2007'den Bugüne 88,001 Tavsiye, 27,256 Uzman ve 19,428 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Bilgen SAĞ
Uzman Psikolog - İstanbul
Çocuk ve Ergen Psikoloğu

Bilgen SAĞ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi4 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

4

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Bilgen SAĞ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Reklam Alanı

Bilgen SAĞ'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Bilgen SAĞ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Uzm.Psk.Yeşim ERDOĞDU
Psk. Yeşim Erdoğdu, yüksek lisans programı sayesinde tanıştığım, işini severek yapan çok değerli mesleştaşlarımdan biridir. Özellikle çalıştığımız ort...

Bilgen SAĞ'ın İletişim Bilgileri
Uzm.Psk.Bilgen SAĞ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1990 (31 yaşında)
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji (2012 Mezunu)
Yüksek Lisans
Maltepe Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Bilgen SAĞ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocuk, Ergen ve Aile Danışmanlığı
Oyun Terapisi
EMDR Terapisi

Bilgen SAĞ Özgeçmis CV Uzm.Psk.Bilgen SAĞ'ın Özgeçmişi
İstanbul Bilgi Üniversitesi, Psikoloji Bölümü’nden tam başarı bursuyla mezun olan Bilgen Sağ, aynı üniversitede Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümü’nden çift anadal yapmıştır. Mezuniyet sonrasında Marmara Üniversitesi’nde Pedagojik formasyon eğitimi almıştır. Son olarak Maltepe Üniversitesi Klinik Psikoloji programını, erken dönem uyumsuz şemalar, psikolojik dayanıklılık ve depresyon ilişkilerini incelediği tez çalışmasıyla bitirmiştir. Program kapsamında psikanalitik yönelimli süpervizyon çalışmalarında yer almıştır.

Öğrencilik döneminden bu yana anaokullarında, hastane ve derneklerde staj ve gözlem çalışmalarına katılmıştır. Psikanalitik Temelli Çocuk ve Ergen Psikopatolojisi, Oyun Terapisi, Pass Bilişsel Müdahale Programı, Çocuklarla Bilişsel Davranışçı Yaklaşım gibi konularda eğitim ve dersler almıştır.
...[Devamı...]

Bilgen SAĞ'ın Makaleleri Bilgen SAĞ'ın Makale ve Yazıları
2 Makale

Bilgen SAĞ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
E.E.Z
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Ağustos.2021
TavsiyeNo: 121193
Bilgen hanım çok pozitif ,güleryüzlü,tatlı,bilgili,karşısındakini çok iyi dinleyen biri. Ayrıca onla ne paylaşırsanız paylaşın siz istemezseniz kimseye bir şey söylemiyor çok güvenilir. Size olaylara her açıdan bakarak yorum yapıyor ve çaresini ona göre bulmanızı sağlıyor. bilgen hanım bana çok yardımcı oldu kendi sevdiğim şeyleri onla beraber keşfettim ve bana her zaman doğru yolu gösterdi her dediğimi dikkatle dinledi,çözüm bulmaya çalıştı onla çok yol katettik bence o gerçekten işinde en iyisi.
     1 Beğeni    
Zeynep Özgen
28.Şubat.2017
TavsiyeNo: 94913
Bilgen Sağ ile aynı psikolojik danışmanlık merkezinde 4 yıl beraber çalışma fırsatım oldu. Mesleki anlamda kendini sürekli yenilemesinin yanında karakter olarak da sorumluluk sahibi ve disiplinli bir meslektaşım. Uzmanlığı Çocuk, Ergen ve Aile üzerine. Psikoterapide birden fazla yaklaşımın eğitimine sahip olduğu için danışanlarına bilinçli bir hizmet sunduğunu gözlemliyorum. Beraber çalıştığımız zaman süresince, kendisi ile ilgili merkezimize gelen geri bildirimler de düşüncemi destekler nitelikte oldu hep. Psikoloji ilminin manipülasyona oldukça açık -ne yazık ki- olduğu şu dönemde, Bilgen Sağ hiçbir şüphe duymadan tavsiye edeceğim, mesleğini hakkıyla ve başarıyla icra eden bir meslektaşımdır.
     8 Beğeni    
Yeşim ERDOĞDU Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
19.Ekim.2016
TavsiyeNo: 91181
Psk.Bilgen SAĞ ile aynı yüksek lisans programında eğitim görmemiz dolayısıyla tanıştım. Kendisiyle hem arkadaşlık bağlamında hem de psikoloji uygulamaları anlamında oldukça paylaşımlarımız oldu. Bu süreçte kendisini ve psikolojik hizmet anlayışını bizzat tanıma fırsatım oldu. Özellikle çocuk psikolojisi ile yakından ilgili olması, erken dönemde verilen psikolojik desteğin önemine inanması, çocuklarla ve aileleriyle çalışırken gösterdiği özen, samimiyet ve hassasiyet çokça taktir ettiğim yönlerindendir. Mesleki anlamda olduğu kadar yaptığı birçok işte etik ilkelere bağlı, disiplinli, hassas ve özenlidir. Mesleki bilgi birikimi açısından donanımlılığı ve işine gösterdiği özenli yaklaşımdan ötürü; psikolojik destek almayı düşünen herkese kendisiyle çalışmayı gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Upuzun, başarılarının katlanarak artacağı bir meslek hayatı olacağına inanıyor ve kendisine en güzel dileklerimi iletiyorum.
     7 Beğeni    
Ahmet Usta
16.Ekim.2016
TavsiyeNo: 91088
Kendisini on yılı aşkın bir süredir tanıyorum, eğitim hayatındaki titizliğini iş hayatına girdiği günden beri daha da yukarılara çekerek devam ettirmiştir. Mesleki yeterliliğini daima sorgulayan, sunduğu hizmetin en iyisi olması için planlı ve düzenli bir çalışma disipliniyle kendisine katabileceği yeni metot ve kavrayış biçimlerini arayan değerli bir kişidir. Hiçbir zaman bırakmadığı güncel literatür takibi ve biri bitince diğerine başladığı akademik, mesleki eğitim programlarıyla yerinde saymayan; kavrayış ve anlayışını geliştiren yetkin bir psikologdur. Kendisinin çabalarının ve başarılarının yakın bir tanığı olarak sunduğu danışmanlık hizmetini tavsiye ediyorum.
     7 Beğeni    

Bilgen SAĞ'ın Kitap ve Yayinlari Bilgen SAĞ'ın Basılı Kitap ve Yayınları
Sağ B., Bilican I., "Can psychological resilience mediate the relationship between early schemas and positive perception and depression and psychological wellbeing?Sözlü sunum. ", 15th European Congress of Psychology, Amsterdam, Hollanda., Amsterdam, HOLLANDA, 11 Temmuz - 14 Ağustos 2017, pp.---


Sağ B., Bilican I., "Psikolojik Dayanıklılık; Erken Şemalar, Pozitif Algı, Depresyon ve Psikolojik İyi Oluş Hali Arasındaki İlişkiyi Etkiler Mi? ", VIII. Işık Savaşır Klinik Psikoloji Kongresi, ANKARA, TÜRKIYE, 5-6 Mayıs 2017, ss.51-51

Bilgen SAĞ'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği

Bilgen SAĞ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Bilgen SAĞ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Yeşim ERDOĞDU
Uzm.Psk.Yeşim ERDOĞDU
Psk. Yeşim Erdoğdu, yüksek lisans programı sayesinde tanıştığım, işini severek yapan çok değerli mesleştaşlarımdan biridir. Özellikle çalıştığımız ort...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Uzm.Psk.Bilgen SAĞ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(537) 720 01 16
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1990
(31 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2012
(9 yıl önce)
Yüksek Lisans
Maltepe Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Uzm.Psk.Bilgen SAĞ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Bilgen SAĞ Mesleki Videolar Videoları
-

20:42
Top