2007'den Bugüne 79,038 Tavsiye, 25,419 Uzman ve 17,717 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Önay ÇOLAKOĞLU

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

3

[Psk.Önay ÇOLAKOĞLU isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Önay ÇOLAKOĞLU Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

3
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarÖnay ÇOLAKOĞLU'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Önay ÇOLAKOĞLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Önay ÇOLAKOĞLU Özgeçmiş CV Psk.Önay ÇOLAKOĞLU'nun Özgeçmişi
Önay Çolakoğlu 2014 Ocak ayı itibariyle Filika Psikolojik Danışma Merkezi’nde ve Bakırköy Kadın Dayanışma Evi’nde danışan görmektedir.
2013 yılında Okan Üniversitesi Travma Odaklı Klinik Psikoloji yüksek lisans eğitimine başladı ve şuanda tez aşamasındadır.
2012 yılında özel bir dershanede psikolojik danışman olarak görev yaptı. Bir eğitim öğretim yılı boyunca ilköğretim öğrencilerine yönelik kaygı ve performansa yönelik bireysel danışmanlık yaptı.
2012 yılında Okan Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun oldu. Lisans eğitimi sırasında 2009 yılında Genç Hayat Vakfı’nın HAY! (hizmet+aktivite+yardımseverlik) projesinde, 2010 yılında Hayal(et) grubunun geliştirdiği Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı tarafından desteklenen “Zihinsel Yaratıcı Dokunuşlar” projesinde, 2010-2011 yıllarında Tarlabaşı Toplum Merkezinde gönüllü faaliyetlerde yer aldı.

Akademik Çalışmalar
...[Devamı...]

Önay ÇOLAKOĞLU Tavsiye Yazıları Önay ÇOLAKOĞLU için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Burcu Olgun (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.242.33.FZ

09-08-2018
 TavsiyeNo: 105091
Hem en yakın arkadaşım hem de meslektaşım olarak Önay Hanım kendime örnek aldığım ve mesleki çabasını takdir ettiğim bir kişidir. Mesleki tavrından önce kişisel olarak kendisini sürekli geliştiren, yeniliklere açık, cana yakın, paylaşımcı ve başarılı bir arkadaşımdır. Önce kendisini, sonra insanları ve hayatı anlamaya yönelik arzusu beni hep etkiler. Eğitime merakı, bu alandaki ilgisi, analizi ve çözüm önerileri ile kendisini takdir ettiğim bir kişidir. Mesleki bilgi ve becerilerine güvenirim. Etik değerlerinden ödün vermeden çalışan, danışanlarına ve işine değer veren arkadaşımı bu alanda destek almak isteyen kişilere tavsiye ederim.
     Beğenin    

 K. (Danışan)
 IP: 176.240.113.YBB

29-11-2015
 TavsiyeNo: 83668
Önay Çolakoğlu ile sınavlar öncesi yaşadığım stres ve dikkat eksikliği sorunuyla başa çıkamadığım için bir arkadaşın yoğun tavsiyesi ile tanıştım. Aslında ilk başlarda bir psikolog ile görüşmeyi çok fazla düşünmüyordum. Fakat bu sorun hayatımı olumsuz etkilemeye başlayınca artık arkadaşlarım rahatsız olmaya başladı ve beni psikologa gitmeye ikna ettiler. Bu sefer de tabi kime gideceğim endişesi vardı ve yakın bir arkadaşım ısrarla Önay Hanımı tavsiye etti. Ki bu ısrarında ne kadar haklı olduğunu seanslara başlayınca anladım. O kadar samimi, sıcak ve ilgili davrandı ki kendimi çok rahatlıkla ifade edebildim. İlk görüşmeden sonra diğer görüşmeleri adeta iple çekiyordum. İnsan görüşmelerin bitmesini istemez ya bende o durumdaydım fakat artık sorunum başarıyla çözülmüş ve ben artık sınavlarda heyecanımı kontrol edebiliyordum. Kendisine buradan bir kez daha kucak dolu sevgiler gönderiyorum. Ve herkese yürekten tavsiye ediyorum. Siz de onla görüştüğünüzde söylediklerimde ne kadar haklı olduğumu göreceksiniz:)
     Beğenin    

 Uzm.Psk.Gülsen SÜSLÜ
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

25-02-2015
 TavsiyeNo: 76457
Psikolog Önay Hanım ile büyük bir facia sonrası başlatılan gönüllü bir projede tanışma şansım oldu. Kendisinin gönüllü işlerde ve gerçekten yardıma ihtiyaç duyan insanlara nasıl koştuğunu, nasıl desteklediğini ve elinden geleni yaptığını görmek benim de motivasyonumu arttırdı. Bir taraftan yardıma ihtiyaç duyan insanlara koşarken bir yandan da bizim gibi travmatize olan gönüllülere de desteğine ve o günlerde bana da onarıcı gücüne şahit oldum. Önay hanım'ın o kadar güzel bir kalbi var ki sanırım herkes yer bulabilir. Mesleğinden bağımsız olarak karşısındakinin sıkıntısını görme, anlama ve onu kapsama ile ilgili müthiş bir içsel gücünün olduğunu düşünüyorum ve bu güç bana göre bütün psikoloji bilgisinin ve kuramlarının üzerinde bir yetenek. Kendisinin mesleğinde çok başarılı buluyorum, ben de yönlendirmelerimi iç rahatlığıyla Önay hanım'a yapıyorum, bu alanda psikolog arayışı olan insanlara da tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    

Önay ÇOLAKOĞLU'nun Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği
Çift ve Aile Terapileri Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Filika Psikolojik Danışmanlık
Bağdat Cad. Şanlık Apt. No:220 D: 4 Çiftehavuzlar/Kadıköy
İstanbul

Telefon Numaraları
-
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1989
(30 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Okan Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2012
(7 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Önay ÇOLAKOĞLU'nun Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Önay ÇOLAKOĞLU'nun Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Önay ÇOLAKOĞLU Mesleki Videolar Videoları
-20:58
Top