2007'den Bugüne 85,958 Tavsiye, 26,768 Uzman ve 19,104 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Esra Naz ÖZEL
Psikolog - İçel (Mersin)
Yetişkin Psikoloğu-Cinsel Terapist

Esra Naz ÖZEL Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi10 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

10

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Esra Naz ÖZEL Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

12
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Esra Naz ÖZEL'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Esra Naz ÖZEL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Taner TOKUÇCUUzm.Psk.Taner TOKUÇCU
Taner Bey ile aynı ofisi paylaşmanın yanı sıra kendisini arkadaş olarak tanımaktan da son derece memnunum. Kendisi mesleki anlamda sürekli eğitimlerin...
Gökhan BİNGÖLPsk.Gökhan BİNGÖL
Gökhan Bingöl ile üniversitede sınıf arkadaşıydık. Kendisi bölüme isteyerek gelen ve mesleğe atılmak için son derece hevesli olan şanslı kesimin içind...
Çağla AYKIN KURİŞPsk.Çağla AYKIN KURİŞ
Psikolog Çağla Hanım'la Özel Boğaziçi Aile Danışma Merkezi'nde birlikte çalışmaktayız. Kendisi her türlü konuda bilgisine ve vizyonuna son derece güve...
Canset TÜTÜNCÜOĞLUUzm.Psk.Canset TÜTÜNCÜOĞLU
Sevgili Canset TÜTÜNCÜOĞLU ile birlikte aldığımız cinsel terapi eğitiminde tanışma şansım oldu. Son derece sıcakkanlı, güler yüzlü, enerjik olan mesle...
Burak ASLANPsk.Burak ASLAN
Değerli meslektaşım Burak ASLAN'la, birlikte hizmet verdiğimiz Özel Boğaziçi Aile Danışma Merkezi'nde tanıştım. Geçmişten bugüne, birlikte birçok eğit...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
''Geçmiş, şimdidir.''
Esra Naz ÖZEL'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Artı Danışmanlık
Adnan Menderes Bulvarı İnönü Mah. 1409 Sk. Tuğal Apt. No:8 Daire:5 Yenişehir, Mersin
İçel (Mersin)
Psk.Esra Naz ÖZEL internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kurumsal facebook hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1989 (32 yaşında)
Doğum Yeri : Ankara
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Mersin Üniversitesi
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Esra Naz ÖZEL Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
- EMDR (Göz Hareketleriyle Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme)
- Bireysel Terapi
- Şema Terapi
- Çözüm Odaklı Terapi
- Depresyon
- Obsesif Kompülsif Bozukluk
- Sosyal Fobi
- Posttravmatik Stres Bozukluğu
- Yaygın Anksiyete Bozukluğu
- Performans Geliştirme
- Panik Atak
- Öfke Kontrolü
- Fobiler
- Travmatik Ebeveyn Yaşantıları
- Madde Kötüye Kullanımı
- Yıkıcı Çevre ve Aile Yaşantıları
- Bağlanma Sorunları
- İletişim Sorunları
- Vajinismus
- Denetimsiz (Erken/Geç) Boşalma
- Cinsel İstek Bozuklukları
- Disparoni (Ağrılı Birleşme)
- Anorgazmi ve diğer orgazm bozuklukları
- Sertleşme Bozuklukları (Erektil Disfonksiyon)
- Kadınlarda Görülen Cinsel İşlev Bozuklukları
- Erkeklerde Görülen Cinsel İşlev Bozuklukları
- Yaşlılıkta Cinsel Yaşam
- Gebelikte Cinsel Yaşam

...[Devamı...]

Esra Naz ÖZEL Özgeçmis CV Psk.Esra Naz ÖZEL'in Özgeçmişi
1989 yılında Ankara’da doğdum. İlkokulu Çanakkale, ortaokulu Kocaeli, liseyi Mersin’de tamamladıktan sonra 2012 yılında Mersin Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden onur derecesiyle mezun oldum. Lisansım esnasında T.C. Kalkınma Bakanlığı’nın ‘Çocuğun Dünyası’ projesinde sorumlu stajyer psikologluk yaptım. Aynı zamanda benlik saygısı, narsisizm, saldırganlık ve yakın ilişkiler üzerine akademik çalışmalar yürüttüm.

Mezun olduktan sonra özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde çeşitli fiziksel ve zihinsel engele sahip olan çocukların eğitimi ve ölçme değerlendirmeleri üzerine çalıştıktan sonra Mersin’de bir kolejde “Çocuk Değerlendirme Paketi” uygulamaları ile 0-12 yaş çocukların gelişimsel değerlendirilmesi çalışmalarını yürüttüm.

2014 yılında T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı olan bir kadın sığınma evinde 12-20 yaş aralığındaki cinsel istismar, fiziksel istismar ve ensest mağdurları ile çalıştım.
...[Devamı...]

Esra Naz ÖZEL Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Taner TOKUÇCU Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
2.Nisan.2019
TavsiyeNo: 109095
Esra Naz hanımla ilk kez bir eğitimde karşılaşmıştık ve yıllar sonra Artı psikolojik danışma merkezinde de birlikte çalışma şansına sahip olduk. Esra Naz hanım mesleğiyle ilgili gelişmeleri devamlı takip eden, güncel eğitimlere katılan ve kendini geliştirmek için özveriyle çalışan bir arkadaşım ve meslektaşımdır. Esra Naz hanımın mesleğinin etik ilkelerine bağlı olması, kaliteli bir terapist olması, danışanlarına karşı güvenilir, anlayışlı, dürüst, sempatik ve güler yüzlü bir psikolog olması en beğendiğim özellikleridir. Esra Naz hanımın danışanlarının terapiden çıkarken rahatlamış ve huzurlu çıktıklarına defalarca şahit oldum. Esra Naz hanım alanınındaki birikimi, deneyimi ve çözüm odaklı yaklaşımıyla; Mersin'de yetişkin, aile ve cinsel terapist olarak ilk tavsiye edeceğim uzmandır.
     2 Beğeni    
S.S
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Mart.2019
TavsiyeNo: 108963
Kesinlikle tavsiye ediyorum. Esra Naz'ı internet aracılığıyla buldum. Kızımın obsesif kompulsif bozukluğu olduğundan dolayı yardım aldık. Çok ilgili, sempatik, sevecen ve işini en iyi şekilde en ince ayrıntısına kadar düşünerek yapıyor. Onu üç kelimeyle anlatacak olursam mutlaka ilgisini, samimiyetini ve işindeki titizliğini belirtmek isterim. Güleryüzü insanları rahatlatıyor. Onun yanından çıkınca huzur dolu ve hafiflemiş olarak çıkıyorsunuz. İnsanların üstündeki etkisi inanılmaz.
     Beğenin    
Echa
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mart.2019
TavsiyeNo: 108911
Kesinlikle tavsiye ediyorum tam olarak 1 senedir hatta daha fazla düzenli olarak olmasa da gitmeye çalıştığım bir psikologdur kendisi, fazlasıyla tavsiye edebilirim. Her yanından çıktıktan sonra kendimi rahatlamış, mutlu ve pozitif hissettim, sürekli not alan dertlerine çözüm bulan birisi. Ben genellikle mezun olduğu üniversiteye ve ne derecede olduğuna bakıp giderim. Şahsen o kadar çok ilgili ve çözüm odaklı ki asla bi sıkıntım çıkmadı, aksine daha da mutlu hissettim. Anksiyete bozukluğum var ve daha önce birkaç psikoloğa gittim onlar da iyiydi fakat bana en çok ilgili davranan ve daha sıcak hissettiğimden dolayı seçtiğim bir psikologdur ve her zaman gitmeye de devam edeceğim..
     3 Beğeni    
Gökhan BİNGÖL Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
25.Eylül.2016
TavsiyeNo: 90464
Esra ile aynı üniversiteden mezunuz. Aynı zamanda kendisi ile sınıf arkadaşıyız. Esra üniversite yıllarından beri mesleğine inanılmaz bir ilgisi vardı, bitip tükenmek bilmeyen bir ilgi bu. Sınıfta kendisine has bir duruşu, özgüveni, insanlarla olan empatik ve sempatik ilişkisi ile kendisinden bahsettiriyordu. Güler yüzlü, samimi duruşu, ön yargısız bir yapıya sahip. Üniversite yıllarında iken girdiği projeler, yaptığı çalışmalar ile zaten iyi bir psikolog olacağı belliydi. Danışanlarına faydalı olacağından hiç kuşkum yok. Zaten Esra kişinin sorununu çözmeden bırakmaz diye düşünüyorum.
     4 Beğeni    
Ender Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80602
Merhabalar Esra Hanım mesleğinde gerçekden cok başarılı bir psikolog. Kendisinden bir süre yardım aldım ve suan hayatımda cok önemli bir sayfa açıldı. Kendimle ilgili çok büyük bir farkındalık yaşadım.Kendimi dış dünyadan kopuk,yalnız hissediyordum. sevdiğim insanlarla ciddi bir iletişim bozukluğum vardı. Hala var ve bununla baş etmeyi öğrendim üzerinde çokca çalışıyorum.Kendisi hayatımla ilgili güzel bir noktaya vesile oldu.Eğer kendinizi iyi hissetmiyorsanız, kesinlikle Esra Hanımla tanışmanızı tavsiye ederim.Burdan kendisine de sonsuz teşekkürlerimi sunarım. İyi ki varsınız.
     2 Beğeni    
Fatmagül G. Kavruk
9.Nisan.2015
TavsiyeNo: 77881
Esra ile birlikte universitede geçirdiğim 4 yıl sonrasında şunu samimiyetle söyleyebilirim ki kendisi özverili, çalışkan, ve yaptığı işi son derece onemseyerek yerine getirmeyi her daim prensip edinmiş bir arkadaşımdır. Sonrasında farklı şehirlerde meslek hayatımıza devam ediyor olsak da kendini geliştirmek adına gerek aldığı eğitimler ile gerekse farklı birçok alanlarda mesleğini icra etmesiyle profesyonel bir bakış açısına sahip olduğundan eminim. Kendisi uzman olduğu konularda gönül rahatlığıyla tavsiye edebilecegim bir psikologtur.
     2 Beğeni    
Çağla AYKIN KURİŞ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
8.Nisan.2015
TavsiyeNo: 77835
Psikolog ve Cinsel Terapist Esra Naz Özel ile Özel Boğaziçi Aile Danışma Merkezinde Birlikte çalışıyoruz. mesleki sağduyusu yüksek, uzmanlık alanına ilişkin gelişmeleri takip eden meslektaşım, Cinsel Bozukluklara ilişkin terapinin yanı sıra eğitim de alabileceğiniz bir isimdir. Danışanları ile kurduğu güven ilişkisi, mesleki etik kurallara özeni ve güler yüzü gözlemlediğim en belirgin özellikleridir. Kendisi ile çalışmaktan mutlu olduğum Cinsel Terapist Esra Naz Özel'e yaşadığınız olası cinsel problemler için başvurmanızı tavsiye ederim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Eser ÖLÇER Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
7.Nisan.2015
TavsiyeNo: 77802
Sevgili meslektaşım Esra Naz ile bundan 2 yıl kadar önce kendi kurumumuz olan Anima Psikoloji Merkezi'nde vermiş olduğumuz bir eğitim esnasında tanışma fırsatım oldu.. Esra Hanım işini son derece seven, sıcakkanlı, samimi, etrafına pozitif enerji saçan ve arkadaş canlısı birisidir.. Mesleki anlamda Esra Hanım da benim en çok dikkatimi çeken konu mesleğe olan ilgisi olmuştu.. Kendini sürekli geliştiren, çok okuyan, yenilikleri takip eden bir uzmandır.. Şayet Mersin ve çevresinde yaşıyor ve bir sıkıntı yaşıyorsanız Esra hanım ile tanışmanız çok faydalı olacaktır diye düşünüyorum.. Onun engin bilgisinden, uzmanlığından ve kültüründen faydalanmanız dileğimle.. Sevgili Esra; her şey gönlünce olsun.. Herkese sevgi ve selamlarımı sunuyorum.. Hoşça ve sevgiyle kalın..
     1 Beğeni    
Canset TÜTÜNCÜOĞLU Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
6.Nisan.2015
TavsiyeNo: 77776
Birlikte almış olduğumuz bir eğitim sırasında tanıştığım saygıdeğer meslektaşım, cinsel terapi ve yetişkin terapisi konularında uzmandır. Tanıdığım süre içerisinde mesleki gelişimine önem veren, deneyimi ve bilgisiyle ön plana çıkan Esra hanım, güleryüzlü ve güven verici karakteriyle de dikkat çekmektedir. Etik hassasiyeti yüksek, donanımlı ve işinde özenli olan meslektaşım kaliteli bir hizmet anlayışı benimsemektedir. Mersin ilinde cinsel terapi veya yetişkin terapisi alanında psikoterapist arayışında olanlara Esra hanımı gönülden tavsiye ederim...
     1 Beğeni    
Burak ASLAN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
2.Nisan.2015
TavsiyeNo: 77641
Naz Hanım ile hala görev yaptığımız Boğaziçi Aile Danışma Merkezi'nde tanıştık. Güler yüzlü, sıcak ve anlayışlı olması, donanımlı ve titiz çalışmaları, danışanlarına özverili yaklaşımı onu başarılı bir cinsel terapist yapıyor. Özellikle verdiği Cinsel Terapi eğitimleri ile alanımıza yeni birçok uzman kazandırıyor. Ayrıca benim Naz Hanım'a yönlendirdiğim birçok danışanımdan da Naz Hanım hakkında hep olumlu geribildirimler almaktayım. Hayatımızın önemli, değerli ve insani bir parçası olan cinsellik ile ilgili sorun yaşıyorsanız ve çözüm arıyorsanız, Naz Hanım'a ulaşmanızı ve Cinsel Terapi almanızı tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

Esra Naz ÖZEL'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Esra Naz ÖZEL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Taner TOKUÇCU
Uzm.Psk.Taner TOKUÇCU
Taner Bey ile aynı ofisi paylaşmanın yanı sıra kendisini arkadaş olarak tanımaktan da son derece memnunum. Kendisi mesleki anlamda sürekli eğitimlerin...
Gökhan BİNGÖL
Psk.Gökhan BİNGÖL
Gökhan Bingöl ile üniversitede sınıf arkadaşıydık. Kendisi bölüme isteyerek gelen ve mesleğe atılmak için son derece hevesli olan şanslı kesimin içind...
Çağla AYKIN KURİŞ
Psk.Çağla AYKIN KURİŞ
Psikolog Çağla Hanım'la Özel Boğaziçi Aile Danışma Merkezi'nde birlikte çalışmaktayız. Kendisi her türlü konuda bilgisine ve vizyonuna son derece güve...
Canset TÜTÜNCÜOĞLU
Uzm.Psk.Canset TÜTÜNCÜOĞLU
Sevgili Canset TÜTÜNCÜOĞLU ile birlikte aldığımız cinsel terapi eğitiminde tanışma şansım oldu. Son derece sıcakkanlı, güler yüzlü, enerjik olan mesle...
Burak ASLAN
Psk.Burak ASLAN
Değerli meslektaşım Burak ASLAN'la, birlikte hizmet verdiğimiz Özel Boğaziçi Aile Danışma Merkezi'nde tanıştım. Geçmişten bugüne, birlikte birçok eğit...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Artı Danışmanlık
Adnan Menderes Bulvarı İnönü Mah. 1409 Sk. Tuğal Apt. No:8 Daire:5 Yenişehir, Mersin
İçel (Mersin)
Psk.Esra Naz ÖZEL internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(552) 380 08 81
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1989
(32 yaşında)
Doğum Yeri
Ankara
Mezun Olduğu Üniversite
Mersin Üniversitesi
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kurumsal facebook hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Psk.Esra Naz ÖZEL Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Esra Naz ÖZEL Mesleki Videolar Videoları
-

10:49
Top