2007'den Bugüne 90,669 Tavsiye, 27,884 Uzman ve 19,776 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Duygu ÇİLOĞLU
Uzman Psikolog - İstanbul

Duygu ÇİLOĞLU Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi31 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

31

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Duygu ÇİLOĞLU Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

3
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Duygu ÇİLOĞLU'nun Tavsiye Ettigi Uzmanlar Duygu ÇİLOĞLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Duygu ÇİLOĞLU'nun İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Yabancı Dil : İngilizce, İspanyolca
Mezun Olduğu Üniversite
- Akdeniz Üni ve Hasan Kalyoncu Üni (2005 Mezunu)
Yüksek Lisans
Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2015 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Duygu ÇİLOĞLU'nun Makaleleri Duygu ÇİLOĞLU'nun Makale ve Yazıları
1 Makale
1 Yazı/Döküman

Duygu ÇİLOĞLU Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
E.G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Temmuz.2018
TavsiyeNo: 104854
2,5 yıl boyunca psikologlarla ve psikiyatristlerle eş zamanlı olarak psikolojik destek aldığımı sanıyordum. Birçok psikolog ve psikiyatrist tanıdım. Bazıları bana yanlış tedavi uyguladı, bazıları ise senin bir şeyin yok diyerek beni geri gönderdi. Her çeşit antidepresanları en yüksek dozlarına kadar kullandım. Bunların sonucunda çözümü intihar etmekte bulmuştum. Şu anda ise Duygu Hanım ile sorunumu tespit ettik ve tedavi yöntemi olarak Şema Terapi Yöntemi'ni uyguluyoruz. Gerçekten olaylara farklı bir şekilde yaklaşmaya başladığımı farkediyorum. Terapilerimize 3 ay önce başlamamıza rağmen önümüzde upuzun bir yolumuz var. Kendisinin müthiş enerjisiyle, güleryüzüyle ,samimiyetiyle ve beni yerinde yönlendirmeleriyle bu yolu çok rahat gidebileceğimizi düşünüyorum. Hayatımın bir parçası olup her daim yanımda olan Duygu Hanım'a çok teşekkür ediyorum. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim...
     Beğenin    
Farun
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 103635
Kendisine ilk gittiğimde okulu panikatak geçiriyordum. Okulu 1 dönem uzatmam da gerekmişti. Duygu hanımla terapi boyunca sorunlari analiz ettik, nasıl çozüm uygulayabileceğimiz hakkında konuştuk ve çozümleri uyguladim. Şu an depresyon ile panikatağı Duygu hanım yardımıyla yendim. Sosyal izolasyon sorunumu ise düzeltmek için terapiye devam ediyoruz. Hakkımda öğrenmesi gerekenleri sordu ve defterine not aldı. Terapi zamanımız ise hiç aksamadı. Kendisinin iyi bir doktor olduğunu düşünüyor ve ihtiyacı olanlara da tavsiye ediyorum. Ama unutulmaması gereken bir konu var, bu yolculukta gerçekten iyleşmek istiyorsanız vaşarılı olabilirsiniz. Ben Duygu hanımın samimiyetine ve kendisine güvendim, verektiği kadar çaba harcadım. Şimdi ise birçok açıdan sağlıklı bir insanım.
     2 Beğeni    
Zeynep
4.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 103622
Merhaba. Duygu hanimi internetten arastirdim ve kendisini ziyarete gittim. Yorumlari terapiye giden arkadaslara inanilmaz faydalari beni cok etkiledi. Guler yüzü samimi davranışı, anlayarak dinlemesi beni cok memnun etti. Kendisiyle konusurken birden pozitif enerji doldum. Ve gülümseyerek çiktim. Kendimi yanliz hissetmedim.ve beni gercekten anlayan biri ile herseyi paylasabilirim dedim.arkadas gibi yaklasmasi pozitif enerjisi ile benide mutlu etti. Kendisinden seans almadim ama kendisiyle seanslara devam edecegim. Zaman ayirip yardimci olmaya calistigi icin kendisine cok tesekkur ederim.Çünkü size gercekten deger veriyor anliyor güzel tavsiyelerde bulunuyor. Ve ustelik Terapi yontemleri farkli. Inanarak gidin ve gercekten Duygu hanimin farkini görün.kendisini Iyki tanidim ve hayata pozitif bakmayi bazi durumlardan kurtulmayi beraber basaracagimiza inaniyorum. Yurekten tebrik ediyor basarilarinin devamini diliyorum. Dogru adres 👉Duygu hanim.👏
     Beğenin    
Çiçeklikız
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Nisan.2018
TavsiyeNo: 103351
Çalıştığı kliniği tavsiye üzerine araştırdım ve kendisini buldum. Uzmanların arasından güleryüzlülüğü ve sempatikliğiyle dikkatimi çekti. Daha önce gittiğim yerde önemsenmediğim için karşılaşacağım durumlar adına ön yargılarım vardı. Benim gidiş nedenim panik bozukluk belirtilerimdi, kapıdan giriş esnasında bile sıcakkanlılığıyla karşılıyor seans esnasında da önemsediğini hissettiriyor bu benim için önemli birşeydi. Önyargılarımı sildikten sonra daha çok rahatladığımı farkettim tanımaya başladıkça seanslar daha güzel geçmeye başladı. Seanslar haricinde terapileri önerdiği kitaplarla destekledik, duygu durum tedavisi konusunda ne yaptığımı ve ney uygulandığını detaylı şekilde okudum. Ilk seansta araba seslerine değil kuş seslerine odaklan, araba seslerini yok edemeyiz diye bir örnek verdi, dikkatimi güzel şeylere yoğunlaştırmayı öğretti. Seanslar ilerledikçe ben kendime ne yapmışım demeye başladım, çünkü gerçekten boyun eğme ve kendini feda etme aşamalarında zirveymişim. Şu an o zirveyi hayat enerjimde yaşıyorum diyebilirim. Dediklerini dinleyerek bir kaç seansta bile senelerce gitmişim gibi ilerleme kaydettiğimi hissettim. Sırayla hangi şemayı işlememiz gerekiyorsa işliyoruz, bir sonraki seansta daha da enerjik oluyorum. Yanından her seferinde tebessümle ayrılıyorum. Bundan sonraki zamanda seanslarım bitse bile danışanı olarak gitmeye devam edeceğim.
     1 Beğeni    
Rebullavanda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Şubat.2018
TavsiyeNo: 101838
Duygu Çiloğlu’yla taşına dek,22 yıllık yaşam serüvenimin devasa kısmını kendimi acımasızca eleştirerek ,en ufak ikili ilişkilerde yaşanan pürüzlerde kendimi içsel çöküşte bularak ve yarınlarımın da böyle geçeceğini varsaydığımdan profesyonel bir yardım eli aradım senelerce.Bir takım çabalarım sonucu ,tavsiye üzerine gittiğim psikolog,kişisel gelişim uzmanları maalesef beni hiç tatmin edemedi.Kendimin kusurlu olduğuna o kadar inanmışım ki bunu yıkabilecek kişi yok diye düşünmeye başlamıştım.Teyzemin tavsiyesi üzerine Duygu Çiloğlu’na gitmeye karar verdim.Birkaç kez görüşmemize rağmen içimde ki ümitsizliğe ,yaşamdan kopma isteğine ışık tuttu ,uzatmış olduğu eli görebiliyordum.Ruhsal sancılarımın nedenini ,nereden kök saldığını,iyileşme şansımı,iyileşme sürecini net bir şekilde sundu.Her seans çıkışında istediğim mutluluğa yürüdüğümü görebiliyorum.Bir Diş Hekimliği öğrencisi olarak sağlığın ne kadar önemli olduğunu özellikle ruh sağlığının hayatımızı ne denli etkilediğini çok iyi bildiğimden benimle aynı durumu yaşayan insanların yalnız olmadıklarını ve bu süreci kendi azimleriyle beraber alacakları destekle ortadan kaldırabileceklerini söylemek istiyorum.Alanında uzman ,donanımlı bunun yanında sıcakkanlılığı ,yüksek yaşam enerjisi nedeniyle Duygu Ciloğlunu gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim:)
     1 Beğeni    
N.B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ocak.2018
TavsiyeNo: 101369
Birçok kişinin yaşadığı ancak dile getirmeye çekindiği korkularım, endişelerim vardı benim de. Ve sıkça hayatımı çekilmez hale getiriyordu,kalp çarpıntıları, gece uyuyamama, sürekli en kötü senaryoyu yazıp buna inanma ve mutsuz olma gibi. Yaklaşık 2 ay önce tanıştım Duygu Hn.la ve gerek güleryüzü ve samimiyeti, gerekse uyguladığı terapiler sayesinde aslında aşamayacağım bir şey olmadığının farkına vardım. Şu an çok daha iyiyim ve daha da iyi olacağımı biliyorum, yeter ki profesyonel yardım almaya karar verin.
     Beğenin    
Minel
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Aralık.2017
TavsiyeNo: 100976
Duygu hanıma psikiyatristimin yönlendirmesiyle gitmeye başladım. Hayatımın zor dönemlerinden birinde seanslara başladık ve bir yıldan fazladır devam ediyoruz. Yönlendirmeleri bana çok yardımcı oldu, yani hayatıma, yaşadıklarıma, düşündüklerime karşı farkındalığım arttı. Kötü durumda girdiğim seanslarından bile sıkıntılarımı farketmem sayesinde rahatlamış olarak çıkıyorum. Güleryüzü ve anlayışlı tavrı onunla konuşmamı kolaylaştırıyor. Ben Duygu hanımın terapilerinin herkese çok yardımcı olabileceğini düşünüyorum ve kesinlikle öneriyorum.
     1 Beğeni    
Burhan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Kasım.2017
TavsiyeNo: 100376
Psikoterapist Duygu Hanım tabiri caizse kısa zamanda hayatımı aydınlattı.Benim gibi problemlerini çok yakınındaki kişilere bile anlatmayan birisi bile Duygu Hanım'a problemlerini çok rahat bir biçimde anlatabiliyor.Kendisinin yardımları sayesinde hiç değişmeyecek zannettiğim problemlerimden kurtuldum ve kurtulmayada devam ediyorum.Psikolojik sorunlarda ihtiyacınız olan sizi anlayacak ve size yardımcı olacak birisidir.Bu iki özellikde kendisinde fazlısıyla mevcuttur..Hiç şüphe duymadan Duygu Hanım'a danışabilirsiniz.Kendisine yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim...
     3 Beğeni    
Başak
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Kasım.2017
TavsiyeNo: 100328
Hayatımın en zor dönemini yaşıyordum.. bazen hayatta iyiki'lerimiz olur,benim iyikim psikoterapist Duygu Çiloğlu.Samimi bir Arkadaş dost gibi sıcaklığını hissedip bütün sorunları aşabiliyoruz.Güler yüzüyle ilgisiyle bakışlarıyla bilgisiyle yüreğinizi aklınızı en doğru yola iletiyor..Çok memnunum En başarılı işinde uzman İyiki diyorum Duygu Çiloğlu.. :) Kuvvetli yönleriyle aşınılmaz sorunları aşar her zaman desteğini yanında hissettirir her konuda çözüm üretebilir bir kişiliğe uzmanlığa sahip.
     2 Beğeni    
M.Şen
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Ekim.2017
TavsiyeNo: 99626
Duygu hanımla iyi ki tanışmışım.Henüz bir görüşme yapmamıza rağmen hayata dair karamsar ve kararsız yapımın değişebileceği ile ilgili ilk defa umut dolu hissettim.Bir kere güler yüzlülüğü ve pozitif enerjisiyle ilk andan itibaren kendinizi rahatlamış hissediyor ve içinizi kolaylıkla açabiliyorsunuz.Eğer siz de gelecekle ilgili kaygılar yaşıyor ve hep başkaları ne der diye düşünüyorsanız kendinizi keşfetmek için bu yolda Duygu hanım eminim çok iyi bir rehber olacaktır.Ben bile bunca yıldır yaşadığım sosyal kaygılar ve üstüne yanlış tercihlerle geldiğim bu noktada daha ilk seanstan değişebileceğime inanıyorum ve Duygu hanımla terapilerime devam etmek için sabırsızlanıyorum.
     4 Beğeni    
Erkan55
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Mart.2017
TavsiyeNo: 95462
Psikiyatrist Ömer Faruk hocamin sayesinde tanidim Duygu Hanımı.5 ay kadar kısa bir sürede takıntılarımın azaldığını hissediyorum.Gittiğim diğer psikologlardan farkı derseniz tedavide terapi çesitleri çok,güler yüzlü ve içimdeki bazen saçma dediğim takıntılarımı rahatça anlatabilmem.Zaten bu hastalığın çareside kafaya takılan ne varsa saçma felan demeden doktoruna anlatmaktır.Anca öyle rahatlarsınız.Ben tavsiye ediyorum.Allah razı olsun kendisinden.
     3 Beğeni    
Nurşen
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Şubat.2017
TavsiyeNo: 94537
Öncelikle Duygu hanım'a başlamama vesile olan, Dr. Ömer Faruk Bey' e teşekkür ederim. Duygu hanım'a yaklaşık 4-5 aydır, ayda 2 kez gidiyorum, sayesinde daha önce ki Psikologlara karşı olan ön yargılı tavrımın tamamen değişmesi, daha ilk seansta söylediği bir kaç kelime ile kendinizi inanılmaz güçlü hissettiriyor, her gittiğimde bana yeni bakış açısı sağladığını, kendime olan güveni tazelemesi,.... aynı zamanda mesleğine gerçekten tutkulu bir doktor her zaman içten ve güler yüzüyle yanından ayrılırken huzurla dolup çıkıyorsunuz. Teşekkürler Duygu Çiloğlu
     6 Beğeni    
Seda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93568
merhaba ben seda Site Editörleri Tarafından Kapatıldı .ben duygu hanımdan 1 senedir terapi alıyorum.duygu hanım güler yüzlü ,konuşkan,ciddidir.duygu hanımın verdiği terapilerle ve verdiği ödevlerle kendimi çok rahatlamış hissediyorum.ve duygu hanımı tanımadan önce çok içine kapanıktım.ise dışa dönük oluyorum.şimdilerse sanat başladık.ve iyiki duygu hanımı tanımışım.ve son olarak duygu hanımın facebook da vermiş olduğu vidyolar la da sanki yüz yüze görüşmüş gibi oluyorum.sizlerede tavsiye ederim.saygılarımla duygu hanıma teşekkür ederim.
     1 Beğeni    
Gül
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Aralık.2016
TavsiyeNo: 93016
Merhaba, duygu hanımla yaklaşık 6 ay öncesinde tanıştım ve belli aralıklarla seanslarına gidiyorum. Çok memnun kaldım iyi ki tanımışım kendisini. İlk seansıma anksiyete yani yoğun kaygı korku + panik bozukluğu şikatiyle gitmiştim. Üzerimde aşırı korku vardı ve sürekli panik atak nöbetleri geçiriyordum. Bu problemi aşabilmek için de kendisiyle görüştüm. İnanın bi kaç seansta okadar şey öğrendim ki duygu hanımdan. Ve ilerliyen zamanlarda bi çok teknik ve uygulamalarla bu rahatsızlığımın üstesinden gelebildim. Kendisi okadar güleryüzlü içten ve samimiki utangaç ve konuşmayı sevmeyen biri olarak çok çok rahat konuşup derdimi anlatabildim Umut gercekten var arkadaşlar ve doğru adres duygu çiloğlu 👍🏻 Şimdi neredeyse hiç yok diyebileceğim kadar az şikayetlerim lütfen kendinizi bırakmayın inanın ve duygu hanımda irtibata geçin 🙏🏻
     3 Beğeni    
Ayhan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92967
Merhaba. Tedavi amaçlı gittiğim kurumda Duygu hanımla tanışma fırsatı buldum. Kısa bir süre sonra doktorum olduğu için kendimi şanslı hissettim. Duygu hanım güzeryüzlü, samimi, özverili ve mesleğinde uzman biri. Seanslarımız çok verimli geçti. Ben, Duygu hanıma sosyal fobi şikayetim nedeniyle gitmiştim. Terapi süreci içerisinde olaylara ve durumlara farklı açılardan bakmamı sağladı, yapmamı istediği uygulamalar ve verdiği ödevler sayesinde hem bilinçlenme düzeyim attı, hem de tedavi gerçek hayatta faydalı oldu. Halen kendisinden terapi alıyorum. Kendisine çok teşekkür ederim.
     Beğenin    
Ceren
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Ekim.2016
TavsiyeNo: 90893
Duygu Hanım tavsiye üzerine 2. psikolog deneyimim, ilki ile iki seans sonrası görüşmeyi bırakmıştım. Enerjisi inanılmaz ve kendinizi rahat hissettiriyor. Çok konuşmayı ve anlatmayı sevmeyen biri olarak rahatlıkla kendisiyle konuşmaktan zevk aldığımı söyleyebilirim. Seanslarda sizi bölmeden dinleyerek olaylara şimdiye kadar bakmadığınız bir yerden bakabilmenizi sağlayabiliyor. İşini severek yaptığını ve bilgi birikimini hissediyorsunuz. Kendi adıma sürecim devam ediyor ve bana kalırsa daha yolumuz da var fakat şimdilik iyi bir noktada olduğumuzu düşünüyorum.
     1 Beğeni    
Arzu VSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Eylül.2016
TavsiyeNo: 90218
Merhaba Duygu hn ile tedavi amaçlı gittiğim kurumda tanıştım.İyiki tanımışım:)En başta genç,samimi ve güleryüzlü davrandığı için kendime yakın hissettim.Arkadaşlarıma kızkardeşime hatta eşime bile anlatamadığım herşeyi Duygu hn a rahatlıkla anlatabildim.İş hayatımda ve özel hayatımda ne yapmalı,nasıl dayranmalıyım karar veremiyordum.Duygu hn ile konuştuktan sonra artık kararlı olup hayatımı o yönde devam ettirebiliyorum.Çevremde birkaç arkadaşıma önerdim onlarda şuan Duydu hn a gidiyorlar ve önermeye de devam edeceğim.Çünkü Duygu hn gibi kişilerin hayatımızda yer alması gerekiyor ki hayatı doğru yaşayıp kendimizin değerli bir birey olduğunun farkına varalım.
     3 Beğeni    
Elif Ç.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Haziran.2016
TavsiyeNo: 88952
Duygu hanım kendiniz gibi..yanında o kadar rahat oluyorsunuz ki..onunla yaptığınız terapilerde ,siz olup sizin söyleyemediklerinizin dile getirilişine tanık olacaksınız..o konuştukça siz rahatlıyacaksınız..duygu hanıma yaklaşık 3 aydır terapiye gidiyorum..Başlarda kimseye hayır diyemeyen bi insandım,ama içimde fırtınalar kopardı..Duydu hanım kabuğumu kırıp,düşündüklerimi dile getirmemde o kadar yardıcı oldu ki..siz de benim gibi "hayır"kullanmadan bir hayat geçiriyorsanız,düşündüklerinizi dile getirirken çekiniyorsanız,herşey üstünüze geliyormuş gibi hissediyorsanız;duygu hanımla mutlaka tanışmalısınız.zaten gördüğünüzde yaydığı o müthiş enerji doğru yerde olduğunuzu hemen hissettirecek..teşekkürler duygu hanım..
     6 Beğeni    
Şafak ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Nisan.2016
TavsiyeNo: 87543
Duygu Hanım ile 2016 yılı başında terapilere başladık. Kendisi bana kattığı en önemli unsur olaylara farklı yönlerden bakmayı öğretmesidir. Motivasyon yöntemleri ve kibarca iknaları ile önemli aşamalar kaydetmemi sağladı. Son derece sabırlı ve samimi tutumu önemli derecede başarı sağlamamızda yardımcı oldu. Mesleki bilgilerini aktarırken izlediği basit fakat etkili yöntem olayların özünü anlamamı sağladı. Kendisine çok teşekkür ederim. Şafak ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
     Beğenin    
Nurcihan ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Nisan.2016
TavsiyeNo: 87408
Merhaba ben sorunlarım olduğunu bile kabul etmeyen biriydim hep kendimi suçlu gördüğüm konuştuğum da insanları kirdiğımı hiç kimseye güven duymayan biriydim Duygu hanima 4 aydır gidiyorum ve şuan daha iyi hissediyorum En çokta beni anlayan beni ileriye doğru bakmamı sağlayan ve ilk defa beni tanimak için çabalayan Duygu çilogluna Teşekkur ederim beni Gülümseten olumlu düşünmemi sağlayan aktiviteleri katılmamı sağlayan kendimi geliştirmemde yardım ettiği için Teşekkür ederim hala devam ediyorum eğer benim gibi sorunlar yaşıyorsanız Duygu Çiloğlu Tavsiye ediyorum . (bir önceki yazımda kendi ruh halimin geliş gidişlerini belirtim ama yanlış anlaşılmasın diye tekrar yazmayı gerek gördüm) .
     1 Beğeni    
Büşra SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Mart.2016
TavsiyeNo: 86762
Bir yakınımızın tavsiyesiyle pedamed'e psikiyatri'ye başladım ve psikiyatristimin yönlendirmesiyle tanıştık,başladık terapiye.Kendisini ilk gördüğümde şaşırdım çünkü çok genç,şık,çok güleryüzlü birisiydi.Pedamed Psikiyatri Merkezi'de kendisinden hizmet almaya başladım ve hala belirli tarihlerde devam ediyoruz.İlk olarak hayatımdaki büyük bir kararsızlık içine düştüğüm durumda kararlı pişman olmayacağım adımlar atmama cesaretlendirdi.Aktivitelere yeniden başlamamda yüreklendirdi,depresyonumun ilk aşamasındaki uyku düzensizliklerime,isteksizliklerime olumlu aşamalar kaydettik.Diğer uzmanlara göre daha genç olmasından dolayı daha arkadaşınızmış gibi yakınlıkta hissediyorsunuz.Her durumda sizi seans sonrası rahatlamış hissinizle yolcu ediyor.Hep pozitif enerjisi var ve bu size geçiyor.3 sıfatla tanımlıcak olursam; güleryüzlü,enerjik,bilinçli... Bence kişisel özellikleri;cana yakın,girişken,konuşkan,saygılı,güleryüzlü,dikkatli,enerjik,süslü,şık,sosyal,dışa dönük,seçici,konuşkan,esprili,güzel,sempatik,duyarlı,samimi... Çalıştığı yer ve yanındaki çalıştığı kişiler her zaman saygılı,güleryüzlü,sorun yaşamıcağınız kişiler ve en hoşuma giden arada beklerken güzel klasik müzikler çalıyor olması merkezde.
     1 Beğeni    
Betül ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Şubat.2016
TavsiyeNo: 85498
Gerek eşimle ilişkimde gerekse kendimle sorunlarım vardı. Daha önce de psikolog tecrübem oldu çok istekli gitmedim açıkçası, psikiyatrın yönlendirmesiyle gittim. Ancak aradan 2.5 ay geçti ve gerek ben gerekse çevrem bendeki değişikliğin farkına vardı, olumlu dönüşler alıyorum çevremden. Kendisi gerek kişi olarak gerekse mesleğinde çok pozitif bir insan, yaklaşımı tavrı insanı rahatsız etmiyor, insan açılabiliyor ona rahatsızlık duymadan. eşimle evlilik terapisine de gittik kendisine, uzun vadede bunun da faydasını gördüm. sadece dinlemiyor, sorunları güzel yerlere yönlendirerek çözüm bulmayı sağlıyor, kendimi yeniden inşa sürecinde çok faydasını gördüm, yakın bir dostumla dertleşiyor gibi hissediyorum ve uzun süre de devam etmeyi düşünüyorum, gerçekten mesleki bilgisi ve tecrübelerinin çok faydasını gördüm.
     1 Beğeni    
Bahadır ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Ocak.2016
TavsiyeNo: 85269
Duygu Hanımla başka bir psikoloğun sorunumu daha iyi çözeceği tavsiyesi üzerine tanıştım. Kendisi gerçekten de beklentilerimin üzerinde yardım sağladı. Kendi kendime koyduğum süreden daha önce sorunlarımdan kurtuldum. Daha önce sorunumun çözüleceği konusunda şüphelerim vardı. Sorunlarımı kendi kendime çözmeyi öğreterek iç huzuru edinmemi sağladı. Ruhani tedavide yan etkenlerden de yararlanmaktadır ( Dans ve Müzik). Sizi iyiki tanımışım. Yardım ve desteğiniz için teşekkür ederim Duygu Hanım. Saygılar Bahadır ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
     2 Beğeni    
Metin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Ocak.2016
TavsiyeNo: 84821
Bir süredir duygusal buhran yaşıyordum, iş ve sosyal hayatımı olumsuz yönde etkilemeye başladığı an tedavi görme kararı aldım. 2 aydır Duygu Hanım'la tedavi sürecimi geçiriyorum. Korku,endişe,huzursuzluk ve devamlı negatif düşüncelere hakimdim. Duygu Hanımın tavsiyeleri ve rahatlama teknikleri ile şikayetlerim büyük ölçüde azaldı. Şu anda tedavime devam etmekteyim ve bendeki değişimin olumlu etkilerini ailem de fark etmekte. tedavim bittiğinde bundan sonraki yaşamımda daha pozitif olacağıma inanıyorum, aynı şikayetleri olan hastalara tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Aslı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Aralık.2015
TavsiyeNo: 84476
Merhaba, uzun süredir bir uzman yardımı almaya ihtiyacım vardı.Kaygı , Evham vb. sıkıntılarım vardı. Problemlerımın arttığı donemde Uzman Psikoterapist Duygu Çiloğlu ile tanısma sansım oldu. Yaklaşık iki bucuk aydır tedavi oluyorum. Terapi Seanslarım hasta doktor ilişkisinin yanı sıra sıcak samimi bir dostla vakit geciriyormusum hissini de yasatıyor bana. İlk randevum itibarı ile kendımde kı degısıklıklere ınanamıyorum.. Bu kadar kısa surece ciddi yol kat ettik Duygu Hanım'la. Akademik bilgisi ve tecrubelerının yanında içten, guleryuzlu, samımı yapısı da hem güven veriyor hemde mutlu olmamı saglıyor ayrıca.. Kendisine ulaşan herkesin mutlu olacagına gönulden ınanıyorum.. Cok ama cok tesekkur edıyorum.. Basarılarının devamını diliyorum..
     4 Beğeni    
Ayda ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Aralık.2015
TavsiyeNo: 84468
Internette ki uzun arayışlarım sonucunda Ozel Pedamed Psikiyatri Tıp Merkezi Duygu Hanıma gitmeye karar verdim. Daha önce başarısız bir psikolog denememden sonra önyargılı yaklastim önce ama oraya gidip Duygu hanımla tanisinca bunun gereksiz olduğunu anladım. Kendisi oldukça sıcak , samimi bir insan.Zaten ilk önce güven ve bu özellikler değil midir karşınızdakinden beklenen. Bilirsiniz zordur hiç tanımadığınız biriyle paylasmak içinizdekileri .Ama Duygu hanım rahat hissettiriyor insana kendini .Sozcukler dökülüveriyor ağzınizdan. Eğer sizinde başa çıkamadiginiz bazı sorunlarınız varsa ve psikoterapist bir uzmana ihtiyaç duyarsınız Duygu hanım doğru adres bence.
     2 Beğeni    
Deniz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Aralık.2015
TavsiyeNo: 84393
Bir süredir sosyal hayatımda çekingenlik ve özgüven eksiklikliğine bağlı sorunlar yaşıyordum. Bu sorunların sosyal fobi belirtisi olabileceğini düşünerek pedamed psikiyatri merkezine başvurdum ve Duygu hanımla burada tanıştım. Kendisiyle 1 aydır her hafta görüşüyoruz ve gerçekten bana sosyal ve bireysel açıdan çok fayda sağlayacak tavsiyelerde bulundu. Birçok konuda empati yapmamı sağlıyor ve olayların farkına varmama yardımcı oluyor. Tüm bunların yanında her zaman güleryüzlü,canayakın ve çok kibar bir insan. Ayrıca kendisini her gördüğümde çok şık, bu da hastalarına verdiği değerin göstergesi aslında. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
Gulen OSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Aralık.2015
TavsiyeNo: 84363
Kaygı bozukluğu yaşıyor.ve yaşamını olumsuz etkilemişti.psikiyatri tedavisine destek terapi amaçlı psikolog desteği almak için Duygu Ciloglu ile tanıştım.Danışmanı oldum.İşinin ehli kendini çok iyi yetiştirmiş dünya tatlısı bir psikolog.Herşeyin ona anlatabiliyorum.Bilgi ve tecrübesine guleryuzunu eklemis.Ona çok tesekkur ediyorum.Psikologların en tatlısı ve herkese tavsiye ediyorum inanın çok iyi geldi.Hayata farklı pencereden bakmami sağladı.. nadide. insanlardan biri.sevgiler. başarıların daim olsun.
     3 Beğeni    
Zerrin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Aralık.2015
TavsiyeNo: 83842
Benim için çok karışık olan bir dönemden geçtiğim sırada Duygu Hanım ile tanıştım. Öncelikle beraber ailem ile iletişim problemimi toparladık. Bireysel,arkadaş çevremle ya da sadece aklıma takılan ufacık birşey ile ilgili konuşurken bile karşısında o kadar rahat ediyorsunuz ki bu da sizi cesaretlendiriyor. Kendisinin farklı bakış açısından yaklaşmaya başladıkça biraz daha insanları anlar oldum. Kendisi ile rahatça iletişim kurma olanağı verdiği için de güvende hissediyorum. Bazen yanına günlerimi beklemeden gidiyorum. İyi ki kendilerine danışmışım.
     2 Beğeni    
Hatice HSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Kasım.2015
TavsiyeNo: 83291
Duygu hocam ile bir tavsiye sonucunda tanıştım. Yıllarca üstesinden gelemediğim takıntımdan ilk görüşme sonunda kurtuldum. Nasıl olduğunu bile anlamadan kurtuldum. Karşısında kendimi rahat ve huzurlu hissediyorum. Duygu hocamın gülen yüzünü seviyorum sıcak kalbini seviyorum. Hayatımı yaşanır güzel sevinçli mutlu edebilmek yaşayabilmek için kendisinden yardım istedim ve her görüşmemde kendimde ki değişiklikleri farkediyorum. Diliyorum kendisine ulaşan herkes benim gibi mutluluk duyar.
     9 Beğeni    
Nurşen
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Ekim.2015
TavsiyeNo: 81762
Bir psikoterapiste ihtiyaç duyuyordum. Tesadüfen Duygu Hanım ile tanıştım. İç dünyamda çözemedigim sorunları ve soruları bir kaç sohpet sonucunda bana yardım edeceğine inandım ve ondan terapi almaya karar verdim. Psikoterapiler benim kendimi ve sorunlarımı aşmamda çok etkili oldu. Hayatın akılcı bakma yöntemine ulaşarak daha kolay çözulerek rahatlatabilecegi bilincini geliştirdi. Duygu hocama çok teşekkür ederim. Hayata karşı problemlerimde farklı bakış açıları kazandırdığı için çok daha mutluyum. Aslında hayatımızdaki sorunları çözebilecegimizi gösterdi. Çok teşekkür ediyorum doktoruma. Şimdi daha mutluyum.
     6 Beğeni    

Duygu ÇİLOĞLU'nun Kitap ve Yayinlari Duygu ÇİLOĞLU'nun Basılı Kitap ve Yayınları
Sanat terapisi, Beden ve hareket terapisi...

Duygu ÇİLOĞLU Sigorta ve Ödeme Bilgileri Çalıştığı Kurumlarda Geçerli Sigortalar ve Ödeme Bilgileri
sgk

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
- Akdeniz Üni ve Hasan Kalyoncu Üni
Mezuniyet Yılı
2005
(18 yıl önce)
Yüksek Lisans
Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2015 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel skype hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Uzm.Psk.Duygu ÇİLOĞLU Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce, İspanyolca

Duygu ÇİLOĞLU Mesleki Videolar Videoları
-

09:08
Top