2007'den Bugüne 79,365 Tavsiye, 25,459 Uzman ve 17,758 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!E. Elanur GÜRBÜZ
Psikolog - İstanbul
Oyun Terapisti - Pedagog

E. Elanur GÜRBÜZ Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi12 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 4 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

E. Elanur GÜRBÜZ

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

12

[Psk.E. Elanur GÜRBÜZ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
E. Elanur GÜRBÜZ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarE. Elanur GÜRBÜZ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar E. Elanur GÜRBÜZ'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Özge AKÇAYPsk.Özge AKÇAY
Özge Hanımla üniversite öğrenimimiz sırasında tanıştık. İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünde aynı sene okuduk. Okul yıllarında da çok başarılı bi...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhaba, çocukluğumuza doğru büyüdüğümüz hayat yolculuğunda her gün yeni şeyler keşfedelim.

E. Elanur GÜRBÜZ Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
-Çocuk Psikolojisi
-Aile ve Çocuk İlişkisi
-Çocukta Kendilik Gelişimi
-Oyun Terapisi

Uyguladığı Testler

-DENVER2
-MMPİ
-SCL90-R
-AGTE (Ankara Gelişim Tarama Envanteri)
-Metropolitan Okul Olgunluğu Testi
-Porteus Labirentleri
-Kent EGY
-Cattel 2A
-Cattel 3A
-Peabody
-Bir insan çiz
-Bender Gestalt Görsel Motor Algılama Testi
-Gesell GelişimTesti
-Benton Kognitif Fonksiyonlar ve Görsel Hafıza Testi
-Frostig Gelişimsel Görsel Algı Testi

E. Elanur GÜRBÜZ Özgeçmiş CV Psk.E. Elanur GÜRBÜZ'ün Özgeçmişi
İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünden yüksek onur derecesiyle mezun olmuştur. Lisans eğitiminde öğrenci arkadaşlarıyla kurdukları ''Gelişim Noktası Derneği''nde başkan yardımcısı olarak görev yapmış ve bir çok kongre seminer çalışmalarında organizatör olmuştur. ''12. Sınıf Öğrencilerinde Gevşeme Egzersizlerinin Sınav Kaygısına Etkisi'' isimli araştırması Kıbrıs'ta düzenlenen Psikoloji ve PDR kongresinde sunulmuştur.

İstanbul Tıp Fakültesi Konsültasyon Liyezon Psikiyatrisinde ve Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde psikiyatri stajlarını tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kreşinde yaptığı stajla çocuk gelişimini değerlendirme çalışmaları yapmıştır. Bayrampaşa Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü'nde bir sene boyunca gönüllü psikolog olarak çalışarak danışan takibi ve çocuk değerlendirmeleri yapmıştır.
...[Devamı...]

E. Elanur GÜRBÜZ Tavsiye Yazıları E. Elanur GÜRBÜZ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

Özge AKÇAY Fotoğraf  Psk.Özge AKÇAY
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

19-02-2018
 TavsiyeNo: 102164
Merhabalar, Ela Hanımı yaklaşık 7 senedir tanıyorum. Hem çok yakın dostum hem meslektaşım, hem de iş yeri arkadaşım. Öğrencilik hayatımızdan beri kendini bir adım öteye taşımak için gösterdiği gayrete şahit oldum. Oyun Terapisi ve çocuk psikoterapisinde kendini geliştirmiştir. Şuan Anaokulu Müdürlüğü yaptığı için gününün çok büyük bir çoğunluğunu çocuklarla geçirmektedir. Çocukların gelişimlerini objektif testlerle takip ederek aileleri bilgilendirmektedir. Çalıştığımız kurumda düzenlediği ebeveyn seminerleri ile aile eğitimine katkı sağlamaktadır. Arkadaşımı özellikle çocuk ve oyun terapisinde tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 Merve ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.238.224.YBC

30-06-2015
 TavsiyeNo: 79857
Merhaba, Elanur Hanım'dan profesyonel anlamda destek aldım ve inanılmaz olumlu değişimler yaşadım. Başlarda bir psikoloğa gitmek benim için çok uzaktı ve çevreden tepki almaktan çekiniyordum ama adeta kendime tahammülüm kalmamıştı. Sanki hayat devam ediyor bense uzaktan bakıyordum. Mutsuzdum bu durum hem bana hem aileme zarar veriyordu.Sonra bu benim hayatım dedim kendime. Depresyon ile mücadele etmeye karar verdim. Elanur Hanım'ın yaklaşımı tavsiyeleri ,verdiği güven ,sesindeki huzur ,samimiyeti ,destekçi oluşu, gerçekten anlamaya Yönelik dinlediğini hissetmek bana kendimi o kadar iyi o kadar güçlü hissettirdi ki , psikoloğa gitsem mi diye düşünerek geçirdiğim günlerin vakit kaybı olduğunu Anlıyorum. Elanur Hanım'a yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum.Ihtiyaç duyanlara gönülden tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 F.D. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.238.168.BB

27-02-2018
 TavsiyeNo: 102312
Ela Hanımla aynı kurumda çalışıyoruz. Kendisi çalıştığımız anaokulunun sorumlusu. Okulumuzda bize karşı tutumları, disiplini, tutarlılığı sayesinde işimizi zevkle yapıyoruz. Okulumuzda kimin başı sıkışsa kendisinden tavsiye almaya gider. Herkese yardımcı olmaya çalışan bir yapısı vardır. Kendi çocuklarım için ondan aldığım tavsiyeler her zaman çok işime yaradı. Kendi tanıdıklarımı ona danışan olarak yönlendirdim ve onlarda çok memnun kaldılar. Çocuklarımızla ve velilerimizle kurduğu ilişkiler hep pozitiftir. Mesleğinde çok başarılı bir psikolog her daim yolu açık olur inşallah.
     Beğenin    

 E.D. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.102.175.YDJ

22-03-2018
 TavsiyeNo: 102796
Merhabalar, Ela Hanımla uzun süredir aynı kurumda çalışıyoruz. Kendisinin çalışmalarını yakından gözlemlemiş biri olarak bu yazıyı yazıyorum. Ela Hanım işi ve mesleği konusunda oldukça disiplinlidir. Kendisini geliştirmek için iş aralarında bile sürekli okumalar yaptığını görüyorum. Ayrıca mesleki eğitimleri de hiç kaçırmıyor. Çalıştığımız kurumda yenilikçi fikirler üretmeye çalışır. Dikkatlidir hata yapmak istemez. Bir iş arkadaşı olarak da yardımseverdir herkese yardımcı olmaya çalışır.
     Beğenin    

 Figen GÜRBÜZ (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 192.99.9.YLD

25-12-2015
 TavsiyeNo: 84415
Canım kızım... Benim başarılı güzel kızım.. Elanur her zaman çok başarılı ve gayretliydi. Beni hiç üzmedi. Onu burada görmek bana gurur veriyor. İşi için her zaman en iyisini yapmaya çalışıyor. Aldığı eğitimler için çektiklerini en iyi ben gördüm. Kendini geliştirmek ve mesleğinde faydalı olmak için gece gündüz demeden eğitimlere katıldı. İnsanlara yardım etmeyi çok sever her daim güler yüzlüdür benim yavrum. Meslek hayatında başarılar diliyorum seni çok seviyorum :)
     1 Beğeni    

 rıdvan gedik (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.238.136.ZCJ

24-12-2015
 TavsiyeNo: 84377
Ela Hanım'ı aynı kurumda çalışırken tanıdım. Kendisinin işini çok severek yaptığı her halinden belli olur. Hizmet verdiği kişileri dinlerken hiç sıkılmaz ve onlara yardımcı olmak için elinden geleni yapar. Diğer meslektaşlarına göre bilgi birikimi oldukça fazladır ve kendini geliştirmek adına çok fazla eğitime katılır. İşini yaparken her zaman disiplinli, dikkatli ve başarılıdır. Kendisinin meslek hayatında çok daha iyi yerlere geleceğinden adım gibi eminim.
     Beğenin    

 Levent (Danışan)
 IP: 88.224.158.YYY

15-12-2015
 TavsiyeNo: 84141
Elanur Hanım'ı uzun zamandır takip ediyorum. Kendisiyle geçen yıl görüşmüştüm. İlişki üzerine ayrılık sonrası depresyon durumum hakkında konuştum. Benim için zor ve anlamsız geçen günleri kendisiyle aştım. Bana çok yardımcı oldu. Şuan hayata daha iyi bakıyorum. bu konuda başka psikologlarla da görüştüm ama hep teselliye veya unutmaya yönelik konuştular benimle. Elanur Hanım ise bu süreci nasıl atlatacağıma yönelik somut veriler, yüzleştirmeler(özellikle iç dünyam ile ilgili) ve olumlu düşünmeye yönelik pratikler yaptı. Bilemiyorum ama kendisini burada gördüğüme hiç bu kadar sevineceğimi düşünmezdim. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum..
     6 Beğeni    

 G.mSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 94.123.198.ZW

14-12-2015
 TavsiyeNo: 84117
Kendisi ile bu yaz tanıştım.Elanur hanımın bu mesleğin güzide kişileri arasına gireceğine inanıyorum... Görülmeyeni ifade şekli , uslübu pozitif yönlerinden birkaçı... Tavrı ve çözümleri ile insana huzur veriyor.İnsanın ihtiyacı olanı daha doğrusu kişinin görmediği ve görmesi gerekeni layıkıyla ifade eder bir psikolog.Mesafeli ama samimi. Bazı psikologlar gibi meslek için değil bireye çözüm amaçlı dinleme özelliğine sahip. Başarılarının devamını dilerim...
     3 Beğeni    

 tuğçe (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.234.231.WF

26-11-2015
 TavsiyeNo: 83605
Ela Hanımla aynı kurumda beraber çalıştık. Kendisinin mesleki durusunu her zaman taktir etmişimdir. İşine olan sevgisi, ilgisi her zaman ön plandadır. Mesleğine olan sevgisini yürekten hissediyorum.Hayat dolu, güzel yürekli, güler yüzlü sakin bir kişiliğe sahiptir. yaşının genç olmasına rağmen mesleğiyle ilgili çok fazla bilgiye sahip olması ne kadar başarılı ve mesleğini sevdiğini gösterir. meslek hayatının ilerleyen aşamalarında çok daha iyi yerlere geleceğinden eminim.
     4 Beğeni    

 Fatma cSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.219.166.Z

05-07-2015
 TavsiyeNo: 79984
Ela Hanımı yaklaşık iki aydır tanımaktayim. Kaygı bozukluğum olduğu için kendisine gitmiştim. beni Düşünce yapımdaki kısır döngülerle yüzlestirdi. Seansa başladığım günden beri hayata farklı açılardan bakıyorum. Beni dinleyen ve anlayan birisiyle karşılaştığım için gerçekten çok şanslıyim. Psikolojik destek almak isteyen herkese rahatlıkla tavsiye edebilirim. Genç yaşına rağmen mesleğiyle ilgili çok fazla bilgiye sahip olması kendisinin güçlü yanlarından biri.
     5 Beğeni    

 E.oral (Danışan)
 IP: 46.196.47.ZB

28-06-2015
 TavsiyeNo: 79822
Elanur hanımi Kesinlikle tavsiye ediyorum. Kendisi hala benim psikoloğumdur. Isini iyi yapıyor.. samimi ve danışanıyla uyumlu bir psikolog. 👍👍👍ayrica güleryüzlü .. sorunlarimi cok kisa surede còzdü ve ufkumu genisletti.. hayata bakis acımı degistirdi. Yònlendirmeleri kariyerimi olumlu yonde etkiledi. Dogru tespitlerde bulunup dogru yönlendirmelerde bulundu ve beni asla oyalamadi. Isini gercekten severek yaptigini dusunuyorum ve kendisini cok basarili buluyorum.
     4 Beğeni    

Üyemiz bazı tavsiye yazılarını bu sayfada listelemeyip özel alanda kendisi okumayı tercih ettiğinden, gönderilen her yazı bu sayfada listelenmeyebilir.


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Psikoloji Enstitüsü
Kartaltepe Mah. Pelinli Sok. Melisa Apt. B Blok No 26 D.13 Bakırköy
İstanbul

Adres 2:
İnsula Psikoloji
İnsula Psikoloji kartaltepe Mah. Pelinli Sok. No:26 Melisa Ap. B Blok Kat:1 Bakırköy istanbul
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(212) 660 86 00
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kurumsal instagram hesabı

E. Elanur GÜRBÜZ'ün Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


E. Elanur GÜRBÜZ'ün Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

E. Elanur GÜRBÜZ Mesleki Videolar Videoları
-22:17
Top