2007'den Bugüne 84,897 Tavsiye, 26,556 Uzman ve 18,912 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Çağla GÖKDENİZ TATAR
Psikolog - Bartın
Psikolog, EMDR Terapisti,Evlilik ve Aile Danışmanı, Oyun Terapisti

Çağla GÖKDENİZ TATAR Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi9 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

9

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Çağla GÖKDENİZ TATAR Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

7
(%85.7 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Çağla GÖKDENİZ TATAR'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Çağla GÖKDENİZ TATAR'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Zihnimiz ve kalbimiz binbir parçaya bölündü. Hayatın gürültüsünden birbirimizi göremiyoruz. Bağırıyor ama sesimizi duyuramıyoruz. Bakmalı, görmeli ve seyretmeliyiz… Seyrimizi not etmeliyiz… Durup dinlemeliyiz, Durup dinlenmeliyiz, Durup düşünmeliyiz, Ama durmalıyız önce. Durmalı, durulmalı, durulanmalıyız. Ve içimize doğru bir yolculuğa çıkmalıyız. Yola çıkmalı, yolda olmalı ve yol almalıyız. Yolu bulmalı, yol olmalıyız. Ne demişti şair: “En uzun yoldur, insanın içi..."
Çağla GÖKDENİZ TATAR'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Çağla Gökdeniz Tatar Psikoloji Danışmanlık Merkezi
Kırtepe Mah. Turgut Işık Cad. No:27/5
Bartın
(Yalı Mevkii, Yapımarketin Üstü)
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1988 (32 yaşında)
Doğum Yeri : Bartın
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji (2013 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Çağla GÖKDENİZ TATAR Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bireysel Terapi
Aile ve Çift Terapisi
Bilişsel Davranışçı Terapi
Çocuklarda Bilişsel Davranışçı Oyun Terapisi
Deneyimsel Oyun Terapisi
Aile İçi İletişim Sorunları
Sınav Kaygısı
Fobiler
Obsesif Kompulsif Bozukluk
Panik Bozukluk
Travma Sonrası Stres Bozukluğu
Depresyon
Zeka Testleri
Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite

Çağla GÖKDENİZ TATAR Özgeçmis CV Psk.Çağla GÖKDENİZ TATAR'ın Özgeçmişi
T.C. İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü
T.C. İstanbul Aydın Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans (devam)
T.C. Abant İzzet Baysal Üniversitesi Pedagojik Formasyon Eğitimi
Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde Psikotik Bozukluklar Bölümü'nde Staj
EMDR Terapisi 1. Düzey Eğitimi
Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi
Çocuklarda Bilişsel Davranışçı Oyun Terapisi Eğitimi
Deneyimsel Oyun Terapisi
Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi
Evlilik ve Aile Danışmanlığı Eğitimi
Bireysel Ve Çift Danışmanlığında Şema Odaklı Yaklaşım
Ergen ve Arkadaşları

UYGULADIĞI TESTLER
WISC-R
Porteus Labirentleri
Catell 2 A
Good Enough Harris Testi
Louisa Duss
Metropolitan Okul Olgunluğu Testi
Benton Görsel Bellek Testi
Amerikan Hiperaktivite Ölçeği
Kent E.G.Y

Çağla GÖKDENİZ TATAR Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
A.Ö
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116622
Çağla Hanımla yakın bir zaman önce tanıştım. Kendisi yaşadığım şehirde özel bir kreşin de psikolojik danışmanlığını yapıyor. Çok yakın arkadaşımın çocuğu da bu kreşe gidiyor. Çağla Hanımı bu yakın arkadaşım tavsiye etti fakat çocuğunun kreşinden ötürü değil. Kendisinin halasının kızı uzman pedagog fakat farklı bir şehirde yaşıyor ve arkadaşıma eğer psikolog ile ilgili gitmesi gereken bir durum oluşursa Çağla Gökdeniz Tatar'a gitmesini tavsiye etmiş çünkü Çağla Hanımın eğitimi, aldığı sertifikalar, gittiği kurslar çok iyiymiş. Çocuğumla ilgili bir sıkıntımız olmuştu ve bunu arkadaşımla paylaşmıştım. O da bana halasının kızının Çağla Hanımı tavsiye ettiğini söyledi. Kendisi ile ilk seansımızda bile bana güven verdi ve ilginç bir şekilde ilk seansta bizim uzun zamandır çözemediğimiz sorunu kızımı konuşturarak çözdü. İlk seansta olaylar bu şekilde hızla gelişince çok şaşırdık ve çok da mutlu olduk. Çağla Hanımla toplam 2 kere görüştük ve şu an kızımın sıkıntısı, bizim sıkıntımız inanılmaz bir şekilde bitti. Artık çok daha rahatız. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Hem ilgili hem bilgili hem güvenilir hem de para hırsı olmayan biri ki bu psikologlar da malesef çok rastlanmayan bir özellik.
     5 Beğeni    
A.G
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
16.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116491
Bi tavsiye üzerine kendisini buldum ve gittim .. Daha önce de birkaç psikoloğa gitmişliğim vardı. Diğerlerine nazaran çok samimi ve içten buldum kendisini. Daha çok bir abla veya bir arkadaş gibi yaklaştı bana. Kendisinin en çok tarafsızlık ve gizlilik konusundaki hassasiyetiyle ön plana çıktığını söyleyebilirim. Tarafsız duruşu sayesinde size gerçekleri söylediğine emin oluyorsunuz. Bunun dışında gerçekten bilgin bir insan kendisi hayatın birçok alanında size ışık tutabilecek bir insan kesinlikle öneririm...
     7 Beğeni    
Rukiye
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
16.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116486
Çağla hanımı bir arkadaşım tavsiye etti. Kendisini eşimle çıkmaza girdiğimiz çok kötü bir dönemde tanıdım. İlk seansa gittiğimde o kadar kötü bir durumdaydim. Çağla Hanım'ın güler yüzü, pozitif enerjisi ve olaylara bakış açısı o kadar harika ki; sorunlarımızı çözmek için bizimle uyum içinde çaba gösterdi. Her seans sonrası mutluluğa bir adım daha yaklaştık. O donemlerl Çağla hanım'ın desteği ile atlattık. Her danışma neticesinde kendimizi biraz daha iyi tanidik. Çok iyi iletişim kurabilen başarılı bir danışman. Kesinlikle işinin ehli bir hanımefendi.
     5 Beğeni    
Avcı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
16.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116482
Kendisiyle kısa ama öz seanslarımız oldu.Yaklaşımı tavsiyeleri sayesınde hayatımızda buyuk değişiklikler gerceklestı bakış açım sayesınde degıstı tavsıyelerını uyguladıgımda gercekte sıhırlı degnek degmıscesıne olumlu cevaplar aldım tek bir sorunda şüphesiz yıne kendısının kapısını calarım alanında gercek bır uzman oldugu bılgı ve deneyımlerının kuvvetlı oldugu şüphesiz kısa zaman içinde gercek sorunu anlamama yardımcı oldu baska deneyımlerımdekı gıbı gereksız boş gorusmeler yapmadık Yolunuz hep aydınlık oldun Çağla hanım🌸
     4 Beğeni    
Yağmur
16.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116481
Canım Çağla. Seninle ilgili objektif bir tavsiye yazmak o kadar zor ki; ama yazacağım :)Kendimi keşfetmemi, keşfettikçe iyileşmemi sağladı.Ne zaman ihtiyacım olsa bir mesaj, bir telefon uzağımda. Akademik olarak o kadar dolu bir insan ki, sizin bile haberinizin olmadığı yanlarınızı ortaya çıkarıveriyor, zihninizin hiç bilmediğiniz yerlerine dokunuyor. Her zaman güler yüzlü, her zaman iyi bir dinleyici. Kendisi aslında ilkokuldan arkadaşım fakat seanslarımızda beni tanıdığını, ya da anlattığım şeyin benden beklenir olduğunu bir kez bile hissettirmedi.
     4 Beğeni    
A.Ö
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Aralık.2016
TavsiyeNo: 93240
İnsan yaşamı boyunca bir çok zorlukla karşılaşıyor,inişleri çıkışları oluyor Çağla Hanımla'da bu vesile ile tanıştık artık kendi kendime yetmediğimi,kendi sorularımın cevabını veremediğimi içinde bulunduğum olaylara tek düze bir düşünce kalıbıyla baktığımı ve her geçen gün daha mutsuz ve daha huzursuz biri olarak başvurdum ve şimdi "iyiki iyiki diyorum"gülen yüzü insanı içten ve samimiyetle karşılaması her seans sonrası bende bırakmış olduğu rahatlık,bana sunmuş olduğu alternatif yollar daha güçlü ve daha sağlam basmama,olumsuzluklar karşısında olumlu yönleri görmeme, içinde bulunmuş olduğum engeli kullanmış olduğu teknik ve yöntemler ile üstesinden gelebilmeyi sağladı ve şimdi yeni bir pencereden yeni bir manzaraya bakıyorum. Çağla Hanım uyanışıma vesile olduğunuz için göstermiş olduğunuz ilgi,alaka ve samimiyetiniz'den ötürü Danışanınız olarak çok teşekkür ederim Gülen yüzünüz,gözlerinizin ışıltısı gönlünüzün güzelliği her daim size eşlik etsin...A.Ö
     7 Beğeni    
Sultan Ģündoğan
12.Eylül.2015
TavsiyeNo: 81371
Bir Türkçe öğretmeni olarak Çağla'yı o orta üçüncü sınıfa giderken tanıdım.Çagla okuduğu kişisel gelişim kitaplarıyla ,sorunlara o yaş çocuğuna göre fazlaca büyük ve değişik pencerelerden bakabilme yönüyle çok dikkatimi çekmişti. Onun bir öğretmen olmasını çok istemîştîm îçin için.Nîhayet donanimini insanlara yardimda kullanacagi bir meslegi oldu.Ben de 17 yıllık bir öğretmen olarak zaman zaman öğrencilerime daha nasil faydalı olurum adına Çagla'cığımla paylaşımlarda bulunurum.Onun önerdiğî değîşik uygulamalarla güzel dönütler aldım.Taze kan ,taze can , îşînîn erbabı Çağla'm yolun açık olsun.
     20 Beğeni    
Sorunsuz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80860
hayatım boyunca yenemediğim bir sorundu.aramakta, bana faydalı olacak bir çok kişiyle görüşme yapmaya çalışmaktaydım.sonra çağla hanımla bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştım bana danışmanlık yaptı.danışma sırasında bana göstermiş olduğu güler yüz ve samimiyeti beni seanslar sırasında daha da rahatlatmıştı.ve sonunda danışmayı sonlandırdık, inanamazsınız ama mükemmeldi.herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim işini nasıl yapacağını çok iyi biliyor.ben sorunuma küçümseyerek bakıyorum şimdi çağla hanıma sonsuz teşekkürler. gülen yüzünüz hiç solmasın.
     12 Beğeni    
Bilge
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80824
Çağla'yı eski rehabilitasyon merkezimden tanıyorum. Üniversite sınavına girecektim, sınava az bir zaman kalmıştı ve sınav stresi beni sarmaya başlamıştı. Stres yüzünden mide ağrılarım başlamıştı. Psikolojik yardım almam gerektiğine karar verdim ve Çağla'ya başvurdum. Çağla bana çok yardımcı oldu, önümü görmemi sağladı ve engelleri kaldırdı. Seanslardan sonra başka sorunlarım olduğunu anladık. Sınav stresini çözmenin yanında bu sorunların üzerinde de yoğunlaştık. Kendimi gerçekten iyi hissettim ve hayatım daha güzel oldu. Çağla güler yüzlü, nazik ve empati kurabilen bir psikolog. İnsanın seans sırasında rahat olmasını sağlıyor. Gönül rahatlığıyla ona danışabilirsiniz.
     13 Beğeni    

Çağla GÖKDENİZ TATAR'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
EMDR Türkiye Derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Çağla Gökdeniz Tatar Psikoloji Danışmanlık Merkezi
Kırtepe Mah. Turgut Işık Cad. No:27/5
Bartın
(Yalı Mevkii, Yapımarketin Üstü)
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(506) 648 84 11
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1988
(32 yaşında)
Doğum Yeri
Bartın
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2013
(7 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Çağla GÖKDENİZ TATAR Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Çağla GÖKDENİZ TATAR Mesleki Videolar Videoları
-

08:07
Top