2007'den Bugüne 81,179 Tavsiye, 25,808 Uzman ve 18,069 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Begüm ÜRETEN

Şehir

İzmir

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

10

[Psk.Begüm ÜRETEN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Begüm ÜRETEN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

2
(%50.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarBegüm ÜRETEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Begüm ÜRETEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Nazlı TUTANPsk.Nazlı TUTAN
Meslektaşım Aile Danışmanı Nazlı Tutan'la birlikte Plevne Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri'nde birlikte çalışmaktayız. Öncelikle, kendisiyl...

Begüm ÜRETEN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
-Çocuk ve Ergen Psikolojisi

-Çocuk Eğitiminde Karşılaşılan Güçlükler

-Alt Islatma /Kaka Kaçırma /Tırnak Yeme

-Kardeş Kıskançlığı

-Çocuklarda Görülen Davranım Bozuklukları

-Sınav Kaygısı ve Baş Etme Yolları

-Etkili Ders Çalışma

-Ergenlik Sorunları ve Ana-baba Tutumları

-Çocuklar ve Ergenlerde Özgüven Gelişimi

Begüm ÜRETEN Özgeçmiş CV Psk.Begüm ÜRETEN'in Özgeçmişi
Uzman Aile Danışmanı Begüm Üreten, Mersin Cemile Hamdi Ongun Lisesi’nden mezun olduktan sonra lisans eğitimine İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde başlamıştır. İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra ilk yıl, Mersin Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürlüğü'ne bağlı yürütülen, Mersin’in dezavantajlı semtlerinde kadınlara ve çocuklara yönelik koruyucu ve önleyici çalışmaları içeren ve sosyal bir proje olan SODES Aile Danışma ve Kadın Yaşam Merkezi'nde çalışmıştır. Mersin’den sonra lisans eğitimine katkı sağlamak ve alanında uzmanlaşmak amacıyla Ege Üniversitesi Aile Danışmanlığı Yüksek Lisansı’na girmeye hak kazanmıştır. Yüksek lisans eğitimine devam ederken aynı zamanda Balçova YA-PA Çocuk Klubü’nde 2-5 yaş aralığındaki çocuklarla çalışmış ve ayrıca kurumda sorumlu müdür olarak görev almıştır. ...[Devamı...]

Begüm ÜRETEN Tavsiye Yazıları Begüm ÜRETEN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 y.u. (Danışan)
 IP: 88.227.27.ZB

02-02-2015
 TavsiyeNo: 75696
Begüm Hanım'a 5 yaşindaki oğlumun anaokulunda yaşadığı sıkıntılar nedeniyle gitmiştik.Çok çaresiz, mutsuz hissettiğmiz kötü bir dönemdi.Begüm hanım.bize yanlış tutumlarımızı, ebeveyn olarak dikkat etmemiz gereken birçok konuda bizi bilgilendirdi. Bizi de zaman zaman seanslara dahil ederek gelişmeleri detaylı takip etmemizi sağladı.Güler yüzlü,samimi ve sizinde rahatlIkla, çekinmeden iletişim kurabileceğiniz yapıda bir psikolog.Biz iyi sonuçlar aldık.Sizin de alacağınıza inancım sonsuz.
     2 Beğeni    

 yaşar (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.243.83.F

22-01-2015
 TavsiyeNo: 75361
Begüm hanımla Plevne Psikolojik Danışmanlık Hizmetlerinde beraber çalısmaktayım. Ayrıca dört yaşındaki kızım için kendisinden yardım almaktayım. İlk kez gördüğünüzde bile disiplinli oluşunu‚işine olan sevgisini‚ yardım sever ve çocuklara olan sevgisini fark ediyorsunuz. Begüm hanım gibi meslemesleğine aşık biriyle tanısmış ve çalışıyor olmak benim için büyük mutluluk. Hayatımızdaki en değerli varlıklarımız çocuklarımızdır. Sizde çocuklarınız için destek almak isterseniz ttüm içtenliğim ile Begüm hanımı tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 Mine (Danışan)
 IP: 212.252.57.YCC

14-01-2015
 TavsiyeNo: 75041
Begüm Hanım'ı yaklaşık 5 ay önce bir internet sitesinden buldum. 10 yaşındaki kızımla sürekli yaşadığımız kötü bir dönemde kendisine başvurmuştum. Kendisi seanslara hem beni hem kızımı dahil ederek kısa sürede benim doğru olmayan tutumlarımı bana farkettirdi. Kızımla kurduğı iyi diyalod sayesinde kızımda Begüm hanımının önerilerini seve seve yaptı. 3 aylık bir süreçte yaşadığımız sorunlara kendisinin desteğiyle çözüm yolları bulduk. Çocuklarıyla çatışma yaşan tüm ebeveynlere gönül rahatlığı ile kendisine danışmalarını öneririm.
     Beğenin    

 MS (Danışan)
 IP: 188.57.26.ZCJ

28-12-2014
 TavsiyeNo: 74592
Begüm hanimdan yaklaşık 1sene önce danışmanlık hizmeti almıştık.Kuzenimin kızı anksiyete bozukluğu nedeniyle yaklaşık 3 ay boyunca okulda ve aile içinde bazı sıkıntılar yaşıyordu. Daha sonra kendisini tanıyan bir arkadaşım aracılığla kuzenimi yönlendirdik. Bize ve kuzenime yaklaşımı özellikle kuzenimin kızıyla kurduğu sıcak ilişki olumlu geri dönüşümler elde etmemizi sağladı. Süreç hakkında hem aileyle kurduğu ilişki hem de süreçte kuzenimin kızına uyguladığı teknikler kendisi ile gidilen görüşmeleri güzel diyaloglara çevirdi.Genç ve dinamik yapısı Begüm hanımı başarılı kılmakla beraber yüksek enerjisi bizlere de yanasıyor.Kendisine katkılarından ve bize öğrettiği bilgilerden dolayı bu site aracılığıyla tekrar teşekkürlerimi iletiyor ve başarılarının devamını diliyorum
     Beğenin    

 Duygu (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.100.43.ZYZ

18-12-2014
 TavsiyeNo: 74271
Begüm hanımı yaklaşık 5 yıldır tanıyorum. Disiplinli oluşu, işine olan saygısı,kendini sürekli olarak geliştirmesi onun gününe gün meslek hayatında daha ileriye taşıdığı düşüncesindeyim. Ayrıca kendisinin insanlara yardımcı olmaktan memnuniyet duyması,insanın sıkıntıları,sorunları paylaşırken kendini iyi hissetmesine neden oluyor. Özellikle çocuklara yardımcı olma konusunda hem başarılı hem de daha istekli olması onu bu alanda da çok iyi kılıyor. Kuzenimle 2 sene önce yaşadığımız olumsuz bir süreçte verdiği desteklerle bizi de çok memnun etmişti. Begüm hanımı çocuklarıyla problem yaşayan aileler için öneriyor, kendisiyle tanıştığınızda ne kadar doğru bir karar verdiğinizi göreceğinizi şimdiden belirtmek istiyorum..
     Beğenin    

 r.a. (Danışan)
 IP: 85.100.210.YYY

12-12-2014
 TavsiyeNo: 74077
Begüm Hanım la Mersin' de 2 sene önce tanıştık. Bir akraba tavsiyesiyle gittim.Torunumda okula uyum sorunu gozleniyordu.Bu konuda kendisinden yardım aldık.Kişiliği, güleryüzü ve sorumluluk sahibi karakteriyle torunumuza çok yardımı dokundu ve torunumdaki gelisimleri görmek bizi çok mutlu etti.Özellikle 5,6 seanstan sonra ciddi gelişim gözledik.Ögretmenlerinden de arkadaslarıyla paylaşımlarının arttığını ve arkadaşlık kurmaya başladığını duyduk.İzmir'e yolumuz düşerse mutlaka ziyaret etmek isteriz.Kendisine bu site aracılığıyla başarılar diliyoruz.
     Beğenin    

 serpila. (Danışan)
 IP: 176.43.201.ZJ

08-12-2014
 TavsiyeNo: 73941
Begüm Hanım ile 2 sene önce tanışma fırsatı buldum. Banada kendisini yakın bir arkadaşım önermişti. Kendisi son derece güleryüzlü, pozitif ve işine saygılı birisi. Bana kaygı konusunda çok yardımı dokundu, çok memnun kaldım ve gerçekten bir çok sorunumu aşmamda katkıda bulundu. Şu anda da ergenlik döneminde bir kardeşim var onun için de görüşmeye ve kendisinden yardım almaya devam ediyoruz.Begüm Hanım'ı tanıdığımız için çok memnunuz. Bu nedenle gönül rahatlığı ile herkese tavsiye edebileceğim birisi.
     Beğenin    

 Müge Üreten (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 188.57.91.CF

08-12-2014
 TavsiyeNo: 73926
Merhaba ben Begüm hanımı uzun yıllardır tanıyorum.Kendisi çok uzun zaman önce bu alanda eğitim almaya karar vermiştir ve kendini geliştirmek için bir çok eğitime katılmıştır. Kendisine zaman zaman danışan biri olarak,onun anlayışlı tutumu, samimiyeti ve yaratıcı tavsiyeleri beni olumlu yönde etkilemiştir her zaman. Ayrıca enerjisi yüksek olan ve işi konusunda hayli titiz çalışan Begüm hanıma danışan kişilerin memnun kalacağı inancındayım. Kendisine bu site aracılığı ile başarılar diler, kendisini tanıdığım için çok şanslı olduğumu belirtmek isterim...
     Beğenin    

 Simge Akan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.174.219.CF

07-12-2014
 TavsiyeNo: 73904
Uzm.Psk.Begüm ÜRETEN ile 2 yıl boyunca YA-PA Çocuk Kulübünde beraber çalıştım.Bir anaokulu öğretmeni olarak Uzman Psikolog olan Begüm Hanımdan çocuklar hakkında çeşitli tavsiyeler aldım ve uyguladım.Kendisinin de birebir uyguladığı terapiler sonucunda sınıfımda ki öğrencilerimden uzun vadede olumlu geri dönüşler aldım.Çocuklarında çok severek zaman geçirdiği Begüm hanımın güler yüzlülüğü,pozitif enerjisi ve sempatik tavırları sayesinde her zaman tercih edilen bir psikolog olduğunu düşünüyorum.Plevne Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri Merkezininde sıcaklığına inandığım personeli ve terapiye ihtiyacı olan ailelerin ve çocukların Begüm hanımı tercih etmelerini öneririm.
     Beğenin    

Nazlı TUTAN Fotoğraf  Psk.Nazlı TUTAN
İzmir - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

07-12-2014
 TavsiyeNo: 73897
Meslektaşım uzman psikolog Begüm Üreten'le birlikte çalışmaktayız. Plevne Psikolojik Danışmanlıkta çocuklara yönelik verdiği terapi hizmeti ile pekçok aileye ve danışmanlık sürecine ihtiyaç duyan çocuklara teori ve pratikteki bilgilerini süreçte kullanarak yardımcı olmaktadır. Çocuklara olan sevgisi Begüm hanımın mesleğini keyifle icra etmesini sağlamaktadır. Çocuklarla iletişimini kolaylaştıran cıvıl cıvıl ses tonu, tatlı dili, güler yüzü ve neşesiyle Begüm Üreten, terapilerini kolayca yönetmekte ve ilerletmektedir. Plevne Psikolojik Danışmanlık ailesi olarak Begüm hanımla çalıştığımız için çok şanslıyız. Kendisini, çocuklarına yönelik psikolojik destek arayan ailelere şiddetle tavsiye ederim.
     3 Beğeni    

Begüm ÜRETEN'in Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Plevne Psikolojik Danışmanlık
Kültür Mh.Plevne Bulv. 16/2 Alsancak
İzmir

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(232) 464 64 65

Telefon 2 :
0(532) 132 34 88
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İzmir Ekonomi Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2012
(7 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Begüm ÜRETEN'in Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce, İspanyolca


Begüm ÜRETEN'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Begüm ÜRETEN Mesleki Videolar Videoları
-21:24
Top