2007'den Bugüne 83,584 Tavsiye, 26,252 Uzman ve 18,644 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Begüm ÜRETEN
Psikolog - İzmir

Begüm ÜRETEN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi10 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

10

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Begüm ÜRETEN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

2
(%50.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Begüm ÜRETEN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Begüm ÜRETEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Nazlı TUTANPsk.Nazlı TUTAN
Meslektaşım Aile Danışmanı Nazlı Tutan'la birlikte Plevne Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri'nde birlikte çalışmaktayız. Öncelikle, kendisiyl...

Begüm ÜRETEN'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Plevne Psikolojik Danışmanlık
Kültür Mh.Plevne Bulv. 16/2 Alsancak
İzmir
Telefon 1 :
0(232) 464 64 65
Telefon 2 :
0(532) 132 34 88

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İngilizce, İspanyolca
Mezun Olduğu Üniversite
İzmir Ekonomi Üniversitesi (2012 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Begüm ÜRETEN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
-Çocuk ve Ergen Psikolojisi

-Çocuk Eğitiminde Karşılaşılan Güçlükler

-Alt Islatma /Kaka Kaçırma /Tırnak Yeme

-Kardeş Kıskançlığı

-Çocuklarda Görülen Davranım Bozuklukları

-Sınav Kaygısı ve Baş Etme Yolları

-Etkili Ders Çalışma

-Ergenlik Sorunları ve Ana-baba Tutumları

-Çocuklar ve Ergenlerde Özgüven Gelişimi

Begüm ÜRETEN Özgeçmis CV Psk.Begüm ÜRETEN'in Özgeçmişi
Uzman Aile Danışmanı Begüm Üreten, Mersin Cemile Hamdi Ongun Lisesi’nden mezun olduktan sonra lisans eğitimine İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde başlamıştır. İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra ilk yıl, Mersin Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürlüğü'ne bağlı yürütülen, Mersin’in dezavantajlı semtlerinde kadınlara ve çocuklara yönelik koruyucu ve önleyici çalışmaları içeren ve sosyal bir proje olan SODES Aile Danışma ve Kadın Yaşam Merkezi'nde çalışmıştır. Mersin’den sonra lisans eğitimine katkı sağlamak ve alanında uzmanlaşmak amacıyla Ege Üniversitesi Aile Danışmanlığı Yüksek Lisansı’na girmeye hak kazanmıştır. Yüksek lisans eğitimine devam ederken aynı zamanda Balçova YA-PA Çocuk Klubü’nde 2-5 yaş aralığındaki çocuklarla çalışmış ve ayrıca kurumda sorumlu müdür olarak görev almıştır. ...[Devamı...]

Begüm ÜRETEN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Y.U.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Şubat.2015
TavsiyeNo: 75696
Begüm Hanım'a 5 yaşindaki oğlumun anaokulunda yaşadığı sıkıntılar nedeniyle gitmiştik.Çok çaresiz, mutsuz hissettiğmiz kötü bir dönemdi.Begüm hanım.bize yanlış tutumlarımızı, ebeveyn olarak dikkat etmemiz gereken birçok konuda bizi bilgilendirdi. Bizi de zaman zaman seanslara dahil ederek gelişmeleri detaylı takip etmemizi sağladı.Güler yüzlü,samimi ve sizinde rahatlIkla, çekinmeden iletişim kurabileceğiniz yapıda bir psikolog.Biz iyi sonuçlar aldık.Sizin de alacağınıza inancım sonsuz.
     2 Beğeni    
Yaşar
22.Ocak.2015
TavsiyeNo: 75361
Begüm hanımla Plevne Psikolojik Danışmanlık Hizmetlerinde beraber çalısmaktayım. Ayrıca dört yaşındaki kızım için kendisinden yardım almaktayım. İlk kez gördüğünüzde bile disiplinli oluşunu‚işine olan sevgisini‚ yardım sever ve çocuklara olan sevgisini fark ediyorsunuz. Begüm hanım gibi meslemesleğine aşık biriyle tanısmış ve çalışıyor olmak benim için büyük mutluluk. Hayatımızdaki en değerli varlıklarımız çocuklarımızdır. Sizde çocuklarınız için destek almak isterseniz ttüm içtenliğim ile Begüm hanımı tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Mine
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Ocak.2015
TavsiyeNo: 75041
Begüm Hanım'ı yaklaşık 5 ay önce bir internet sitesinden buldum. 10 yaşındaki kızımla sürekli yaşadığımız kötü bir dönemde kendisine başvurmuştum. Kendisi seanslara hem beni hem kızımı dahil ederek kısa sürede benim doğru olmayan tutumlarımı bana farkettirdi. Kızımla kurduğı iyi diyalod sayesinde kızımda Begüm hanımının önerilerini seve seve yaptı. 3 aylık bir süreçte yaşadığımız sorunlara kendisinin desteğiyle çözüm yolları bulduk. Çocuklarıyla çatışma yaşan tüm ebeveynlere gönül rahatlığı ile kendisine danışmalarını öneririm.
     Beğenin    
Ms
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74592
Begüm hanimdan yaklaşık 1sene önce danışmanlık hizmeti almıştık.Kuzenimin kızı anksiyete bozukluğu nedeniyle yaklaşık 3 ay boyunca okulda ve aile içinde bazı sıkıntılar yaşıyordu. Daha sonra kendisini tanıyan bir arkadaşım aracılığla kuzenimi yönlendirdik. Bize ve kuzenime yaklaşımı özellikle kuzenimin kızıyla kurduğu sıcak ilişki olumlu geri dönüşümler elde etmemizi sağladı. Süreç hakkında hem aileyle kurduğu ilişki hem de süreçte kuzenimin kızına uyguladığı teknikler kendisi ile gidilen görüşmeleri güzel diyaloglara çevirdi.Genç ve dinamik yapısı Begüm hanımı başarılı kılmakla beraber yüksek enerjisi bizlere de yanasıyor.Kendisine katkılarından ve bize öğrettiği bilgilerden dolayı bu site aracılığıyla tekrar teşekkürlerimi iletiyor ve başarılarının devamını diliyorum
     Beğenin    
Duygu
18.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74271
Begüm hanımı yaklaşık 5 yıldır tanıyorum. Disiplinli oluşu, işine olan saygısı,kendini sürekli olarak geliştirmesi onun gününe gün meslek hayatında daha ileriye taşıdığı düşüncesindeyim. Ayrıca kendisinin insanlara yardımcı olmaktan memnuniyet duyması,insanın sıkıntıları,sorunları paylaşırken kendini iyi hissetmesine neden oluyor. Özellikle çocuklara yardımcı olma konusunda hem başarılı hem de daha istekli olması onu bu alanda da çok iyi kılıyor. Kuzenimle 2 sene önce yaşadığımız olumsuz bir süreçte verdiği desteklerle bizi de çok memnun etmişti. Begüm hanımı çocuklarıyla problem yaşayan aileler için öneriyor, kendisiyle tanıştığınızda ne kadar doğru bir karar verdiğinizi göreceğinizi şimdiden belirtmek istiyorum..
     Beğenin    
R.A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74077
Begüm Hanım la Mersin' de 2 sene önce tanıştık. Bir akraba tavsiyesiyle gittim.Torunumda okula uyum sorunu gozleniyordu.Bu konuda kendisinden yardım aldık.Kişiliği, güleryüzü ve sorumluluk sahibi karakteriyle torunumuza çok yardımı dokundu ve torunumdaki gelisimleri görmek bizi çok mutlu etti.Özellikle 5,6 seanstan sonra ciddi gelişim gözledik.Ögretmenlerinden de arkadaslarıyla paylaşımlarının arttığını ve arkadaşlık kurmaya başladığını duyduk.İzmir'e yolumuz düşerse mutlaka ziyaret etmek isteriz.Kendisine bu site aracılığıyla başarılar diliyoruz.
     Beğenin    
Serpila.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Aralık.2014
TavsiyeNo: 73941
Begüm Hanım ile 2 sene önce tanışma fırsatı buldum. Banada kendisini yakın bir arkadaşım önermişti. Kendisi son derece güleryüzlü, pozitif ve işine saygılı birisi. Bana kaygı konusunda çok yardımı dokundu, çok memnun kaldım ve gerçekten bir çok sorunumu aşmamda katkıda bulundu. Şu anda da ergenlik döneminde bir kardeşim var onun için de görüşmeye ve kendisinden yardım almaya devam ediyoruz.Begüm Hanım'ı tanıdığımız için çok memnunuz. Bu nedenle gönül rahatlığı ile herkese tavsiye edebileceğim birisi.
     Beğenin    
Müge Üreten
8.Aralık.2014
TavsiyeNo: 73926
Merhaba ben Begüm hanımı uzun yıllardır tanıyorum.Kendisi çok uzun zaman önce bu alanda eğitim almaya karar vermiştir ve kendini geliştirmek için bir çok eğitime katılmıştır. Kendisine zaman zaman danışan biri olarak,onun anlayışlı tutumu, samimiyeti ve yaratıcı tavsiyeleri beni olumlu yönde etkilemiştir her zaman. Ayrıca enerjisi yüksek olan ve işi konusunda hayli titiz çalışan Begüm hanıma danışan kişilerin memnun kalacağı inancındayım. Kendisine bu site aracılığı ile başarılar diler, kendisini tanıdığım için çok şanslı olduğumu belirtmek isterim...
     Beğenin    
Simge Akan
7.Aralık.2014
TavsiyeNo: 73904
Uzm.Psk.Begüm ÜRETEN ile 2 yıl boyunca YA-PA Çocuk Kulübünde beraber çalıştım.Bir anaokulu öğretmeni olarak Uzman Psikolog olan Begüm Hanımdan çocuklar hakkında çeşitli tavsiyeler aldım ve uyguladım.Kendisinin de birebir uyguladığı terapiler sonucunda sınıfımda ki öğrencilerimden uzun vadede olumlu geri dönüşler aldım.Çocuklarında çok severek zaman geçirdiği Begüm hanımın güler yüzlülüğü,pozitif enerjisi ve sempatik tavırları sayesinde her zaman tercih edilen bir psikolog olduğunu düşünüyorum.Plevne Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri Merkezininde sıcaklığına inandığım personeli ve terapiye ihtiyacı olan ailelerin ve çocukların Begüm hanımı tercih etmelerini öneririm.
     Beğenin    
Nazlı TUTAN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
7.Aralık.2014
TavsiyeNo: 73897
Meslektaşım uzman psikolog Begüm Üreten'le birlikte çalışmaktayız. Plevne Psikolojik Danışmanlıkta çocuklara yönelik verdiği terapi hizmeti ile pekçok aileye ve danışmanlık sürecine ihtiyaç duyan çocuklara teori ve pratikteki bilgilerini süreçte kullanarak yardımcı olmaktadır. Çocuklara olan sevgisi Begüm hanımın mesleğini keyifle icra etmesini sağlamaktadır. Çocuklarla iletişimini kolaylaştıran cıvıl cıvıl ses tonu, tatlı dili, güler yüzü ve neşesiyle Begüm Üreten, terapilerini kolayca yönetmekte ve ilerletmektedir. Plevne Psikolojik Danışmanlık ailesi olarak Begüm hanımla çalıştığımız için çok şanslıyız. Kendisini, çocuklarına yönelik psikolojik destek arayan ailelere şiddetle tavsiye ederim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     3 Beğeni    

Begüm ÜRETEN'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği

Begüm ÜRETEN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Begüm ÜRETEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Nazlı TUTAN
Psk.Nazlı TUTAN
Meslektaşım Aile Danışmanı Nazlı Tutan'la birlikte Plevne Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri'nde birlikte çalışmaktayız. Öncelikle, kendisiyl...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Plevne Psikolojik Danışmanlık
Kültür Mh.Plevne Bulv. 16/2 Alsancak
İzmir
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(232) 464 64 65
Telefon 2 :
0(532) 132 34 88
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İzmir Ekonomi Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2012
(8 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Begüm ÜRETEN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce, İspanyolca

Begüm ÜRETEN Mesleki Videolar Videoları
-

18:19
Top