2007'den Bugüne 81,712 Tavsiye, 25,948 Uzman ve 18,155 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Başak SOYSAL

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Klinik Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

6

[Uzm.Psk.Başak SOYSAL isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Başak SOYSAL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Başak SOYSAL'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
H. Fatih DANEUzm.Psk.H. Fatih DANE
Fatih Dane, sahip olduğu birçok teknik ile hastalarına çok yönlü tedavi seçeneği sunabilen, yılların vermiş olduğu tecrübesiyle de tam yetkinliğe sahi...
Ali KÜLTEKİNPsk.Dnş.Ali KÜLTEKİN
Bir eğitim sayesinde tanışmış olduğum Ali Hocam derin mesleki bilgisi ile dikkatimi çekmiştir. Konulara yaklaşım tarzı, sorunların kökenine inişi ve ç...
Yasin GÖÇERPsk.Dnş.Yasin GÖÇER
Yasin Hocam'ı birlikte almış olduğumuz bir eğitimle tanıma fırsatım oldu. Kendisi mesleki ve kişisel gelişime önem veren, kendini mesleğine adamış bir...

Başak SOYSAL Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bireysel Psikoterapi, Hipnoterapi,depresyon,panik atak,kaygı bozukluğu,kişilik bozuklukları,obsesif kompulsif bozukluk,borderline,çekingen,narsizm,yeme bozuklukları,madde bağımlılıkları,travma

Başak SOYSAL'ın Makaleleri Başak SOYSAL'ın Makale ve Yazıları
1 Makale

Başak SOYSAL Tavsiye Yazıları Başak SOYSAL için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

H. Fatih DANE Fotoğraf  Uzm.Psk.H. Fatih DANE
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

26-10-2016
 TavsiyeNo: 91411
Psikolog ve psikoterapist arkadaşım Başak ile birlikte çalışma fırsatı buldum. Gerek birlikte aldığımız eğitimler ve gerekse birlikte yaptığımız çalışmalar esnasında kendisinin psikoloji alanına yaptığı özverili katkılardan dolayı kendisini taktirle karşıladım. Özellikle bireysel psikoterapiler, cinsel terapiler, ilişki ve çift terapileri, travmalar konusunda yetkinliğine çok güvendiğim arkadaşım, duygudurum bozuklukları, anksiete bozuklukları ve kişilik bozuklukları alanında da uzman olup, kendisine devam eden terapi hastalarındaki düzelmeleri memnuniyetle gözlemledim. Kendisini sizlere tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 Mert AYTAÇ
İstanbul - Psikolog / Psk.Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

15-10-2016
 TavsiyeNo: 91060
Başak arkadaşımla iki sene önce katıldığım psikoterapi eğitimde tanıştım. Eğitimde soruları ve vakaların neden-sonuç kısımlarını analiz becerisi, yaklaşım tarzı ve empatik dinlemesi dikkatimi çekmişti. Eğitim alanın dışında akademik kariyerinde devam etmektedir. Başak, aynı zamanda neşeli güler yüzlü arkadaş canlısı bir kişiliğe sahiptir. Seans içerisinde güler yüzlü olması avantaj olarak görmekteyim. Çocuk, ergen ve yetişkin tüm alanlara sahip olan psikolog olmasını sağlıyor. Başak arkadaşımı gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

Yasin GÖÇER Fotoğraf  Psk.Dnş.Yasin GÖÇER
İstanbul - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

28-09-2016
 TavsiyeNo: 90548
Başak Soysal ile bütüncül psikoterapi egitiminde tanıştık. Başak, neşeli güler yüzlü arkadaş canlısı bir kişiliğe sahiptir. öğrenilmesi gereken bilgiyi ve önemli ayrıntıları güzel yakalayan yönü dikkatimi çekmiştir. dinlendiren ses tonu ve konuşmasındaki kararlılık size doğru yerde olduğunuzu hissettirir. uzak zannettiginizde en yakınınızda olduğunu hissedersiniz. neşeli tavrı samimi kişiliği ve zekice soruları ile çok şey öğrendigim ve tanımaktan çok mutlu olduğum değerli bir arkadaşımdır.
     Beğenin    

 B.A (Danışan)
 IP: 66.249.81.ZCY

03-05-2016
 TavsiyeNo: 87614
Başak Hanımla,2.Bebeğimi dogurduktan sonra,aslında var olan,ama benim onemsemedigim takintilarimin sosyal hayatımı etkilemeye başladığı,panik atak yasadigim bir dönemde tanıştık. Kendisi izlemiş olduğu yöntemlerle kısa sürede normal yasantima dönüş yapmami sağladı.Sevecenligiyle ve sağladığı güven ile hem kendim için hem de çocuklarım için herşeyi rahatlıkla danisabilecegim ailemden biridir artik.Iyi ki tanıdım iyi ki var. Kendisine meslek hayatında başarılar diliyorum.
     1 Beğeni    

Ahmet KARA Fotoğraf  Psk.Dnş.Ahmet KARA
İstanbul - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

23-11-2015
 TavsiyeNo: 83506
başak hocamla bütüncül psikoterapi eğitiminde tanıştık. psikolojik problemlerdeki yorumları ve yaklaşma tarzı - bakış açısı kendinden emin ve profosyonelce. mesleği icra ile beraber kendini geliştirmeye devam etmesi, bebek-çocuk-ergen-genç-yetişkin-yaşlı gibi tüm yönlere hitap eden geniş yelpazeye sahip bir psikolog olmasını sağlıyor. her türlü yardım almak istediğiniz konuda tereddütsüz başak hocamla iletişime geçebilirsiniz.
     Beğenin    

 ercan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 81.214.129.DF

12-11-2015
 TavsiyeNo: 83133
Başak Hanımla iki yıl boyunca aynı kurumda çalışma fırsatı bulan bir öğretmenim. Kurum içinde sürekli pozitif enerjisi ve güler yüzüyle gördük hep onu. Her çocuğu yakından takip ederek,bizleri davranışlarımız konusunda yönlendirmiştir. Sağladığı samimi iletişimi ile çocuklar ve velilerle sağlam ilişkiler kurduğunu gözlemledim. Almış olduğu seanslarda başarılı sonuçlar elde etmesinden yola çıkarak,kendisi ruh sağlığı alanında tavsiye edebileceğim bir uzmandır. Başarılarının devamını dilerim.
     1 Beğeni    

Başak SOYSAL'ın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Psikoterapi Enstitüsü
Hipnoz Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Davranım Danışmanlık Merkezi
İstanbul
(Göztepe)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(536) 884 33 36
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
T.C. Haliç Üniversitesi Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
2012
(7 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kurumsal facebook hesabı


Başak SOYSAL'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Başak SOYSAL Mesleki Videolar Videoları
1 Mesleki ve Kişisel Video11:46
Top