2007'den Bugüne 81,932 Tavsiye, 25,988 Uzman ve 18,188 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Dr.Fatih USTA
Doktor Psikolojik Danışman - İstanbul

Fatih USTA Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiFotoğrafı MevcutTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Dr.Fatih USTA

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Doktor Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

7

[Dr.Psk.Dnş.Fatih USTA isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Dr.Fatih USTA Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

3
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Dr.Fatih USTA'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Dr.Fatih USTA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Afife SELVİTOPUUzm.Pdg.Afife SELVİTOPU
Afife hanımla katıldığımız bir psikoterapi eğitiminde tanıştım. Daha sonra birlikte çalışma fırsatı bulduğum Afife hanımı sıcak, samimi ve içten biris...
Ali KÜLTEKİNPsk.Dnş.Ali KÜLTEKİN
Ali bey ile bir eğitimde tanıştık. Ali bey iyi ki de tanıştık dediğiniz insanlardandır. Daha ilk dakikadan itibaren neşeli, cana yakın, eğlenceli, sam...
Yasin GÖÇERPsk.Dnş.Yasin GÖÇER
Yasin bey ile birlikte aldığımız bir eğitimde tanıştık. Kendisini güler yüzlü, cana yakın, samimi, içten, sevgi dolu, yardımsever anlayışlı biri olara...
Uzm.Psk.Nur BAŞER BAYKAL
Nur hanım ile bir arkadaş ortamında tanıştık. Nur hanım çok cana yakın, güler yüzlü, güven telkin eden, yardımsever, anlayışlı ve sorumluluk sahibi bi...
Tuba KALAY USTAUzm.Psk.Tuba KALAY USTA
Tuba hanım ile bağımlılıkla ilgili bir projede birlikte çalışırken tanıştık. Birlikte çalıştığımız süre boyunca ve sonrasında kendisinden çok şey öğre...

Dr.Fatih USTA Tavsiye Yazıları Dr.Fatih USTA için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Psk.Dan.Gülçin YAVAŞ (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.191.29.DD

07-02-2019
 TavsiyeNo: 108190
Ben Rehber Öğretmen - Psikolojik Danışman olarak görev yapmaktayım. Yüksek Lisans aşamasında Kıymetli Hocam Fatih Usta ile tanışmış oldum. Mesleki donanımı ve deneyimlerini biz yüksek lisans öğrencilerine aktarırken bitmek bilmez enerjisi ile mesleğine olan tutkusunu fark etmemek imkansızdı. Mesleki anlamda zorlandığım noktalarda bilgi ve deneyimlerine başvururum. Kendi öğrenci ve danışmanlarıma tereddütsüz önerdiğim ilk isim Fatih Ustadır... Güler yüzlü, güvenilir, samimi ve yardım sever bir yapıya sahiptir.
     Beğenin    

H. Fatih DANE Fotoğraf  Uzm.Psk.H. Fatih DANE
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

26-10-2016
 TavsiyeNo: 91420
Psikolojik danışman ve psikoterapist arkadaşım Fatih ile uzun yıllardır birlikte çalışma fırsatı buldum. Gerek birlikte aldığımız eğitimler ve gerekse birlikte yaptığımız çalışmalar esnasında kendisinin psikoloji alanına yaptığı özverili katkılardan dolayı kendisini taktirle karşıladım. Kendisi alana olan ilgisi ve merakı, gelişime önem vermesi, alandaki çalışmaları yakından takip etmesi ve danışanları ile kurduğu terapotik ilişki ile danışanlarının yaşam kalitelerinin artmasına önemli katkılar sağlamaktadır. Kendisine devam eden terapi hastalarındaki düzelmeleri memnuniyetle gözlemledim. Kendisini sizlere tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

Tuba KALAY USTA Fotoğraf  Uzm.Psk.Tuba KALAY USTA
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

14-10-2016
 TavsiyeNo: 91037
Fatih Bey ile "Bağımlılığı Önleme" ile ilgili kendilerinin yazmış ve yürütmüş olduğu Kalkınma Ajansı projesinde çalışma ve tanışma fırsatı buldum. Kendisi işinde son derece pratik, çalışkan ve üretkendir. Güler yüzlü ve samimi tutumları ve sakin yapısıyla, pek çok problemin üstesinden kolaylıkla gelebilen, kendisine danıştığınızda size tüm bilgi ve deneyimleriyle içtenlikle yardımcı olan biridir. Kendisinin özveriyle ve soğukkanlılıkla olaylara yaklaşımı ve pratik zekası ekip çalışmaları içerisindeki hep aranan kişi olmasına ve insanların kendisine güvenmesine sebep olmaktadır. Kendisinin bilgi ve donanımından çok defa faydalanma ve kendisinden fikir alma fırsatı bulmuş bir meslektaş olarak söyleyeceğim şu ki; psikoterapi yardımı almak ve kendisine danışmak isterseniz hiç şüphe etmeyin, çünkü size yardımcı olabilmek için elinden gelenin en iyisini yapacaktır.
     3 Beğeni    

 Uzm.Psk.Nur BAŞER BAYKAL
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

11-10-2016
 TavsiyeNo: 90930
Fatih Bey ile çok yakın olduğum bir terapist arkadaşım sayesinde tanıştım. Kendisi güler yüzlü, rahat iletişim kurabileceğiniz, çalışkan, alanında uzman ve kendisini sürekli geliştirmek için fırsatları, eğitimleri kovalayan bir meslektaşımdır. Fatih Bey'e güvenle danışan yönlendirebilirim çünkü eğitim altyapısı, donanımı kuvvetlidir ve danışana fayda sağlamak için elinden geleni yapacağına eminim. Doğru psikolog bulmanın ve seçmenin çok zor olduğu bugünlerde Fatih Bey'e güvenle ve tereddütsüz danışabilirsiniz. Mesleğindeki başarılarının ve kendini geliştirmedeki azminin devamını dilerim.
     2 Beğeni    

Yasin GÖÇER Fotoğraf  Psk.Dnş.Yasin GÖÇER
İstanbul - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

26-09-2016
 TavsiyeNo: 90501
Fatih'le bütüncül psikoterapi eğitiminde tanıştık. enerjisi, neşeli kişiliği ve cana yakınlığı ile insanı rahatlatan samimi bir kişiliğe sahiptir. konuştukça sizi rahatlattığını fark edeceksiniz. akademik olarak kendini geliştirmiş ve dahada geliştirmektedir. bu konuda da örnek aldığım birisidir. bilgisini cömertçe paylaşan arkadaş canlısıdır. neşeli, esprili, samimi tavrı ile çabuk diyaloğa geçersiniz. aldığı terapi eğitimleri ve alandaki bir çok literatürü incelemiş olması mesleğini dahada titiz yapmasını sağlamaktadır. bunu mütevazı bir şekilde sunar, sorularınıza hızlı ve realist cevaplar vererek bu kadar kolay mıydı duygusu yaşar ve rahatlarsınız.
     2 Beğeni    

 Mert AYTAÇ
İstanbul - Psikolog / Psk.Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

29-03-2016
 TavsiyeNo: 86860
Fatih arkadaşımla Bütüncül Psikoterapi Eğitimin aracılığıyla tanışma fırsatı buldum. Fatih arkadaşım yakın, samimi, içten ve doğal yaşam tarzı terapi ortamına yansıması sonucunda danışanlarına yakın ve iyi hissetmesi noktasında avantaj olarak görmekteyim. Farklı eğitimlerinin yanı sıra akademik alanda hızlı bir şekilde basamakları çıkmaktadır. Akademik alanda yürütüğü çalışmalar mesleğini sevmesinin kanıtı olarak görülmektedir. Bu bilgilerden yola çıkarak Fatih arkadaşımı, hayatında zorluk yaşayan, farklı bakış açısı ve güvenilir terapist arayan kişilere gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 Ali KÜLTEKİN (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 95.1.144.YYZ

28-03-2016
 TavsiyeNo: 86835
Fatih bey ile Bütüncül Psikoterapi Eğitimi aracığıyla tanıştım.ikili ilişkilerdeki sıcak,samimi tarzı insanın kendisini yakın hissetmesi noktasında cok rahatlatıcı. Alan ile ilgili bilgi birikimi ve yürüttüğü çalışmalar çok aktif bir eğitim hayatının kanıtı gibi.Onun gibi başarılı arkadaşlarla aynı alanı paylaşmanın hazzını yaşıyorum Fatih bey ile çalışma fırsatı bulan arkadaşların demek istediklerim noktasında ne kadar isabetli olduğumu göreceklerdir.
     3 Beğeni    

Dr.Fatih USTA'nın Kitap ve Yayınları Dr.Fatih USTA'nın Basılı Kitap ve Yayınları
A. Uluslararası hakemli dergilerde yayımlanan makaleler :
A1. Fidan, M., & Usta, F. “İyilik Hali Ölçeğinin Türkçe Formunun Güvenirlik ve Geçerliğinin İncelenmesi”, Eğitim ve Öğretim Araştırmaları Dergisi. Vol. 3, pp. 272-276, ISSN:2146-9199, DOI:, ,2013.
A2. Akın, A., Usta, F. & Eroğlu, N. “Ergenlerde Topluluk Hissi Ölçeği Türkçe Formunun Geçerlik ve Güvenirliği”, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü Dergisi, vol. 22, pp. 16-25, ISSN:2146-6467, DOI:, ,2012.
A3. Akın, A., Usta, F., & Akın, Ü. “The Validity And Reliability Of Turkish Version Of The Assets In The Neighborhood Scale”. Journal of Educational and Instructional Studies in the World, Vol. 4(3), pp. 1-5, 2014.

A4. Akın, A., Usta, F., & Akın, Ü. “The Validity And Reliability Of Turkish Version Of The Civic Engagement Scale”. Journal of Educational and Instructional Studies in the World, Vol. 4(2), pp. 55-59, 2014.
...[Devamı...]


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(506) 627 72 15
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Mezuniyet Yılı
2008
(11 yıl önce)
Yüksek Lisans
Sakarya Üniversitesi Eğitimde Psikolojik Hizmetler Tezli Yüksek Lisans (2013 Mezunu)
Doktora
Sakarya Üniversitesi Eğitimde Psikolojik Hizmetler Doktora (2017 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Dr.Fatih USTA'nın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce İyi Düzeyde


Dr.Fatih USTA'nın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Dr.Fatih USTA Mesleki Videolar Videoları
-

bakırköy psikolog, psikolog bakırköy, bahçelievler psikolog, psikolog bahçelievler, psikolog, psikolojik danışman, terapist, öfke sorunları, takıntı evham, istanbul psikolog, istanbul terapist, depresyon, bağımlılık, panik atak, anksiyete kaygı, ergenlik, fobiler, çocuk terapisi, çift terapisi, okul başarısızlığı, ders başarısızlığı, ilişki problemleri, iletişim problemleri, sosyal fobi, özgül fobi, obsesif kompulsif bozuklu, sınav kaygısı, narsistik kişilik bozuklu, borderline kişilik bozukl, şizoid kişilik bozukluğu, özgüven eksikliği, aile, aile ve çift terapisi, oyun bağımlılığı, bilgisayar bağımlılığı, çalışlar psikolog, bağcılar psikolog, şirinevler psikolog, psikolog şirinevler, psikolog bağcılar, çocuk psikoloğu, anaokulu psikolog, evlilik terapisi, yetişkin terapisi, dikkat eksikliği, çekingenlik utangaçlık, öğrenme güçlüğü, yeme bozuklukları, yalnızlık, saldırgan davranışlar


10:46
Top