2007'den Bugüne 82,397 Tavsiye, 26,097 Uzman ve 18,308 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Murat İDİN
Psikolojik Danışman - Adana
Psk. Dnş.-Aile Danışmanı

Murat İDİN Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi10 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 7 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Murat İDİN

Şehir

Adana

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

10

[Psk.Dnş.Murat İDİN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Murat İDİN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

12
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Murat İDİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Murat İDİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
YAŞAMINIZDA YAPACAĞINIZ EN BÜYÜK YATIRIM KENDİNİZİN,EŞİNİZİN VE ÇOCUĞUNUZUN KİŞİLİĞİNE, AİLE DEĞERLERİNİZE ,RUH SAĞLIĞINIZA YAPACAĞINIZ YATIRIMDIR. BUNLAR SAĞLAM KURULURSA HAYAT SİZE GÜZEL VE ANLAMLI GELİR. SİZİ GÜÇLÜ KILAR.

Murat İDİN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Psikolojik Danışma
Piskoterapi
Çocuk Psikolojisi
Oyun Terapisi
Aile Danışmanlığı
Anne-Baba Eğitimi
Özel Eğitim Danışmanlığı
Cinsel Terapi
Öğrenci Koçluğu
Meslek Danışmanlığı
Boşanma Danışmanlığı
Çocuklarda Psikolojik Gelişim Danışmanlığı
Projektif Testler-Yetenek Testleri

Murat İDİN Özgeçmiş CV Psk.Dnş.Murat İDİN'in Özgeçmişi
2001 yılında Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik bölümünden mezun oldu. Ülkemizin değişik illerinde psikolojik danışmanlık, Öğrenci rehberliği, Aile danışmanlığı ve seminerleri görevinde bulundu. 2005-2009 yılları arasında özel eğitime ihtiyacı olan çocuklar üzerine,2008-2010 yıllarına örgüt psikolojisi üzerine çalışmalarda bulundu. 2010 yılından bu yana Çocuk Psikolojisi üzerine araştırmalar yapmaktadır. Aile Danışmanlığı,Çocuk Oyunları,Davranış Bozukluğunu Önleme,Psikolojik Testler Eğitimi, Otistik Çocukları Topluma Kazandırma,Kritik Analitik Düşünme,Gestalt Psikoterapi Semilerleri....eğitimleri almıştır.
Danışanlarına profesyonel hizmet sunabilmek amacıyla Bürüksel Capital Üniversity de Klinik Psikoloji alanında Doktora eğitimine başlamış 2019 yılı itibariyle çalışmalarını tamamlayarak Doktor Psikolog ünvanını almıştır.

Murat İDİN Tavsiye Yazıları Murat İDİN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 neslihan (Danışan)
 IP: 37.155.195.YDW

26-08-2016
 TavsiyeNo: 89910
Murat beyle yine bir tavsiye üzerine tanışma şansına sahip oldum.eşimle beraber katılmaya devam ediyoruz.gerek aile içi sorunlar gerekse kişisel sorunlarımız için son derece güvenilir işinde uzman ve gerçekten çok özverili bir insan.sorunlarımızla baş edemediğimiz durumlarda gerçekten bazen içinden çıkılması zor olan her konuda yardım almaya ihtiyaç duyulan bir insan. kendisine her zaman nefesim oldu dediğim bir şahsiyet.kendisini tanıdığımız için çok mutluyum hayatıma ışık tutan en önemli yol göstericim oldu.iyiki varsınız murat bey.
     3 Beğeni    

 fatıma (Danışan)
 IP: 78.170.106.YBD

06-07-2015
 TavsiyeNo: 79991
merhaba:) ben 17 yasında bi kızım murat beyi komşumuz sayesinde onun tavsiyesiyle tanıdım sadece 1saatlik görüşmemiz oldu ve hayatım değişti denilebilecek şekilde bana yardımcı oldu aileyle ilgili bi problemim vardı beni yolumdan çevirdi cok güzel nasiyatlar verdi sağolsun cok kotu bir deprosyon içerisindeydim cogu sorunumu çözdü geriside kendimle ilgili bi problemdi ona bile yardımcı oldu gerçekten kendisini dinleten ve cok iyi bir dinleyici ilk defa biriyle bu kadar rahat konuştum tüm sorunlarımı kolayca anlattım oda en dogru ve acıklayıcı şekilde bana yardımcı oldu cok başarılı buldum cok güleryüzlü, şakacı biri onu tanıdıgıma memnun oldum
     Beğenin    

 MHMT (Danışan)
 IP: 81.213.167.ZBF

29-11-2014
 TavsiyeNo: 73654
İlk başlarda sorunlarıma çözüm bulamıyordum...Gerek ailevi gerekse okul sorunlarımı çözebilmek için bir yol arayışındaydım.Sonunda bir arkadaşımın tavsiyesi ile murat bey ile tanıştım.Arkadaş ortamımın bana zarar verdiğini söyledim kendisine. bu konu hakkında bana bir çok bilgi vererek asıl yapmam gerekeni açıkladı. kardeşlerimle olan sorunlarım hakkında biraz daha anlayış göstermem gerektiğini anladım.sonuç olarak kendisiyle görüşme sürecimde bir çok sorunum için çözüm buldum. Eğer kendimi şuan mutlu hissediyorsam o murat beyin tavsiyeleri ile oldu. bence herkesin murat bey gibi bir danışmanı olmalı.Bundan dolayı herkese murat beyi tavsiye ediyorum...
     Beğenin    

 Muhammed (Danışan)
 IP: 85.97.201.YLW

21-10-2014
 TavsiyeNo: 72614
Merhabalar murat beyi arkadaşlarimin tavsiyesiyle tanidim.sosyal açidan sikintilar yaşiyordum tanimadiğim insanlara karşi kendimi ifade edemiyordum.bende bir gariplik olduğunu düşünüyordum murat beyle 2 görüşmemiz oldu.beni can kulağiyla dinledi aile de davranişlardan bahsetti. Aile üzerine konuşurken sanki kendi çocukluğumu kendi anne babamin bana davranişlarini tekrar yaşadim. Atilganlik adi altinda ödevler verdi . Doğrusu ödevler başlarda pek hoşuma gitmedi ama yaptikça kendimi daha iyi hissettim. Kendimi şimdi daha iyi anliyorum. Bundan sonraki süreçte ödevlerle hayatima sosyal bir yön çizmeye çalişiyorum
     2 Beğeni    

 Büşra (Danışan)
 IP: 95.7.149.DF

25-09-2014
 TavsiyeNo: 72006
Merhabalar ben 11. sınıf öğrencisiyim.Öğrencilik hayatımda hatta bu gelişim zamanlarımda karşılaştığım birçok sorunlarıma anlam ve cevap veremiyordum.Murat hocamla ilk konuştuğum günden beri hayatımda çok olumlu sonuçlar alarak bir düzene koydum ve artık herşeye olumlu bakıyorum. Hocamın bu kadar güzel, samimi sohbetleriyle hayata bakış açım değişti.Haytımda sorunlara farklı bakıyor ve farklı cevaplar verebiliyorum. Artık yaptığım herşeyden keyif alabiliyorum.Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.
     6 Beğeni    

 nermin Ö. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 213.43.69.YDJ

21-09-2014
 TavsiyeNo: 71899
merhaba,murat İdin en yakın arkadaşım ve akrabamın eşidir.Kendisinin "anne -baba olma ,çocukla sağlıklı iletişim nasıl kurulur" gibi konularda yazılarını okudum. Bir öğretmen olarak kendi öğrencilerim ve velilerimle paylaştım.Kendisi insan davranışlarının altında yatan sebepler ve çözümleri hakkında bulunduğumuz her ortamda bizi aydınlatmaya çalışmaktadır.danışmanlık konusunda samimiyetine, bilgisine güveneceğiniz ender insanlardan biridir.
     5 Beğeni    

 ADEM TAN (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 95.12.178.YL

12-09-2014
 TavsiyeNo: 71674
Murat İDİN'i yaklaşık 13 yıldır tanıyorum. Kendisi üniversiteden arkadaşımdır. Bir kaç cümle ile anlatmak gerekirse... Öğrencilik yıllarındaki başarısını, iş yaşantısına taşımasını bilen iyi bir uzmandır...Kendisi ile iletişime geçtiğinizde eminim pişman olmayacak, güzel sonuçlar alacaksınız. Bunu tüm samimiyetimle söyleyebilirim. Ayrıca mesleğinde başarılı, kendini sürekli geliştiren, güleryüzlü, sorunlar karşısında pratik çözümler üreten bir psikolojik danışmandır. Yaşadığı sorunlar karşısında bir uzman arayışı içinde olan kişiler için gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Kendisine meslek yaşamında başarılar dilerim.
     5 Beğeni    

 Fatma.G (Danışan)
 IP: 151.250.25.YZC

17-08-2014
 TavsiyeNo: 71002
merhaba ben kamuda çalışan bir matematik öğretmeniyim.2 yıldır ciddi olarak görüştüğüm kişi ile evlilik yolunda adım atmak üzere olduğum bir dönemde bir takım korku ve sıkıntılar yaşadım.Bu dönemde Murat Beyin adını bir arkadaşımdan duydum internet ortamında araştırdım hakkında bilgi sahibi oldum.Evlilik konusunda yanlış bir karar almamak ve ailemınde onayını almak benim için çok önemliydı.Murat Beyle görüşmemizde bu konuda izleyebileceğim metodlar konusunda ciddi istifa ettim.Hangi açılardan değerlendirmem gerektiği konusunda konuştuk hem duygusal hem de mantıksal açıdan nasıl yaklasılması gerektıgını konustuk.Şu an da kararım netleşmesede en azından korku ve endişelerım ciddi oranda azaldı.Murat Beyin olaya bakış acısını ve yorumlarını çok beğendim..
     1 Beğeni    

 Ayşe P (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 37.154.54.FW

01-08-2014
 TavsiyeNo: 70598
Murat İdin bey ile bir tanıdık ziyareti esnasında sohbet etme imkanı buldum.Günümüz insanın en büyük probleminin sağlıklı iletişim kuramama olduğunu,yaşanan psikolojik problemlerin çoğunun kökeninde aile içi iletişimde sıkıntılar olması ve çözüm yolları üzerine keyifli bir sohbet oldu.Yaptığı tespitlerden oldukça faydalandım. Güleryüzlü ,samimi,konuşkan birisiydi.Karşısındakini rahatlatan sakin bir konuşma tarzı vardı.Aynı zamanda iyi bir dinleyici.Karşısındaki kişiye kendisini ifade edebilmesi için yeterince zaman veren ,anlayışlı birisi.
     2 Beğeni    

 R. Ş. (Danışan)
 IP: 37.154.2.YLY

28-07-2014
 TavsiyeNo: 70557
Mesleğe yönelme konusunda sıkıntılar yaşıyordum. Hangi mesleği seçeceğimi bilmiyordum. Kendi yeteneklerimin farkında değildim. Murat Bey'den meslek seçiminde yardımcı olması konusunda yanına gitmiştim. Yapmış olduğu testler sonucunda kendime en uygun mesleğin ne olduğunu öğrendim. Meslek seçiminin sadece meslek seçmek olmadığını hayatımın geri kalan kısmını da etkileyeceğini öğrendim. Ayrıca sınavlara hazırlanmada kendimde bir yetersizlik hissediyordum. Bu durum beni gerginleştiriyor ve üzüyordu. Anlattığı hikayelerle kendime güvenim geldi. Verdiği destek için kendisine çok teşekkür ediyorum.
     4 Beğeni    

Murat İDİN'in Kitap ve Yayınları Murat İDİN'in Basılı Kitap ve Yayınları
HAYALDEN GERÇEĞE BAŞARI
BAŞARIYA HAZIRLAYAN AİLE
DİRİLİŞ TERAPİSİ
TOPRAK İLE ÇİÇEK TATİLDE
SINIFIN YILDIZI OLUYORUM


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Adana Özel Psikolojik Danışma ve Aile Danışmanlık Merkezi
Atatürk Cad. Adana Büyük Şehir Belediyesi Karşısı Kemal Özülkü İş Mrkz. Kat :14, Seyhan Cd., 01120 Seyhan/Adana
 

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(505) 388 07 10
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1978
(42 yaşında)
Doğum Yeri
Bahçe
Mezun Olduğu Üniversite
19 Mayıs Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2001
(19 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Murat İDİN'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Murat İDİN Mesleki Videolar Videoları
-01:18
Top