2007'den Bugüne 90,341 Tavsiye, 27,807 Uzman ve 19,737 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Damla DOĞRU GÜLÇİÇEK
Uzman Klinik Psikolog - İstanbul
Çocuk/Ergen/ Yetişkin Terapisi

Damla DOĞRU GÜLÇİÇEK Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi32 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

32

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Damla DOĞRU GÜLÇİÇEK Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

10
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Damla DOĞRU GÜLÇİÇEK'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Damla DOĞRU GÜLÇİÇEK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Yaşam deneyimleriniz tek başınıza üstesinden gelemeyeceğiniz kadar zor olduğunda, kendinizi daha iyi tanımak istediğinizde, çevrenizdekilerle doğru ilişkiler kurmak istediğinizde yalnız değilsiniz...
 
Damla DOĞRU GÜLÇİÇEK'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Rol Psikoloji
Doğu Mah. Namık Kemal Cad. No:3 Daire:2 Pendik/İstanbul
Telefon 1 :
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Atılım Üniversitesi Psikoloji
Yüksek Lisans
Istanbul Gelişim Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Damla DOĞRU GÜLÇİÇEK Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
-oyun terapisi
- aile sistemi içerisindeki işlev bozulmaları
-aldatma/ aldatılma sorunları
-aile içi şiddet
-kültürel farklılık problemleri
-mutsuz evlilik
-eşler arası ilişki ve iletişim sorunları
-çift ve aile sorunları
-aile kurma niyetinde olan bireylere danışmanlık
-anne ve babalar için çocuk eğitimine yönelik bilgilendirme çalışmaları
- sağlıklı boşanma (bireyler ve çocuklar için duruma uyum çalışmaları)
-tek ebeveynli aileler için danışmanlık
-kıskançlık
-bebeğe hazırlık
-yas/kayıp

-sınav ve kariyer danışmanlığı
-sınav kaygısı
-ergenlik sorunları

-bipolar bozukluk
-depresyon
-kaygı bozuklukları
-takıntılar

-REBT terapisi ( Akıldı Duygusal Davranışçı Terapi)
-transaksiyonel analiz
-krize müdahale

ÇOCUK DEĞERLENDİRME TESTLERİ UYGULAYICISI...[Devamı...]

Damla DOĞRU GÜLÇİÇEK Özgeçmis CV Uzm.Psk.Damla DOĞRU GÜLÇİÇEK'in Özgeçmişi
Damla DOĞRU GÜLÇİÇEK kimdir?
İlkokul yıllarından itibaren hayalini kurduğu Psikoloji bölümünü bitirdikten sonra Klinik Psikoloji alanında yüksek lisans yapmış, Aile Danışmanlığı eğitimini tamamlamıştır. Pek çok eğitim, seminer, kongre ve workshop’a katılarak kendini geliştirmiştir. Çeşitli anaokullarında kurum psikoloğu ve koordinatör olarak çalışmış, pek çok merkezde danışan görmüştür. Yetişkin, ergen ve çocuklarla psikolojik danışma çalışmaları, aynı zamanda evlilik ve boşanma müdahaleleri gibi konularda çift ve aile danışmanlığı yapmaktadır. Çocuklarda, ergenlerde zeka ve gelişim testleri uygulamakta ve değerlendirmektedir. Oyun terapisi uygulayıcısıdır. Sınav ve kariyer danışmanlığı, travma danışmanlığı alanlarında da çalışmalarda bulunmuştur. Çeşitli okul ve kurumlarda çocuk-ergen-yetişkin psikolojisi alanında seminerler vererek bilgisini meslek çalışanları ve aileler ile paylaşmaktadır. Milliyet Pembe Nar ve pek çok internet sitesinde köşe yazarlığı yapmaktadır....[Devamı...]

Damla DOĞRU GÜLÇİÇEK'in Makaleleri Damla DOĞRU GÜLÇİÇEK'in Makale ve Yazıları
2 Makale

Damla DOĞRU GÜLÇİÇEK Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Sefer Terzi
1.Ocak.2019
TavsiyeNo: 108093
Eğitimini aldığı üniversitede tanıtım uzmanı olarak çalıştığım dönem Damla'yı tanıma fırsatı buldum. Çok zeki ve çalışkan bir öğrencimizdi. Sınıf birincisiydi. Hocalarının gözbebeği, üniversitemizin gurur kaynağı oldu kısa zamanda. Daha 1. Sınıftayken klinik psikolok olmak istediğini söylüyordu. Hedefleri doğrultusunda planlı bir şekilde azimle ilerleyerek jedefini gerçekleştirdiğini görmek çok güzel. Kişisel gelişimine önem veren, her zaman ve her fırsatta araştıran, mesleğine aşık, hastaları ile bağ kurabilen nadide bir insan.
     Beğenin    
Özge Ö.
29.Mart.2015
TavsiyeNo: 77526
Damla Doğru ile Atılım Üniversitesinde tanıştık.Yanında çok rahat olabiliyorsunuz. Güler yüzlü ve kesinlikle hoşgörülü davranıyor. Sıcakkanlı ve iletişiminin kuvvetli oluşu ile hemen pozitif bir etki bırakıyor Damla hanım insanda.Bölümünde başarılı olduğunu ve mesleğine aşık olduğunu Damla hanımı tanıdıkça öğrendim. Karşısındaki insana en iyi şekilde yardımcı olacak, samimi, özverili, güvenilir bir insan .Damla hanımın okuldaki başarısı gibi iyi bir psikolog olacağı şüphesiz.
     Beğenin    
Koray
22.Mart.2015
TavsiyeNo: 77323
Damla ile yeni tanıştık diyebilirim. Okulda birlikte calıştıgımız kısa süre zarfında Damla’nın pozitifliği, samimi oluşu, güler yüzlü oluşu ,dışa dönük oluşu, takım çalışmasına yatkınlığı, yardımseverliği hep ön planda olmuştu ve bu yönleriyle de eminim ki birçok psikologun önünde yer alıyor. Bölümünü severek okuyan, kendini her konuda geliştirme çabası içinde olan ve başarılı bir şekilde okulunu bitiren Damlayı ileride başarılı bir meslek hayatı bekliyor.
     Beğenin    
Emre BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Mart.2015
TavsiyeNo: 77069
Damla Hanımı tanıyali henüz kısa bir zaman oldu fakat pozitifliği ve güler yüzü ile hayatıma iz bırakan kişilerden biridir. Kendisi olaylara gösterdiği olumlu bakış açısı ile beni her zaman etkilemiştir. Kendini geliştirmek adına çabasını görüyorum, elinden kitap düşmez ve sürekli çeşitli eğitimlerde organizasyonlarda bulunur. Kendisinden bireysel danışmanlık almanın çok yararlı olacağından eminim fakat ben Damla hanımın özellikle aile problemlerinde çok etkili olacağına inanıyorum. Ileride verdiğim herhangi bir eğitim/seminer olursa çok isteyerek katılacağım. Başarılar dilerim.
     Beğenin    
Gözde
15.Mart.2015
TavsiyeNo: 77061
Damla Doğru ile Atılım Üniversitesi'nde Tercih ve tanıtım günlerinde tanıştım. Yardımsever, iyi bir insan. Mesleki konuda ne kadar bilgi sahibi olduğu konusunda fazla bir şey bilmiyorum ama kendini mesleki konuda geliştirmek için çaba gösteriyor. Psikolojiyi severek okuması , hatta o kadar ki zamanından önce bitirmesi bölümünü ne kadar sevdiğini gösteriyor. Disiplinlidir, her ayrıntı ile ilgilenir. Çeşitli kurslara katılıyor. Şimdiden Aile Danışmanlığı eğitimi alması mesleğinde çizdiği yolu gösteriyor. Verilen görevleri yerine getirmek için çaba gösterecek bir profil çiziyor. Başarılı bir psikolog olacağına inanmaktayım.
     Beğenin    
Barış
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Mart.2015
TavsiyeNo: 76745
Damla Hanım ;Sizlerin problemlerinize daha daha farklı ve perspektif bir bakış açısı kazanmaniza yardımcı olacak,sunduğu fikirler ile kendinize olan özgüvenizi arttıracak ve sizlere deyimi yerinde ise balık satın almayı değil balık tutmayı öğretecek bir kişilik sahibi edecek fikirler ile sizlere yaklaşacaktır..İşine bağlılığı ve akademik anlamda elde ettiği başarılar bunun en somut göstergesi sanırım. Kendisi ile tanıştığım sıralar bu olguların hepsini yaşamış birisi olarak bu yaziyi sizler ile paylaşmak istedim.. Bu alandaki yeteneği ve performansı ile kendisinin çok iyi yerlere geleceğine inanıyorum ve başarılarının devamını diliyorum. Teşekkürler Damla Doğru.
     Beğenin    
Batu
4.Mart.2015
TavsiyeNo: 76710
Damla hanımla tanıştığım için çok mutluyum. Kendisi pozitif bakış açısı, naif tutumu ve sakin ses tonu ile insana huzur veriyor. Hiç çekinmeden derdinizi anlatabileceğiniz, sorunlarınıza yaklaşımı ile çözüm bulabileceğiniz bir kişidir kendisi. Sınav kaygısı, kaygı bozuklukları, iletişim sorunları ve özellikle ilişkiler konusunda kendisine başvurabilirsiniz. Her konuda size yardımcı olacağına şüphem yok, kendisi çok iyi bir psikolog. Yardıma ihtiyacınız olduğu zaman mutlaka yardım almanız gereken bir kişi. Hiç çekinmeden yardımına başvurun.eminim ki ilk seanstan itibaren sizdeki değişimin farkına varacaksınız. Kendisi sürekli kendini geliştiren, eğitimden eğitime koşan bir insan, uyguladığı tekniklerle size en iyi şekilde yardımcı olacaktır.Damla Hanıma başarılarının devamını diliyorum.
     1 Beğeni    
Ayşe Erova
23.Şubat.2015
TavsiyeNo: 76411
"Damla Doğru " tercih döneminin o karışık düşünce yapısının içindeyken bulduğum beynime çivi gibi kazanan isim. Atılım Üniversitesi Tanıtım günlerinde sevecenliği, içtenliği ve dost canlısı yapısıyla hayran olduğum insan. Damlayla yarım saat konuştuktan sonra dedim ki tamam ben Psikoloji okumalıyım. İnşallah dört sene sonra aynı okuldan mezun olmuş iki meslektaş olarak hayata devam edeceğiz, Damla'nın o eşsiz sohbeti ve bölümüne duyduğu aşkı aşılaması sayesinde. Başarılı bi psikolog olacağı konusunda en ufak bi şüphem yok çünkü mesleğini bu kadar seven bi insanın başarısız olabileceğini düşünmüyorum. Kendisine buradan bir kere daha teşekkürlerimi sunuyorum.
     7 Beğeni    
Bahar U.
23.Şubat.2015
TavsiyeNo: 76405
Zaman geçsede üstünden sıcakkanlılığından hiçbir şey kaybetmeyen bir arkadaş Damla. Yıllar önce belirlediği hedef doğrultusunda adım adım ilerleyen kendini durmadan geliştiren insanlara en iyi şekilde yardımcı olabilmek için sürekli bir arayış içinde olan harika bir insan. 7 yıl öncesinde henüz bir psikolog bile değilken tüm samimiyetiyle bizi dinleyen bize yol gösteren aslında bu mesleğe ne kadar uygun olduğunu gösteren biri o. Onunla edilen sohbetlerin tadını başka hiçbir yerde bulamayacaksınız. O yüzden yolunuz mutlaka onun yoluna denk gelsin. Başarılarının devamını diliyorum güzel arkadaşım.
     2 Beğeni    
Ayça
23.Şubat.2015
TavsiyeNo: 76399
Damla benim cocukluk arkadaşım.Onu tanıdığım günden bu zamana kadar her zaman kararlı ,inançlı,sıcak kanlı, samimi doğal ve insanları dinlemeyi seven sorunlara çözümler üreten duyarlı bir bireydi her zaman o yüzden kendi kişiliği ile örtüşen zevkle yaşıyarak yapacağı bir mesleğe sahip. Oda onu tercih edicek insanlar da çok şanslılar.Damlacım başarılarının devamını dilerim.Sen o güler yüzünle insanlara bir huzur veriyosun en başta hep mutlu ol arkadaşım..
     1 Beğeni    
Ercan Can İlgün
23.Şubat.2015
TavsiyeNo: 76376
Damla Doğru çok eskiden tanıdığım bir arkadaşımdır.Kendisiyle ne zaman konuşsak karşısındakine verdiği değer ve bunu karşısındakine hissettirmeyi doğru bir şekilde başararak güven sağlayan bir arkadaşımızdır.Çevresindekileri anlayan bu yapısıyla mesleğini en iyi şekilde icra ederek insanlara yardım edeceğini düşündüğüm yegane insanlardandır.Hayatta yenilikçi özgün düşünce yapısını koruyarak daha büyük başarılara imza atacağından eminim.Bütün içtenliğimle psikolog Damla Doğru'yu yardım almak ve daha iyi bir insan olmak için tavsiye ediyorum.Hayatta başarılar diliyorum
     1 Beğeni    
Songül
23.Şubat.2015
TavsiyeNo: 76375
Hepimizin içsel huzurumuzu aradığımız hayatlarımızda yaşam deneyimlerimiz bazen tek başına üstesinden gelinemeyecek kadar zor olabiliyor. İşte tam da böyle zamanlarda çok değerli üstadlardan eğitim almış, kendini mesleğine adamış, her alanda kendini geliştirmeyi başarmış, yanında iken hiçbir şekilde yargılanmadığını ve güvenilir ellerde olduğunu hissedebileceğin, kendi varlığını daha iyi tanıyıp hayatına güzellikler katmanda sana yol arkadaşlığı edebilecek Damla DOĞRU gibi sevgi dolu bir danışman ile hayatına devam etmenin huzuru ve mutluluğu tarif edilemez. Bir çok kişiye ışık olmak dileğiyle.
     1 Beğeni    
Hasan Atasoy
21.Şubat.2015
TavsiyeNo: 76338
Damla Doğru henüz çiçeği burnunda yeni mezun bir psikologdur. Kendisi yuksek öğrenimi boyunca örnek bir öğrencilik göstermiş ve arkadaşlarına örnek olmuştur. Verilen görevleri yerine getirmek için çaba göstermiş ve sorumlu bir öğrenci profili çizmiştir. Sadece verilen ders müfredatına bağlı kalmamış, sürekli kendini geliştirmiş, daha diplomasını almadan yönünü çizmiş ve aile danışmanlığı konusunda eğitim almaya başlamıştır. Başarılı bir psikolog olacağına inanmaktayım.
     1 Beğeni    
Nurettin
19.Şubat.2015
TavsiyeNo: 76274
Evet, Damla, benim komşumun kızı,arkadaşım, her konuda güvenebileceğim mükemmel bi insan. Onu taaa küçüklüğünden beri tanırım. O zamandan beri çalışkanlığını ve çözüm üretme yönünü çok iyi bilirim. Psikolojiyi çok severek okuması , hatta o kadar ki zamanından önce bitirmesi beni çok etkilemiştir. Bence herkesi de çok etkilemelidir. Mesleğine olan aşkını ifade etmektedir bu durum. Çok disiplinlidir, her ayrıntı ile ilgilenir. Psikolojide de ayrıntılar önemlidir. Mezuniyetinden önce Aile Danışmanlığı konusunda da eğitim almıştır. Ben Damla'yı tanıdığım için çok mutluyum. Profesyonel olarak yardım almak isteyen herkese gözüm arkada kalmadan, şiddetle tavsiye ederim. Güleryüzlülüğü ile ve empati yeteneğiyle çok çok ilerleyeceği kesindir.
     1 Beğeni    
Sezer Aslan
19.Şubat.2015
TavsiyeNo: 76273
Arkadaşlığımızda güler yüzlü,samimi ve sevecen yanıyla tanıdığım Damla'nın işini ayrı bir özveriyle , büyük bir ağırbaşlılık ve ciddiyetle yapması beni her zaman için etkilemiştir.Mesleği konusundaki çalışmalarına baktığımızda göreceğimiz en önemli şeylerden biri onun mesleğine dört elle sarılması,mesleğini nefes almak kadar hayati görmesidir.Çünkü o , bu mesleğin ardında sayısız insanın derdine çare beklediğinin farkında ve onlara nasıl yakın olup dertlerine en iyi nasıl derman olunması gerektiğinin bilincindedir.Hayata ve mesleğine dair hiçbir zaman için elindekiyle yetinmeyen,daha ilerisi için emek sarfeden bunu da büyük bir mütevazilikle yapan tanıdığım ender insanlardan biridir.Onunla sohbet etme imkanı bulduğunuzda sanki yıllar önce tanışıyormuş hissine kapılabilirsiniz ; hiç şüphesiz bu da onun canayakınlığının size yansımasındandır.O kendisine gelenlere hasta gözüyle değil,yardım bekleyen insanlar olarak bakar.Bu da insanlardaki psikologa gitme önyargısını bertaraf edebilecek en önemli etkendir.Hiç kuşkum yok ki mesleğine dair bu verimli temposunu sürdürecek ve yakın bir tarihte alanında Türkiye’nin sayılı isimleri arasında yer edinecektir.Onun bu emeklerinin yanında bize sadece onun emeklerinin karşılığını almasını ve başarılarının devam etmesini dilemek düşüyor…
     2 Beğeni    
Ahmet Uğur Doğan
19.Şubat.2015
TavsiyeNo: 76268
Damla Doğru ile mezun olduğu okul Atılım Üniversitesinde tanıştık ve tanıdığım günden beri samimiyeti, ilgisi ve çalışkanlığıyla ön plana çıktı. Çeşitli faaliyetler de kendini gösterdi. Birlikte de okul faaliyetlerinde çalışma fırsatımız oldu. Okulun kulüplerinde de aktif bir öğrenciydi. Kendisi sorumluluk sahibi ve çalışkan bir insan. Kariyerinde de çok başarılı olacağına ve mesleğinin gerektirdiği bütün sorumlulukları yerine getireceğine ben eminim. Sizler de olabilirsiniz..
     Beğenin    
Yasin Gökçe Şahin
19.Şubat.2015
TavsiyeNo: 76265
Damla uzun yıllardan beri tanıdığım ilkokul arkadaşımdır kendisiyle tanıştığımdan bu yana hep olaylara çözüm getirmeye çalışan ve pozitif bakan bir bir kişiliktir. Aynı yerde büyümüş olmamıza rağmen hiç bir olumsuz tavrını görmedim küçük yaşlardan beri böyle bir meslek gurubunu seçeceği belliydi. Sıcak ve samimi bir kişiliğe sahip olan damla mesleğindede başarılı olacagına eminim piskolojik bir desteğe ihtiyacım olduğunda arayacağım tek isimdir. Hayatta ve meslek hayatında başaılar diler kendisine saygılar sunarım.
     Beğenin    
Yusuf Keser
19.Şubat.2015
TavsiyeNo: 76262
Damla arkadaşımla okulda tanıştım. Ve bir dersimiz ortaktı. Diğer bölüm arkadaşlarına nazaran dikkat çeken özelliği dürüst ve samimi olması ve bölümünü onun kadar seven biri yoktur. Mesleği için gereken tüm özelliklere sahip.insanlari dinlemesini bilen ve değer veren bir arkadaşımız.kişilik olarak okuduğu bölümle uyumlu olan insanlar arasında yerini alan bir psikolog. Kişilik olarak güler yüzlü konuşkan ve yerine göre ciddi yerine göre arkadaş canlısı. Okulda bir ara birlikte çalıştık. Grup olarak çalışmasını çok iyi bilen ve grup arkadaşlarına yardımcı olmak için çabalayan bir kişiliğe sahip.
     Beğenin    
Gülsen Yılmaz
19.Şubat.2015
TavsiyeNo: 76255
damla hanım gençliğin verdiğiğ heyacan ve sürekli meraklı gözleyen gözleri takıptedeki kulağı ıle alakadar ve samımı bir genç hanım.ınsana huzur veren ses tonu ve gülümser cehresı ıle tavsıye verılmesını bekleyen tavrı ile gelecek vaadeden calışkan ve naiftir.ilerıkı zamanlarda cok ıyı yerlere kesınlıkle gelecegıne ınanıyorum.ve ve kendısıne süreklı ıhtıyac duyacagım.psikoloklulta güven çok önemli ve aıle yaşam tarzı aılenın özgüvenle büyütüldüğü her halınde belli olan bır yapıya sahıp.ve işini hakıkati canı gönülden seven ve bıran önce çözüm yollarını detaylı araştıtıp saglıklı bir şekılde yardımcı olması ve huzulu bır şekılde cözmlerını benımseyıp uygulama ıstegı uyandıran genç arkadası kesınlıkle tavsıye ediyorumve ınanıyorum .işini ehlı ile yaptığına sızde kanaat getıreceksınız..sevgılerledamla hanım..
     Beğenin    
Korhan
19.Şubat.2015
TavsiyeNo: 76242
Damla ile bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştım.Kendisi oldukça sıcak kanlı ve canayakın insanın devamlı sohbet edesi geliyor :) Kendisinden herhangi bir hizmet( danışmanlık, psikolojik destek vb.) almadım fakat içtenliği, canayakınlığı sayesinde onunla herşeyi paylaşabilirsiniz. Sadece sıkıntınız varken değil, sıcacık bir sohbet için bile gidilebilir. Bence bir psikologda olması gereken en önemli kriterler güler yüz ve güven vermesi bu iki unsurda Damlada var. Tüm samimiyetimle herkese tavsiye ederim.
     Beğenin    
Emine Özge
19.Şubat.2015
TavsiyeNo: 76240
Problemlere bakış açısı ve çözümleme yeteneği ile zaten "ben psikolog Olacağım" mesajını veren bir mizaca sahiptir. Kendisini, okuldan tanıyorum. Özveri ve çalışkanlığı ile çevresinin taktirine mazhar olmuş birisidir. Varolan ile asla yetinmeyen, bulunduğu noktadan hep daha fazlasını isteyen ve de en sonunda o noktaya ulaşan bi karaktere sahiptir. Her türlü özel meselenin rahatça paylaşılır danışılabileceği rahatlığını veren bir his uyandırmıştır bende hep. Şiddetle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Aslı
18.Şubat.2015
TavsiyeNo: 76239
Damla hanımı bölüm tanıtım günlerinden tanıyorum ve her konuda kendisine güvenerek büyük adımlar atmama yardımcı oldu. Her konuda bilgisi olmasının yanında dürüst ve sıcakkanlı kişiliği doğru adımlar atmamı kesinleştirdi. Çabuk ve pratik çözümler üretmesi mesleğine olan yatkınlığınıda ortaya koyuyor. Ayrıca üniversitede gösterdiği üstün başarıda onu mesleğini ne kadar severek yaptığının kanıtıdır. Her türlü sosyal aktivitelere katılması onun başarısını ve bakış açısının genişlemesine etken olmuştur. Kendinisini internet sayfalarından da takip ediyorum. Bu yolda doğru kararlar verip, doğru adımlar atarak çok başarılı olcağından eminim.
     Beğenin    
Yusuf Y.
18.Şubat.2015
TavsiyeNo: 76238
Damla hanım her zaman mesleğine olan ilgisi ve bilgi donanımı ile beni büyülemiştir. Kendisini aldığım bir eğitim aracılığıyla tanıdım. Daha sonra instagramdaki sayfasını takip etmeye başladım. Bu sayfada kendine ait sözleri paylaşıyordu ve bu sözler hayata daha büyük bir umutla bakmamı sağlıyordu. Damla hanımdan resmen danışmanlık almadım fakat ciddi sorunlarımda onunla görüştüm, bana tavsiye vermezdi fakat sorduğu sorularla yeni farkındalıklar kazanmamı sağlardı. Kendisiyle tanıştığım için çok mutluyum. Onun kadar mesleğini seven ve kendini geliştiren bir insan görmedim. Ona buradan saygılarımı sunuyorum. Güler yüzü ile ve düşünceleri ile hayata başka bir bakış açısı ile yaklaşmanızı sağlayacağından eminim, mutlaka tercih etmelisiniz
     Beğenin    
Cemile Karakaş
18.Şubat.2015
TavsiyeNo: 76234
kendisiyle görüştükten sonra daha olumlu hayata bakıyorum.kendisi her zaman güler yüzlü beni karşıladı. Çok iyi bir insan ve genç olmasına rağmen kendisinde çok etkilendim ve çevreme tavsiye ettim . Kendisi çok duyarlı ve ciddi çözümler sundu. Bana vermiş olduğu tavsiyeleri hayata geçiriyorum.kendisine çok teşekkür ediyorum ve yüzü hiç solmasın. Çok şükür sizi tanıdım.ben artık sona gelmiştim ve umutsuz şekilde uyanıyordum.güneşi görmez oldum ve hayata bir zevk almıyordum.adeta uyanmak istemiyordum.ruh halim damla hanım ile tanımadan evvel'ki hali.
     Beğenin    
Şükriye Nasip Karacık
18.Şubat.2015
TavsiyeNo: 76196
Damla Doğru'yu Sosyal Hizmet Uzmanı olarak görev yaptığım TBMM Kreş ve Gündüz Bakımevi'nden bebekliğinden beri tanıyorum. 0-6 yaşları arasında Nasip ablası olarak tüm gelişim alanlarını gözleme ve destekleme olanağım oldu. 6 yılın sonunda kreş yaşamı sona erdi ve eğitim hayatına başladı. Kreş yaşamı boyunca uyumlu, sakin, sıcak, sokulgan, arkadaş ilişkileri güçlü, kurallara uyumlu, etkinliklere katılımlı, duyarlı, alıcı, hassas özellikleri ile yaş dönemlerine uygun gelişim izlediğini diğer meslek elemanı arkadaşlarım ile birlikte gözlemledik. Uzun bir süre ancak uzaktan haberlerini aldım. Yıllar sonra psikoloji eğitimi aldığını öğrenip tekrar iletişim kurduğumuzda kişilik özelliklerine uygun bir mesleği seçmiş olduğunu görmek beni çok mutlu etti. Şimdi haberleşiyoruz, iletişimimiz daha yoğun. Çevresine ve topluma duyarlı, insani değerleri gelişmiş, mesleğini seven ve başarılı bir psikolog olacağı konusunda tereddütüm yok, bu nedenle bu tavsiye mektubunu hem bir meslek elemanı hem de Nasip ablası olarak gönül rahatlığı ve hiç düşünmeden yazıyorum. Umarım bu tavsiye mektubumun onun istediği ve sevdiği bir alanda mesleğini yapmasına katkısı olur. Kendisine, insana ve mesleğine olan sevgisinin hiç bitmediği güzel bir iş yaşamı diliyorum. Nasip Karacık Sosyal Hizmet Uzmanı
     2 Beğeni    
Serap GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Şubat.2015
TavsiyeNo: 76194
Damla hanım uzun zamandır tanıdığım, profesyonelliğinden hiç şüphe duymadığım bir kişidir. Tanıdığım ve gözlemlediğim kadarıyla son derece disiplinli, azimli, iyi eğitimli, konusuna hakim bir psikologdur. Bize oğlumuz ile geçirdiğimiz iletişimsizlik süreçlerinde çok faydalı olmuş; Problemlerimizin üstesinden nasıl geleceğimiz konusunda, çocuğumuza karşı doğru davranış kalıplarını yerleşmesi, doğru ve iyi bir evlilik hayatının oluşturularak devamlılığının sağlanması hususlarında çok iyi bir yol gösterici olmuştur. Buradan kendisine tekrar teşekkürlerimizi iletiyorum.
     2 Beğeni    
Alper
17.Şubat.2015
TavsiyeNo: 76190
Damla oldukça samimi, hoşgörülü ve sıcakkanlı birisidir.Alanında çok iyi eğitim almış, bunun yanında kendini oldukça geliştirmiştir. İnsanlarla çok rahat iletişim kurabilen, ve iletişim kurduğunuzda sizde pozitif bir etki yaratan yapısı vardır. Mesleğiyle birlikte bu özelliği onu oldukça başaralı kılacaktır. Mesleğini bukadar seven nadir insan vardır. Damla'nın bu ilgisi onu diğer psikologlardan ayıran özelliği olacaktır.Karşısında rahatlıkla konuşabileceğiniz, uzmanı olduğu konularda kesinlikle sizlere yardımı dokunacak bir psikolog. En kısa zamanda bende kendisinden yardım alacağım.
     1 Beğeni    
Şirin Senem Koçak
17.Şubat.2015
TavsiyeNo: 76189
Bence Damla ablanın mesleğinde hayatından örnekler vermesi onu mesleğinde farklı kılıyor. Bence bu saatten sonrada bu yoldan gitmesi gerekiyor. Hastalariyla empati kurmasi onu mesleginde bir adim ileriye atiyor. Ona mesleki hayatında başarılar diliyorum. İyi ki onunla tanismisim.Umarim hastalari da onun mesleğinde ki basarisini anlar. Dilerim Damla ablam bu meslegi sectiği için hep mutlu olur. Hastalariyla iyi bir ilişki içerisine girer. Basarilarinin devami dileğiyle.
     1 Beğeni    
Ayşegül Aydemir
17.Şubat.2015
TavsiyeNo: 76187
Damla bir arkadaşım vasıtasıyla yakın zamanda tanıştığım bir arkadaşım fakat kısa zamanda güzel günler geçirdik kendisiyle. İnsanlarla ilişkisi kuvvetli, tatlı, sevecen,dışa dönük birisidir,dünya tatlısı bir arkadaştır. Damlanın en beğendiğim özelliği henüz tahsil hayatı bitmemişken kendini geliştirme çabası. Yeni mezun fakat emsallerine göre donanımlı bir psikolog. Meslek hayatında başarılar seni bekliyor Damla. Sana güveniyorum güzel günler seninle olsun.
     1 Beğeni    
Havva Nur Vatan
17.Şubat.2015
TavsiyeNo: 76186
Damla'nın okul arkadaşım ve meslektaşım olarak azmini, başarasını ve mesleğiyle ilgili titizliğini bizzat görmüş biri olarak içtenlikle tavsiye edebilirim. Sevgili Damla sorumluluklarının bilincinde, çeşitli psikolojik araştırmalar yapmış ve çok iyi eğitim almış bir psikolog olarak eminim çok başarılı olacaktır. Kendisini gelistirmeyi asla bırakmayan, mesleğini cok seven güler yüzlü, sosyal iliskileri güçlü herkes tarafından sevilen ve takdir edilen bir psikolog. Eminim ki çok başarılı olacak ve okul hayatında ki başarısını iş hayatına da taşiyacaktır.
     3 Beğeni    
Volkan
17.Şubat.2015
TavsiyeNo: 76182
Ne istedigini bilen ve pratik cozumlere sahip birisi olmakla beraber girisimci bir kisi... kesinlikle tavsiye ediyorum.Ayrica sizin sirlarinizi tutacaginada eminim,sicak kanliligiyla sizinle bir arkadas gbi muhabbet ediceginden de hic suphem yok :) Damla hosgorulu ,arkadas canlisi,sevecen, konuskan ve guleryuzlu bir insan onu tanimanizi tavsiye ederim... Ve bence en onemlisi alaninin en iyilerindendir diyebilecegim isimlerden birisidir. Kendisi universteden arkadasim birlikde okulumuzun tanitim gunlerinde calistik. Istikrarli ve calisma azimi fazlasiyla olan bir arkadasimdir.
     2 Beğeni    
Çağlar Hasan
17.Şubat.2015
TavsiyeNo: 76181
Uzun zamandır tanımış olduğum değerli bir dostum... Profesyonel anlamda yardım almış değilim fakat arkadaşlığımız süresince zor zamanlarımda vermiş olduğu destek ile ne kadar profesyonel bir psikolog olacağının sinyalleri vermişti... Kişiliği ve karakterinin yanı sıra mesleğine aşık ve mesleki anlamda son derece dolu bir psikolog... Kendisiyle okulda tanıştık... Beni en çok etkileyen özelliği henüz eğitmini tamamlamamış olmasına rağmen üst düzey dolulukta ve yeterli donanıma sahip hissiyatı uyandırmasıydı. Uzmanlaşmak isteği branşın klinik psikolojisi olmasına rağmen bence psikoloji alt branşlarında yeterli birikime ve donanıma sahiptir...
     6 Beğeni    

Damla DOĞRU GÜLÇİÇEK'in Öykü ve Şiirleri Damla DOĞRU GÜLÇİÇEK'in Öykü ve Şiirleri

Damla DOĞRU GÜLÇİÇEK'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : instagramda @psikologdamladoğru sayfasında şiirlerimi ve Psikolojiye dair bilgilerimi paylaşmaktayım.


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Rol Psikoloji
Doğu Mah. Namık Kemal Cad. No:3 Daire:2 Pendik/İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(535) 026 63 82
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Atılım Üniversitesi Psikoloji
Yüksek Lisans
Istanbul Gelişim Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabı

Uzm.Psk.Damla DOĞRU GÜLÇİÇEK Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Damla DOĞRU GÜLÇİÇEK Mesleki Videolar Videoları
-

05:15
Top