2007'den Bugüne 83,912 Tavsiye, 26,333 Uzman ve 18,777 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Ayşe TAMER
Psikolog - İzmir
Psikolog & Aile danışmanı

Ayşe TAMER Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi10 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

10

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ayşe TAMER Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

5
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Ayşe TAMER'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ayşe TAMER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Ayşe TAMER'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Alsancak
İzmir
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1975 (45 yaşında)
Doğum Yeri : Yalvaç
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi Dtcf Psikoloji Bölümü (1999 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Ayşe TAMER Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bireysel Danışmanlık
Evlilik Danışmanlığı
Aile içi sorunlarla başetme
İletişim Becerileri Geliştirme
Problem Çözme Becerileri Geliştirme
Sağlıklı Boşanma
Ergenlikte Davranış Sorunları
Sınav Kaygısı ile başetme
Depresyon
Stresle Başaçıkma Yöntemleri
Öfke Kontrol Yöntemleri
Kaygı Bozuklukları
(Alt ıslatma, tırnak yeme, tikler vb.)
Psikolojik testlerin uygulanması
(Zeka testleri, Kişilik testleri, Algı testleri vb.)

Ayşe TAMER'in Makaleleri Ayşe TAMER'in Makale ve Yazıları
2 Makale

Ayşe TAMER Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Gurbet
9.Kasım.2014
TavsiyeNo: 73078
Ayşe Tamer hanım,pozitif,ilgili,iletişim becerisi yüksek,güler yüzlü.Sıradan günlük hayatınızda bile kendisiyle konuşmak rahatlatıcı,eminim profesyonel yardımda da alanında iyi.Kendisini tanıdığıma memnunum.Psikolojik danışma hizmetine ihtiyacım olduğunda vede yakınlarımın ihtiyacı olduğunda aklıma gelecek ilk isim.Yakın ilişkilerinde öz verili,öncelik verdiği meseleler son derece tutarlı,Kendisini çok uzun zamandır tanımıyor olsamda bıraktığı etki kalıcı olacak
     1 Beğeni    
Rahime
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Kasım.2014
TavsiyeNo: 72897
merhabalar..... ayşe hanımı 1 yıl kadar önce arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıdım.çocuklarla olan iletişimi çok iyidir.güvenilir işinde uzman bir insan.güler yüzlü samimi ve içtenliği sayesinde kızım ve ben 1 yıldır kendisiyle olan görüşlerimiz devam etmektedir.kızımın tedavisin de beraber çok iyi ilerlemeler kaydettik.sahip olduğu bilgilerden herkesin yararlanmasını isterim.ayşe hanımla tanışmış olmak kızım ve benim için gerçekten büyük bir şans olduğunu düşünüyorum.ayşe hanıma çok şey borçluyuz kendisine çok çok teşekkürler ediyoruz.işinde uzman bir psikolog arayanlara şiddetle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Ayşe TeSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ekim.2014
TavsiyeNo: 72819
Oğlumun yok yere herşeye sinirlenmesi, bana da babasına da bağırıp çağırması beni çok üzüyordu.Hiç görmedim ama uyuşturucu filan mı kullanıyor da böyle oluyor diye düşünüyordum.Kendine ya da birimize zarar verebileceğinden de korkuyordum.Dersleri zaten iyi değildi ama okulu bırakmak istemesine, hayatını karartmasına seyirci kalamazdım.Zorla hastaneye götürdüm ama ilaçlar fayda etmedi.Ayşe hanımı internetten buldum.Oğlum psikoloğa ihtiyacı olmadığını söylüyordu.İlk randevuya yalnız gittim.Ayşe hanım sayesinde sonraki görüşmelerimize oğlumu ikna edebildim. Kısa zamanda birbirimizle konuşmayı öğrendik.Hoşgörü,anlayış ve espiriyi evimize aldık.Tedavi bitmedi ama her görüşmenin ardından kendimi daha huzurlu hissediyorum.Sadece bağımlılıkla ilgili çalışmış diye, kadın diye aramıştım kendisini.İyi ki aramışım dedirttiği için çok teşekkür ederim.
     Beğenin    
Çiğdem KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Ekim.2014
TavsiyeNo: 72463
Boşandıktan sonra kendimi çok kötü hissediyordum. Boşanmayı kendim istemiştim ama sonrasında böylesi bir hayatım olacağını hiç düşünmemiştim. Kendimi çok yalnız ve değersiz hissediyordum. İşe gitmek bile zor geliyordu. Yaptığım hiç bir şeyden zevk almıyordum. Işyerinden bir arkadaşımın zorlamasıyla Ayşe hanımla tanıştım. İşini titizlikle yapan, insana değer veren bir uzman. İçten ve sevecen tavırları, esprili ve sempatik konuşmaları görüşmelere düzenli gitmemi sağladı. Bana olumlu yaklaşımları ile kısa sürede hayata başka bir pencereden bakmayı öğretti. Yaptığım yanlışların farkına vardım. Unuttuğum değerleri hatırladım. Kendisine teşekkür ederim. Başarılarının devamını diliyorum. Herkese tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Psk.Derya Bora Oğuztürk
23.Eylül.2014
TavsiyeNo: 71935
Sempatik,mesleğine saygılı ve meslekle ilgili gelişmeleri yakından takip eden meslektaşım ayşe hanım gerçekten empati yeteneği yüksek,olaylara farklı açılardan yaklaşabilen uzman bir arkadaşımız. Hastaya yaklaşımı,samimi iletişim kurma becerisi yüksek olan bu arkadaşımı tüm danışanlara tavsiye ediyorum. Görüşmelerde görüceksiniz ki o an kendinizi iyi hissetmeseniz dahi görüşme sonunda hafif de olsa tebessüm etmeden görüşmenizi sonlandırmayacaksınız. Başarılarının devamını diliyorum ayşecim. Umarım tüm danışanların da seni tanıdıkça bu düşüncelerimin doğruluğunu teyit ederler.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Nihal Atçalı
20.Eylül.2014
TavsiyeNo: 71886
Ayşe Tamer'i çok uzun yıllardır tanıyorum, 15 yıllık psikologluk deneyimi dışında sağlıkçı bir temel eğitimden geldiği için mesleğinin hakkını veren bir kişidir. Bir araya her gelişimizde beni çok rahatlattığını ve doğru yönlendirdiğini düşünürüm. Karşısındakine güven veren, sakin bir yapısı vardır. Bilgisine ve tecrübesine inandığım için psikoloğa ihtiyaç duyan yakınlarıma yaptığım tavsiyeler neticesinde, hepsi bana özel olarak dönüp memnuniyetlerini dile getirmişlerdir. Her konuda güvenebilir, doğru sonuca ulaşacağınıza inanabilirsiniz.
     Beğenin    
Dyt.Ebru Aytekin
11.Eylül.2014
TavsiyeNo: 71655
Herkese iyi günler dilerim.. Ayşe hanımla tanıştığımda bana o kadar samimi davranmıştı ki sanki onunla daha önceden tanışmışım gibi.. Kısa bir süredir tanımama rağmen hayatımda güzel, eğlenceli günlerimi geçirdiğim, beni her zaman pozitif etkileyen bir arkadaşım oldu. Arkadaş canlısı, güleryüzlü olmasının yanında gelişmiş empati yeteneği ve mesleğine olan saygısı her zaman ön plandadır. Herkesin gidip rahatlıkla yardım isteyebileceği sıcacık bir insandır..Sevgilerimle..
     Beğenin    
İbrahim Demiröz
8.Eylül.2014
TavsiyeNo: 71555
Ayşe Hanım'ı İzmir Denetimli Serbestlik Müdürlüğünde, müdür vekilliği yaptığım 2009 yılında ,kendisinin Bakanlık ve İl Sağlık Müdürlüğü görevlendirmesi üzerine kurumumuzda çalışmaya başladığı dönemde tanıdım.Çalıştığımız insan profili, toplum içinde insanların tehlikeli olarak gördükleri ve uzak durmaya çalıştıkları madde bağımlıları olmasına rağmen Ayşe Hanım; gerek mesleki deneyimi, gerek objektif ve empatik yaklaşımı ile kısa sürede kendini sevdirmeyi başarmış hükümlüler ile çok iyi bir iletişim yakalayarak bunun sonrasında güzel başarılar elde etmiştir.Daha sonra, çalışmış olduğu Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesine, boşanmak üzere olan ve aynı zamanda akrabam olan bir çifti, aile danışmanlığı konusunda destek almaları için yönlendirdiğimde çiftten Ayşe Hanım hakkında olumlu geri bildirimler aldım.Yaklaşık 6 ay kadar Ayşe Hanımdan destek alan bu aile iletişim konusunda eksikliklerini tespit ederek, bu sorunlar üzerinden yollarına devam etmeye başladılar.Mesleki yönden mesleğine karşı duyduğu saygı,iletişim becerileri ve empatik yaklaşımı ön plana çıkıyor.Kişisel özellikler olarak ise ;güleryüzlü,konuşkan ve başarı odaklı bir psikolog diyebiliriz.Ben kendisini tanıdığım için kendimi çok şanslı addediyorum.Şahsi ya da ailevi psikolojik bir sorunum olsa ki inşallah hiç kimsenin olmaz, hiç tereddütsüz başvurabileceğim mesleğinin erbabı bir bayan.Israrla ve şiddetle tavsiye ediyorum...
     Beğenin    
S. GüSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Eylül.2014
TavsiyeNo: 71553
Son derece sempatik, sıcak ve güvenilir bir uzman Ayşe hanım. Onun yanında çok rahat davranabiliyorsunuz. Kendinizi ve hislerinizi rahat ifade edebiliyorsunuz. Mesleki donanımı çok çok iyi. Ben eşimle yaşadığım problemler için başvurmuştum. Şu an eşimle birbirimizi çok daha iyi anlıyabiliyoruz, problemlerimizin büyük çoğunluğunu hallettik. Ayşe hanım sayesinde çok daha mutlu bir evliliğim oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve eşiyle problem yaşayan herkese kendisinden yardım almalarını öneriyorum.
     Beğenin    
Seçil YAVUZ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
8.Eylül.2014
TavsiyeNo: 71549
merhaba,Ayşe hanım, dürüst, açık sözlü,güvenilir, arkadaş canlısı bir kişiliğe sahip. Mesleki yöndense yenilikleri takip eden, yapamayacağı şeyin sözünü vermeyen,işini severek ve samimiyetle yapan,yıllardır bu işi ciddi bir emek sarf ederek yapmasına rağmen mütevazi ve amatör ruhlu bir profesyonel.ayrıntıları gözden kaçırmaması, karşılaştığınız andan itibaren pozitif enerjisini size geçirmesi,sorunlara işlevsel çözümler bulmadaki mahareti ilk etapta dikkat çeken yönlerinden bazıları. Eğer sorunlarınıza profesyonel bir bakış açısıyla yaklaşacak bir terapsit arıyorsanız doğru adrestesiniz demektir, kendisini şiddetle tavsiye ederim...
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    

Ayşe TAMER'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk psikologlar derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Alsancak
İzmir
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(554) 425 24 16
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1975
(45 yaşında)
Doğum Yeri
Yalvaç
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi Dtcf Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
1999
(21 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Ayşe TAMER Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Ayşe TAMER Mesleki Videolar Videoları
-

22:56
Top