2007'den Bugüne 82,728 Tavsiye, 26,150 Uzman ve 18,357 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Ömer YURTSEVER

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Klinik Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

5

[Uzm.Psk.Ömer YURTSEVER isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ömer YURTSEVER Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

3
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarÖmer YURTSEVER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Ömer YURTSEVER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Hasan DURANUzm.Psk.Hasan DURAN
Merhaba, Hasan beyle tanışmamız uzun süreli psikoterapi eğitimlerine dayanmakta. Kendisinin her daim dengeli, ölçülü, olaylara gerçekçi ve pozitivist ...
Nur AYDOĞANPsk.Nur AYDOĞAN
Nur hanımı Psikoterapi Enstitüsü sayesinde tanıyorum. Kendisinin başta samimi, dürüst, yardımsever ve sıcakkanlı yapısıyla diğer uzmanlar arasında far...

Ömer YURTSEVER Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
EMDR Uygulayıcısı

Bireysel Psikoterapi

Çift Terapileri

Kaygı Bozuklukları

Yaygın Anksiyete Bozukluğu

Panik Bozukluk/Panik Atak

Sosyal Fobi

Travma Sonrası Stres Bozukluğu

Duygu Durum Bozuklukları,Depresyon

Kişilik Bozuklukları

Ömer YURTSEVER'in Makaleleri Ömer YURTSEVER'in Makale ve Yazıları
1 Makale

Ömer YURTSEVER Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Ömer YURTSEVER'in Özgeçmişi
İlk ve orta öğretimini İstanbulda tamamladı. Psikoloji alanındaki eğitimine İstanbul Bilgi üniversitesinde İngilizce olarak başladı. Üniversite yıllarında aynı zamanda iletişim fakültesi yandal programına devam ederken diğer taraftan Avrupa Madrid Üniversitesinde ortak eğitim programlarına katıldı ve buralardan da başarıyla sertifikalarını aldı. Psikoloji lisansını onur öğrencisi statüsüyle tamamlayıp yüksek lisans uzmanlığını Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji alanında devam ettirdi. Bu arada NP Nöropsikiyatri Hastanesi, Universal Vatan hastanesi psikiyatri birimlerinde ve Aile Danışmanlık Merkezlerinde stajlarını başarıyla tamamladı. Bunun yanında psikoloji alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek çeşitli bir çok eğitime katıldı. 2013 yılında Psikoterapi Enstitüsü yönetim kurulu üyesi seçildi. Şu anda kurucularından olduğu Dinamik Terapi Eğitim ve Aile Danışmanlık merkezinde bireysel ve çift terapileri alanında çalışmalarını devam ettirmektedir.

Ömer YURTSEVER Tavsiye Yazıları Ömer YURTSEVER için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 ayten (Danışan)
 IP: 88.230.81.LY

10-07-2018
 TavsiyeNo: 104644
Ömer beyden bir aile danışma merkezindeyken danışmanlık alma fırsatım oldu ve iyi ki de tanışma fırsatım olmuş. Tanışmamı şans olarak görüyorum. Çünkü onun sayesinde kendimi buldum ve yeniden keşfettim diyebilirim Bundan dolayı da Ömer beyle tanışmam hayatımın dönüm noktalarından biriydi. Daha ilk seanstan ondan öğreneceğiniz çok şeyler olduğunu anlıyorsunuz Öncelikle sorunun ana kaynağına iniyor ve sizin kendinizle, gerçek sorunlarınızla yüzleşmenize, hayatınızdaki düğümleri tek tek açmanıza destek oluyor. Ve tabi o gerçek sorunlarınızla korkmadan kaçmadan yüzleştikçe nasıl sorunlarınızın azaldığını ve daha güçlü bir birey haline geldiğinizi kendi gözlerinizle görüyorsunuz. Ben yaklaşık bir yıl boyunca ailevi sorunlarım için gittim. Anne ve babadan göremediğim sevgi ilgi ve değerin hayatımda ne denli büyük sorunlara ve eksikliklere sebep olduğunu, hayatımdaki çıkmazların eksikliklerin gerçek sebebinin anne baba sevgisizliği ilgisizliği ve değersizliğinin olduğunu acı da olsa gördüm. Onun dışında başka sorunlarımı da fark ettim. Ömer beyle bu sorunlarla nasıl baş etmem gerektiğini öğrendim Diğer meslektaşlarından farkı yüzeysel anlatmıyor sorunlarınıza tek tek ve tatmin edici cevaplar veriyor. Samimi, sorgulayıcı, analitik ve çözüm odaklı yaklaşımıyla güven veriyor. Seanslarının çok akılda kalıcı ve hipnotize edici bir etkisi var. Özellikle bundan dolayı gitmenizi tavsiye ediyorum. Yönlendirmeleri ve teknikleri çok profesyonel. Bu özelliğini de çok gelişmiş bir psikoterapi bilgisi ile geliştirdiğine danışanlarına her konuda yardımcı olacağına gönülden inanıyorum. Ömer beyin iş yeri değişikliğinden dolayı terapiyi yarıda bırakmak zorunda kaldığım için buruk olsam da Ömer beyden danışmanlık almış olmanın haklı gururunu yaşıyor herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Her konuda başarılarının devamını diliyorum.
     2 Beğeni    

 Özlem DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 185.204.74.LW

12-03-2018
 TavsiyeNo: 102562
Kesinlikle çok başarılı, hayatımda onunla iyiki karşılaşmışız diyorum. Çünkü Hem hayatım hem eşimle hayatımız Ömer beyden öncesi ve sonrası olarak ikiye ayrıldı. Hem bireysel hemde çift terapisi seanslarımız oldu Ömer bey ile 1 yıldan uzun süre danışmanlık yaptı bize sağolsun. Uyguladığı teknikler, yaklaşımları herşey çok iyi evliliğimizin düzelmesine vesile oldu. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Sizi çok iyi anlıyor. Daha önce farklı psikologlarda oldu hayatımızda onlar anlık çözümler sunuyordu Ömer bey ise tüm hayatımızı düzenlememizi sağladı.
     2 Beğeni    

Hasan DURAN Fotoğraf  Uzm.Psk.Hasan DURAN
Samsun - Klinik Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

20-03-2015
 TavsiyeNo: 77263
Ömer Bey'i uzun soluklu bir eğitim olan Bütüncül Psikoterapi Eğitimlerinden tanıyorum. Kendini geliştirme gayreti, aldığı ve almakta olduğu eğitimler, insana güven veren kendinden emin tavırları ilk dikkatimi çeken özellikleriydi. Ayrıca karşısındaki insanın duygularını anlama ve kavrama konusundaki muazzam kabiliyeti hem bir arkadaş hem de bir terapist olarak Ömer Bey'i danışanlarına gönül rahatlığıyla tavsiye edebilmemi sağlıyor. Kendisine gerek mesleki gerekse özel hayatında başarılar, danışanlarına sağlık ve esenlik dilerim.
     5 Beğeni    

Nur AYDOĞAN Fotoğraf  Psk.Nur AYDOĞAN
Adana - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

16-03-2015
 TavsiyeNo: 77095
Ömer Bey'le tanışmamız psikoterapi enstitüsünden aldığımız eğitim vesilesiyle oldu. Kendisi duruşu,bakış açısı, kıvrak zekası ve mesleki bilgiye hakimiyetiyle size güven verecek bir uzman. Çalışma azmi ve başarılarıyla takdir ettiğim ve sevdiğim bir arkadaşımdır. Özellikle ince esprileriyle bilirim kendisini. Aile terapisi, çift terapisi, bireysel, çocuk ve ergen alanlarında başvurabilirsiniz. Kişilik bozuklukları üzerine aldığı eğitimlerle pek çok farklı açıdan sizin kendinizi farketmenizi sağlayacak, hayatınızı daha iyi ve sahici yaşamanız için cesaretlendirecek bir Psikoterapisttir. Gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    

N.Gül KOYUTÜRK Fotoğraf  Uzm.Psk.N.Gül KOYUTÜRK
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

07-09-2014
 TavsiyeNo: 71541
Sevgili Ömer'i 12.bütüncül terapi eğitiminden tanıyorum.En çok ilgimi çeken özelliği hafızası ve bütüncül terapide ki konulara hakimiyedir.Başarılı bir psikolog oluşu aynı zamanda da kuramcılar konusunda ki eleştirilerinde ki konuya hakimliği dikkatimi çekmektedir. Başarılı aynı zamanda işine hakim bir psikolog olduğundan danışanlara fayda sağlayacağını kişilik bozukluğu olarak adlandırdığımız bir çok konuda insanları tedavi edip yeni bir sayfa açmalarına sebep olacağını düşünmekteyim Ömer'i bir uzman olarak danışanlarına tavsiye eder ve böyle bir meslektaşa sahip olduğumdan gurur duymaktayım...
     3 Beğeni    

Ömer YURTSEVER'in Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Psikoterapi Enstitüsü Derneği
Türk Psikologlar Derneği
Hipnoz Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Dinamik Terapi Danışmanlık Merkezi
Zuhuratbaba Mh. İncirli Cd. No:47/2 Bakırköy
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(212) 511 41 41

Telefon 2 :
0(541) 641 84 41
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2013
(7 yıl önce)
Yüksek Lisans
Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2018 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabıKişisel youtube hesabı

Ömer YURTSEVER'in Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Ömer YURTSEVER'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Ömer YURTSEVER Mesleki Videolar Videoları
3 Mesleki ve Kişisel Video06:26
Top