2007'den Bugüne 82,375 Tavsiye, 26,094 Uzman ve 18,308 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Eray ÜNLÜ

Şehir

Ankara

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

6

[Psk.Eray ÜNLÜ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Eray ÜNLÜ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

10
(%90.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Eray ÜNLÜ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Eray ÜNLÜ'nün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Eray ÜNLÜ Tavsiye Yazıları Eray ÜNLÜ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 N.S (Danışan)
 IP: 82.222.92.LZ

09-05-2015
 TavsiyeNo: 78605
Bu yazının tıpkı benim gibi.bir kişinin bile olsa hayatını değiştirmesini umuyorum, bir görüşme size bu cümlelerimi anlamanıza yardımcı olur çünkü bir yıl boyunca 4 kez psikolog değiştirip büyük konuşmuştum yanıldım tabi ki de sadece her şeyden korkmuşken 'kendimce' çözümü olmayan korkuları kaygıları yazıp mail atmıştım bu kadar hızlı yanıt alıcağımı aldığım yanıtın beni rahatlatacağını da düşünmemiştim o mailin yanıtı tamam bu sefer değişmezse bir şeyler ,hayatın boyunca böyle her şeyden korkarak yaşarsın veya yaşayamazsın düşüncesine dönüştü. o cevap seve seve yardım etmek isteyen samimi,güven veren birinin cevabıydı yanılmamıştım.Seans sırasında saate bakmayan birinin karşısındaydım konu kapanmadan görüşmede bitmiyordu bu harika bir şeydi.Gecenin bir saatinde bile korktuğumda mesaj attığım yanıt aldığım gerektiğinde arayabildiğim her an ulaşabildiğim bir psikolog tanıdım ilk defa .evet şu an da minnettarım .hiçbir şey yapmak istemeyen ,ağlayan ,sürekli uyuyan bazen hiç uyuyamayan ,korkak ,güçsüz, dayanıksız, gelecekten beklentisi olmayan,umutsuz,fazlasıyla da mutsuz...bu kelimelerden beni uzaklaştırdığınız için yaşadığım her gun size teşekkür ediyorum :)ihtiyacı olan herkes kendine sizi tanıma fırsatını vermeli bence iyiki varsınız ve ben sizden yardım alma şansını yakaladım
     4 Beğeni    

 selin k. (Danışan)
 IP: 24.133.188.ZBB

06-09-2014
 TavsiyeNo: 71506
Eray bey' i daha önce danışmanı olmuş birinin tavsiyesi üzerine bulduk.Kızımla yaşadığımız çatışmalar nedeniyle ailemizde huzur kalmamıştı.Daha önce kızım hiç bir psikologa da gitmek istemiyordu.Eray beye de istemeyerek gitti.Birinci görüşmeden sonra artık kendisi gitmek istemeye başladı.Bu arada Eray bey eşime ve bana da çeşitli önerilerde bulundu.4 görüşme sonunda yeni eğitim yılına daha motive girebilen bir kızımız var.İletişim konusunda da artık hepimiz daha iyiyiz.Bence aileler de mutlaka psikologa gitmeli . Sempati kanalını sağlıklı kullanabilen birine rastlarsanız da ne mutlu size. İşte Eray bey öyle biri.
     3 Beğeni    

 AE (Danışan)
 IP: 88.255.39.ZY

03-09-2014
 TavsiyeNo: 71436
Eray Bey'i internet vasıtasıyla Ankara'daki psikologları araştırırken buldum. Hakkında çok fazla yorum yoktu ancak okuduğum o birkaç yorum son derece samimiydi. Daha önce herhangi bir psikoloğa gitmediğim için danışma günü çok heyecanlıydım ve söze nerden başlanır hiç tanımadığınız bir insana ne anlatılır açıkcası bilmiyordum ancak Eray Bey'in dostane tavrı sayesinde bir anda bülbül gibi şakımaya başladığımı söyleyebilirim. Yaşadıklarım onun yakından tanıdığı olaylardı bu yüzden de anlattıkça kendimle konuşuyormuşcasına rahatladım. Gerçek anlamda size yardımcı olmaya çalışan aktardığınız sorunlarınızla ilgili kendi hayatından benzer noktalar gördüğü anda bu benzerlikleri sizinle paylaşmaktan imtina etmeyecek kadar samimi bir yaklaşıma sahip arkadaş ruhlu psikolog. Tavsiye ederim.
     3 Beğeni    

 songül (Danışan)
 IP: 95.9.211.ZZY

24-07-2014
 TavsiyeNo: 70471
Eray Bey'i İnternette araştırırken buldum.İyi ki bulmuşum.Çok iyi bir dinleyici olduğu için probleminizi çok iyi analiz ediyor ve sizin probleminize bakışınızı değiştiriyor.Böylelikle siz problemi çözmekte daha inançlı oluyorsunuz.Erkek olması yaşadığınız sıkıntının ne olduğuna göre büyük avantaj olabilir.Erkekleri çok iyi tanıyor ve size onlara karşı kullanmak için çok doğru ve güzel bilgiler veriyor :)Size bir telefon kadar uzakta olması çok iyi ve bunu danışan-uzman gibi değil bir dost arkadaş gibi yapıyor.Çok samimi tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    

 P.N. (Danışan)
 IP: 178.233.144.DD

21-07-2014
 TavsiyeNo: 70362
Eray Bey'le kendimi çok çaresiz hissettiğim bir dönemde tesadüfen tanıştım.Daha önce bir kaç kez psikolog/psikiyatrist'ten yardım almıştım ancak geçici bir yarar sağlamıştı bana.Eray Bey'i diğer psikologlardan ayıran en önemli özellik;Size gerçekten yardım etmek istiyor,zorunlu olduğu için değil.Mesleğinde başarılı olmasının yanı sıra çok iyi bir insan.Sadece görüşme saatlerinde değil,her zaman yanınızda olduğunu hissettiriyor ve sizin için elinden geleni yapıyor.Benim o dönemler anlaşılmaya çok ihtiyacım vardı ve beni anladığını hissettiğim tek kişi Eray Bey oldu.Onun sayesinde kendimle yeniden tanıştım ve kendime haksızlık ettiğimi fark ettim.Artık geleceğe umutla bakıyorum.Sorunlarıyla başa çıkamayan ve kendini çaresiz hisseden herkese Eray Bey'le görüşmesini tavsiye ediyorum.
     7 Beğeni    

 @eye (Danışan)
 IP: 188.57.79.J

20-07-2014
 TavsiyeNo: 70350
Eray Bey'i bir arkadasimin tavsiyesi üzerine ziyaret ettim. Psikolog veya psikiyatristlerin hep ticari yaklastiklarina ve gercek anlamda yardimci olamayacaklarina dair bir önyargim vardi. Daha önce 2 farkli psikiyatriste gitmistim. Toplamda 3 seans aldiktan sonra bir daha gitmeme karari almistim. Ancak Eray bey bu önyargimi kirdi ve gercekten sanki bir sihirli degnek dokunmuscasina bana cok iyi geldi. Bir kere süper bir dinleyici. Olaylara farkli bir acidan bakmami sagladi. Beni en cok mutlu eden sey ise görüsmelerden ciktiktan belli bir süre sonra arayip islerimin ve hayatimin nasil gittigini sormasi. Baska danisanlarini da takip ediyor olmasi onun kendisini danisanlarina ve isine ne kadar adadiginin bir göstergesi.Müthiś bir güven duygusu veriyor. Psikologa gidecegine arkadasinla iki kadeh iç diyenlere özellikle tavsiye ediyorum. Çünkû iki kadehin etkisi gectikten sonra problemlerle kaldiginiz yerden yüzlesmeye devam ediyorsunuz. Ama Eray Bey'in sesi ve dedikleri coook uzun süre size rehberlik ediyor
     9 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(532) 441 92 15
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
2001
(19 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Eray ÜNLÜ'nün Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Eray ÜNLÜ Mesleki Videolar Videoları
-15:27
Top