2007'den Bugüne 89,675 Tavsiye, 27,648 Uzman ve 19,669 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Ali ÇOKLUK
Psikolojik Danışman - İzmir
EMDR, BDT ve Grup Terapisi Uygulayıcısı

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

5

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ali ÇOKLUK Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

3
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Ali ÇOKLUK'un Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ali ÇOKLUK'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Hasret TOPALUzm.Psk.Dnş.Hasret TOPAL
Akademik başarısı yüksek, terapötik bilgi, beceri ve deneyimi kuvvetli, güçlü sezgileri olan, güleryüzlü ve anlayışlı bir terapist arayanlar için kend...
Aydın GÜLDyt.Aydın GÜL
Ben Psikolojik Danışman Ali Çokluk. Aydın Bey ile kendisinin hizmet sunduğu kişilere daha iyi hizmet verebilmek için zaman zaman psikolojik kökenli be...

 
Ali ÇOKLUK'un İletişim Bilgileri
Adres 1:
İzmir
İzmir

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : Çince, İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Çukurova Üniversitesi (2008 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Ali ÇOKLUK Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Hasret Topal
28.Kasım.2014
TavsiyeNo: 73635
Ali ile üniversitede birlikte okuduk. Kendisini üç kelimeyle tanımlayacak olsam insancıl, ilkelerine bağlı ve sıradışı derim :) Sorunlarınıza farklı bir bakış açısıyla bakmanıza yardımcı olacağına inanıyorum; zira kendisi uçsuz bucaksız ilgi alanına sahip, toplum sorunlarına duyarlı, alanındaki gelişmeleri takip eden, mesleğine saygı gösteren bir arkadaşımdır. Psikolojik danışma anlamında yeterliliğe sahip, her konuda tartışabileceğiniz, anlaşıldığınızı hissettirecek, içten bir psikolojik danışman arıyorsanız doğru adrestesiniz.
     4 Beğeni    
Özge Ozan
27.Kasım.2014
TavsiyeNo: 73610
Çukurova Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Bölümünden sınıf arkadaşım olan, Psikolojik Danışman Ali Çokluk’un kişisel ve akademik özelliklerinden bahsetmek için bu yazıyı yazıyorum. Kendisi, İnsan hakları ve çevre duyarlılığı yüksek; mesleğimizin etik ilkelerine saygılı, dünyadaki bilimsel gelişmeleri takip eden ve çalışmalarında dayanak alan profesyonel bir ruh sağlığı çalışanıdır. Çeşitli alanlarda -Çince gibi :)- yeni şeyler öğrenmekten hoşlanan, kişilerarası ilişkileri ve mizahi yönü güçlü yakın bir arkadaşımdır. Öğrenimimiz süresince ve sonrasında gerek mesleki, gerek sosyal alanda kendini geliştirmeye mesleğimizin gerektirdiği özeni hakkıyla gösteren saygıdeğer arkadaşım ve meslektaşım Ali Çokluk’a sevgi ve saygılarımla.
     2 Beğeni    
Aydın GÜL Fotoğraf
Dyt.Aydın GÜL
Diyetisyen
Sitemize Kayıtlı Uzman
30.Temmuz.2014
TavsiyeNo: 70567
Sn Ali Çokluk insanı dinleyen ve doğruları bulmasına yardım eden yönüyle zaten danışmayı gerektiren biriydi,genelde obeziteye neden olan ,iştahı etkileyen psikolojik nedenler hakkında bilgi aldığım çözüm üretmek için çalıştığım değerli arkadaşımı muğlaya gelmesine çok sevindim yakın arkadaşım olan Ali Çokluk 'u mesleki yeterliliği ve bilgisini,çalışkan ,disiplinli,ilgili olmasını ve danışıldığı konulara hakım bir psikolojik danışman olması nedeniyle tavsiye ediyorum .Teşekkürler.
     2 Beğeni    
Feraye GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Temmuz.2014
TavsiyeNo: 70555
En zor zamanlarimdi. Ali Bey ilerleme katettim ve ruhsal durumum iyiye gitmesinde ki payi gercekten gozardi edilemez. Kendisine burdan tesekkurlerimi iletmek isterim. Dikkatli, caliskan ve isine bagli biri olmasi onu tanimlayan sifatlar. Ali bey bana gercekten cok yardimci oldu. Profesyonel.biri ve isinini adabiyla uygun ve en iyi sekilde yuruten.biri. Bana.cok.yardimci oldu. Ataklarim azaldi ve kendimi ve.ofkemi.nasil.kontrol edecegimi ogretti. Bunlara hakim olmak beni gercekten guvende hissetiriyor. Iyilesme veya iyiye gitme sureciniz degisenilir uzun surebilir hatta an gelir.birakmayi dusumebilirsiniz ancak.tam da.o zamanlarda iste yaralar onarilackken asla birakmayin pissman olmayacaginizin garantisini verebilirim.
     Beğenin    
Fetanet
21.Temmuz.2014
TavsiyeNo: 70359
Ali Cokluk Psikolojik Danismanlik mesleğinin etik kurallarini onemsemis ve bunları zor koşullarda bile savunmuş bir meslektasimdir. Güvenilir dürüst acik sözlü ve samimi bir kişilik ozelligine sahiptir. Mesleki anlamda bu özellikleri sayesinde calistigi yerlerde psikolojik danismanlik mesleğini en iyi bir şekilde yapmistir. Milli Egitim Bakanligina bagli calisan bazi okul psikolojik danismanlari gibi rehber ogretmenligini değil de psikolojik danismanligini ön planda tutmustur. Kendisi ile dört yil üniversite ve üniversite sonraki meslek hayatında da yaklaşık iki yil kadar birlikte calistik. Bu süreçte bana mesleki anlamda oldukça yardimci olmuştur. Ayrıca arkadaş olarak samimiyetini guvendigim bir arkadasimdir.
     1 Beğeni    

Ali ÇOKLUK'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Sözler : "Yaşamak şakaya gelmez, büyük bir ciddiyetle yaşayacaksın, bir sincap gibi mesela. Yani yaşamanın dışında ve ötesinde hiçbir şey beklemeden, yani bütün işin gücün yaşamak olacak." (N.Hikmet)


Ali ÇOKLUK'un Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği
EMDR Derneği(EMDR-TR)
EMDR Humanitarian Assistance Programs(EMDR-HAP)
Kognitif ve Davranış Terapileri Derneği
Türkiye Yeşilay Cemiyeti

Ali ÇOKLUK'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ali ÇOKLUK'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Hasret TOPAL
Uzm.Psk.Dnş.Hasret TOPAL
Akademik başarısı yüksek, terapötik bilgi, beceri ve deneyimi kuvvetli, güçlü sezgileri olan, güleryüzlü ve anlayışlı bir terapist arayanlar için kend...
Aydın GÜL
Dyt.Aydın GÜL
Ben Psikolojik Danışman Ali Çokluk. Aydın Bey ile kendisinin hizmet sunduğu kişilere daha iyi hizmet verebilmek için zaman zaman psikolojik kökenli be...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
İzmir
İzmir
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Çukurova Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2008
(14 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Dnş.Ali ÇOKLUK Yabanci Dilleri Yabancı Dil
Çince, İngilizce

Ali ÇOKLUK Mesleki Videolar Videoları
-

06:40
Top