2007'den Bugüne 81,986 Tavsiye, 25,998 Uzman ve 18,204 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Evrim Alkış DEMİREL

Şehir

Ankara

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

5

[Uzm.Psk.Dnş.Evrim Alkış DEMİREL isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Evrim Alkış DEMİREL Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

1
(Henüz Hiçbir Mesajını Okumadı.)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Evrim Alkış DEMİREL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Evrim Alkış DEMİREL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Dr.Kamile CAN
Kamile Hanım'ı, Beted'de Aile Danışmanlığı Sertifika Programı öğrencisi iken tanıdım. Eğitim boyunca, bilgi, tecrübe ve yaklaşımı, terapi modeli ve sa...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Çocuk mutlu olmak üzere doğar, hayat onu mutsuzlaştırır. Biz uzmanlar aslında, doğala dönmelerine yardımcı oluyoruz...

Evrim Alkış DEMİREL Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocuk ve ergenlere psikolojik danışmanlık
Aile Danışmanlığı
Oyun terapisi
Kurumlara eğitim danışmanlığı
boşanma ve çocuk
sınır koyma
travma sonrası stres bozukluğu
davranış problemleri
içekapanıklık
saldırganlık
test ve envanter uygulama
okul başarısı

Evrim Alkış DEMİREL Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Dnş.Evrim Alkış DEMİREL'in Özgeçmişi
1999 yılında Hacettepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Anabilimdalından mezun olduktan sonra, hemen ertesi yıl aynı üniversite ve anabilimdalında yüksek lisans programına başladım. 2002 yılında bölümden, Uzmanlık diplomasını aldım.
okul öncesi dönem çocuklarıyla birebir çalışma imkanını kendi açtığım anaokulumda yakaladım.
Süreçte, Aile Danışmanlığı, Oyun Terapisi, Yaşam Koçluğu eğitimlerini de alarak mesleki çalışmalarıma dahil ettim. Halen BETED'de Bütüncül Psikoterapi eğitimine devam etmekteyim. Byron Norton'dan Deneyimsel Oyun Terapisi eğitimi almış olup, süpervizyonlarım devam etmektedir.

Hayatıma şekil veren,önce kendi çocuklarımdan ve ardından tanıdığım diğer çocuk, ergen ve ailelerden edindiğim bilgi ve tecrübeleri, psikolojik danışmanlık merkezinde uygulamaktayım.

Evrim Alkış DEMİREL Tavsiye Yazıları Evrim Alkış DEMİREL için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Volkan (Danışan)
 IP: 5.46.7.ZJ

22-08-2015
 TavsiyeNo: 80839
Oğlumla ilgili bütün endişelerimizi aklımızı okurcasına koyduğu teşhislerle,emekle, sevgiyle ve en önemlisi daha önce danıştığımız hiç kimse de görmediğim bir samimiyet ve gayretle aşmamızı sağlayan evrim hanıma ne kadar teşekkür etsek azdır. Kendisinden aldığımız destekle oğlumuzun hem sosyalleşmeyle ilgili problemlerini inanamayacağımız kadar kısa bir sürede aştık hem de yemek fobisi konusunda büyük yol aldık.Ne yaptığını gerçekten bilen birine danışmak isteyen ve en önemlisi samimiyet arayan herkese evrim hanımı tavsiye ederim.
     Beğenin    

 Selin YıSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 212.175.177.DF

11-06-2015
 TavsiyeNo: 79437
Evrim hanımla oğlum 2,5 yaşında iken almış olduğum etkili ana- baba eğitimi sayesinde tanıştım. Şimdi oğlum 8 yaşında. Ve bu süre boyunca oğlumun tüm gelişim dönemlerinde kendisinden aldığım faydalı ve uygulanabilir öneriler sayesinde hem çocuğumu doğru bir şekilde yetiştirdim hem de çocuğumun okul hayatında veya arkadaşlık ilişkilerinde yaşadığı sorunlarda gerek öğretmenleri ile gerekse de diğer velilerle etkin iletişim becerilerini kazanmış oldum. Evrim hanımın çocuğun kişisel özelliklerini çok iyi analiz edip o çocuğa özgü davranış stilleri geliştirmede çok başarılı olduğunu düşünüyorum. Çocuklarla iletişimi çok güçlü olduğundan çocuklar psikologa gitmiş hissi yaşamadan sanki bir aile yakını gibi duygularını ona aktarabiliyorlar. Ayrıca, doğal ve içten olmasının yanı sıra fark yaratan yönü sahip olduğu yaklaşım sayesinde ne kendisi ne de siz çocuğu etiketlemeden var olan davranış sorunlarını çözebiliyorsunuz. Bu gerçekten çok önemli bir ayrıntı. Maalesef anne babalar olarak bizlerin bile bazen çocuklarımızı etiketleyerek sorunlarını daha da çözülemez hale getirdiğimiz düşünülürse bu özelliğin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Kendisini şiddetle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 Gülçin GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 213.74.195.FZ

09-06-2015
 TavsiyeNo: 79390
Evrim Hanımı ilk oğlumun kreşinden tanıyordum. Tavsiyeleri ve Önerileri ile ilk oğlumu çok sağlıklı bir şekilde büyüttüm. ikinci oğlum 1.5 yaşında iken birşeylerin ters gittiğini anladım ve oğlumu kaptığım gibi Evrim hanımın kapısını çaldık. Oğluma testler uyguladı , bizi dinledi ve ilk olarak bizi doğru adreslere yönlendirdi. Erken yaşta orta derece otizim tanısı alan oğlumun tedavisinin her aşamasında Evrim hanımdan hem oğlum ,hem aile bireyleri olarak hepimiz tam danışmanlık aldık. Bizi doğru eğitimlere, terapilere yönlendirdi. Şu an 4.5 yaşındaki oğlumun Evrim hanımın desteği ve emeği ile tanısı çocukluk çağı otizime döndü (atipik). Evrim hanımın candan yapısı , hiç bitmeyen enerjisi, mesleğine olan aşkı ve özgüveni sayesinde başarılarının katlanarak artacağına inanıyorum.
     Beğenin    

 Özlem Tarman (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.156.82.ZD

08-06-2015
 TavsiyeNo: 79357
Evrim Alkış Demirel ile ilk tanıştığımızda eşimle birlikte ortak kararımız ne kadar sıcakkanlı , sempatik ve içten olduğuydu. Bizi çok olay ikna etti. Sonraki süreç içerisinde pozitif olarak oğlumun büyümesinde ve gelişmesinde bize çok ciddi tavsiye ve önerileri oldu. Oğlumun sıkıntıları ile bizzat ilgilendi. Birçok sıkıntıyı kısa sürede çözüme kavuşturdu. Kendi çocuğumuza nasıl davranmamız gerektiğini,nelerin yanlış ,nelerin doğru olduğunu bize hep olumlu yönleriyle aktardı. En basiti artık oğlumla konuşmaya başlarken ''hayır'' kelimesiyle cümleye başlamıyorum. İletişimimiz daha da kuvvetlendi. Evrim Alkış Demirel'i tanıdığımız için çok şanslıyız...
     1 Beğeni    

 ayşe ılSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 188.57.188.BJ

05-06-2015
 TavsiyeNo: 79297
Evrim Alkış Demirel içten samimi dünya tatlısı bir psikolojik danışmandır.Aklıma takılan her sorunun sıkıntının cevabını alabileceğim bir psikolojik danışmandır.Özellikle 7 yaşındaki kızımın çok değer verdiği bir süre görmeyince gidip konuşmak istediği konuştuğunda rahatladığı çok güvendiğimiz ve sevdiğimiz bir psikolojik danışman.Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim güzel bir insandır.Çocuklarla yetişkinlerle birebir ilgilenir sevgisini hiç eksik etmez.
     1 Beğeni    

Evrim Alkış DEMİREL'in Kitap ve Yayınları Evrim Alkış DEMİREL'in Basılı Kitap ve Yayınları
Chaos, Complexity and Leadership 2013,Splenger; Chapter 18:the Use Of Systems Approach ın Psychological Counseling and Guidance

Evrim Alkış DEMİREL'in Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Çankaya
Ankara

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(505) 290 18 96
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üni.
Mezuniyet Yılı
1999
(20 yıl önce)
Yüksek Lisans
Hacettepe Üniversitesi Psikolojik Danışma Ve Rehberlik Yüksek Lisans (2002 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Evrim Alkış DEMİREL'in Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Evrim Alkış DEMİREL'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Evrim Alkış DEMİREL Mesleki Videolar Videoları
-02:43
Top