2007'den Bugüne 81,181 Tavsiye, 25,808 Uzman ve 18,069 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

İ.Bengü AKSEKİLİ

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

8

[Psk.İ.Bengü AKSEKİLİ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
İ.Bengü AKSEKİLİ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

1
(Henüz Hiçbir Mesajını Okumadı.)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılarİ.Bengü AKSEKİLİ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar İ.Bengü AKSEKİLİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

İ.Bengü AKSEKİLİ Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocuk & Ergen Danışmanlığı

Bireysel Danışmanlık

Aile & Çift Danışmanlığı

Kanser hastaları & yakınları Danışmanlığı

İ.Bengü AKSEKİLİ Özgeçmiş CV Psk.İ.Bengü AKSEKİLİ'nin Özgeçmişi
-Psikolium, Bakırköy (2015 Şubat - günümüze)

-Final Koleji, Florya (Psikolog, 2013 Mart, 2014 Kasım)

-Acıbadem Hastanesi, Maslak (Psikolog, 2012 Haziran, 2013 Mart)

-Doğa Koleji, Sarıyer (Stajyer psikolog, 2011- 2012 )

-Koç Üniversitesi, Bilişsel Psikoloji Laboratuvarı (Asistan, 2010-2013)

----------

* Psikoloji Bölümü, Koç Üniversitesi
* Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans Programı, İstanbul Ticaret Üniversitesi
* Aile Danışmanlığı Sertifika Programı, İstanbul Üniversitesi

İ.Bengü AKSEKİLİ Tavsiye Yazıları İ.Bengü AKSEKİLİ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Arda (Danışan)
 IP: 85.100.120.YJF

16-06-2015
 TavsiyeNo: 79536
Bengü Hanımı ben internetten araştırarak Tanıma Fırsatı buldum. 7 Yaşında oğlumun içine kapanık ve hiçbirşey paylaşmamasından Ve Tabiki eşimden yeni ayrıldığım için bu süreçte Oğluma destek olması açısından götürmek istiyordum.Giderken açıkcası tedirgindim. Soru işaretleri vardı iyimi daha iyisini bulabilirmiyim diye aklımdan geçiriyordum. Ama içeri girdiğimizde gösterdiği Güler yüz ve içtenliği doğru adreste olduğumu düşündürdü. Sonrasinda oğlum ile olan iletişimi ve bana göre olan sıkıntımızı çözmesiyle hatta sadece Oğlum ile kalmayıp benim sıkıntılarımla ilgilenip beni doğru yönde yönlendirmesi ve sonucunda kendimi iyi hissetmemi sağlaması beni inanılmaz memnun etti. Hala bazen oğlum anne Bengü ablaya gidelim diye Söyler çünkü onu gerçekten bir abla kadar yakın hissetti. Kesinlikle bana sorulursa bütün içtenliğimle öneririm. Zaman zaman mesaj yazarak sıkıntı olup olmadığını bile sorgulayıp takip ediyor. Bengü Hanımı tanıdığım için samimiyetimle söylüyorum kendi ve oğlumun adına çok mutluyum. Biz çok sevdik kendisini:)
     3 Beğeni    

 Nese KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 151.250.8.CC

24-04-2015
 TavsiyeNo: 78276
Bengu Hanim ile tanisikligimiz Final Okullari sayesunde oldu. Oncelikle sunu belirtmeliyimki Bengu hanimin okuldan ayrilisi bu okul icin buyuk kayip olmakla birlikte disarida bircok cocuk ergen ve yetiskin icin kazanctir. Kendisi disarida insanlara cok daha yararli olacak eminim ve dusunuyorumki gelecegi mesleki acidan cok cok parlak olacaktir. Benim kucuk kizimin Teog sinavlari sirasinda kaybettigi motivasyonu yilginligi yenmesi ve ozguvenini tekrar kazanmasi icin kendisine danisan olduk. Bengu hanim o samimi tarzi o guzel gulen gozleri o candan sicacik sarilisiyla daha ilk gunden kizima adeta sihirli bir degnek gibi dokundu . Her ne yaptiysa kizim ogunden sonra adeta ok gibi firladi eskisinden de daha cok ve isteyerek calisir hale geldi . Kendisine ne diyebilirimki tek kelimeyle minnetarim. Buyuk kizimda da ortaokula devam ettigi siralarda benzer sorunlarla ozguven kaybi sinav kaygisi gibi nedenlerle bircok psokologa psikyatra gittik aylarca tasindik durduk ama ben boylesi bir uzmani ilk defa goruyorum . Bengu hanim herseyden once kendisi insanlari cocuklari yurekten seven birisi. Gosterdigi sevgi isi icabi formalite bir yakinlik degil gercekten yurekten gelen bir sevgi bu . Bence isin sirri burada diyorum. Oyle guzel oyle mukemmel bir insanki insanin alip evine goturesi geliyor😄😄😄Bengu hanim kizimin bir psikologu degil bence bir ablasi nezaman sikilsa bir sorunla karsilassa herzaman arayabilecegi bir telefon uzaklikta hissettigi arkadasi buyugu. Cok sansliyiz diyorum biz buyuklerin bile cogu zaman boylesi guzel yurekli sicak samimi yapmacık ve gösterişten uzak insanlara ihtiyaci yokmu !!! Daha ne diyebilirimki sizi çok seviyoruz Bengü Hanım. 😄😄sizi tanidigimiza cok mutluyuz diyorum ve herkese siddetle tavsiye ediyorum .
     2 Beğeni    

 OYA USite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.184.172.YJL

12-04-2015
 TavsiyeNo: 77972
Biz Bengü hanımla Final okulunda çalışırken tanıştık. Oğlum okul değistirme aşamasındaydı.Henüz karar veremiyordu. Okulun psikoloğu yada okul ortamındaki ismiyle rehber öğretmen olarak Bengü hanımla konuştu. Oğlumu birkaç dakika içinde okadar güzel tanımladı, görsel olarak eğitimde daha başarılı olacağını, birlikte nasıl çalışmalar yapacaklarını anlattı. Oğlumu konuşmalarıyla, nelerde başarılı olacağını, gözlemlerini okadar güzel anlattı ki oğlum daha oradan ayrılmadan okul değiştirmeye karar vermişti. Daha sonra okula başladığımızda benim gözlemlediğim de Bengü hanım öğrencileriyle okadar ilgiliydiki onlarla dertleşiyor, sorunlarına çözümler getiriyor, onlarla daima sımsicak bir ilişki icinde oluyordu. Zaten yüzüne baktığınızda kanınız ısınıyor. Kocaman gülüşü, güzel gözleriyle bakışı,daima sıcak davranışlarıyla insanı kendisine hayran bırakan bence çok özel bir kişidir Bengü hanım. Ögrencileri o okuldan ayrıldığında çok ağladılar. Onun ayrılmak istediğni kabul etmediler. Öğretmen arkadaşlarıda onunla ayrıldıkları için üzüntülerini dile getirdiler. Ama bu onun isteğiydi. Ben oğlumun sorunlarıyla ilgili bir kaç psikologla görüştüm inanın Bengü banım kadar başarılı, ilgili, insana sıcak davranan , kimi zaman arkadaş, kimi zaman abla gibi davranıp sorunları kolayca halledebilen bir kişiye raştlamadım. Kesinlikle güvenilir ve işinde çok başarılı bir psikologtur. Onu çok seviyoruz.
     3 Beğeni    

 Arzu Bahar Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 37.203.76.J

02-04-2015
 TavsiyeNo: 77616
Yumuşacık bakan, kocaman gözleri ve sıcacık gülümsemesiyle karşılıyor sizi Bengü Hanım. İçiniz ısınıveriyor görür görmez. "Tamam" diyorsunuz, "Ben hiç çekinmeden her şeyimi anlatabilirim" Benim küçük kızımla ilgilendi Bengü Hanım. Üzüldüğü şeyleri çok zor anlatan, önünde kalın duvarları olan, ilk gördüğü kişilere daima temkinli yaklaşan kızım, Bengü Hanıma dökülüverdi. İnanılmazdı. Kimsenin yanında kolay kolay içini dökmeyen kızım, üzüldüğü, sevindiği, kırıldığı ne varsa hepsini koşa koşa Bengü Hanıma anlatmaya gidiyordu. Önce kocaman bir kucaklama, hiç bırakmayacak sandığınız bir sarılma ile başlıyor konuşmalar. O kadar önyargısız, o kadar çözüm odaklı dinliyor ki herşeyi, anlatmakta hiç zorlanmıyorsunuz. Son derece naif, tatlı dilli, asla yargılamadan ve suçlamadan veriyor tavsiyeleri. Nasıl davranmanız, ne yapmanız gerektiği konusunda daima iş birlikçi. Kendinizi asla kötü hissetmiyorsunuz. Çok kötü sonuçlar doğurabilecek bir sürecin en başında durumu fark edip, bizi uyardığı, hiç bıkmadan dinlediği, güzel yüreğinde bize kocaman bir yer açtığı için sonsuz teşekkürler. Hiç çekinmeden gidebileceğiz, sınırsız bir sevgi kaynağı. İyi ki varsınız. İyi ki sizi tanımışız. Hep hayatımızda, dostumuz olarak kalmanız dileğiyle.
     4 Beğeni    

 burak (Danışan)
 IP: 85.107.211.YJ

02-04-2015
 TavsiyeNo: 77605
Merhaba, Bengü Hanım'la kendisinden psikolojik destek alan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Kişisel psikolojik sıkıntılarım nedeniyle kendisine başvurmuştum. Yaklaşık 4 aydır danışanıyım. Kendisi çok sıcakkanlı ve samimi, genç yaşında işine hakim bir psikolog. Sorunuma derinlemesine ve çok yönlü bir şekilde yaklaşması nedeniyle kendisiyle uzun zamandır görüşüyorum. Bengü Hanım'la tanıştığınızda kendisinin ne kadar samimi ve işine hakim olduğunu göreceksiniz.
     2 Beğeni    

 B.K (Danışan)
 IP: 78.182.3.ZC

01-04-2015
 TavsiyeNo: 77604
Bengü öğretmenimi çalıştığı okulda tanıma fırsatı buldum . İnanın görür görmez işte aradığım doğru insanı buldum diyeceğiniz kadar sıcak elektrik alabileceğiniz nadir kişilerden biridir. Hayata bakışı ve sizi saran sıcacık gülümsemesi ile sorununuzu bir anda küçücük bir şekle dönüştürebilir.Çocuklarımın ergenlik ve ön ergenlik sorunları ile bizzat ilgilenerek belki de akademisyen olarak benim bile göremediğim noktalardan yaklaşarak, yaşayarak, deneyerek öğretme metodunu uygulamış büyük ve olumlu değişimler sağlamıştır.Çocuklarımın hayata daha güvenli, sıkıntıları ile yüzleşmede daha cesur olamasındaki katkılarını unutamam. Özverili ve asla vazgeçmeyen yapısı sorunu çözmedeki en etkili yöntemleridir kanımca.Sabırlı ,yumuşak ,güleryüzlü olması ve en önemlisi takibi asla bırakmaması beni çok etkilemiştir. ileriki çalışma hayatında çok başarılı olacağını ve güzel yerlere geleceğini kestirmek zor değil.Umarım herkes sorunları ile başbaşa kaldığında kendisi ile yüzleşirken bu değerli insanla karşılaşma fırsatı bulur .
     1 Beğeni    

 Yeşim (Danışan)
 IP: 78.185.187.ZJ

01-04-2015
 TavsiyeNo: 77595
Bengü AKSEKİLİ'yi kızımın okulundaki görevi esnasında tanıma şansı buldum. Güleryüzlü ve samimi yaklaşımlarıyla kısa sürede hem öğrencilerin hem de biz velilerin kalbini fethetti.Çocuklarla geçirdiği yoğun çalışma temposundan vakit ayırıp biz veliler için hazırladığı seminerlerden şahsım adına çok faydalandığımı söyleyebilirim.8 yaşındaki kızım sabahları kendisi kahvaltı yapmakta zorlanıyor,okula gitmek istemiyordu;Bengü hanımın desteği ile bu konunun üstesinden geldik.Değerli psikoloğumuz ,kızımın Bengü öğretmeni okuldan ayrıldığında çok üzüldük.Ama hiç bırakmadık kendisini ve sağolsun ki o da bizleri.Ne sıkıntımız olsa danışmaya devam ediyoruz ve hep o rahatlatıcı ses tonuyla bizlere yol gösteriyor.Karakteriyle ve aldığı eğitimlerle,'bu kişi bu meslek için biçilmiş kaftan' diyebileceğim nadir insanlardan biri Bengü AKSEKİLİ . Alanında hiç tereddütsüz tavsiye edebileceğim bir psikologdur.
     4 Beğeni    

 Candan TuSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.190.212.L

01-04-2015
 TavsiyeNo: 77574
Merhaba, bu yazıyı yazma fırsatım olduğu için çok şanslıyım. Bengü öğretmen ile tanışmış olduğum için kendimi ve özellikle çocuklarımı çok şanslı sayıyorum. kendisini çocuklarımı okula yazdırma sürecinde çalıştığı kurumda tanıdım. bana, ve iki çocuğuma yaklaşımı, verdiği güven, sıcaklık, samimiyet, güler yüz, bilgi, tecrübe ve ilgisi ile kesinlikle gönlümü fethetti. okulun açıldığı ilk haftalarda oğlumun yaşadığı bir durumu kendisine ilettim ve olayın çözümünde gösterdiği başarı ve bu olayı incelerken dikkatini çeken bir diğer konu ile ilgili beni uyarması ve yönlendirmesi ise işini ne kadar iyi, doğru ve severek yaptığının kanıtıydı benim için. Bengü öğretmeni çok kısa bir süre tanıdım ancak bu süre öyle kaliteli geçti ki okulumuzdan ayrıldığında gerçekten çok üzüldüm. ama biliyorum ki kendisi bana ve sorularıma bir mail uzaklığında. herhangi bir durumda, kendisine ihtiyaç duyacağım her soruda beni bilgilendireceğine dair duyduğum güven de içimi çok rahatlatıyor. Bu genç yaşında gösterdiği başarıdan dolayı kendisini tebrik eder, bundan sonraki yaşamında çok çok başarılı olmasını canı gönülden dilerim. Bengü öğretmenim sizi seviyoruz.
     4 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Psikolium / Bakırköy
Kartaltepe Mah. Alem Sok. Yıldız Apt. No:5 K.4 D.8 Bakırköy- İstanbul (Ömür Plaza Karşısı)
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(212) 660 24 44

Telefon 2 :
0(554) 731 41 66
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Koç Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2013
(6 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
 skype hesabı

İ.Bengü AKSEKİLİ'nin Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


İ.Bengü AKSEKİLİ'nin Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

İ.Bengü AKSEKİLİ Mesleki Videolar Videoları
-23:39
Top