2007'den Bugüne 82,740 Tavsiye, 26,150 Uzman ve 18,357 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Eser YAYVAN
Psikolojik Danışman - Niğde
Yüksek Lisans Öğrencisi

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi19 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Eser YAYVAN

Şehir

Niğde

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

19

[Psk.Dnş.Eser YAYVAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Eser YAYVAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

5
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarEser YAYVAN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Eser YAYVAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Sorununuzla yaşamak zorunda değilsiniz. Profesyonel destek almak kendisi için savaşan güçlü insanların tercih ettiği bir tutumdur.

Eser YAYVAN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bireysel Psikoterapi, Aile ve Çift Terapisi, Çocuk ve Ergeni Terapisi

Eser YAYVAN Özgeçmiş CV Psk.Dnş.Eser YAYVAN'ın Özgeçmişi
2007 yılında Çukurova Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü nden lisans derecesi ile mezun olmuştur.
Çukurova Üniversitesi nde Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü'nde "Lise Öğrencilerinin Kariyer Uyum Yeteneklerinin Bağlanma Stilleri İle İlişkisinin İncelenmesi" konulu tezli yüksek lisansını tamamlamıştır.
2007 - 2009 yılları arasında Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi nde Öğrenme Güçlüğü, Hafif - Orta - Ağır Mental Retardasyon, İşitme Engelli, Fiziksel Engelli, Dil ve Konuşma Bozukluğu, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu olan çocukların aileleriyle çalışmıştır....[Devamı...]

Eser YAYVAN Tavsiye Yazıları Eser YAYVAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 tuğba (Danışan)
 IP: 88.250.2.BD

19-12-2016
 TavsiyeNo: 92947
terapiye inanmayanlardandım. sihirli değnekle mi dokunacak her şey toz pembe mi olacak diyordum dalga geçiyordum.eser beyi anlatmak için onu tanımak lazım. ben buraya yazamayacağım gerçekten içinde boğulduğum bir problemimden dolayı kendisini kendi araştırmalarım sonucunda buldum eşimle gittik. çok zor dönemler geçirdim eşime de çok sıkıntılar yaşattım hayatımın o dönemlerini yok sayıyorum yaşanamamış sayıyorum. şuan eşimle çok mutluyum kendimle çok mutluyum. hayatı seviyorum yaşamayı seviyorum.küllerinden yeniden doğacaksın demişti bir okuduğum danışman bende küllerimden yeniden doğdum.kendisine çok teşekkür ediyorum... çok şükür diyorum. binlerce kez şükür.
     7 Beğeni    

 Neslihan ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 194.27.42.ZCY

18-11-2016
 TavsiyeNo: 92096
Hayatta tüm insanların değerleri düşünceleri duyguları farklıdır. Ama her insanın yaşamında mutlaka inişler ve çıkışlar olur bazıları bunu rahatlıkla atlatır bazıları ise atlatamaz. Belki suyun son damlasında belki boğazımıza düğümlenen son lokmada İşte o an karar verir bir çoğumuz ve der ki benim bir desteğe ihtiyacım var ve bu bağlamda yaptığım araştırmada tercih ettiğim isim oldu Sayın Eser Yayvan... Yorumları okuyup bir de mesleğini sevdiğini ki "yüksek lisans eğitimi alması ile anladım bunu" görünce hiç tereddüt etmeden aradım kendisini çok iyi bir karardı benim için.. Teşekkürler Sayın Eser Yayvan ilk karşılamanızda samimiyetiniz için yine teşekkür ederim ki bu süreç zarfında yardımlarınız ve desteğiniz için...iyi ki tanıdım sizi Ben sizi sadece Niğde değil tüm Türkiye'ye tavsiye ederim Saygılarımla
     5 Beğeni    

 f.v (Danışan)
 IP: 194.27.42.ZBY

18-05-2016
 TavsiyeNo: 88009
eser bey çok iyi bir insan güleryüzlü işini ciddiye alan çözüm odaklı biri.Eser beye gitmeden önce çok kararsızdım ama şuan iyikide gitmişim diyorum çünkü sıkıntılarımı kısa sürede çözdüğüne inanıyorum. Sıkıntısı olan herkezin muhakkak sıkıntılarını gidermek için çekinmeden Eser Beyle görüşmesini tavsiye ederim.Mesleki açıdanda çok genç olmasına karşı çok tecrübeli biri ve aynı zamanda işini ciddiye alan biri.<<ben çok çekingen içe kapanık,kendini sevmeyen biriydim ama bu düşüncelerimi bu sıkıntılarımı aştığıma inanıyorum eser bey sayesinde.
     1 Beğeni    

 A.D (Danışan)
 IP: 81.214.82.YJY

30-03-2016
 TavsiyeNo: 86881
Tavsiyeyi yazmadan önce birkaç gün düşündüm çünkü Eser Bey'i öylesine sözlerle tavsiye etmek istemedim kesinlikle bunu hak etmiyor. Kendisini ilk aradığımda o an bile o kadar yardımcı olmuştu ki... ve konuşması karşıda ki insana öz güven verici samimi içten gerçekten işinde çok başarılı işinden çok bir insana yardım etmeye çalışan biri bunu isteyerek yapan birisi en çok da bu yönü çok güzel çünkü yanında kendini rahat hissedebiliyorsun. İlk gittiğimde bakış açım çok darmış tabi bunu Eser bey sayesinde genişlettiğim zaman anladım ve yanından ayrıldığım zaman gökyüzüne bakıp oh bee dedim. Her şeye küsmüşken dünya renkleri benim için sadece siyahken şimdi ana renkler ve ara renklerle dolu bir dünyaya sahip oldum. En başta çok tedirgindim giderken ama o ortamı koltukları tabloları masayı sandalyeye bile bakınca artık rahatlamaya başlamıştım onlar bile bana huzur veriyordu öylesine huzur vericiydi yani. Yüzdelerle hesaplamıyorum çünkü benim gözümde %100 bile başarısının yanında az kalır. Tekrar teşekkür ediyorum Eser Bey her şey sizin sayenizde siz bir dönüm noktası herkese sunulan bir şanssınız Allah yolunuzu açık etsin inşallah. Not: Asla gitmeye çekinmeyin ya da yardımcı olmaz diye düşünmeyin pişman olmayacaksınız!
     5 Beğeni    

 fatma (Danışan)
 IP: 85.100.76.ZD

06-03-2016
 TavsiyeNo: 86338
Eser beyle arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım. Eser beye ilk gittiğimde açıkcası bana bu kadar yardımcı olabileceğini düşünmemiştim. Kendime yeterince özgüvenim yoktu kalabalık bir ortama girdiğimde utanıyordum ve diğer insanlardan kendimi daha aşağıda görüyordum.Ama kendime olan güvenimi sağladığı ve benimde değerli olduğumu hissettirdiği için çok teşekkür ederim.Ayrıca ofisine gittiğinizde arkadaş gibi sıcak ve samimi davranması da insanın kendini rahat hissetmesini sağlıyor.
     2 Beğeni    

 S. (Danışan)
 IP: 188.57.154.YCZ

10-01-2016
 TavsiyeNo: 84838
Yaşadığım şehrin küçüklüğü nedeniyle umutsuz şekilde bir danışman ararken bu sitede denk geldim Eser Bey'e. Hakkında yazılanlar fazlasıyla merak uyandırdı fakat anlatıldığı kadar olabilir mi diye şüphe duymaktan alıkoyamadım kendimi. Sadece bir kaç görüşme de kendisiyle alakalı bütün soru işaretlerim yok oldu diyebilirim. Fazlasıyla samimi ilgili yaptığı işe Aşık bir adam kendisi. Güleryüzü size verdiği dikkati anlayışı çözümsüz sandığınız herşeyi çok kısa bir sürede halletmeniz için kocaman bir sebep. Yargılanmadan anlaşıldığını hissetmek bu kadar donanımlı birinden öneriler almak harikaydı.. İyi ki tanıdım kendisini farkında olmadığım o kadar şeyi keşfettim ki onunla,benim için hayat verdiği destekten sonra yeniden başladı artık daha güçlü ve pozitifim hayata karşı,kendimi de hayatımı da daha iyi tanıyorum.. Mutlaka tanıyın derim,inanın pişman olmayacaksınız...
     2 Beğeni    

 Selçuk (Danışan)
 IP: 88.228.245.C

29-08-2015
 TavsiyeNo: 81012
Kendisini tanıdığım için gerçekten çok şanslı olduğumu düşünüyorum. O, bana tekrar hayatı sevdirdi diyebilirim. Cinsel bir sıkıntım var ve bu sıkıntım artık bende dayanılmaz bir hâl almıştı neyse ki kendisiyle bir rastlantı eseri tanıştım ve şimdi kendimi çok daha iyi hissediyorum ve daha iyi olacağıma inanıyorum. Çünkü o, bana bu güveni hep veriyor. Kendisiyle terapiye başlayalı yaklaşık 5-6 ay oldu ve ben bu zamana kadar pek çok danışmandan terapi almama rağmen sadece ondan geri dönüşler aldım. Allah ondan razı olsun. Eser Yayvan beyefendiyi şiddetle tavsiye ediyorum. Psikolojik sıkıntısı olan herkesin bence ona ihtiyacı var. O gerçekten sadece terapi konusunda değil hayat içinde çok değerli bir dost... Zaten ben onu danışmanım olarak hiç görmedim desem yalan olmaz.... Bunların hepsi Eser Yayvan beyefendi sayesinde.
     7 Beğeni    

 B. (Danışan)
 IP: 78.181.255.WB

13-07-2015
 TavsiyeNo: 80154
Hayatımın belkide en sorunsuz giden döneminde anlam veremediğim farklı sorunlarla karşılaştım. Kendi başıma aşmaya çalıştım, destek almaya karşı ön yargılıydım. Galiba kendi başıma aşamadım araştırdım ve Eser Beyi buldum. 3 ay gibi bir sürede sorunlarımla ilgili çok önemli yol katettik. Kendisinin genç olması soru işareti yaratmasın gerçek fikirli enerjik ve size daha çabuk odaklanabilen bir yapısı var. Kendisi başarıya odaklanmış, her geçen gün daha fazla öğrenmeye çalışan yenilikçi bir insan. Böyle insanların çok fazla olmadığı bir dönemde Eser Beyle tanışmak bana çok iyi geldi. Tereddüt etmeyin sadece gidin ve sorunlarınızı nasıl çözeceğinizi sorun. Bir süre sonra sorununuz olmasada muhabbeti ve güler yüzü için görmek isteyeceğiniz insan. Hayatımı planlamaya çalıştığım bu dönemde bana vermiş olduğu destekten dolayı çok teşekkür ederim kendisine. İyiki varsınız. Not: Bu arada bu adamın parayla işi yok. ;)
     4 Beğeni    

 Güven (Danışan)
 IP: 178.242.37.ZJL

09-06-2015
 TavsiyeNo: 79373
Yurdum insanı , bu psikoterapi hizmetini genelde yediremez kendine. ''Benim neyim var canım , iyiyim ben'' Aslında altta yatan ''Duyarlarsa tefe koyarlar beni'' duygusudur bence .. Ne yalan söyleyim , kendisinden çift terapisini almadan , ben de hafiften o yurdum insanlarındandım .. Kendisine müthiş bir saygı ve takdir beslemem ; zat-ı muhteremin duruşu , işine gösterdiği ciddiyeti , samimiyeti , dürüstlüğündendir .. Genç Eser Yayvan'ı tavsiye ediyorum , zira bunu haketmesi , hakkı .. yolu açık olsun ..
     3 Beğeni    

 tuğba (Danışan)
 IP: 95.7.2.YYF

23-04-2015
 TavsiyeNo: 78248
Eser Yayvan ile 9 ay önce ailemin zoruyla tanıştım diyebilirim. Başta ona karşı çok mesafeli uzaktım. Özellikle erkek arkadaşımla yaşadığım problemler beni çok yıpratmıştı ve kimsenin bana yardımcı olamayacağına inancım vardı. Ama Eser Beyin söylediklerimi gerçekten dinleyip herkesten farklı yaklaşması kendimi anlatmama çok yardımcı oldu. Bu süreçte sadece anlatmadım, kendimi ve duygularımı daha iyi anladım, ne istediğime karar verdim. Eser Beyin sezgileri, beni yargılamaması ve duygularımla yüzleşmem için cesaretlendirmesi kendimi bulmama çok yardımcı oldu. Şimdi önümü daha net görebiliyorum ve ne istediğimi biliyorum. Bu süreçte yolumu bulmama yardım edip rehberim olduğu için Eser YAYVAN a çok teşekkür ediyorum...
     3 Beğeni    

 g.celik (Danışan)
 IP: 5.46.50.YWD

20-04-2015
 TavsiyeNo: 78184
Bazen insanlarin tikandigi, ne yapacagim deyip surekli bi cikis yolu aradiklari anlar vardir..iste tam o anda Eser çıktı karsima...Tek basina bi çocuk buyutmek hic de kolay olmuyor..hele de hayatinda yasadigin zor anlarin sayisi fazlaysa..artik profesyonel bi yardim almaliydim..Eser bu noktada hizir gibi yetisti..kizimla oyun terapisi, benimle terapi ve kizimla beraber terapi cok iyi geldi bize..kizimda bi seylerin olumlu yonde degistigini gormek beni cok mutlu ediyor..Eser'e gitmekle cok dogru bi yol izlemisim..simdi daha mutlu ve huzurluyuz kizimla..iyiki varsin Eser☺
     7 Beğeni    

 Fatma Deveci (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.43.169.ZD

06-01-2015
 TavsiyeNo: 74804
Eser'i iki yıldır tanıyorum. Meslektaşız... Nasıl gururla ve yürekten söylediğimi anlatmak kolay değil sanırım. Eser'in terapist kimliğinde gördüğüm çok önemli iki öge var bana göre. Bu iki öge onu Eser Yayvan yapmakla birlikte terapist olarak da çok özel bir yere taşımakta bence. Bu ögelerden birisi Eser'in o eşsiz koşulsuz kabulü... Koşulsuz kabul kolayca yerine getirilebilecek bir öge gibi gözükür. Ama bence çok zordur bunu becermek. Bunu becermek çok zor olduğu için danışan kabul görmeyeceği hissiyle terapistinden kaçmaz mı? İşte Eser'den kaçmak çok zor. Çünkü o sizi hemen hemen her koşulda her şekilde kabul eder. Ona takıldığınız en kör noktalarınızı acaba demeden çok rahat açabilirsiniz. Bu rahatlık süreçteki temel yapı taşı bence. Bu olmadan hiçbirşey gelişmiyor ya da gelişir gibi olan şey de yıkılıyor zaten. Öyle ki Eser anlattıklarınızla ilgili şaşırma ya da yadırgama içerikli cümle kurmadığı gibi görüntüsünde de nasıl olur bakışını hiç yakalamadığım nadir insanlardan. Ayrıca da bu anlamda kabul etmediğini hissettirecek bir duygusunu da hiç hissetmemişimdir. Gelelim ikinci ögeye... Yaşanmışlık... Eser'e baksak gençten bir çocuk ne anlar deneyimden yaşantıdan dedirtir bu belki ilk bakışta. Ama işte olgunluk ve yaşanmışlık yaşla değil daha çok farkındalık ve zekayla ilgili bence. Bu ikisi de bence Eser'i yaşantısı zengin, deneyimli bir adam yapıyor. Beni nerden anlayacak deme şansını pek bırakmıyor. İyiki böyle kaliteli bir meslektaşım var. Hiç tereddütsüz Eser'e gidebilirsiniz. Zaten bir kez tanışmanız yeterli zaten gerisini yaşayacaksınız, hayatınıza dokunan bir adam olacak.
     8 Beğeni    

 E.Y. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.234.17.YDZ

06-01-2015
 TavsiyeNo: 74783
Meslektaşım Eser ile sistemik Aile Terapisinde tanıştım. Eserden çok fazla öğrendiğim şey oldu, hem mesleki hem de kişisel anlamda. Herşeyden önce muhteşem bir dinleyici. Hiç bir ayrıntıyı kaçırmadan dinliyor ve en uygun anlarda bunları geri yansıtıyor. Eğitimdeki uygulamarında gördüğüme ve vaka tartışmalarımızdan duyduğuma dayanarak bu Meslek için doğuştan yetenekli olduğunu düşünüyorum. Sürekli kendisi geliştirmekte, kuramsal anlamda öğrendiklerini danışanları ile de tamamlamaya devam ediyor. Devam ediyor diyorum, çünkü Eserin, yoluna sürekli kendisine daha çok şey katarak ilerleyeceğini biliyorum. Ayrıca Mesleğine saygılı ve özenli olan ender insanlardan biri olduğunu da eklemek istiyorum Kişiliği hakkında zaten bir şey dememe gerek yok, çünkü ilk görünüşte içini gösteren şeffaf ve doğal bir yapıya sahip. Aynı hızla devam ilerlemesini dileyerek, yolunu aydınlatmak isteyen ve iyi dinleyici bir kulağa ihtiyaç duyan herkese Eser ile yürümelerini tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    

 Fatime (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 37.154.8.YBZ

06-01-2015
 TavsiyeNo: 74781
Eser Yayvan..başta bu isim pek bir anlam ifade etmiyordu..Eğitimlerde tanıştık kendisiyle. Şu kadarını söyleyebilirim ki tanımadan sizi etkisi altına alabilir. Bu bir sihir değil tabiki de, anlama kabiliyeti. Bir süre sonra da o isim size çok şey ifade etmeye başlar. Adı yakınlık olur, içtenlik olur, şaşırtıcı olur, profesyonellik olur, tebessüm olur :) Eğitimlerde bizzat uygulamaları kendisi ile yapabilme fırsatımız oldu. Bir meslektaş olarak danışan pozisyonunda olmayı tercih ettim sürekli çünkü buna ihtiyacım vardı ve Eser Bey'den de bu anlamda faydalanabileceğime inanıyordum. Nitekim düşündüğüm gibi oldu. Hayatımda 'anlaşıldığımı' hissettiğim ender anlardandı. Ve iyiki vardı. Bunun için tekrardan teşekkür ediyorum kendisine. Hala sürekli olarak eğitimlerin üstüne yenilerini ekleyerek çalışma sahasında hızla ilerliyor meslektaşım. Yakın çevremde kendisine yönlendirdiğim danışanlar da oldu. Tanımayanlar için de; Eser Yayvan..başta bu isim pek bir anlam ifade etmeyebilir ama bence onu tanımalısınız.
     3 Beğeni    

 zeynep (Danışan)
 IP: 85.106.101.ZZB

06-01-2015
 TavsiyeNo: 74780
Eser Beyle tanısmadan önce dev gibi gelen asla kaldıramıyacagımı düşündüğüm sorunlarım vardı.Eşimle aramızda sıksık tartışmalar ve artık küslüğe kadar giden sorunlar vardı.Eser Beyin pozitifliği olaylara bakış açısı sayesinde sorunlarımızı çözdük.Eser Beyi tanımlamak gerekirse danısanlarına müşteri değilde dostu gibi davranması derim.Aile terapisinde rahatlıkla herseyi anlatmak danısan acısından önemlidir.çnkü sorunlarınızı eşinizle dahi paylasamadıgınızdan sorun yasarsınız.Eser Beyin güven veren sözleri ve sohbet eşliğinde terapileriyle rahatlıkla aile sıkıntınızı anlatabilirsiniz.Arada espiri ve düşündürücü cümlelerle olaylara bakısınız değişir.Eşim ve ben Eser Beyi tanıdıgımız için çok mutluyuz.Çünkü biz Psikolojik danısman değilde dost edindiğimizin farkındayız.Bizim gibi çift terpisine ihtiyac duyanlara Eser Beyle tanısmalarını öneririm.
     2 Beğeni    

 Ç.O. (Danışan)
 IP: 81.17.23.YWD

28-12-2014
 TavsiyeNo: 74595
Eser YAYVAN ile tanışmamız, hayatımda birşeylerin daha iyiye gideceğine dair umudumun yeşerdiği günlere denk gelir. Kendisindeki yüksek sezi gücü ( ki bunu pek çok danışmanımda bulamamıştım) , ve adım adım kurguladığı yol haritası ile size kendinizi rahat hissettiren, başarılı bir yaklaşım sergiliyor. Cevapları bulma, ya da aslında belki de sorunu teşhis ve tedavideki yaklaşımı, bir babanın çocuğuna bisiklet sürmeyi öğretişi kadar, 'beraber,içten'.. ve dengeyi kurduktan sonra da, hep bir adım arkanda desteğini hissedeceğin kadar cesur ve özgür...Bir danışmanın, danışanını tedavi sürecinden sonra da yalnız bırakmaması, bana göre O'nu herkesten bir adım öteye taşıyan en büyük özelliği.. Tabi bir de, hasta-doktor mahremiyeti'ne vermiş olduğu aşırı hassasiyet var.. Onu 3 sıfatla tanımlamak istersem, yenilikçi , güvenilir ve başarılı derim.. Danışman-danışan ilişkisinde, danışanın (hastanın) önceliklerini her zaman daha ön plana koyuyor- ki biz kendisiyle epey zor şartlar altında iletişim kurduk. Sağolsun zaman ayırma ve öncelik konusunda fedakarlığını hiç esirgemedi. Size abartı gibi gelmesin; O'nun sayesinde hayata yeniden başladım diyebilirim. İyi ki tanışmışız.. Kendisine tekrar teşekkürlerimi sunar ve herkese güvenle tavsiye ederim..
     6 Beğeni    

 P.GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.104.104.YBJ

24-12-2014
 TavsiyeNo: 74448
Eser YAYVAN 'la 8 yıl önce tanıştım. Uzun bi süre görüşemedik. 1 yıl önce görüştüğümüzde destek almam gerektiğini söyledi . Bununla yaşamak zorunda değilsin dedi. Benim bunu kabul etmem 2 ay kadar sürdü. 2 ay sonra danışan olarak Eser'e gittim. 2 aylık bi sürede ASLA geçmez ve kurtulamam dediğim durumdan kurtuldum. Şimdi izlerini bile taşımıyorum.Başkalarının mutluluğu için kendinden ödün vermeden yaşamayı gösterdi. Eser'in sayesinde hayatımda olumsuz olan durumları olumluya çevirebiliyorum. Eser ' in dediği gibi bununla yaşamak zorunda değilsiniz:) Eser YAYVAN ' I tavsiye ediyorum ve kendisine çok teşekkür ediyorum.
     7 Beğeni    

 Çiğdem YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 80.202.116.ZBF

23-12-2014
 TavsiyeNo: 74395
Eser Yayvan ile önceden tanışıklığım vardı. En son geçen yaz bir aile sohbetinde görüştük ve sohbet etmeye başladık. Bir süre sonra kendisi benimle profesyonel olarak görüşmek istediğini sanırsa profesyonel yardıma ihtiyacım olduğunu söyledi. Ben inanamadım duyduklarıma çünkü özel hayatımda uzun zamandır problemler yaşıyordum ve sabrımın, takatimin son haddindeydim ki kendisinin bundan hiç haberi yoktu. Çünkü ben yurtdışında yaşıyordum ve bulardan haberdar olmasının olanağı yoktu. Hemen ertesi gün yoğun bir terapi programına başladık ve kısa sürede inanılmaz hızlı yol katettim. Kendimi, duygularımı ve hedeflerimi tekrar keşfedip bir başka açıdan gördüm. Bunda kendisinin büyük payı var, son derece rahatlatıcı ve işini çok iyi yapıyor. Burdan kendisini herkese tavsiye ederim.
     5 Beğeni    

 Emine HACIOSMANOĞLU (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.170.201.YFY

21-12-2014
 TavsiyeNo: 74344
Eser Yayvan'ı aynı çalışma ortamını paylaştığımız günlerde tanımaya başladım. ilk günden kırk yıllık arkadaşmışız gibi oluşan diyaloğumuzun sebebi onun sempatisi, güleryüz ve enerjisiydi.Zamanla onun farkındalık düzeyinin ne kadar yüksek olduğunu anladım.Eser, "Merhaba" dedikten sonra kendinizi bir anda sohbetin en koyu yerinde bulabileceğiniz ve bir daha görüşebilmek için temenniler sıralamanızın kaçınılmaz olduğu biridir. Eser, aldığı eğitimlerle işine verdiği önemi ve ciddiyeti her zmaan üst düzeyde tutan bir Danışman. Yaptığı terapilerde başarı elde etmiş ve danışanlarından olumsuz geri dönüş yapan olmamıştır. Son yıllarda tanıdığım ve ihtiyacı olan danışanlara önerebileceğim en özel isimlerdendir. Çünkü sonuç alana kadar çabalamak Eser'in huyudur:) idealist, aktif sosyal yapısı, girişimci yönüyle nice başarılara imza atacağına inanıyorum arkadaşımın. Şayet bu dünyada yaşıyorsanız ve farkındalığınızı artırmak istiyorsanız ve tabiki ruh sağlığınızın ivmesinde artış görmek için Eser'le hemen tanışın..:)
     8 Beğeni    

Eser YAYVAN'ın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
SİSTEMİK PSİKOTERAPİ ENSTİTÜSÜ
BACET (Bireysel Aile Çift Evlilik Terapisi) Derneği

Eser YAYVAN Sigorta ve Ödeme Bilgileri Çalıştığı Kurumlarda Geçerli Sigortalar ve Ödeme Bilgileri
Oturum ucreti 150 tl dir.


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Niğde Psikoterapi Enstitüsü
Selçuk Mah. Ethem Onbaşı Cad. Zafer Plaza. Kat:2 Nu:2 (Xl Cafe Yanı, Joker Oyun Salonu Üstü)
Niğde  
(Cumartesi-Pazar Günleri Bu Adreste Çalışmalarımı Sürdürüyorum.)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(533) 434 50 60
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1985
(35 yaşında)
Doğum Yeri
Nıgde
Mezun Olduğu Üniversite
Çukurova Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Mezuniyet Yılı
2007
(13 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel twitter hesabıKişisel instagram hesabı

Eser YAYVAN'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Eser YAYVAN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Eser YAYVAN Mesleki Videolar Videoları
-01:25
Top