2007'den Bugüne 90,093 Tavsiye, 27,728 Uzman ve 19,718 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Ezgi YÜRÜK
Uzman Klinik Psikolog - Edirne

Ezgi YÜRÜK Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi10 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

10

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ezgi YÜRÜK Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

6
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Ezgi YÜRÜK'ün Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ezgi YÜRÜK'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Ezgi YÜRÜK'ün İletişim Bilgileri
Adres 1:
İstasyon Mahallesi Armoni Sokak Edirne Plaza 2 Kat:6 Daire:36
Uzm.Psk.Ezgi YÜRÜK internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kurumsal instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Yeditepe Üniversitesi
Yüksek Lisans
Üsküdar Üniversitesi Klınık Psıkolojı Tezli Yüksek Lisans (2019 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Ezgi YÜRÜK Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
YETİŞKİN DANIŞMANLIĞI
• EMDR
• Bilişsel Davranışçı Terapi
• Şema Terapi
• Depresyon
• Kaygı Bozuklukları (Obsesif Kompülsif Bozukluk, Panik Atak ve Panik Bozukluk, Travma Sonrası Stres Bozukluğu)
• Yeme Bozuklukları (Blumia, Yeme Bozuklukları, Obezite)
• Kişilik Bozuklukları
• Özgüven Sorunları
• Ayrılık ve Yas Süreci
• Öfke Sorunları
• Psikosomatik Bozukluklar
• Davranış Bozuklukları
• Stres ve Öfke Yönetimi
• Travma Sonrası Oluşabilecek Sorunlar
• Fobiler
• Davranış Sorunları
• Kişiler Arası İletişim Problemleri
• İlişki ve evlilik sorunları
• Hamilelik süreci ve sonrası depresyon
• İş yaşamına ilişkin sorunlar

ÇOCUK-ERGEN DANIŞMANLIĞI
• Oyun Terapi
• Anne Baba Tutumları
• Boşanma Süreci ve Çocuklar
• Çocuk Odaklı Aile Terapileri
• Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu...[Devamı...]

Ezgi YÜRÜK Özgeçmis CV Uzm.Psk.Ezgi YÜRÜK'ün Özgeçmişi
UZMAN KLİNİK PSİKOLOG EZGİ YÜRÜK
1988 yılı Edirne doğumludur.
2013 yılında Yeditepe Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun olmuş, Yüksek lisans öğrenimini Üsküdar Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Klinik Psikoloji Bölümü’nde tamamlamıştır.
Lisans Eğitim sırasında Trakya Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi Psikiyatri Kliniğinde Psikoz Erkek ve Kadın ünitesinde çalışmalarını yürütmüştür. Özel Edirne Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde engelli gruplarla çalışmış ve burada stajını tamamlamıştır.
Bunun yanı sıra birçok Sosyal Sorumluluk Projesinde yer almış Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı ile proje çalışmasında bulunmuş, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfında 1 Yıl süre ile İngilizce Dersi ve Kendime Yolculuk Atölyesinde gönüllü eğitmenlik yapmıştır.
2012 Yılında Girne Amerikan Üniversitesinde gerçekleştirilen Ulusal Psikoloji Öğrencileri Kongresine katılıp Uzman Psikolog Emre Konuk ile EMDR Çalışma Grubuna katılmıştır....[Devamı...]

Ezgi YÜRÜK Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
S. İst
7.Aralık.2020
TavsiyeNo: 117832
Ezgi Yürük gerek iş ahlakıyla gerek kendini bu alanda geliştirmesiyle işini severek yapan ve işine saygı duyan bir psikologtur. Araştırmayı seven kişiliğiyle gündemi takip eder, yaptığı işi profesyonelce yerine getirir. Disiplinli ve düzenli çalışması, yönetici konumudayken iş arkadaşlarına yardımcı olması; onlara en iyi şekilde liderlik etmesi ve samimi davranışlarıyla insanlarla iyi ilişkiler kurması onu ileri taşıyan özelliklerdir. İşini böyle icra etmesi çevresindeki insanlara da farklı bir bakış açısı kazandırmış, yeni bir vizyon eklemiştir.
     Beğenin    
Zeynep Kıvırcık
6.Aralık.2020
TavsiyeNo: 117826
İş disiplini ve mesleki bilgi birikimi verdiği hizmet kalitesinden açıkça anlaşılacaktır.Nerdeyse her konuda görüşünü aldığımı ve sorunu mutlaka rasyonel bir çözüme kavuşturduğunu rahatlıkla söylebilirim.özgüveni ,samimiyeti ve güleryüzüyle hayatı kolaylaştıran bir arkadaş . Olaylara karşı olan yaklaşımı , farklı bakış açısı gerçekten etkileyici ve faydalı .her alanda örnek aldığım ,bilgili ,sevecen ve huzur veren bir arkadaşım .şiddetle tavsiye olunur.
     Beğenin    
T. O.A.
6.Aralık.2020
TavsiyeNo: 117824
Kendisi ile pandemi sürecinde yaşamış olduğum psikolojik huzursuzluklar sonrası arkadaşımın tavsiyesi üzerine iletişime geçtik. Sonrasında seanslara devam ettikçe Ezgi hanımın profesyonelliği ve deneyimleri sayesinde zaman geçtikçe daha iyi hissetmeye başladım ve benim için herşey güzelleşti. Çok sıcak, samami ve anlayışlı biri. Randevu saatleri konusunda oldukça hassas ve çok yardımcı oluyor. Bu konuda anlayışlı olabilmesi benim için en önemli kriterdi. Temizlik ve hijyenin oldukça önemli olduğu bugünlerde Ezgi hanımın ofisinin temizliği girdiğiniz ilk andan itibaren dikkatinizi çekecektir. Ezgi hanıma herşey için çok teşekkür ediyorum.
     Beğenin    
Ek
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116712
Kendisiyle oğlumun okulunda bulunan rebher ogretmenimizin tavsiyesi üzerine görüştük. Oğlumun yaşadığı sınav kaygısı için nasıl bir yol izlememiz gerektiği konusunda görüşmek icin ben yalniz gittim. Daha sonra oğlumla görüşmelere başladılar. Şuan için görüşmeler iyi gidiyor. Oğlum görüşmelere gitmek için itiraz etmiyor. Bu sürecte okulda yapılan denemelerde de görüşmelerin meyvelerini toplayamaya başlıyoruz. Kendisiyle tanıştığımız için çok mutluyuz.
     Beğenin    
Şenay Ç.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116706
Ezgi Hanımla Panik Atak rahatsızlığım ortaya çıktıktan sonra psikiyatri doktorumun psikoloğa gitmemi tavsiye etmesiyle tanıştım. İyiki tanımışım bu süreçte yaşadığım zorlukları atlatmamda en büyük yardımcım kendisi olmuştur. İnsanı rahatlatan ve güven veren tavrı ile ilk seanstan itibaren ilerleyeceğiniz güvenini size veriyor. Panik bozuklukla nasıl başediceğimi bana öğreten kişidir kendisi. 3 yıldır bu hastalıkla başetmeye çalışıyorum hala bazı kaygılarım olsada Ezgi Hanımla bunların ğstrsinden geleceğime şüphem yok.
     Beğenin    
Neslihan T.
24.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116655
Ezgi Hanim'la bir arkadasimin tavsiyesi üzerine yeni tanıştım.Bende kaygı ve endişe problemi var. Özellikle pandemi döneminde bu daha da ilerledi. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Ezgi Hanim'la tanıştım. Guleryuzlu ,sevecen ,sakin ses tonuyla sabirla sizi dinleyip yardımcı olmaya çalışıyor. İnsanın yargılanmadan anlaşılabilmesi gerçekten çok iyi geliyor. İlk gorusme olmasına rağmen bende olumlu etkileri oldu. Problemlerimi Ezgi Hanimla asabilecegimi düşünüyorum. Bundan sonra da kendisiyle devam edicem. Herkese de tavsiye ederim.
     4 Beğeni    
Neşe Tozanlı
8.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116327
Hayattaki en önemli şey işini severek yapmaktır. İşte tam da konusu geçecek Ezgi gibi.. Mesleğinde kendini geliştirmek adına her zaman yeni girişimlerde bulunan, hep bir adım daha ilerisini hedefleyen kişiliği; etrafında iş yada özel hayatı fark etmeksizin ona ihtiyacı olanlara gösterdiği samimiyeti, içtenliği anlatılmaz ancak yaşanır. Yolunuzun kesişmesinden mutluluk, memnuniyet, güven, huzur duyacağınız bir yolculuktur Ezgi.. Onun sihirli değneğinin sizede değmesine izin verin..
     Beğenin    
Nimet NSite Editörleri Tarafından Kapatıldı YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116308
Öncelikle merhaba ; İnsanın kendini anlatamadığı içine attığı kimseyle paylaşamadığı bir çok derdi vardır. Çözüm yolu ararsınız, elinizden tutan size kendinizi geri getirecek birini ararsınız tamda cagresizken tanıştım Ezgi hanımla işini hakkıyla yapan danışmanlarını önemseyen bir uzman kesinlikle zaman içinde kendinizi iyi hissedeceksiniz. Ezgi hanımın duruşu ve yaklaşımı da her insana hitap edebilir. Çok anlayışlı Güler yüzlü insanın güvende olduğunu hissettiriyor. Zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız sizi o kadar güzel bir sakinlikle dinliyor ki bir sonraki görüşmeyi iple çekiyorsunuz.
     2 Beğeni    
Aylin K.
5.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116294
Ezgi ile aynı iş yerinde kısa süreli çalışma şansım oldu ve iyi ki de oldu o zamandan beri tam 5 senedir canım olur.Hayatımda dönüm noktalarımı yaşarken ne zaman kendimi çıkmazda hissetsem bir arkadaş bir psikolog olarak her zaman bana çıkış noktasını gösterdi.Kendisi bir insanın başına gelebilecek en güzel şeylerden.Sabrı,mesleğine karşı olan saygısı, özverisi,pozitifliği,her olaydan olumlu bir yan buluşu...O gerçekten izin verirseniz sizinde şansınız olabilir.Çevremde kendisinin danışanı olan tanıdıklarımın hiç biri memnuniyetsizlik yaşamamakla beraber hepsinin canı oldu.
     1 Beğeni    
Özge
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 115929
Ezgi Hanım’a bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. Kendisiyle yaptığımız 4 görüşme sonrasında hayat kalitemi olumsuz etkileyen, iş yerinde de aynı şekilde ciddi zorluklar yaşadığım temizlik takıntılarımdan uzaklaşmaya başladığımı farkettim. Aynı şekilde çevremden de bende olan değişikliklere dair geri dönüşler alıyorum. Kendisiyle görüşmelere devam edeceğim. Zamanla bu takıntılarımdan Ezgi Hanım'ın profesyonel yardımıyla kurtulacağıma inanıyorum. Ayrıca görüşmeler sırasında Ezgi Hanım’ın yakınlığı sayesinde kendimi çok rahat hissediyorum.
     1 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
İstasyon Mahallesi Armoni Sokak Edirne Plaza 2 Kat:6 Daire:36
Uzm.Psk.Ezgi YÜRÜK internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(533) 792 26 59
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Yeditepe Üniversitesi
Yüksek Lisans
Üsküdar Üniversitesi Klınık Psıkolojı Tezli Yüksek Lisans (2019 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kurumsal instagram hesabı

Uzm.Psk.Ezgi YÜRÜK Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Ezgi YÜRÜK Mesleki Videolar Videoları
-

18:16
Top