2007'den Bugüne 79,993 Tavsiye, 25,559 Uzman ve 17,878 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Uğur TOSUN

Şehir

Kayseri

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

11

[Psk.Uğur TOSUN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Uğur TOSUN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

8
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarUğur TOSUN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Uğur TOSUN'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Gökçe DIKMENUzm.Psk.Gökçe DIKMEN
Gökçe hanım eğitime her zaman açık, kendini sürekli olarak geliştirmek isteyen, edindiği bilgileri çevresi ile de paylaşmaktan asla çekinmeyen bir psi...
Şerife AKSOYPsk.Dnş.Şerife AKSOY
Şerife hanımla öğrenciliğim yıllarında tanışma fırsatı buldum ve mezun olduktan sonra da iletişimimiz devam etmektedir. Tanıdığım uzun yıllar boyunca ...
Derya OĞUZ SARIALPUzm.Psk.Derya OĞUZ SARIALP
Derya hanım ile uzun zamandır çalışma fırsatı bulduğumdan dolayı içim rahat bir şekilde, Derya hanımın etik ilkelere sadakatini, gelişime ve yeniliğe ...

Uğur TOSUN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Depresyon, kaygı, sosyal fobi, kardeş kıskançlığı, aile içi iletişim, çocuk ve ergen, endüstriyel eğitim ve danışmanlık, performans kaygısı, sınav stresi
Uygulayıcı Sertifikası: Catell 2-A, Catell 3-A, Gessel, Good Enough, Peabody, Metropolitan Okul Olgunluğu Ölçeği, Frostig, Benton, Porteus Labirentleri, Burdon Dikkat Testi, Bender Gestalt Algı Testi, WISC-R

Uğur TOSUN'un Makaleleri Uğur TOSUN'un Makale ve Yazıları
2 Makale
► Kaygı

Uğur TOSUN Özgeçmiş CV Psk.Uğur TOSUN'un Özgeçmişi
2015 - İstanbul Esenyurt Üniversitesi - Klinik Psikoloji (halen)
2014 - İzmir Üniversitesi - Psikoloji
2014 - Araştırma asistanı:
Proje adı: Kültürler arası ahlaki gelişim (Cross-cultural moral development)
Araştırmacılar: Bilge Yağmurlu (Koç Üniversitesi), Aylin Küntay (Koç Üniversitesi, Jean Decety (University of Chicago).
2014 - Stajyer Psikolog:
Proje bilgileri: Ege Üniversitesi Hastanesi Psikiyatri Servisi TRSM, Affektif grubu hastalarla Psikodrama Grup Terapisi ve tiyatro çalışması.
Proje sorumluları: Ayşe Eryavuz (Psikolog Doktor-Psikodramatist), Arda Tomba (Sosyal Hizmet Uzmanı)
2014 - "GENÇ PSİKOLOGLAR ve PSİKOLOJİ ÖĞRENCİLERİ" ARAŞTIRMA ÖDÜLLERİ YARIŞMASI - 18. Ulusal Psikoloji Kongresi’nde ‘’Depresyon Etiyolojisinde Etnik Köken ve Arkadaşlık Örüntülerinin İncelenmesi’’ isimli araştırma ile 2.lik derecesi alınmıştır(ortak proje).
2013 - Boytaş A.Ş. - Stajyer psikolog...[Devamı...]

Uğur TOSUN Tavsiye Yazıları Uğur TOSUN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Gökçe (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.246.76.YYL

15-03-2015
 TavsiyeNo: 77081
Uğur Bey'i psikoloji lisans eğitimimiz sırasında tanıdım. Kendisi üniversitenin ilk gününden son gününe kadar girişimci ruhuyla birçok eğitim, yarışma, staj, etkinlik ve kongrelerde yer alarak kendini her gün biraz daha geliştirmiş olan ve hala da geliştirmekte olan bir arkadaşımdır. Çok isteyerek ve severek yaptığı klinik psikologluk ve aile danışmanlığı alanlarında da danışanlarına çok yararlı olacağını biliyor ve kendisine başarılar diliyorum.
     1 Beğeni    

 Özgün D. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.243.91.YCB

15-03-2015
 TavsiyeNo: 77079
Uğur Tosun'u arkadaşlarım aracılığıyla tanıma fırsatı buldum. Alanda tanıdığım, mesleki gelişimine önem veren, aktif ve danışanı olsun olmasın sağlıklı bireyler için herkesle paylaşıma açık biridir. Çalışma alanları adına araştıran, geliştiren, samimi ve etik bir kimliğe sahip olan Uğur Bey'e tereddüt etmeden başvurabileceğinizi düşünüyorum. Bir psikolojik danışman ve rehber öğretmen olarak tavsiyelerine güveniyor, öğrencilerim adına yararlı buluyorum.
     1 Beğeni    

 köse yasin (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.181.162.ZF

15-03-2015
 TavsiyeNo: 77077
Merhabalar ben uğur beyle özel bir bakım merkezinde tanıştım mesleğini son derecede titizlikle yapan ve mesleğinde başarıdan başarıya ulaşan değerli bir arkadaşımdır samimiyeti ve kişiliği ile empati kurarak bireylerin sorunlarını içtenlikle çözebilen mesleğinde örnek alınmış bir kişidir aynı zamanda yapmış olduğu bütün çalışmalarını başarı ile devam ettiren ve kendisini sürekli yenileyen insan sorunlarını etik kural doğrultusunda çözmeye yardımcı olan değerli bir psikolog tur herkese tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

 ali ecer(sağlık personeli) (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.228.129.ZB

15-03-2015
 TavsiyeNo: 77068
merhabalr, ugur beyle tanışkanlıgımz iş yerınden gelmaketdir . ve uzun bı zaman beraber calıştık. kendiisi cok cana yakın, meslegine düskün, ve surekli arastran bi arkadasımızdır.Benim için değerli arkadaşımı tanımak bir şanstır.aklınıza takılan soruları hiç cekinmeden soracagınız bi arakasımızdır. sıze ve hayatınza dair dogru seyleri aktaracagına ve ve size herkonuda yardımcı olacagına emin olabilirsiniz.Benim için değerli arkadaşımı tanımak bir şanstır. Bilgi ve tecrübesinden yararlanmak isteyen herkese güvenle tavsiye ediyorum.. saglılklı ve basarıliı hayatının devamını dilerimm. saygılarımla..
     1 Beğeni    

 Meliha TOSUN (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 188.3.68.ZYB

15-03-2015
 TavsiyeNo: 77063
Merhabalar, Uğur beyin danışanlarına olan ilgisi, samimiyeti ve onlarla olan terapötik ilişki kurma yeteneği hakkında birçok yorum aldım ve bu yorumların hepsi olumlu nitelikteydi. Etik kurallar en çok değer verdiği ilkelerden birisidir. Danışanlarına olan saygısı ve etik kurallara bağlılığından dolayı asla hiçbir danışanı hakkında bilgi vermez ve seanslarındaki bilgiler danışanı ve kendisi arasında bir sır olarak kalmaktadır. Bu yüzden özel bilgilerinizi aktarma konusunda hiç tereddüt etmeyiniz. Mesleğindeki bilgisi, yeteneği, kendisini geliştirme isteği ve etik titizliğinden dolayı hepinize gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

Abdulkadir YİĞİTSOY Fotoğraf  Psk.Dnş.Abdulkadir YİĞİTSOY
Kayseri - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

13-03-2015
 TavsiyeNo: 77001
Uğur Bey ile öğrencilik yıllarında tanıştık. Mesleğinde gelişime açık bir profesyonel olmaya adaydı o yıllarda. Şuan ise her geçen gün mesleki birikimini artıran bir meslektaş olarak onunla karşılaşmaktan memnunun. Yaptığı seanslarda etik konulara dikkat eden, danışanlarına saygıyla ve en içten samimiyetle yaklaşan bir profesyonel olduğunu söyleyebilirim açıklıkla. Kendisine ulaşacak olan danışanlarının son derece başarılı bir psikologla karşılaşacaklarına eminim. kendisine başarılar diliyor ve danışanlara tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 HİLAL (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.249.206.YBW

09-02-2015
 TavsiyeNo: 75928
Merhaba, Uğur Beyle üniversiteden arkadaşlığımız olup 6 senelik bir dostluğumuz vardır.Kendisi beyfendiliği,duruşu,gülüşü,ilgisi ve sayamadığım birçok özelliği ile örnek gösterebileceğim nadir insanlardır.Aklınıza takılan soruları hiç çekinmeden sorup cevaplarını gülümsemesiyle birlikte alabileceğimiz hayat dolu bir insandır.Herkes rahatlıkla gidip derdini,sıkıntısını anlatabilir.Size doğru tavsiyeler verip kendinizi tanımakta, sorunlarınızı aşmakta, mutlu olmanızda çok yardımcı olacağına, size yol göstereceğine inanıyorum.Ayrıca mesleğini seven devamlı kendisini geliştirmekte olan birisidir..Ayrıca çok yumuşak ve rahatlatıcı bir ses tonu var:)Kesinlikle kendisiyle tanışmanızı tavsiye ederim..
     2 Beğeni    

Derya OĞUZ SARIALP Fotoğraf  Uzm.Psk.Derya OĞUZ SARIALP
Ankara - Klinik Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

22-01-2015
 TavsiyeNo: 75353
Uğur bey uzun zamandır tanıdığım, ayrıca birlikte çalıştığım, mesleğini titizlikle yapan psikolog arkadaşlarımızdandır. En önemli özelliği cana yakınlığı, dürüstlüğü ve güleryüzlülüğü, mesleğinde her gün ileriye gitme arzusu herkesin mutlaka ilgisini çekecektir. Uğur Bey ile ilk tanıştığınızda bile, sanki yıllardır tanışıyormuşsunuz hissine kapılırsınız, bu his ki sizin terapötik ilişkinizin sağlam bir temelini oluşturacaktır. Benim için değerli arkadaşımı tanımak bir şanstır. Bilgi ve tecrübesinden yararlanmak isteyen herkese güvenle tavsiye ediyorum ve Sağlık, başarı ve mutluluk dolu nice günler diliyorum.
     1 Beğeni    

Şeref ALGUR Fotoğraf  Uzm.Psk.Dnş.Şeref ALGUR
Kayseri - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

21-01-2015
 TavsiyeNo: 75289
uğur uzun yıllar benimle birlikte psikoterapi seanslarına katılmış son derece yetenekli mesleki bilgisine güvendiğim danışan la teröpatik ilişkisinde ne yapabileceğini çok iyi bilen son derece etik çalışan bir uzman.gelişme isteği ,kendini sürekli yenileme çabasını gerçekten takdir ediyorum.danışanlara kesinlikle tavsiye ediyorum. esnek.empatik,sevecen bir kişilik yapısına sahip.güvenilir.bütün bu özelliklerinden dolayı iyi bir terapist adayı olduğunu düşünüyorum.
     4 Beğeni    

 Serenay (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.243.222.BC

19-01-2015
 TavsiyeNo: 75228
Genetik ve çevresel etmenlerden kaynaklı psikolojik problemler yaşayabiliriz. Bu sorunların belli bir süre devam etmesi yaşam kalitemizin düşmesine sebep olmaktadır. Böyle durumlarda bir ruh sağlığı uzmanından destek almamız gerekmektedir. Uğur Bey Kayseri'de bireysel,ailesel ve endüstriyel konularda danışmanlık hizmeti almak üzere başvurabileceğiniz, başarılı çalışmalar yürüten bir meslektaşımdır. Çalışmalarını takip ediyor, danışanlara tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 BUSE (Danışan)
 IP: 78.160.162.Y

19-01-2015
 TavsiyeNo: 75184
Uğur Bey'le aile içi iletişimi ile yaşamış olduğum sıkıntıları çözebilmek için görüşmelerde bulundum. Kendisi sorunlarımı çözebilmek için özverili ve çok faydalı çalışmalarda bulundu. İletişim yeteneği ve bilgilerini aktardı. Aile içerisinde yaşadığım sıkıntıları çözmemde bu bilgiler ve uygulamalar çok faydalı oldu. Günlük hayatımda, iş hayatımda ve aile içerisinde bu bilgiler bakış açımı değiştirdi. Uğur Bey'e teşekkür ediyorum yeniden mutlu ve huzurlu günlere dönüşümü sağladığı için.
     2 Beğeni    

Uğur TOSUN'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Yazarlar : S.Freud, A.Adler, A.Beck, S.Kierkegaard


Uğur TOSUN'un Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği
Toplum Gönüllüleri Vakfı


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(532) 486 68 35
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Mezun Olduğu Üniversite
İzmir Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2014
(5 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Uğur TOSUN'un Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Uğur TOSUN Mesleki Videolar Videoları
-18:04
Top