2007'den Bugüne 85,905 Tavsiye, 26,755 Uzman ve 19,086 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Başak KARATEKE
Psikolog / Psk.Danışman - Ankara

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

5

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Başak KARATEKE Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Başak KARATEKE'nin Tavsiye Ettigi Uzmanlar Başak KARATEKE'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Başak KARATEKE'nin İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1983 (38 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi (2005 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Başak KARATEKE Özgeçmis CV Başak KARATEKE'nin Özgeçmişi
Lisans eğitimimi İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü'de tamamladım, yüksek lisans eğitimimi ise Hacettepe Üniversitesi'nde Deneysel Psikoloji alanında yaptım. Bu süreçte çocuklarla çalışmaya karar verdim ve çocukluk ile gençlik sorunlarını çok yönlü ele alabilmek amacıyla Gazi Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü'nde doktora eğitimime başladım.
Onuncu yılında olduğum meslek hayatımda, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde, kamuda ve özel kliniklerde çalıştım, bir dönem nöropsikolojik test eğitimleri ve önlisans düzeyinde çeşitli dersler verdim. R sesini söylemekte zorlanan çocuklar ve aileleri için hazırladığım bir kitap ve çeşitli konularda yazdığım kitap bölümleri bulunmaktadır.
Çocuk ve genci, üyesi bulunduğu aile ile bir bütün olarak değerlendiren ve her ailenin kendine uygun bir yönteme ihtiyaç duyduğunu düşünen bir yaklaşımla çalışmayı tercih ediyorum. Bu bakış açısıyla 0-18 yaş aralığındaki danışanlar ve aileleri ile çalışmaktan keyif alıyorum.

Başak KARATEKE Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Ekin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 88076
Daha öncesinde başka psikologlarla görüşme fırsatım olmuştu. Ama yanılmıyorsam kendisiyle görüşmem, bana 3 yıl kadar önce biri tarafından önerilmişti, bugün hala kendisiyle görüşmeye devam ediyorum. Kolay adapte olmuyorum yeni insanlara ve biraz içine kapanık bir insan olup, pek fazla konuşmayı sevmem. Ama Başak Hanım yaptığı işte çok başarılı olmanın yanında, her zaman sizi güler yüzle karşılar, size güven verecek kendi yaşamından hatıralar paylaşır ve kendi deneyimlerini durumunuza göre örneklerle anlatır. Samimiyetini her hareketinde hissedersiniz ve her zaman da çok dürüst bir insan olduğunu düşünmüşümdür. Cümlelerini dolandırmaz ve söylenmesi gerekeni düzgün ve açık bir üslupla açıklar. Şimdiye kadar bana hiç yanlış bir öneride bulunduğunu hatırlamıyorum, evet beni üzdü zaman zaman çünkü söylediklerinde hep haklı çıktı. Onunla görüşmeye gittiğim zamanlar kafam allak bullaktır. Genellikle soracağım sorular aklımda olur veya bahsetmek istediklerimi önceden belirlerim. Ama öncelerde böyle değildi. Sabırla beni kabuğumdan çıkmaya zorladı ki yardım edebilsin. Başarmış olduğunu söylemekten mutluyum. Evet 3 yıl oldu ve şu an gerçekten kendisine müthiş saygı duyup değer veriyorum. Bugün sahip olduğum kişilik ve düşünceler, şekillendiler elinde. Kişisel hayatımla daha iyi başa çıkmamı sağladı. Bana bugün bir model olan Başak Karateke, tanışmanızı önerdiğim bir insandır.
     Beğenin    
Özgür İlkay Karateke
20.Temmuz.2015
TavsiyeNo: 80236
Sevgili Eşim Oğlumuz 4 yaşını bitirdi. Heyecan, mutluluk ve sevinç dolu mükemmel bir dört yıl. Oğlumuzu senin yardımın olmadan büyütmek ne kadar zor olurdu? Onunla birlikte olduğumuz her anın onun eğitiminde ve hayatında ne kadar önem taşıdığını senden öğrendim. Heyecanın, güler yüzün, sevecenliğin, disiplinin ve tabi ki Mesleğine olan saygınla eminim mesleğinde çok daha başarılı olursun ve herkese faydalı olabilirsin. Ailemize ve arkadaşlarımıza verdiğin katkılar için sana çok teşekkür ederim.
     Beğenin    
Melek ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 79150
Başak hanım ile oğlum Mete aracılığıyla tanıştım.. Kendisi Metenin tüm süreçlerinde bize yol gösterdi. Yaşadığımız sıkıntılı dönemleri onun önerileri ve desteği ile başarıyla atlattık. Mete büyüyene kadar kendisine daha çok ihtiyacımız olacak. Bize hissettirdiği güven ve anlayış sayesinde hiç çekinmeden herkese önerebileceğim bir uzman. Keşke her konuda bu şekilde uygulanabilir tavsiyeler alabileceğimiz uzmanlarımız olsa. Kendisine bir kez daha tesekkür ediyorum, anne olmak artıö daha kolay
     2 Beğeni    
Elif TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78961
Başak Karateke'nin yaklaşık 3.5 yıldır danışanıyım. İlk defa profesyonel yardım alacağım için ilk tedirginliklerim vardı. Ama Başak Abla bu tedirginliklerimin tamamen yersiz olduğunu farkettirdi bana. Çocuk psikoloğu olmasina ve benim 18 yaşımı geçmeme ragmen hala benimle o ilgileniyor ve bence en güzel yönlerinden birisi bu. Çünkü size değer verdiğini kesinlikle hissediyorsunuz. Arkadaşlarım hep psikolog sana iyi geliyor mu diye soruyor. sana ne tavsiyelerde bulunuyor diyor. Kesinlikle iyi geliyor ben o 45 dakikanın sonunda kocaman gülücüklerle çıkıyorum o odadan. Ve bana bişeyler önermenin yanında kesinlikle ayna görevi yapıyor. Çoğu zaman kafama çok fazla taktığım bi durumu ona anlattıktan sonra aslında o kadarda büyük ve karışık bir durum değilmiş diyorum. Ben insan ilişkilerinde en çok samimiyete ve sevgiye önem veriyorum çünkü bu ikisi olduğunda çok daha rahat ve istekli oluyorsunuz bişeyler anlatmak adına. Ve inanın Başak Abla'da ikisinide kesinlikle bulacaksınız. O yüzden kesinlikle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Berna Akpınar
9.Nisan.2015
TavsiyeNo: 77862
Uzman Psk. Başak Karateke, özellikle çocuk gelişimi alanında uzmanlaşmış bir psikologtur. Hem öğrenim hem de iş hayatında başarılarına ve azmine şahit oldum. Başak Hanım, her zaman objektif bakış açısı ve güleryüzü ile sizi de ilk andan itibaren etkileyecek ve güvende hissetmenizi sağlayacaktır. Her danışanına ihtiyacına yönelik bir yaklaşım sergiler ve alanındaki gelişmeleri her zaman yakından takip eder. Kendisini, özellikle alanındaki tecrübesi ve başarılı çalışmaları sebebi ile psikolojik danışmanlık almanız konusunda şiddetle tavsiye ederim. Psikolog ve İnsan Kaynakları Profesyoneli Berna Akpınar
     2 Beğeni    

Başak KARATEKE'nin Kitap ve Yayinlari Başak KARATEKE'nin Basılı Kitap ve Yayınları
Artık R Diyebiliyorum, Kök Yayıncılık, 2011

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1983
(38 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2005
(16 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Başak KARATEKE Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Başak KARATEKE Mesleki Videolar Videoları
-

19:00
Top