2007'den Bugüne 82,396 Tavsiye, 26,097 Uzman ve 18,308 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Dr.Mustafa Kemal YÖNTEM
Doktor Psikolojik Danışman - Nevşehir
Doktor Psikolojik Danışman, Çift Terapisti

Mustafa Kemal YÖNTEM Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi11 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Dr.Mustafa Kemal YÖNTEM

Şehir

Nevşehir

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Doktor Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

11

[Dr.Psk.Dnş.Mustafa Kemal YÖNTEM isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Dr.Mustafa Kemal YÖNTEM Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

12
(%91.7 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Dr.Mustafa Kemal YÖNTEM'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Dr.Mustafa Kemal YÖNTEM'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Dr. Yöntem Temmuz 2020 tarihine kadar bir araştırma kapsamında ABD'de bulunacağından dolayı randevulara ara vermiştir.

Dr.Mustafa Kemal YÖNTEM Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bireysel Psikolojik Danışma
Çift Terapisi
Aile Terapisi
Boşanma Sonrası Uyum
Kişiler Arası Çatışmalar
Eğitim Danışmanlığı (Sınav Kaygısı, Öğrenci Koçluğu)
Çocuk Zeka Testleri
Obsesif Kompulsif Bozukluk
Depresyon
Kaygı Bozuklukları (Sosyal Kaygı vb.)

Dr.Mustafa Kemal YÖNTEM Özgeçmiş CV Dr.Psk.Dnş.Mustafa Kemal YÖNTEM'in Özgeçmişi
NOT: Dr. Yöntem Temmuz 2020 tarihine kadar bir araştırma kapsamında ABD'de bulunacağından dolayı randevulara ara vermiştir.
...[Devamı...]

Dr.Mustafa Kemal YÖNTEM Tavsiye Yazıları Dr.Mustafa Kemal YÖNTEM için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Kübra (Danışan)
 IP: 78.175.103.YZD

11-05-2019
 TavsiyeNo: 109674
Sınav kaygısı bugüne kadar hep büyüttüğüm ve içinden çıkamadigim bir konu oldu benim için. Zaman geçtikçe bu kaygım yaşantım üzerinde baskınlık kurmaya başladı.Çok insanla konuştum ama hiçbirinin beni anladığını düşünmedim sonra Mustafa hocamla görüşmeye başladım çok şey öğrendim ondan .Sınav kaygımı büyük oranda aştım hayatta çok daha önemli şeylerin olduğunu fark etmemi sağladı. Ben insanların enerjilerinin olduğunu düşünen biriyim ve bence onun enerjisi çok güzel her konuda elinden gelenin en iyisiyle size destek olacaktır herkese tavsiye ederim :)
     Beğenin    

 kubilay türker (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.46.67.YCC

27-04-2015
 TavsiyeNo: 78324
Mustafa Hocam gibi bende bir Psikolojik Danışmanım. Kendisi ile sahasında başarılı akademik çalışmaları vesilesi ile tanışma fırsatım oldu. Alanında oldukça yetkin, sadece danışanlarına değil, meslektaşlarına ve çevresindeki diğer kişilere de fayda amaçlayan bir yaklaşım tarzı olan, tam manasıyla bir profesyonel. Bilmediği konularda bilmediği gerçeğini hiç tereddütsüz kabul edip dile getirecek kadar da bilge bir insan. Kendisine ve mesleki tecrübesine saygımı ifade etmek isterim.
     3 Beğeni    

 Tuğba (Danışan)
 IP: 151.250.61.YWF

29-01-2015
 TavsiyeNo: 75582
Mustafa hocam ile kızım için danışmanlık almak amacıyla tanıştım.Yeni boşanmıştım kızım ve kızkardeşi ile bana göre problem olmayan bir şekilde devam ediyorduk günlük hayatımıza.Kızım SBS sınavına hazırlanıyordu.Sınava üç ay kala benim altı aylık bir yurtdışı görevim çıktı.Tüm bu süreç kızımın derslerine olumsuz yansımış ve mevcut sınav stresini kat kat arttırmıştı.Mustafa hocamdan yardım istedim.Onun bilgisi ,emeği ve samimiyeti sayesinde bu süreci birçoğunda ben yanlarında olmamama rağmen çok iyi aştık ve pek çok problemimiz halloldu .Pek çok şey farkedip öğrendik .Ayrıca kızım beklentimin çok üzerinde iyi bir okula ,Site Editörleri Tarafından Kapatıldı Anadolu Öğretmen lisesi Kartal"a girdi.Kendisiyle halen irtibattayım ve teşekkür ediyorum.Ayrıca kesinlikle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 Merve (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 195.142.6.YWZ

24-01-2015
 TavsiyeNo: 75410
Ben Istanbulda özel bir anaokulunda Müdürüm. Mustafa Beyle kurmumuzda iki sene kadar çalıştık. Velilerimizle iletişimi onların sorularına doyurucu cevaplar vermesi bizi ve velilerimizi memnun etti. Öğrencilerimize çeşitli testler uyguladı. testleri sayesinde bazi ogrencilerin ozel gereksinimlerini fark edip onlem aldik. Öğretmenlerimize ve velilerimize çeşitli konularda seminerler verdi. Oldukça verimli seminerlerdi. Mustafa Beyin akademik donanımından oldukça memnun kaldık. Başarılarının Devamını dilerim.
     1 Beğeni    

 Engin (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 81.213.43.YWW

05-01-2015
 TavsiyeNo: 74760
Sayın Kemal Hocam, öncelikle dönem boyunca bizlere göstermiş olduğunuz katkılardan dolayı size çok teşekkür ederim. Geçen yıldan beri aklımı kurcalayan, nasıl başaracağım diye korktuğum bir dersi başarmam da yardımcı olduğunuz için size minnettarlığımı sunarım. Sizin gibi anlayışlı, yardımsever hocalara biz üniversite öğrencilerinin her zaman ihtiyacı olacağını belirtmeden geçemeyeceğim. Hem iyi bir Öğretici hem de iyi bir Psikolojik Danışman olduğunuz gerçeği asla yadsınamaz. Geçirdiğimiz eğitim süresi boyunca elinizden gelen yardımı bizlerden esirgemediğiniz, kendinizi diğer birçok eğitimciden farklı kılarak mesleki bilgi birikiminizi bizlerle paylaştığınız için çok teşekkür eder, saygılarımı sunarım.
     2 Beğeni    

 Zeynep (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 193.140.242.DW

27-12-2014
 TavsiyeNo: 74577
Ben iki çocuk annesi ve Diyanet İşleri Başkanlığında bir din görevlisiyim.Ayrıca Mustafa Hocanın akrabasıyım.Mesleğim icabı çok fazla insanla muhatab oluyorum.Özellikle bayanların özel aile sorunları olduğunda onları pozitif şekilde yönlendirmek için Mustafa Hocadan yardım alıyorum.İnanın ayrılmak üzere olan hanımlar,çocuklarıyla sorun yaşayan anneler,sınav kaygısı ve dalgınlıktan dolayı derslerinde başarılı olamayan çocuklarından sorun yaşayan anneler Mustafa Hocanın verdiği tavsiyelerle çok daha mutlu oluyorlar.Ayrılığın doruğundan dönen hanımlar oluyor.Şunu da belirtmek istiyorum.Birçok danışman vardır tebrik ediyorum.Ama Mustafa Hoca söylediğini yaşayan bir insandır.İyi bir eş,şefkatli bir baba,hayırlı bir evlat,akraba ve komşular arasında sevilen düzgün bir insandır.Ona güzel ahlakıyla ahenk içinde olan bu mesleği çok yakışıyor.Ondan danışmanlık almak kesinlikle ayrıcalıktır.
     5 Beğeni    

Ömer ÖZER Fotoğraf  Uzm.Psk.Dnş.Ömer ÖZER
Eskişehir - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

26-12-2014
 TavsiyeNo: 74520
Yüksek lisans programında da sınıf arkadaşım Mustafa Kemal araştırmacı ve sürekli kendini geliştirmeye yönelik çabası ile ön plana çıkan bir meslektaşımdır. Özellikle çocuklu ailelere yönelik çalışmalar anlamında tavsiye edilebilecek bir uzmandır. Akademisyen yönü ile tüm uygulamalarında bilimselliği ve etik kuralları temel alır. Gerçekten çalışamayacağı konu/durumlarda sizi yetkin uzmanlara yönlendirir. Toplumsal fayda konulu projeleriniz içinde gönüllü, sivil toplum kuruluşlarında aktif olarak yer alan bir uzmandır.
     6 Beğeni    

 murat (Danışan)
 IP: 195.142.206.ZZW

25-12-2014
 TavsiyeNo: 74483
Alanında uzman olan Mustafa beye bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum. Bir kaç ortak arkadaşımızın tavsiyesi sayesinde kendisi ile tanıştık. Aile içi sorunlar ve çocuk gelişimi hakkında yardım aldım. Yaptığı danışmanlık sayesinde aile içi yaşadığım bir çok sorunu çözdüm. Çocuğumun gelişim dönemlerine uygun nasıl davranmam gerektiği konusunda faydalı bilgiler aldım. Evli çiftler yaşadıkları sorunların çözümü için çekinmeden gidebilirler. Çocuklarının gelişimine ve psikolojisine önem veren ailelerede tavsiye ediyorum. Görüşecek ailelerin memnun kalacağına eminim. Güler yüzlü ve samimi bir danışman.
     2 Beğeni    

 adem (Danışan)
 IP: 193.140.182.FY

25-12-2014
 TavsiyeNo: 74476
Üniversiteden tanıyorum... Gayet başarılı bir uzman tavsiye ediyorum. Arkadaş canlısı, güler yüzlü, konuşkan bir arkadaştır. Ben anksiyate tanısı almıştım. Psikoloğa gitmemi önerdiler. Mustafa Beyle o zaman tanıştık. Çok faydasını gördüm. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Bu altyapıda birinin Tokat'ta olması Tokatlılar için büyük şans olduğunu düşünüyorum. Alanla alakalı çalışmalarını üniversiteden de takip etme fırsatım oluyor. Gerçekten alanında başarılı ve kendini alanına adamış biri
     2 Beğeni    

 kemal (Danışan)
 IP: 88.229.17.YW

24-12-2014
 TavsiyeNo: 74461
Benim 8 yasinda bir kizim var okulda uyum sorunu yasiyordu bir turlu okulda tutmayi basarmadik bu onu hircinlastiriyor ve evdede ayni sekilde uyumsuzluk yasamaya baslamisti Mustafa Beyle bir arkadas vasitasiyla tanismistim yanina gittim kendisi ile bu konuda gorustum sonra kizimla ailece gittik gercekten cok faydasini gorduk bilmedigimiz o ladar sey varmis ki kesinlikle tavsiye ediyorum. Kedisi guleryuzlu ilgili alakali cocuklardan cok iyi anlayan aileye cok egitici ve ogretici tavsiylerde bulunan bir insan mesleginde kendini gelistirmis ve bir cok konuya hakim bir kisi onunla gorustukten sonra kizimiz okulda aktiflesti tavsiyelerini uyguladiktan sonra bizlerde aile bireyleri olarak bir cok seyin aslinda ne kadar kolay yapilabilecegini ogrendik
     4 Beğeni    

 serhat (Danışan)
 IP: 88.224.129.YWC

24-12-2014
 TavsiyeNo: 74459
Kendisini bir arkadaşımın tavsiyesiyle tanıdım. Açıkçası daha öncede psikolog görüşmelerim olmuştu ancak verim alamamıştım. Mustafa bey sayesinde yıllardır çözüm bulamadığım yükseklik korkumu yendim. İlk görüşmemizden itibaren gerçekten bana güven verdi. Bunu yaparken kendi sınırlılıklarından da bahsetmesi beni gerçekten etkilemişti. Profesyonel olduğunu o anda hissettim. Kendisi gerçekten arkadaş canlısı ve güler yüzlü biri. Bunun yanı sıra alanına hakim olduğunu hal ve hareketleriyle hissettirebiliyor. Danışanı olarak görüşmeye başladık. Terapi süreci bitti ancak halen arkadaş olarak görüşmelerimize devam ediyoruz. Eğer psikolojik destek ihtiyacınız varsa kesinlikle başkasını aramayın derim.
     4 Beğeni    

Dr.Mustafa Kemal YÖNTEM'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Ney, Gitar» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Nevşehir Hacı Bektaş Üniversitesi
Eğitim Fakültesi
Nevşehir

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(506) 503 14 27
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1983
(37 yaşında)
Doğum Yeri
Çorlu
Mezun Olduğu Üniversite
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Mezuniyet Yılı
2006
(14 yıl önce)
Yüksek Lisans
Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışma Yüksek Lisans (2013 Mezunu)
Doktora
Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışma Doktora (2017 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Dr.Mustafa Kemal YÖNTEM'in Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Dr.Mustafa Kemal YÖNTEM'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Dr.Mustafa Kemal YÖNTEM Mesleki Videolar Videoları
-


16:04
Top