2007'den Bugüne 83,082 Tavsiye, 26,199 Uzman ve 18,424 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Beria TOPTAŞ
Uzman Psikolog - Psikolojik Danışman - İstanbul

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi12 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Beria TOPTAŞ

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog - Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

12

[Uzm.Psk.Beria TOPTAŞ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Beria TOPTAŞ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar
Beria TOPTAŞ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Beria TOPTAŞ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Beria TOPTAŞ Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bütüncül Psikoterapi,Ericksonian Terapi,Kısa Süreli Çözüm Odaklı Danışmanlık,Yaratıcı Drama,WISC-R Zeka Zesti,Anksiyete Bozukluklarında Bilişsel Davranışçı Terapi,Ergenlik,Kariyer,Sınav Kaygısı

Beria TOPTAŞ Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Beria TOPTAŞ'ın Özgeçmişi
1998 yılında İnönü Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik lisans programından, 2010 yılında da İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji yüksek lisans programından mezun olmuştur. Çeşitli seviyelerdeki eğitim kurumlarında Psikolojik Danışman olarak çalışmıştır. Öğrenciliğinden itibaren meslek alanıyla ilgili çeşitli radyo programlarına katılmış ve programcılık yapmıştır. Hayatın bir yolculuk olduğunu, insanların bu yolculuklarında birbirleriyle karşılaşmalarının ve paylaşımlarının gidilen yolun yönü kadar, yolculuğun şeklini ve yolculuktan alınan tadı da etkilediğini düşünmektedir. Terapötik ilişkinin hayat yolculuğundaki karşılaşmalardan biri olduğuna inanmakta ve halen Bütüncül Psikoterapi bağlamındaki çalışmalarını İstanbul’da sürdürmektedir. İlgi alanında doğa, insan ve sanat önemli yere sahiptir.

Beria TOPTAŞ Tavsiye Yazıları Beria TOPTAŞ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

Rümeysa Betül SEYİTHANOĞLU Fotoğraf  Psk.Rümeysa Betül SEYİTHANOĞLU
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

28-03-2018
 TavsiyeNo: 102956
Beria TOPTAŞ engin bakış açısı, sakin mizacı, anlayışlı yapısı ile bana farklı ufuklar açarak, hem karakteri ile hem mesleki başarısı ile beni ekilemektedir. Saygın ve karakterli yapısı doğrudan kendisini farkettirmektedir. Kendisi yakından tanıdığım, sevdiğim ve takdir ettiğim insanlardan biridir. Beria hoca pozitif enerjisi, güler yüzü ile bana her zaman pozitif enerji veren bir insandır. Mesleki anlamda ise durduğu çizgi son derece sağlam ve karakterlidir. İşini önemseyen, seven ve ciddiyetle yapan başarılı bir psikoterapisttir. Kendisini tanıdığım için kendimi her zaman şanslı sayacağım.
     Beğenin    

Feyzullah ALPMAN Fotoğraf  Uzm.Psk.Feyzullah ALPMAN
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

25-12-2016
 TavsiyeNo: 93167
Sevgili arkadaşım ve meslektaşım Beria TOPTAŞ ile mesleki platformlarda tanışmıştık ve birlikte çalışmaktayız. Naif ve sakin yapısı, hoşgörülü tavrı, pozitif ve güler yüzlü yaklaşımıyla her zaman karşısındaki insanda yakınlık hissi uyandırır. Analitik bakış açısına, düşüncelerine ve yorumlamalarına değer verdiğim meslektaşlarımdan biridir. Psikoterapist olarak yetkinliğini takdir ettiğim ve başarılı bulduğum Beria TOPTAŞ’ı ihtiyaç duyan herkese tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

 Pelin YELTEKİN (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.225.198.WF

24-11-2016
 TavsiyeNo: 92269
Değerli arkadaşım Beria ile çok uzun zaman olmamasına rağmen, ilk tanıştığım günden itibaren sıcaklığı,içtenliği,sempatisi ile sevdiğim bir arkadaşımdır.Zamanla ilerleyen arkadaşlığımızda,mesleğine ne kadar düşkün olduğunu,eğitimlere açık ve takip eden bir yapısı olduğunu gördüm.Uzun yıllardır aldığı eğitimleri meslek yaşantısına çok güzel aktardığına şahit oldum, aramızda özel paylaşımlardaki analizleri, yorumları bana çok yardımcı oldu ve kendimi iyi hissettirdi, bu nedenle mesleğini başarılı yaptığına inanıyorum, yolun açık olsun güzel arkadaşım...
     2 Beğeni    

 Eda Ekinci (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.43.142.LZ

14-11-2016
 TavsiyeNo: 91976
Beria hanımla İstanbul'da katıldığım toplantılar sayesinde tanıştım ve arkadaş oldum. Mesleki bilgisini,yenilikleri takip ederek kendini geliştirme çabasını, vakalara yönelik irdeleyici ve doğru tanılarını her zaman takdir ettim.İnsana zarar vermeden yardım etme amacından ödün vermeden çalışmayı başaran arkadaşım , canayakın, samimi, hoşsohbet tavırları ile danışanlarıyla kolaylıkla ilişki kurabilen bir uzmandır. İhtiyacı olan bireylere içtenlikle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 Naime Güngör (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.240.98.YL

13-11-2016
 TavsiyeNo: 91958
Aynı işyerinde uzun yıllar birlikte çalışmaktan keyif aldığım arkadaşım ve meslaktaşım Beria, güzel enerjisi ile her zaman yaşam sevinci doludur.Doğal lığı,içtenliği ve samimiyeti ile sohbetine doyum olmaz.Mesleğinde oldukça başarılı ve alanında çok iyi eğitimler almıştır. Beria'nın danışanı olmak bir ayrıcalıktır diye düşünüyorum. Sevgi dolu bakışları ile konuşurken kendinizi değerli ve önemli hissettirir. Yardıma ihtiyacımız olduğunda hep yanınızdadır.Sonuna kadar desteğini esirgemez. Beria ayrıca çocuklarla olan güzel ilişkisi ve sabırla oynadığı oyun ve çalışmaları ile onların da gözdesi olmuştur. Meslek yaşamında başarılarına tanık olmaktan gurur duymaktayım . İyi ki varsın ve bizimlesin.
     Beğenin    

 Nevra ÖZER (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 95.12.222.YCY

11-11-2016
 TavsiyeNo: 91907
Beria Hanım aynı işyerinde uzun zaman beraber çalıştığım, çalışmalarını ve başarılarını çok yakından takip edip, taktir ettiğim meslektaşımdır. Çok sayıda psikoterapi eğitimine katılmış olmakla birlikte en saygın psikoterapi eğitim kurumlarından biri olan Psikoterapi Enstitüsü tarafından aldığı eğitimi başarıyla tamamlamıştır. Etik değerlere son derece bağlı, yaşam enerjisi yüksek ve alanına oldukça hakimdir. Onun gibi birinin bu meslekte olması hem danışanlar hemde danışmanlar açısından bir şans olduğunu düşünüyorum...
     1 Beğeni    

 Ensar KÖSE (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 193.255.4.JZ

11-11-2016
 TavsiyeNo: 91901
Merhaba, Beria Toptaş'ı, yaklaşık beş-altı senedir tanıyorum. Mesleğini tutkuyla yapan, kendisini geliştirmek için bıkmadan-usanmadan çalışan biri. Herhalde en dikkat keçici yönü, daima gülen yüzüyle çevresine pozitif enerji dağıtmasıdır. Profesyonel anlamda yardımına baş vurmam gereken sorunlarım henüz olmadı. Ama yol gösterici bir rehbere ihtiyaç duyduğum ufak-tefek sıkıntılarımda, ilk aklıma gelen kişi olmuştur. İnsanlara yardım etmeyi, maddi beklentilerin önünde tuttuğunu biliyorum. 15 Temmuz darbe teşebbüsünde mağdur olan bazı kişilere, psikolojik destek verdiğini söylemişti. Doğrusu taktir edilecek bir davranıştı. Sanırım lisans üstü düzeyde 3-4 yıl süren uzmanlık eğitimi aldı, uzmanlık diplomasına da sahip diye biliyorum. Kısacası, psikolojik danışmana ihtiyacı olanlara, gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir kişidir Beria Hanım.
     Beğenin    

 Uzm.Psk.Yusuf KAYA
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

11-11-2016
 TavsiyeNo: 91887
Beria TOPTAŞ ile uzun yıllar süren psikoterapi eğitimimiz esnasında tanışmış oldum. Beria, gözlemlediğim kadarıyla öncelikle her danışanın fayda görebileceği birçok özelliğe sahip bir uzmandır. Bu özelliklerin bazıları, iyi eğitimler almış olmak, bilgi birikimini hiç ara vermeksizin arttırmak ve güncellemek, empati kabiliyeti, etik tutumu ve insancıl-ilişkisel yaklaşımı ile sıcak tavırları, iyi analiz kabiliyetinin yanında iyi bir hafıza. Bence bunlar Beria TOPTAŞ'ın birçok uzmandan birkaç adım daha önde olduğunun iyi birer kanıtıdır. Bu sebeplerle gönül rahatlığı ile kendisini iyi bir uzman arayan danışanlara tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 Dr.Fahri DAVULCU
İstanbul - Terapist
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

11-11-2016
 TavsiyeNo: 91885
Beria hanım'ı psikoterapi eğitimleri ve süpervizyon çalışmalarında tanıdım.öğrenmek ve öğrendiklerini danışanlarına aktarmak arzu ve gayretini çok net görüyordum.daha sonra kendisi ile aynı merkezde çalışma fırsatını buldum.Gerçekten bilgi ve tecrübelerini paylaşmayı seven,kendine güvenen,etrafına güven ve rahatlık veren,yaptığı işi ciddiye alan ,sorgulamayı bilen başarılı bir uzmandır. Acabalarınızı ve endişelerinizi bir tarafa bırakın.Gönül rahatlığı ve inancınızla arayabilirsiniz.İçtenlikle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

Gülten İKİZOĞLU Fotoğraf  Psk.Gülten İKİZOĞLU
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

10-11-2016
 TavsiyeNo: 91871
Beria Hanım, Bütüncül Psikoterapi eğitimde tanıştığım ve iyiki tanımışım dediğim meslektaşım ve dostumdur. Kendisi eğitim esnasında doğru ve tam isabet analitik yorumları ve güçlü hafızası ile dikkatimi çekmiştir. Alanda birçok farklı eğitimleri ve kongreleri takip eden ve birçok eğitim veren uzmandır. Dikkatli, etik değerlere bağlı, mesleğini titizlikle yürüten bir uzmandır. Özellikle psikoterapi hizmeti verdiği danışanının kişilik haklarına oldukça saygı duyarak,kişi için en doğru olanı en doğru şekilde ivedilikle yapmaya özen göstermesi onun takdir edilesi bir özelliğidir. Bu özelliklere sahip bir meslektaşım ve dostum olması benim için de bir gurur kaynağıdır. Gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum...
     2 Beğeni    

 Prof.Dr. Onur Gürkan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.253.112.JZ

09-11-2016
 TavsiyeNo: 91824
Kendisiyle tam on yıl önce onun düzenlemiş olduğu bir toplantıya beni konuşmacı olarak davet etmesi ile tanıştım. Aramızdaki cinsiyet ve büyük yaş farkına rağmen dostluğumuz kısa bir süre içinde inanılmaz bir gelişim gösterdi. Bu gelişmede tabii ki Beria'nın dinamik zekası, işine ve mesleğine bağlılığı, kendisini geliştirmedeki azmi, doğa ve insan sevgisi, başta kendisi olmak üzere çevresine ve topluma karşı gelişmiş olan sorumluluk duygusu, değer yargıları sistemindeki yücelik, çalışkanlığı, bilgi ve beceri biriktirmedeki yetenekleri,vb.gibi olumlu özellikleri temel etmendi... Ben şahsen kendisinin formal danışmanı değilim ama yıllar içinde gördüm ki o benim dolaylı bir terapistim.. Çünkü iki gün görmezsem ya da telefonla konuşmazsam günlük yaşantımda moral bozukluğundan rahatsız olduğum konular artıveriyor... Onunla konuştuktan sonra da herşey güllük gülistanlıkmış gibi görünüyor... Ben terapiste gereksinimi olmayanların bile kendisiyle tanışmalarını öneririm... Göreceksiniz ki yaşantınızda birşeyler değişiverecek.. İyi ki varsın Beria....
     6 Beğeni    

Şanver YEREBAKAN Fotoğraf  Uzm.Psk.Şanver YEREBAKAN
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

08-11-2016
 TavsiyeNo: 91788
Merhabalar, Beria hanımla yaklaşık 5 yıl önce bir eğitim ortamında tanıştık. Sıcak kanlılığı, iletişime açıklığı ve yakınlığı kurduğunuz ilişkiyi diğerlerinden farklılaştırmakta ve rahat hissetmenizi sağlamaktadır. Zaman içerisinde yapmış olduğumuz paylaşımlar, alanda tamamladığı eğitimler ve gerçekleştirdiği psikoterapi çalışmalarını göz önünde bulundurduğumda tanıdıklarımı yönlendirebileceğim güvenilir bir uzman olarak zihnimde yer ettiğini söyleyebilirim. Çocuk problemleri, aile problemleri ve kişisel problemlerle ilgili yardım arıyorsanız Beria hanımı gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     3 Beğeni    

Beria TOPTAŞ'ın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk PDR
Psikoterapi Enstitüsü Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(533) 568 04 56
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İnönü Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Mezuniyet Yılı
1998
(22 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans (2010 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Beria TOPTAŞ'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Beria TOPTAŞ Mesleki Videolar Videoları
-


19:19
Top