2007'den Bugüne 82,344 Tavsiye, 26,082 Uzman ve 18,283 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Merve BAYDAR
Uzman Psikolog - Tekirdağ
Klinik Psikolog

Merve BAYDAR Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi21 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Merve BAYDAR

Şehir

Tekirdağ

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

21

[Uzm.Psk.Merve BAYDAR isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Merve BAYDAR Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

14
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Merve BAYDAR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Merve BAYDAR'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Duygu YÜKSELUzm.Psk.Duygu YÜKSEL
Duygu Hanım'la Cinsel terapi eğitiminde tanıştık ve eğitim sürecinde kendisini daha yakından tanıma imkanım oldu. Dikkatimi çeken en önemli nokta me...

Merve BAYDAR Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bireysel Psikoterapi
-EMDR Terapisi
-Kaygı Bozuklukları (Panik Bozukluk, Sosyal Fobi, Yaygın Anksiyete Bozukluğu)
-Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB)
-Depresyon
-Yeme Bozukluları
-Travmatik Yaşam Olayları
-Sınav Kaygısı
-Öfke Kontrol Problemi
-Cinsel danışmanlık
-LGBTİ bireylerle çalışma (açılma, aileyle problemler vs.)

Psikolojik Değerlendirme
-Zeka Testleri (WISC-4)
-Kişilik Testleri (MMPI, SCID-II)
-Klinik Değerlendirme Testleri

Merve BAYDAR Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Merve BAYDAR'ın Özgeçmişi
1988 Lüleburgaz doğumlu olan Merve Baydar, lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nde almıştır. Yüksek lisans eğitimini ise; Adnan Menderes Üniversitesi Psikiyatri Anabilim Dalı Klinik Psikoloji yüksek lisans programında tamamlamıştır.
İş Deneyimleri:
2010 yılında İstanbul'da bir Özel Eğitim Merkezi'nde zihinsel engelli bireyler ve aileleriyle çalışmıştır.
2012-2014 yılları arasında yüksek lisans eğitimi sürecinde Aydın Adnan Menderes Uygulama ve Araştırma Hastanesi'nde çocuk,yetişkin psikiyatri polikliniklerinde ve yetişkin psikiyatri servisinde psikolojik değerlendirmeler yapmış ve bireysel psikoterapiler sürdürmüştür.
2015-2017 yılları arasında Çerkezköy Özel Optimed Hastanesi'nde Klinik Psikolog olarak görev almıştır.
2017 Mart ayından itibaren Tekirdağ merkezde Utku Psikobilim Danışmanlık'ta danışan görmektedir.
Aldığı Eğitimler:...[Devamı...]

Merve BAYDAR Tavsiye Yazıları Merve BAYDAR için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 A.y (Danışan)
 IP: 95.5.158.YJF

22-09-2019
 TavsiyeNo: 111492
Yıllardır annemin psikolojik rahatsızlığına çözüm ararken araştırmalarım sonucu Merve hanımı bulup annemin terapi almasını istemiştim.Tabi ki annemin de bu konuda istekli olması ve nasıl faydasının olacağından farkında olması gerekiyordu.Bir iki seans sonucu bu durumu fark edip vazgecmistik.Aradan bir süre geçtikten sonra bir takim psikojik problemlerden dolayı bu sefer kendim için kapısını çaldım.Yoğun kaygili ve depresyondaydim.Daha ilk seansta bile rahatlamistim ancak yolumuz uzundu ve sehir disinda olacagim için süremiz azdi.Kendisiyle 4, 5 seans yapma firsati buldum.Bu sure zarfında şunu diyebilirim ki özellikle sorunlarimin temel nedenini görmemde ve nasil başa çıkmam gerektiği konusunda cok faydası dokundu.Danisanina profesyonel ve bilimsel yaklaşan işini sadece para için değil gerçekten severek yapan başarılı kendini sürekli geliştiren biri.Bu da acaba işe yarayacak mi gibi kaygilarinizi silip atiyor ve güven veriyor.Verdiği tavsiyeler için de kendisine ayrıca teşekkür ediyor ve tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 Bedriye (Danışan)
 IP: 78.190.162.YDL

09-09-2019
 TavsiyeNo: 111311
Merve hanımla tesadüfen tanıştık, Güleryüzlü, anlayışlı, işini ciddiyetle yapan ve aynı zamanda samimi bir psikolog. Her seans sabrına ve dinginliğine hayran kalmışımdır. Sorununuz ne olursa olsun, kullandığı ‘’EMDR Yöntemi’’ oldukça etkili, başarılı. Çalıştığı kurum nezih bir yer, çalışan kişiler de özverili. Tekirdağ/Süleymanpaşa’da bir psikolog arayışı içinde iseniz; mutlaka tanışmalısınız. 12 aylık süreçte sorunum halloldu, bitti gitti diyebilirim. Tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 Gözde ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.55.219.JL

23-05-2019
 TavsiyeNo: 109873
İnternetten edindiğim cv bilgilerine göre bu psikologu buldum. Emdr terapisi ve kaygı bozukluğunu gidermek için seanslar aldım ve bu zorlayıcı terapi çeşidinde oldukça yardımcı ve başarılı oldu. Samimi olması, güler yüzlü olması, dinlemek ve anlamak konusunda oldukça açık ve karşındakini rahat hissettirmesi öne çıkan özelliklerindendi. Çalışma ortamı rahat ve çalışanları güler yüzlü idi. Genç olmasına rağmen oldukça başarılı bir terapist olarak düşünüyorum ve bundan sonra ihtiyaç halinde psikolojik destek almam konusunda beni güzel bi şekilde teşvik etti.
     1 Beğeni    

 Fatma (Danışan)
 IP: 178.245.34.YCJ

15-12-2018
 TavsiyeNo: 107302
Kendisiyle 5 ay önce seanslara başlama fırsatım oldu ilk başladığımda hayatımda olumlu hiçbir şeyin kalmadığı kanaatindeydim ve hiçbir şeye inancım yoktu.Geçen bu süreçte kendimde ki olumlu büyük değişiklikleri onun işini severek yapmasına ve seans boyunca ılımlı yaklaşımlarına borçluyum.Gönül rahatlığıyla acaba demeden her sıkıntımı rahatlıkla hep anlatabildim.Seanslara da her seferinde isteyerek gitmemi sağlayıp hayatıma farklı bakış açıları da katabildi ve yaşadığım her olumsuzluklarla hep yeni bir seçenekler sunabildiği için kendisini seanslar bittikten sonra da hayatımda her zaman danışabileceğim en iyi psikolog olarak hatırlayacağım ve herkese rahatlıkla tavsiye edeceğim
     3 Beğeni    

 A.B (Danışan)
 IP: 81.214.122.YYY

06-10-2018
 TavsiyeNo: 105965
Oldukça sancılı ve yıllar süren depresyonum sebebi ile arkadaşımın bir psikoloğa görünmem şeklindeki ısrarı sonucu Merve Hanım'a başvurdum. Oldukça kötü durumdaydım,intihar düşüncelerim dahi vardı.Hayata dair hiçbir umudum yoktu,günlerim boş boş geçiyordu ve hiçbir şey yapacak durumda değildim.Ancak Merve Hanım'ın bana olan desteği,tedavisi,yönlendirmeleri sayesinde depresyonumu yendim.Bana testler,ödevler verdi.Beni mahveden hatalı düşüncelerimi fark ettirdi.Zamanla kendimi toparladım,olumsuz düşüncelerim azaldı ve rahatladım. Bunun dışında sosyal fobimin olduğunu ve depresyonumun asıl sebebin bu olduğunu da söyledi.Ancak okulum sebebiyle Tekirdağ'dan gideceğim için bunun hakkında çalışamadık.Ama bana sosyal fobiyi anlattı ve gideceğim şehirdeki psikologları araştırıp tavsiye etti. Sayesinde şu an hayata ve sorunlarına karşı güçlü durabilen,yaşama umutla bakan birisi oldum.Güleryüzü ve arkadaş canlılığıyla rahatlıkla açılabileceğiniz Merve Hanım'ı kesinlikle tavsiye ederim.Bana kattığı her şey için teşekkürler.
     1 Beğeni    

 Neşe N. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 149.0.95.JJ

13-09-2018
 TavsiyeNo: 105513
Sevgili Merve'yi yüksek lisans yıllarından tanıyorum. Çalışma sekli, işine verdiği önem, daha iyi hizmet sunmak adına yoğun eğitimler alması, etik anlayışı konusunda son derece takdir ettiğim bir psikolog kendisi. Bunlara ek olarak ,insanlara yaklaşımı, yumuşak tavırları, güleryüzlü olması onu son derece tatlı bir insan yapıyor.. Hem yüksek lisansta aldığı eğitim hem de mezuniyet sonrası vakit kaybetmeden başladığı işler sayesinde tecrübesini sağlıklı bir şekilde artırmaya devam ediyor.
     2 Beğeni    

 Erdem (Danışan)
 IP: 78.190.151.DB

18-12-2017
 TavsiyeNo: 100995
Merve hanım ile ilk olarak yaşadığım travma sonrası stres bozukluğu nedeniyle özel bir hastanede tanıştık. Hayatımın zor bir dönemiydi ve bunu onun bana karşı çok sabırlı bir şekilde doğru metodu uygulamadaki kararlılığı ve başarısı ile atlattığımı fark ettim. Teşhis için iyi gözlem yaptığını, karar verdiği metodu(ları) başarı ile uygulayabildiğini ve bunun için iyi bir motivasyona sahip olduğunu belirgin bir şekilde deneyimledim. İkinci olarak eşim ile birlikte heyecanla aramıza katılmasını beklediğimiz kızımız için bir aile terapisinde kendisiyle çalışma şansımız oldu. Eşim ile birlikte ortak fikrimiz bizde anne ve babalık ile ilgili farkındalık oluşturması idi. Başta verdiği destek - terapi seansları ve bununla birlikte önerdiği yazılı kaynaklar ile kendimizi ebeveynlik sürecine artık daha hazır hissediyoruz. Ailemizin gönül rahatlığı ile sürekli destek alabileceği bir terapisti haline geldiğini düşünüyorum. Merve Hanım sevecenliği ve güler yüzüyle karşısındaki danışan(+lar) ile pozitif bağ kurabilen, mesleki gelişimi ilke edinmiş, profesyonel bakış açısına sahip başarılı bir danışman.
     3 Beğeni    

 Murat YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.243.24.ZCY

07-08-2017
 TavsiyeNo: 98346
Yaklaşık 4-5 ay önce öfke kontrolü problemim nedeniyle kendisiyle tanışma fırsatım oldu. Her daim pozitif ve güler yüzlü olan Merve Hanım sayesinde hayatıma bir çok yenilik geldi; bakış açım değişti, düşünce tarzım, empati kurma yeteneğim, yaşam tarzım, ifade yeteneğim vs. En önemliside görmediklerimi yapmış olduğu yönlendirmeler ile gormemi sağladı, artık kendimi daha iyi hissediyorum ve öfkemi kontrol altına alabiliyorum. Teşekkürler Merve Hanım. Yolunuz açık olsun.
     5 Beğeni    

 K. (Danışan)
 IP: 78.181.46.ZZJ

10-07-2017
 TavsiyeNo: 97829
Merhaba bundan yaklaşık 3 ay önce seanslara başlamıştık sorun şuydu ki önümde büyük bir sınav kaygısı , geçtiğimiz günlerde geride bıraktığımız bir LYS stresiydi . Bu konuda bir yardım almam gerektiğinin ailemle beraber farkındaydım . Bu konuda Merve hanıma danıştık . Hedefimiz seanslarda adım adım giderek bu sınav kaygısını en aza indirmekti . Merve hanım iyi niyetli , pozitif , samimi davranışları , başarılı meslek bilgisiyle uyguladığımız metodlarla sınav kaygısını en aza indirmeyi başardık . Kendisine bir kez daha teşekkür ederim . Bu tarz konularda kesinlike danışılması gereken bir psikolog .
     2 Beğeni    

 Leylakavruk (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.183.187.YJ

06-07-2017
 TavsiyeNo: 97776
Merve Baydar ile ayni kurumda çalışma fırsatım oldu.mesleki anlamda başarılı ve alanında uzman.dış görünümüne özen gösteren özeleştiri yapabilen bir uzmanıdır. Her yaş grubundan kişilerle iletişimi oldukça başarılı ve sorunları minimize ederek çözüm arayan problemler ve problemli kişilerin problemlerini cozmeye dayali motivasyonu yuksek bir kişilik. Sevecen çalışma arkadaşları tarafından sevilen güler yüzlü enerjisi yüksek bir çalışma arkadaşıdır Mesleki anlamda kendini geliştiriyor ve güncel eğitimleri almak icin zaman ayırmaktan kaçınmıyor. Meslektaşlarından onu ayıran yönü pes etmek ona göre değil ve en iletisime kapalı kişilerin bile onun yumuşak ses tonu ile ilgisinin karşısında çözülüyor.
     3 Beğeni    

 N.E (Danışan)
 IP: 151.135.100.ZB

05-07-2017
 TavsiyeNo: 97739
Merve Hanima liseye giden oğlumun sürekli ellerini yıkaması kapı kollarına dokunmak istememesi nedeniyle o dönem çalıştığı hastaneye gittik. Oğlum doktora gitmek istemiyordu ama Merve Hanım ikna etti, bazı testler uygulayıp oğlumun rahatsızlığIIrma ilgili bilgi verdi, ilaç için doktora yönlendirdi. Başta sık sık görüştük, evde uygulaması için ödevler verdi, benim de oğluma yardımcı olmamı istedi. Ödevleri yaptıkça takıntısı azaldı, ne kadar teşekkür etsem az. Hatta iyi oldum diye ilaçları bırakacaktı, ilaçları doktorun önerisiyle bırakmaya da ikna etti onu. Șimdi 3 ay önce ilaçları bıraktık, çok şükür çok iyi.
     3 Beğeni    

 Evin (Danışan)
 IP: 78.163.240.YWJ

22-05-2017
 TavsiyeNo: 96872
Merve Hanımla zor bir sürecin ardından biraraya geldik. Benim birçok şeyin farkına varmamı sağlamasının yanı sıra, samimi ama profesyonelliğini bozmayan yaklaşımı bana oldukça yardımcı oldu. Olayları farklı açıdan değerlendirmenize oldukça yardım ettiğini daha ilk seanslarda zaten farkedeceksiniz. Bugün benm son seansımdı. Seanslara başlarken iki büyük hedef koymuştuk ve bugün farkettim ki o iki hedefe de ulaşmışız. Bunu farkettiğimde ne kadar mutlu olduğumu tasavvur edebilieceğinizi düşünüyorum. Son seansım olduğunu konuştuğumuzda bir yanım hedeflerimize ulaştığımız için mutluyken, bir yanım da gerçekten bittiğine üzüldü. Anlayacağınız Merve Hanım bir nevi arkadaş hissiyatı oluşturmuş bende, ben bile farkedemeden. Son olarak, birçok açıdan yeterli olduğunu düşüneceğiniz bir danışman olabileceğini söyleyebilirim. Bir deneyin pişman olmazsınız.
     3 Beğeni    

 B.S (Danışan)
 IP: 88.233.206.ZJZ

10-05-2017
 TavsiyeNo: 96602
Merhabalar.Merve Hanımın yaklaşık 6 aydır danışanıyım.Kendisiyle özel bi hastanede tanışmıştık. Uzun bi süre olmadı tanışalı aslında ama bu kadar kısa sürede iyileşmem Merve Hanımın sayesindedir.Tedavim bitti kendimi çok iyi hissediyorum ama hekimimi bırakmak istemiyorum.İyileşsem de destek seanslarına devam etmek istiyorum.Kendinizi gerçekten iyi hissetmek istiyorsanız iyileşmek istiyorsanız verimli bir tedavi istiyorsanız mutlaka Merve Hanıma gitmelisiniz. Pozitif enerjisi,mesleki bilgisi,profesyonelliği,herşeyiyle kesinlikle mükemmel bir uzman. Kendisine emekleri için bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum...
     4 Beğeni    

 Merve SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.167.124.FY

16-03-2017
 TavsiyeNo: 95299
Bir gün hastaneye gittiğimde koridorda beklerken yazısını gördüm.Hem psikolog olmak istediğimden hemde adaş olduğumuz için tanışmak istedim.Odasına gidip tanıştım.Psikolojiyle ilgili merak ettiğim soruları sordum.O da benim sorduğum soruları detaylı bir şekilde,hiç sıkılmadan gayet samimi olarak yanıtladı.Ona tekrar danıştım.Bu sefer Merve Hanımla YGS-LYS sürecinde yaşadığım sınav kaygısı hakkında konuştuk.Bana yardımcı oldu.Yaptığımız uygulamalarla sınav kaygımı yendim.Kendimi hazırlık döneminde ve sınavda çok daha iyi hissettim.Kendisi güler yüzlü,iyi,samimi,güzel,yardımsever,empati kuran ve karşısındaki insanı çok iyi analiz eden bir psikolog.Onun karşısındayken hiç çekinmiyorsunuz kendinizi çok rahat hissediyorsunuz.Onun sayesinde psikolojiye olan ilgim dahada arttı,ona bakarken hep kendimi hayal ettim.Hayalim onun gibi bir psikolog olmak.İnsana yaşama sevinci veriyor.Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 Nevin Göksu (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 95.15.222.YF

11-03-2017
 TavsiyeNo: 95177
Mesleki açıdan örnek alabileciğim değerli insanlardan birisi kendisi staj için yanında bulunduğum zaman zarfında işindeki titizliği görevlerini zamanında yerine getirmesi ve her zaman plan programına uyum sağlayan, herşeyden önemlisi güler yüzlü sizi anlamak için düzgün iletişim kurabilen, danışanlarıyla etik çerçevesinde görüşme sağlayıp her zaman onlar için en iyi yol için yön veren ve bir Psikolog. İyiki kendisiyle tanışma ve birşeyler paylaşma fırsatı yakaladım işinde çok iyi birisi...
     2 Beğeni    

Tuğçe ÜNLÜDAĞ Fotoğraf  Dyt.Tuğçe ÜNLÜDAĞ
Tekirdağ - Diyetisyen
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

02-03-2017
 TavsiyeNo: 94969
Merve eski iş arkadaşımdır, tanışıklığımız da neredeyse 2 yılı aşkındır. İlk görüşmemiz bundan 2 yıl önce benim psikolojik destek için kime gidebilirim diyerek araştırma yapmamla başladı. Aradığım meğer yan odamdaymış tabi Merve daha yeni gelmişti. Açıkcası biraz çekinerek randevu almıştım sonuçta aynı ortamda çalışacağım birine en özelimi açacağım gerçeği biraz huzursuz etmişti. O kadar gergin girip o kadar rahatlamış çıkmıştım ki ne kadar doğru bir karar verdiğimi anlamış oldum. Etik ilkeler bağlı kalan, güler yüzlü, harika bir psikolog ve harika bir arkadaş.
     3 Beğeni    

 M. (Danışan)
 IP: 78.187.232.CD

23-02-2017
 TavsiyeNo: 94800
Yaşantımda olumlu yönde değişim ve gelişim kaydetmek, hayata daha olumlu bakmamı sağlayacak beceriler kazanmak ve yaşadığım sorunların üstesinden daha kolay gelebilmek adına destek alma ihtiyacı hissetmem nedeniyle Merve hanımla tanıştım. Oldukça enerjik ve güler yüzlü olan Merve hanımın uyguladığı terapi ve tedavi yöntemi, tavsiyeleri ve oldukça başarılı olduğunu düşündüğüm pratik çözüm önerileri sayesinde artık kendimi daha iyi hissediyorum. Desteğe ihtiyacı olduğunu düşünen herkese Merve hanımla tanışmasını tavsiye ediyorum. Sağlıklı ve mutlu günler dilerim.
     5 Beğeni    

Duygu YÜKSEL Fotoğraf  Uzm.Psk.Duygu YÜKSEL
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

06-02-2017
 TavsiyeNo: 94341
Uzman Psikolog Merve Hanımla "Cinsel Terapi" eğitiminde tanışmıştık. Gerek aldığı eğitimlerle olsun gerek mesleki bakış açısı olsun beğendiğim bir uzmandır. Bu açıdan bir terapistte olması gereken tüm özellikleri taşımaktadır. Mesleğine duyduğu sevgi ve saygı sayesinde sürekli ilerleyeceğine inandığım başarılı bir meslektaşımdır. Kendisine dair görüşlerimi paylaşmamın en önemli nedeni, mesleki donanımıdır. Güler yüzlü oluşu, kendinizi yanında rahat hissedişiniz, kendisini bir terapist olarak gönül rahatlığıyla tavsiye edeceğim belirgin özelliklerindendir.
     8 Beğeni    

 Özlem BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 188.57.145.ZZZ

27-01-2017
 TavsiyeNo: 94112
Bir terapi ile nelerin değişebileceğini görmek istiyorsanız, kendinizi engin bilgisine ve mesleki donanımına son derece güvendiğim samimiyeti ve güleryüzüyle tereddütlerinizi giderecek Uzman Psikolog Merve Baydar'ı tercih edin. Mesleğinde ilerlemeyi kendine ilke edinmiş, donanımını arttırmak için her gün ayrı bir çaba sarf eden, eğitimler ve seminerlerle kendini sürekli geliştiren Merve Hanım, hayatınızda yepyeni ve güzel bir pencere açmak için Tekirdağ'daki en iyi yol arkadaşınız olacak.
     6 Beğeni    

 Ş.T (Danışan)
 IP: 149.140.193.LY

11-01-2017
 TavsiyeNo: 93676
Merhabalar,birkaç ay önce anksiyete problemim için merve hanıma gittim. Daha öncesinde birçok psikoloğa ve psikiyatra gitmeme rağmen hiçbir şekilde tedavim olumlu bir şekilde sonuclanmiyordu. Anksiyete Artık beni çok zorlar hale gelmişti ve tamamen umudumu kaybetmişim açıkçasi. Son çare olarak merve baydar a gittim ve hala o odaya girişimi hatırlıyorum o kadar çaresizdim ve o kadar problemim vardı ki o odada durmak bile bana endişe veriyordu. Ama merve hanim o kadar anlayışlı ve sakin ki bana hep telkinde bulunarak beni sakinleştirdu. Artık hastaneye giderken mutlu oluyorum bana bi doktor edasıyla değil de arkadaşım gibi davrandı. Kendisi gerçekten çok başarılı işinin en iyisi diyebilirim tüm umutsuzluklarima rağmen bana olan inancını yitirmedi. Ve artık bambaşka biriyim diyebilirim size ,özgüvenim yerine geldi. Merve hanim çerkezköy gibi bir yerde benim gibi rahatsızlıklar ugrasan ve sonuç alamayan insanlar için büyük bir nimet gerçekten. Herkese gözüm kapalı önerebilecegim tek hekim. ❤
     8 Beğeni    

 Hilal gSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.55.79.ZZJ

27-09-2016
 TavsiyeNo: 90510
Öncelikle merhabalar, Ben hilal GOKSU, Merve BAYDAR IN danışanıyım.Uzun süredir destek alan biriyim.Her rahatsızlıkta en önemli şeyin uzman olduğuna inanıyorum .Tanı ne kadar doğru olursa tedavinin de o kadar doğru ilerledigine inanıyorum ve şu zamana kadar rahatsızlığımın doğru tanısı konulduguna ve tedavimin en doğru şekilde yapıldığına inanıyorum.Merve hanımın içtenliği,ilgisini ve yardımlarını çok gördüm. Yaşının daha çok genç olmasına rağmen kesinlikle her yaşta insana her konuda destek verebileceğini gördüm ve çok başarılı bir psikolog olduğunu söyleyerek kesinlikle tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    

Merve BAYDAR'ın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği
EMDR Türkiye Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Utku Psikobilim Danışmanlık
Hürriyet Mah. Şehit Serkan Tuban Cad. Loft 59 12/8
Tekirdağ
(Fen Lisesi Karşısı, Prestij Pizza Yanı)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(543) 558 65 98

Telefon 2 :
0(553) 883 33 59

Telefon 3 :
0(282) 293 27 00
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1988
(32 yaşında)
Doğum Yeri
Lüleburgaz
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2010
(10 yıl önce)
Yüksek Lisans
Adnan Menderes Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans (2015 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Merve BAYDAR'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Merve BAYDAR'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Merve BAYDAR Mesleki Videolar Videoları
-09:36
Top