iyiye ve daha güzele teşvik eden, bunun için benden herhangi bir karşılık beklemeyen kıymetli bir dosttur. Kendisi sizin için iki cihan saadeti dediğimiz duyguyu samimiyetle temenni eder. Şahsımın hayatına bu noktada dokunmuştur ve iyi ki dediğim tercihlerimin arasındadır. Hayatında öncelediği saygı ve dürüstlüğü size de hissettirir. Kendinizin bile fark etmediğiniz yetenek ve kıymete değer düşünce ve duygularınızı buldurur. Bunu yaparken sizi incitmez ve usulca elinizden tutar. Meslek hayatında danışanının hakkını gözetir. Tavsiyeleri ve yönlendirmeleri çoğu kez isabetlidir. Etrafındaki insanlara karşı saygı ve sevgi dengesini koruyarak onlarında saygı ve sevgisini kazandığına şahit olabilirsiniz. Erdemli kişiliği ve değerleriyle; yardımları ve inceliğiyle ebeveynine dua ettirir. Kendisini de tavsiye ettirir. Vesselam..
     6 Beğeni    

 suat yıldız (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 195.175.60.YWF

20-07-2015
 TavsiyeNo: 80235
veysi yıldız ile yakın arkadaşız. Tanışık olmamız sebebiyle kendisinden profesyonel destek veya danışmanlık hizmeti almadım doğal olarak. ancak ne zaman bir sorunumuz olsa kendisine koştuğumuz kişidir veysi. bu onu tanıyan her kişi için böyledir. tanışık olduğu her insanı doğru yönlendirmeye çalışan, sürekli sıkıntı dinleyip çözüm üreten bir arkadaşımızdır. güler yüzlü, olaylara pozitif yerden bakan ve baktıran biridir. kendi sorunlarıyla da asla insanları üzmeyen bir dosttur. sosyal çevresinde, akrabaları arasında oldukça sevilen DEĞERLİ bir insandır.
     11 Beğeni    

 Danışan (Danışan)
 IP: 37.155.160.YBY

22-05-2015
 TavsiyeNo: 78938
Veysi Bey’ le yıllar önce yaşadığım sorunların yükünü kaldıramadığım bir zamanda tanıştım. Benim sorunlarımla kendi sorunuymuş gibi ilgilenmesi de beni bayağı şaşırtmıştı. Hatta kendi sorunlarımı onun kadar umursamadığımı fark ettim. Sanki hayatımın doğal bir yaşam biçiminin bir parçasıydı. Veysi Bey, Çok doğru tespitlerde bulunuyordu benim de bildiğim fakat bir türlü nasıl çözeceğimi bilemediğim, devamlı olarak ertelediğim sorunlarım vardı. En yakınınız sizin sorunlarınıza duygusal yaklaştığı sizi yanlış yönlendirebiliyordu; fakat kendisi olaya tamamen mesleki bir nesnel bakış açısıyla bakabildiği için çözümleri de faydalı olabiliyordu. Eğer İlaç kullanamıyorsanız – ki ilaçlar size sorunlarla nasıl baş edebileceğinizi anlatamaz , biraz hafifletir geçmesi için zamana ihtiyacından mıdır hiç bilemem ilaçlarla ilgili nasıl etki ettiğine dair hiçbir bilgim yok. .- Veysi Bey, size sorunlarınızın çözümü için en doğru önerilerde bulunabilir, kendisi asla sizin adınıza kararlar almaz , sizin için en doğru kararı sizinle konuşarak , sizin için uygun olanı size gösterir. Hayatınızın hangi alanında ne sorununuz olursa olsun rahatlıkla gidip kendisine danışabilirsiniz. İyi niyetli, anlayışlı ve de sabırlı bir insan. Sonuç mu sonuç tamamen size bağlı bir şey; yani kalıplaşmış davranışlarınızdan, sorunlarınızdan gerçekten kurtulmak isteyip istemediğinize… Ve… Tavsiye ediyorum.
     10 Beğeni    

 Yunus Tanç (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 195.175.86.LB

16-02-2015
 TavsiyeNo: 76134
veysi beyle üniviversite yıllarında tanıştım. kendisindeki samimiyet ve doğallık hemen göze çarpan özellikleri arasındadır. bu hayatın sorunlarına ve dertlerine ne kadar kıymet verilmesi gerektiğini çok iyi bildiği için danışanlarına çok iyi yardımcı olduğundan eminim. psikoloji alanı dışında ilgi alanları olduğu için verdiği örnekler ve tavsiyelerinin her yaş grubuna hitap eder. hala araşır konuşuruz kendisiyle. hayatın yükü ağır geldiğinde dertleşmek için aradığım kardeşlerimden bir tanesidir kendisi tavsiye ediyorum bir arkadası meslektası olarak.
     10 Beğeni    

Sadık SUN Fotoğraf  Psk.Sadık SUN
Diyarbakır - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

16-09-2014
 TavsiyeNo: 71766
Veysi BEY'le üniversite yıllarında aynı sıraları paylaştığımız için kendisinin ne denli insancıl, hoşgörülü, samimi olduğunu, en zor durumlarda bile soğukkanlılığını sürdürüp olaylara pozitif bakmayı bilen, maddiden ziyade maneviyatı hayatının merkezi haline getirip bunu terapilerine sentezlezleyip başarılı bir şekilde kullanabilen ender insanlardan biri olduğundan kendisini başarılı bulduğumu ve önerebileceğim meslektaşlarımdan biri olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.
     14 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(530) 687 40 76
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Dicle Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2009
(11 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Veysi YILDIZ'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Veysi YILDIZ Mesleki Videolar Videoları
-


22:40
Top