2007'den Bugüne 91,792 Tavsiye, 28,132 Uzman ve 19,906 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Ayşegül ÖZEN
Psikolog - İstanbul

Ayşegül ÖZEN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi6 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

6

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ayşegül ÖZEN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Ayşegül ÖZEN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ayşegül ÖZEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Ayşegül ÖZEN'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Praxis
Almanya / Germany 
İstanbul
Psk.Ayşegül ÖZEN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
(Whatsapp Mevcuttur)
Kişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Ayşegül ÖZEN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Gülhan
15.Nisan.2015
TavsiyeNo: 78055
Ayşegül özen ile felsefe alanında bilgi paylaşımları yapılan bir enstitüde tanıştım. Farklı alanlara ve konulara ilgi duyan meraklı bir yapısı var.Birçok konuda sizi aydınlatacak bilgi verebilir.Eğer bilmiyorsa o konuyu araştırıp detaylı okumalar yapıp bunu sizinle paylaşa bilmektedir. Mesleki açıdan sürekli olarak kendini geliştirmek amacıyla kitap, makale dergi, söyleşi, konferans yada test eğitimleri konusunda güncel yayın ve bilgileri takip etmektedir. Alanında etik değerlere önem vermekte kendi uzmanlık alanı dışında bir problemle gelen danışanlarını ilgili alan konusunda çalışan uzmanlara yönlendirmektedir. Danışanlarına karşı hassas davranmakta ve görüşme gün, saatleri konusunda karşılıklı belirleme yoluna gitmektedir.
     1 Beğeni    
E.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Nisan.2015
TavsiyeNo: 77801
Günümüzde güvenilir psikolog bulmak oldukça zor. Ayşegül Hanımla bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. İleri düzeyde fobim mevcuttu , kendisi ile sabırlı bir şekilde çalışarak fobimi yendim. Devamlı güler yüzlü ve hayata olumlu bakmasını bilen ve karşısındakine de bunu hissetiren birisi. Artık kendimi daha mutlu ve huzurlu hissediyorum. Ne zaman kendimi kötü hissetsem biliyorumki beni rahatlatacak bir psikoloğum var . Teşekkürler Ayşegül Hanım.
     Beğenin    
Merve Alkan
4.Nisan.2015
TavsiyeNo: 77687
Merhaba , Ayşegül Özen'i yaklaşık 7 senedir tanıyorum ve kendisi ile aynı dersanede eğitim gördük , bu yüzden okuduğu bölümü başından beri istediğini biliyorum. Kişi işini ne kadar severek ve isteyerek yaparsa o kadar başarılı olur. Ayşegül de psikoloji okumayı ve insanlara yardımcı olmayı çok istiyordu. Kendisi dünya iyisi ve bir okadar da çalışkan bir arkadaşımdır. İnsan psikolojisinden çok iyi anlar , kendisini sürekli geliştirir, okumaya ve eğitime önem verir. İşinde olduğu kadar arkadas cevresınde de sevılır. Çalışmakta olduğu kurumda da işini severek yapar. Arkadaşıma çok güveniyorum. İş hayatında da hakettiği yerlere geleceğine inanıyorum. Arkadaşımı gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim..
     1 Beğeni    
Semih
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Mart.2015
TavsiyeNo: 77419
Ayşegül hanımı internetten buldum. Kendisi ile tanışmam yaklaşık 2 ay önceye dayanır. Danışmaya başladığım da hayata karşı duyduğum kaygılardan dolayı bazı sorunlar yaşıyordum. Bu sorunları aşmamda yardımcı olabileceğini düşünerek Ayşegül hanımla bu durumumu paylaşmaya karar verdim. Doğru bir karar olduğunu görüşmelerimizden sonra daha iyi anladım. Ayşegül hanımla çalışma tekniğimiz sonucunda birçok sorunun üzerinden geldiğimi düşünüyorum. Kendisini çevreme de tavsiye ettim. Kendisini ve danışanını olumlu düşünmeye sevk edebilen birisi, işinde sağlam adımlarla ilerlediğini düşünüyorum.
     3 Beğeni    
Ayşegül
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Mart.2015
TavsiyeNo: 77388
Ayşegül Özen hanıma bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim.Kendisini çok etik buldum.Hayata objektif danışanını ve kendisini sürekli geliştirmeye çalışan biri.Terapi sırasında ciddiyet ve hassasiyetle işine odaklanırken.Kişinin de kendisini anlamasını ve tanımasını sağlaması ve her şeyden önemli olan da adil olması çok etkileyiciydi. Terapi sonrasın dada problemlere odaklanması benim işine ve mesleğine olan saygımı bir kat daha artırdı.Kendisine bana kattıkları için sonsuz teşekkürler.
     3 Beğeni    
Gülsen
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Mart.2015
TavsiyeNo: 77353
Ayşegül hanımla aynı kurumda çalışıyorduk. Personeline adil davrandığını gördüm. Hayata bakış açısı hoşuma gitti. ve kurumdan ayrıldıktan sonra ondan terapi almaya karar verdim.İlk terapi seansı çok ilginçti sanki beni hiç tanımıyor yada yeni tanışıyor gibiydik. Öncesi unutulmuş gibiydi. Bunu ona sorduğumda terapinin gerekliliklerinden ve gidişatı daha iyi yönlendirmek için profesyonel olmaktan bahsetti. Terapi aldıktan sonra kendimde çok farklı şeyler fark ettim.Bana kattıkları ve katacakları için memnunum.Teşekkürler
     7 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Praxis
Almanya / Germany 
İstanbul
Psk.Ayşegül ÖZEN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
(00491575) 486 13 98  
(Whatsapp Mevcuttur)
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezuniyet Yılı
2010
(13 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Psk.Ayşegül ÖZEN Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Ayşegül ÖZEN Mesleki Videolar Videoları
-

04:41
Top