2007'den Bugüne 82,344 Tavsiye, 26,082 Uzman ve 18,283 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Pınar YÜKSEL AKSU
Psikolog - İstanbul
Çocuk-Ergen-Yetişkin Psikoterapist& Psikodrama co-terapist

Pınar YÜKSEL AKSU Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Pınar YÜKSEL AKSU

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

7

[Psk.Pınar YÜKSEL AKSU isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Pınar YÜKSEL AKSU Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Pınar YÜKSEL AKSU'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Pınar YÜKSEL AKSU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Özge YÜKSELUzm.Psk.Özge YÜKSEL
Özge Yüksel ile lisans eğitimim sırasında tanıştım. Araştırmacı kimliğiyle tanıdığım Yüksel, her zaman olaylara bakış açısıyla ve konuyu ele alışıyla ...

Pınar YÜKSEL AKSU Özgeçmiş CV Psk.Pınar YÜKSEL AKSU'nun Özgeçmişi
2011-2013 yılları arasında Dikkat Akademi Merkezi’nde psikolog olarak görev almıştır. 2013 yılında Türk Psikologlar Derneği (TPD) Travma ve Afet Birimi’nde gönüllü olarak saha ve koordinasyon çalışmalarına destek vermeye başlamıştır ve halen devam etmektedir. 2014 yılında TPD bünyesinde Soma Dayanışma Ağı projesinde gönüllü psikolog olarak saha çalışmasında bulunmuştur. 2014-2016 yılları arasında Erdem Hastanesi Psikiyatri Kliniği’nde çocuk, ergen, yetişkin psikoterapisi ile yetişkin ve çocuklara yönelik çeşitli test uygulamaları yapmıştır....[Devamı...]

Pınar YÜKSEL AKSU Tavsiye Yazıları Pınar YÜKSEL AKSU için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Sena K. (Danışan)
 IP: 176.55.19.ZCB

04-08-2019
 TavsiyeNo: 110928
Merhaba, Pınar Hanımla danışma sürecimi yeni tamamladık.. Kişiye güven verecek bir yapıya sahip olması,saygı ve sevgisini danışanına hissettirmesi, güleryüzlülüğü, tarafsız ve önyargısız olarak iletişim kurabilmesi ve iyi bir dinleyici olması dolayısıyla hiçbir problem yaşamadan, çok büyük bir memnuniyetle terapi sürecimi noktaladık. Kendisiyle terapi sürecinde çalışmış olmaktan büyük mutluluk duyuyorum ve gönül rahatlığı ile psikolojik destek ihtiyacında olan herkese tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 Duygu dSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.55.126.Y

05-07-2019
 TavsiyeNo: 110423
Pınar hanıma tavsiye üzerine gittik. Seansları uzatmadan tam olması gerektiği kadar uyguladı. Biz ebeveynlere de bolca geri bildirim ve yönlendirme yaptı. Ki bu konuyu iyice anlamamıza yaradı. Cocuklara cok önem veren ve onları gercekten anlayan birisi, sıkıntı diye gördüğümüz konuların olağan oldugunu hissettirip kafamızda büyütmemize engel oldu, bizi de rahatlattı. Seansların sonunda da kızımın bahse konu sıkıntısı kalmadı. Bu doktor, ebeveyn, cocuk arasında iyi uyum yakalandığında olacağına inandığım bir sonuçtur. Doğru adres olduguna inandıgım icin gönül rahatligi ile tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 Demet (Danışan)
 IP: 78.171.251.ZZD

24-04-2019
 TavsiyeNo: 109437
Pınar hanımla, anksiyete bozukluğu rahatsızlığım nedeniyle bir uzman önerisiyle tanıştım. İki yıl kadar süren düzenli terapi seanslarımda hayata ve kendime bakışım, iletişim, sosyal kaygı gibi bir çok konuda kendimle ilgili farkındalık kazandım. Hayatımla ilgili üstesinden gelemeyeceğime inandığım sorunlarla yüzleşip, çözüm yolunu bulmamı sağladığı için Pınar Yüksel Aksu'ya çok şey borçluyum. Ona inanarak bu yola çıktım, bugün güvenle yoluma devam edebildiğim için çok teşekkür ederim. Sonsuz güvenle tavsiye ederim. Sevgiler..
     2 Beğeni    

 izlem (Danışan)
 IP: 5.24.95.YCF

24-10-2018
 TavsiyeNo: 106290
Pinar Yuksel Aksu ile tavsiye uzerine tanistik. 6 yasindaki oglum icin destek aldik. 5 ay suren oyun terapileri ile oglumdaki davranis bozukluklarinin hepsinin tamamen(!)duzelmesini sagladi. Her seans sonrasi babasi ve beni cok guzel yonlendirdi. Pinar hanim cocuklara yaklasimi yakinligi cok guzel. Oglum ilk seansta kapidan iceri girmezken terapilere kosarak gitmeye basladi. Pinar hanim seanslar boyunca ulasilabilir olmus ihtiyacimiz olan anlik yonlendirmeleride hemen yapmistir. Kendisini tanidigimiz icin cok sansliyiz. PINAR hanima sonsuz tesekkurler..
     3 Beğeni    

 ÇİĞDEM KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.242.165.YL

11-05-2017
 TavsiyeNo: 96614
PINAR YÜKSEL AKSU ile tavsiye uzerine tanıştık,kendisini cok samimi ,içten ve guvenilir buldum.PINAR YÜKSEL AKSU dan 14 yasındaki kızımın ergenlik,depresyon ve baska psikolojik sorunlardan danışma ve yardım aldık.Kendisine cok tesekkur ederiz butun sorunlarımızla cok guzel ilgilendi.KIZIM hic gulmuyordu hayattan sogumustu,okula gitmek istemiyordu ve daha bircok sorun.. PINAR YÜKSEL AKSU bütün sorunlarımıza çözüm bulmakla yetinmeyip bize anne ve baba olarak çocugumuza nasıl davranmamız gerektiğini öğretti.biz artık ailece cok mutluyuz PINAR HANIM sayesinde kendisine sonsuz teşekkürler.
     3 Beğeni    

 Ayhan CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.253.212.CY

21-01-2017
 TavsiyeNo: 93966
Öncelikle, Pınar Hanımı müşterim olan eşi tarafından tanıdım.Ondört yaşındaki kızım için bir süre destek aldık ve bu süreçte kızımla ilgili çok gelişmeler aldık. Karşısındaki kişiyi dinleme tarzı anlama ve algılama pratiği ,olaylara hakimiyeti , gözlemlemeleri üzerimizde etki bıraktı. Danışmanlıktan sonraki kızımın hayata bakış açısı ,başarıları ve yaşam kalitesi olumlu yönde arttı. Desteklerinden ve yardımlarından dolayı Pınar Hanıma çok teşekkür ediyorum.
     3 Beğeni    

Özge YÜKSEL Fotoğraf  Uzm.Psk.Özge YÜKSEL
İzmir - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

30-11-2016
 TavsiyeNo: 92442
Psikolog Pınar Yüksel Aksu'yu üniversitedeki psikoloji eğitimi sırasında tanıdım. Hem derslerde, hem de saha çalışmalarında her zaman oldukça aktif ve öğrenmeye meraklıydı. Aynı zamanda güler yüzlülüğü, insan iletişimin güçlülüğü ve çalışkanlığı mesleki anlamda başarılarının en büyük kaynağı oldu. Bir psikolog olarak etik ve ilkeli tavrı, kendini geliştirmeye önem verişi ve empatik oluşu onu diğer meslektaşlarından her zaman ayıran özellikleri olacaktır. Kendisine meslektaş olarak güvenim tamdır ve daha da başarılı olacağına dair inancım oldukça yüksek.
     4 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Bir Gün Eğitim ve Danışmanlık Merkezi
Altıntepe Mahallesi Hüsniye Caddesi Atasoy Apt. No.20 Kat.1 Daire 6 Küçükyalı (Bağdat Caddesi, Minibüs Yolu Üzeri Garanti Bankası Üstü)
İstanbul  

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(533) 476 27 42  

Telefon 2 :
0(216) 350 06 00  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Maltepe Üniversitesi
Hızlı Mesaj Araçları
-

Pınar YÜKSEL AKSU'nun Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Pınar YÜKSEL AKSU'nun Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Pınar YÜKSEL AKSU Mesleki Videolar Videoları
-


09:37
Top